Opinie o Grupa Probud Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Probud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Grupa Probud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Probud Sp. z o.o. w Gliwice

Janusz Nowy wpis

Przed chwilą mieli ofertę pracy dla architekta i zastanawiam się czy jeszcze się załapię. Ktoś mi powie o co chodzi z premiami przerobowym które były oferowane w ogłoszeniu. Zależą od wydajności i ilości zrobionej roboty? Ale całego zespołu czy każdy indywidualnie pracuje na dodatkowe pieniądze?

@@byly Nowy wpis
@Janusz

Dostajesz minimalną krajową reszta na karty i pieniądze nie są te liczone to emerytury nie warto się tam zatrudniać

Szukam nowego zajęcia i gdzieś w necie widziałam ofertę dla recepcjonistki. Dajcie mi znać, czy na tej posadzie trzeba mieć określony wygląd, np. wymagają dress codu, makijażu w codziennej pracy? Czasami dostaje się do firmy jakiś mundurek do pracy.

Nie polecam pracy KWK Halembie , brak szacunku szefostwa dla pracowników brak rozmowy z pracownikiem , przede wszystkim (usunięte przez administratora) Wyzwiska pracownika ?! Praca by była fajna gdyby ktoś w końcu odważył się zmienić szefostwo ! Wtedy każdy pracownik by chodził uśmiechnięty a nie z łzami w oczach , mało tego praca jest praca pracodawca nie ma prawa wnikać co robi pracownik w dzień wolny i wyzywac go przy innych to wtedy też idzie na nie korzyść pracownika , nie polecammmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!¡!

Były pracowników Nowy wpis

Nie zatrudniaj się tam tą firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) wszystkim słoma z butów wychodzi obrażanie wyzwiska na porządku dziennym poszukaj pracy gdzie będą cię szanować bo tam szacunku nie zaznasz !!!

Paula

Cześć wam, mam pewne pytanie o firmę. Gdzieś widziałam ich ogłoszenie na posadę specjalista ds. marketingu internetowego. Nie widać już treści tej oferty, wiec tutaj zapytam. Czy wiecie coś o możliwościach po pierwsze zatrudnienia na tym stanowisku, a po drugie rozwoju w firmie, czyli czy firma finansuje szkolenia i kursy branżowe, a potem dzięki temu można awansować np. na starszego specjalistę?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa Probud Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Nieznajomy 2

Firma probud (usunięte przez administratora) ludzi zwalnia przez telefon a dozór na Knurowie w ogóle nie powinni być zatrudnieni zarobkami też (usunięte przez administratora) a panie w Gliwicach w ogóle niemiłe

Helena
@Nieznajomy 2

Co z tymi zarobkami niby nie tak? Wypłaty są nie takie jak powinny czy o co chodzi? W ogóle jakie pensje są tutaj na start? W miarę ok chociaż?

Nieznajomy 2
@Helena

Panie z Gliwic to nie mają za grosz kultury chamskie teksty, człowiek się czuje jak (usunięte przez administratora)przez ten telefon..

Pracuje w tej firmie już prawie rok czasu mam 48lat i nigdy w życiu nie pracowało mi się tak dobrze jak u Was. Pani kierownik na oddziale Pani Agnieszka bardzo inteligentna i porządna osoba Pan Damian Wojewoda bardzo porządny i ucziwy pracodawca. Mam wielką nadzieję że będą Państwo wygrywać przetargi i ciągle będziemy razem, współpraca z Państwem to czysta przyjemność. Napisałam tą opinie ponieważ Pan Damian bardzo mi pomógł kiedy znalazłam się w sytuacji kryzysowej w życiu dziękuję za wszystko. Ewa

Justyna
@Ewa

Super słowa. A można wiedzieć jaki to konkretnie dział i stanowisko? Interesuje mnie rekrutacja. Jakie były wymogi i pytania oraz etapy, aby dostać się na to stanowisko?

@Justyna

pewnie stanowisko sprzątaczki bo firma zatrudnia też do sprzątania.

Iza
@Pablo

Duże wymagania są na serwis sprzątający? Trzeba mieć grupę inwalidzką? Bo widzę coraz częściej że to się pojawia w wymaganiach od kandydatów, jak to tu wygląda?

Adriano

Czy ktoś wie jak nazywa się kadrowa z tej firmy ?..

@Adriano

Pani Kamila z tego co wiem

Pani Kamila fajna jest

Pracująca
@Anonim

Pan Daniel też jest fajny:)

@Pracująca

Pan Daniel to (usunięte przez administratora) jakich malo. Nie rozumiem jak to mozliwe zeby tak niekompetentna osoba nazywala sie kierownikiem.

górnik

To pomyłka pani Monika i Pani Ola żadnej pani tam takiej nie ma

Doer
@górnik

To przepraszam być może została zwolniona

@Doer

Sama się zwolniła tak mówią na kopalni

Doer
@Pracujący

Nic nie można było z nią załatwić więc może i dobrze, liczyć nie umiała wiecznie mi się kasa nie zgadzała na wypłacie ..

BylyPracownik
@Adriano

Pani Kadrowa to rzetelna osobą Ale pan D.W. To czysty pajac który nie szanuje ludzi ... przez niego wszyscy mają zła opinie odnośnie pracowników biurowych firmy... A panowie prezesi słuchają Pana Daniela jak pies budy.... ręka rękę myje

@Pracujący

słyszałem że pani Kamila i pani Ania same się zwolniły.

@BylyPracownik

właśnie słyszałem że to przez niego zwolniły się poprzednie kadrowe a szkoda bo zawsze byly pomocne. Ciężko znaleźć ludzi i kompetentnych i żeby byli dobrymi ludźmi a one takie były.

Dominika
@Pablo

Rozwiniesz? Wiesz, jeśli coś się dzieje takiego, że utrudnia pracę, to chciałabym wiedzieć. Dlatego pytam, żeby uniknąć rozczarowań ewentualnych. Są wypłacalni, jak się odnoszą do swoich pracowników?

@Dominika

A co tu rozwijać? Chyba wszyscy wiedzą jaki potrafi być kierownik w tej firmie. Miły jest tylko jak coś chce ale jak są problemy to nie odbiera telefonów i udaje, że go nie ma w biurze. Źle się odnosi do pracowników . Firma jest wypłacalna na to nie mogę narzekać .

Anastazja

Polecam firmę, bardzo dobra współpraca , kontakt z koordynatorem bardzo dobry. Wynagrodzenie na czas, wypłaty zgodne. Złego słowa nie jestem w stanie powiedzieć na firmę probud. Pozdrawiam i życzę sukcesów i dużo zdrowia.

Mariusz
@Anastazja

Wspomniałeś że wypłaty są na czas, to na plus ;d A możesz też napisać ile można zarobić?

Tak
@Mariusz

Stawki są w porządku, będziesz zadowolony.

Zadowolony górnik
@Mariusz

Tak wynagrodzenia na czas najważniejsze by się kasa zgadzala

@Zadowolony górnik

A może się nie zgadzać? miał ktoś kiedyś jakieś potrącenie może? cokolwiek? Ostatecznie to ile tu na konto wpływa tak w ogóle

Wie ktoś gdzie się zgłosić i czy przyjmują na pomoc dołową w trakcie kursów na technika itp?

Przemek

Czy posiadacie państwo oferty pracy dla cieśli górniczych

Szymon
@Przemek

Jakoś nie widać nowych ogłoszeń, tylko takie sprzed dwóch lat, gdzie szukali górnika eksploatacji podziemnej za 3000-8000 zł brutto. Parę lat byłem za granicą, więc nawet się nie orientuję, jakie są obecnie stawki. Wiesz może ile mógłbym teraz zarobić w tej robocie?

Ktoś

Firma uczciwie wynagradza pracowników pracujących ci co nie chodzą nie mają zapłacone chyba logiczne w żadnej firmie nie płaci się leserom

Zdziwiony

Witam zainteresowanych, bardzo dziwna firma, dawno nie miałem z taką firmą do czynienia. Na olx ogłaszają się, że poszukują pracowników ochrony do ochrony budowy fotowoltaiki w Mysłowicach Dziećkowicach Kościół przy ul. Długiej 70. Po rozmowie kwalifikacyjnej przy aucie kto chciał z zaproszonych kandydatów to został i w aucie wypisał kwestionariusze do umowy zlecenia, podstawowe dane i konto bankowe, nie interesowało tej formy orzeczenie o niepełnosprawności. Mieli jeszcze dzwonić tego dnia co się wypełniło kwestionariusz, przez weekend nikt nie zadzwonił, a w poniedziałek miało być jeszcze na miejscu spotkanie na miejscu i dopełnienie reszty formalności itd. Do tej pory cisza, tylko odpowiedź, że Pan kierownik z nikim się nie umówił na poniedziałek. Teraz nie wiadomo czy ta praca w ogóle się odbędzie i czy nie będą później robić problemów z pieniędzmi. Ogólnie była mowa, że wygrali przetarg na ten obiekt. Ciekawy jest też fakt, że Era ogłasza się też na budowę w Mysłowicach Dziećkowicach, to jest mały teren domków jednorodzinnych, więc nie trudno ominąć teren o który chodzi. Ciekawe co będzie z tym dalej, póki co nikt nie dzwoni.

Moderator
@Zdziwiony

Szanowany Panie nasza firma nie zajmuje się ochroną osób i mienia. Pozdrawiam

Zdziwiony

Do teraz nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w sprawie pracy przy fotowoltaice, więc żegnam się z tą firmą. Żałosne podejście kierowników do kandydatów. Nie polecam.

Zakłamana firma Probud!!!!!!!!! Sprawa zgłoszona do Pipu mam nadzieję że wkoncu się wami ktoś zajmie

Michu12

Tez zgłosiłem

Pracownik administracyjny

Jakbyście się zajmowali pracą tak jak zgłaszaniem i kłapaniem dziobem to byście mieli dwukrotnie większe wynagrodzenie, jeśli ktoś jest zainteresowany prawdą zapraszamy na spotkanie z załogami, które pracują u nas kilka lat a oni przekażą wam jakie są zarobki i jak dobrze traktowani są pracownicy.

Keine Zukunft
@Pracownik administracyjny

To bez ciebie wiemy jakie sa zarobki.

RAFI
@Pracownik administracyjny

Jestem zainteresowany pracą,nie posiadam uprawnień na taśmociąg,ale chetnie,jeśli jest możliwość podjęcia sie szkolenia takowe zrobie

JAROSŁAW

Zgalszaj oni mają znajomości

Pasztet

Pracuje na boryni w tej firmie kasa strasznie mała inna na spotkaniu inna za cały miesiąc 2300 za cały miesiąc niestety jest tam kierownik szóstek z Perfect..dopuki on będzie ludzie nie będą zjeżdżać kłamie że urlop wypisał a nie wypisuje i buły lecą ...zenada

PRACOWNIK

Probud wyzysk człowieka przez człowieka tylko myślą jak cię wykiwać jeśli pasuje Ci praca za minimalną krajową lub umowa zlecenie na okres próbny bez pisemnej umowy i zwolnienie telefoniczne to Polecam tą Firmę

PRACOWNIK
@PRACOWNIK

Firma zajmująca się górnictwem tylko z nazwy.

Czy w tej firmie są możliwości pracy?

Damian

Witam. Może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy na Knurowie ? Jaka robota i zarobki ?

Starostwo - Gliwice

Pan Daniel Wojewoda najlepszy koordynator z jakim współpracowaliśmy!! Świetna firma , wszystko na wysokim poziomie!! Pozdrawiamy Agnieszka / Małgosia

Sęk w tym że pan koordynator nie szanuje nawet tych dobrych pracowników . Sam udaje że pracuje .

Nie ........

Fryderyk
@Pracujący

A czy posiadasz kontakt do niej ? Chciałbym się z nią skontaktować

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Probud Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Grupa Probud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Probud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Probud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 15 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Probud Sp. z o.o.
  • Jagiellońska 4