Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Pokaż wszystkie
Najnowsze
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Filtruj
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Sortowanie
Najnowsze
Najpopularniejsze
Nowy wpis
Pytanie
20.01.2024 16:41
Inne
Czy rozmowa rekrutacyjna w CTB Jafra odbywa się również w języku angielskim?
Nowy wpis
Jan
18.03.2024 14:23
Pracownik
Firma CTB Jafra zatrudnia tylko kadrę kierowniczā z wykształceniem wyższym lub udokumentowanym doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych.
Nowy wpis
Pytanie
24.07.2021 13:28
Inne
Jak wygląda ścieżka kariery w CTB Jafra? Czy trudno jest zdobyć awans?
Nowy wpis
Czarek
25.07.2021 12:14
Były pracownik
Jaka ścieżka kariery? Jesteś zwyczajnym pracownikiem i pracujesz po kilkanaście godzin dziennie z różnymi osobnikami, często pijanymi w pracy. Robisz na polskiej umowie, kwitujesz odbiór diet 1100 Euro, których fizycznie nie otrzymasz nigdy. Właściciel potrąca kasę za mieszkanie i robi inne różne niegodziwe rzeczy. Na podstawie mojej przygody z jego firmą Polska Inspekcja Pracy ukarała go szeregiem grzywien i wszczęła postępowania dotyczące innych pracowników, które też zakończyły się grzywnami. Francuska inspekcja pracy, także wszczęła szereg postępowań, które skończyły się bodajże w sądzie, Szef firmy to Polak z francuskim obywatelstwem, kombinuje jak zarobić na pracy ludzi, ale robi to kosztem pracowników. Do tego w samochodach ma nadajniki GPS, które są dla niego podstawą do rozliczeń godzin pracy, z tym że działają one jak chcą. Jakiś tani shit. Ja osobiście woziłem ludzi do pracy samochodami bez przeglądów technicznych od blisko 2 lat i przypadkiem to odkryłem... Ta firma to totalna partyznatka, ale na 10 Euro za godzinę możesz liczyć, jeśli faktycznie coś potrafisz zrobić. Na polskiej umowie masz minimum wymagane przepisami krajowymi. Facet ma spółkę w Polsce i drugą we Francji jedna JAFRA sp z o.o., druga JAFRA CTB. Ja akurat wszystko nagrałem kamerą więc miałem łatwiej, a obecnie podałem gościa do sądu w Polsce o zapłatę 20 tys. zł., bo się miga od wszystkiego... Próbował mnie zmiękczyć i brać na litość i twierdził, że nie wie ile będzie żyć, etc.
Czarek
03.12.2020 16:48
Były pracownik
Szczerze odradzam pracę we Francji w tej firmie. Fizycznie pracujesz ponad 10 godzin dziennie i soboty z czego płacone masz za 8 godzin. Tygodniowo robisz ok. 60 godzin. Właściciel żąda podpisywania pokwitowania odbioru diet za delegację po 50 Euro za każdy dzień- średnio 1350 Euro/m-ąc, ale nie otrzymujesz z tego ani grosza. Nie płaci za nadgodziny i ogólnie ma w nosie francuskie prawo pracy. Pracujesz na polskiej umowie za 2600 zł. Jak o coś się upomnisz dostaniesz zwolnienie i albo ci zapłaci albo nie. Za pokój dwuosobowy potrąca od osoby po 160 /Euro. Francuska Inspekcja Pracy z Avignon prowadzi wobec niego postępowanie na wniosek pokrzywdzonych pracowników. Poszukuję osób, które były zatrudnione w tej firmie i chcą odzyskać swoje pieniądze. Mój kontakt cezkaw(at)wp.pl
Dobra i zorganizowana firma.
Płatności na czas.
Dobre warunki mieszkaniowe.
Wyleciałem za picie po dwóch ostrzeżeniach ale i tak byłem zapłacony. Szkoda.
Zostaw merytoryczną opinię o CTB Jafra
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.