Opinie o BVBA Declercq Andy w Zulte

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BVBA Declercq Andy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BVBA Declercq Andy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BVBA Declercq Andy w Zulte

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w BVBA Declercq Andy?

Lukasz
@Zofia

Wyobraźnia ludzi ???????? firma funkcjonuje i pracuje nadal. Ja tu wracam co roku i polecam .przedewszystkim o najwazniejsze wypłacają wynagrodzenia ????

Co jaki czas w BVBA Declercq Andy można ubiegać się o podwyżkę?

Robert belgium ????
@@BVBA Declercq Andy

Byłem i z tego co pamiętam nie ma zadnego/ej koordynatorki są tylko szefowie . I nawet są w porządku . Ja polecam .

Marcin Nowy wpis

wypłaty na czas, praca jest praca-polecam .

BVBA DECLERC ANDY Nowy wpis

Udeż w stół a nożyce się odezwą Nie ma tam koordynatorki to jest bałagan w wypłacie i papierach. Są kierownicy (Polaczki) a więc nie ma komu pracować. No i jacy dumni z tego że mogą się Do woli napić. A jeśli jest tam tak Dobrze to macie stałych ludzi i nie powinna was obchodzić opinia ludzi którzy piszą Prawdę na temat firmy BVBA DECLERC ANDY.

Jak się pracuje z ludźmi z BVBA Declercq Andy?

Jak dla mnie w porządku, można się z nimi dogadać. Wszystko zależy od tego jak kto pracuje -stara się i pracuje solidnie czy sobie olewa wszystko .

Wikus Nowy wpis

Droga Wera napisz swoje prawdziwe imie jeśli chcesz oczerniac ta firme bo pracuje tu już od 4 lat - nie pamiętam żadnej Weroniki ???? dobry zart . O jakiej trójcy mowisz??? Jaka koordynatorka- jeśli nie ma ? ???? ludzie zastanówcie się czasem w co wierzycie.... jeśli ktoś chce napisać opinie na temat danej firmy a wstydza sie pisac swojego prawdziwego imienia ... zal mi takich ludzi poprostu .

Co jaki czas w BVBA Declercq Andy można ubiegać się o podwyżkę?

Jeśli ktoś sie stara i dobrze pracuje - jest szansa na contrakt lub podwyżkę stawki godzinowej .

@BVBA Declercq Andy

W tej firmie nie ma należytego wynagrodzenia za podstawowe godziny .Karty zbioru pracownik nie widzi na oczy dopiero oddawana jest przy zjeździe do domu a wypełniają jak im pasuje.

@@BVBA Declercq Andy

Wszyscy starzy pracowniki piszą żeby nie podpasc Szefowi i koordynatorce która pisze w kartach pracy co chce i podpisuje za szefa.Osoby które wyjeżdżają dalej mają pisane godziny.Moge dużo powiedzieć.A jeszcze jedno to są (usunięte przez administratora)

Robert belgium ???? Nowy wpis
@@BVBA Declercq Andy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BVBA Declercq Andy? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w BVBA Declercq Andy?

D

Na żadne nawet na wypłatę nie można liczyć traktują ludzi jak bydło uwarzajce na tych ludzi (usunięte przez administratora) mam nadzieję że im to upadnie żeby ludziom krzywdy nie robić karma wraca

Chwdp
@D

Tragedia nie praca kasy nie chca wyp)acac spisz w jak w oborze smród brud ubóstwo muchy leca do jedzenia uwaga na tych ludzi umowa to jakas kpina nawet agencja pracy zakonczyła z nimi wspó)prace a puzniej jak chcesz zrezygnowac to strasza cie karami jedno wielkie (usunięte przez administratora) przysznic tragedia brazowy z brudu zyjesz tam jak w afrykanskim obozie dla uchodzców

@Chwdp

Karami? Ale to one w jakiejś umowie są przyklepane, że tak straszą? I co z tą całą agencją, serio już nie współpracują?

Bartek
@Zofia

Raczej wspołpracują ponieważ pracują tam ludzie z agencji - pracowalem wiec wiem , Kary sa zwiazane z regulaminem który podpisuje sie w momencie przybycia czyli zglaszania wyjazdu, zakazów itd

@Chwdp

To wszystko prawda nie chcą płacić pieniędzy!! Brud i smród każą robić jak w obozie nadgodziny. Wolne miało być sobota,niedziela, każą robić na okrągło po 12 godzin i w sobotę także. Ten (usunięte przez administratora) bo firmą nazwać nie można jest najgorszym jakie znam i zawsze wszędzie dostawałem wypłatę na czas a tu wogóle nie wypłacają,ale ja już zgłosiłem sprawę do odpowiednich organów.Ludzie głodują bo nie dają nawet zaliczek Nie jedźcie tam jest wiele bardzo dobrych firm w Belgii gdzie płacą i traktują dobrze pracowników

@Jędrzej

a jakie warunki miałeś na umowie? pytam, bo piszesz, że kazali te soboty robić i po prostu się zastanawiam jakie zasady są wprost uwzględniane. ciekawa też jestem czy po tym zgłoszeniu te odpowiednie organy już znały temat czy dopiero pierwszy raz o firmie dostali info?

@Zofia

Temat znają bo ludzie się do nich zgłosili i nie jestem pierwszy XD

Magda

Bo to prawda

@Jędrzej

Aha no dobra i co, jest jakiś efekt w związku z tymi zgłoszeniami skoro takie liczne? firma jak na tym mogła wyjść w takim razie?

@Zofia

Co niektórzy maja bardzo duzą fantazje - podpisują regulamin bez zapoznania się z treścią a pózniej takie komentarze , Pracuję tam już 3 rok i nigdy nie było żadnego problemu z wypłatą wynagrodzenia , Przestrzeganie regulaminu i informacja sie kłania ,

Lukasz

Baśka

Tak funkcjonuje i to bardzo dobrze . Jestem wiec wiem i polecam????

Roberto67

Pracuje tu od 2017 roku - polecam pracuje na vastcontract od 2017 roku polecam moim znajomym zawsze i przyjeżdżają i odjeżdżają zadowoleni . POLECAM

Agnieszka73

Od lat tu pracuje w firmie declercq- nigdy nie było problemu z wypłatami, atmosfera w pracy the Best polecam każdemu.

Tomcio

Nie wiem o co chodzi z tą całą twoją akcją -hejtem na tą firmę ale zapewne jak zwykle aby zaszkodzic , Pracuje tu już 3 rok i nie pamietam zadnego Jedrzeja Andrzeja a jestem tu cały czas wiec to jest jakaś ściema, nigdy nie pracowalismy z niedziele czy świeta.

@Tomcio

Panie TOMCIO już chyba zapomniałeś Andrzeja razem z podpierdalaczem Necią która na ciebie też pisala śmieszne sms do Szanownej Pani W. KIEROWNICZKI CZY KIMKOLWIEK TAM JEST. NIE WAŻNE. Skoro pracujesz tak długo to powinieneś znać realia tej pracy że ktoś zapieda.... przeżcając tony pora z kontenera na maszynę dziennie a ty nie wiesz o kogo chodzi Panie jeden z tzw. kierowników. Podchodzicie do taśmy i tylko umiecie krzyczeć że nie ma pory na taśmie. Człowieku stań TY jeden dzień i pokaż skoro twój kręgosłup i ręce jest w stanie to przerobić. Niech Pan przestanie tyle pić to będzie Pan wiedział. Przecież przyjechali w połowie stycznia 2023 nie pracowała Pan wtedy? Byłam na obieraniu pora na sadzeniu ale niestety atmosfera pracowników i jacy ludzie tam przyjeżdżają zostawia wiele do życzenia. Mieszkanie na śmierdzącej hali przerobionej ze stajni po krowach. Wstajesz schodzisz po schodach i jesteś w pracy. Woda brudna ciśnienia wiecznie brak. Podać przykład wody obierzcie w domu ziemniaki i zalejcie woda z kranu jak ich widzicie to macie szczęście bo tam ich nie widać sama gnojówka. Smacznego więc Zlew w kuchni ciągle zatkany nie ma się kogo doprosić żeby coś z tym zrobić. A no i zapomniałam mój kochany kontener w którym 50 *C mieszkanie w saunie. Praca marzeń. Jeżeli ktoś faktycznie nie ma pracy to zaciśnie zęby i wytrzyma ale NIKOMU ALE TO NIKOMU NIE POLECAM. A jeszcze jedna bardzo istotna najważniejsza sprawa KIEDY BĘDZIE WYPŁATA BO PANI W. WYSYŁA OD CZERWCA I JAKOŚ CHYBA GOŁĘBIEM LECI PRZEZ AFRYKE !!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) WYZYSKIWACZE NIC WIECEJ ....... Jeżeli ktoś chce więcej informacji to mogę napisać po 3 mc tam pracowania dużo mogę jeszcze opowiadać. Współczuje ludziom którzy tam jeszcze zostali .........BRAK SŁÓW.

@pracownik

Firma declercq jest bardzo w porządku proszę się odpieprzyć od pracowników. P.s. proszę mnie przeprosić za oczerniania firmy bo jeśli ty nie potrafisz normalnie pracować z ludźmi to twój problem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BVBA Declercq Andy?

Necia

Jestem i polecam , Zakwaterowanie w porzadku- wystarczy sprzatać po sobie i jest miło czysto , Pieniądze też w porzadku , Wystarczy sumiennie pracować i przestrzegać regulaminu ,

Baśka

Kasa sie zgadza wyplacona co do grosza - praca nie ciezka . W niedziele i swieta nigdy nie pracowalam. Także ja też wracam w piatek do pracy .Polecam Paula a Ty kiedy wracasz ?

bartek

Ostatnio poleciłem znajomy; ktorzy szukali pracy są tam i również sobie chwalą więc nie zawsze warto wierzyc w tego typu komentarze , Ja tak jak pisałem wracam wkrótce ,Polecam ,

Bartek

Po przeczytaniu ostatniej opinii byłem gotów zrezygnować w wyjazdu ale postanowiłem zaryzykować i sprawdzić. Byłem pracowałem i mieszkałem z tej firmie dlatego też postanowiłem wystawić swoją opinie. Mieszkanie - 4-* hotel to nie jest, ale czysto, wyposażenie kuchni, łazienek oraz pokoi w pełni. praca jak praca – wymagają normalne ale ciężko nie jest. W dniu przyjazdu podpisuje się regulamin przebywania i pracy - stosując sie nie ma żadnych kar- tydzień wcześniej zgłosiłem wyjazd zgodnie z regulaminem podpisanym. Najważniejsze pieniądze - stawka ok jak na pracę sezonowa, wszystko mam wypłacone na konto . Z agencja dalej współpracują ponieważ pracowałem w kolegami którzy są wysłani do tej pracy w Agencji . Status pracownik ponieważ polecam i sam na drugi rok wracam .

@Bartek

To dlaczego nie wróciłeś???? XD

EMIL

Potwierdzam opinie Karoliny . Pracowaliśmy tam razem miesiąc czasu ,od 13-07-20 do 03-08-20 ,do dziś nie dostaliśmy wynagrodzenia . Brak jakiego kolwiek kontaktu. Dzis, czyli 07-09 -20 ta osoba tu na forum prosi nas o podanie numeru konta mając nasze numery telefonów i adres mailowy, co jest niezła zagrywką z jej strony, bo właśnie dała ogłoszenie praca za granicą Work Job EU na FB i dokłada wszelkich starań żeby to ładnie wyglądało, jak świetne są warunki pracy i płacy w firmie u Andyego. Mam nadzieję że to przeczytasz Staska !A propos, czy wezwanie do zapłaty już doszło?

@EMIL

Cześć wypłacili wam pieniądze ci (usunięte przez administratora) Bardzo dużo ludzi czeka do dziś na swoje ciężko zarobione pieniądze. Wszędzie płacą a oni nie chcą.Skontaktujcie się ze mną proszę bo trzeba działać

Agus

Jak najbardziej polecam -Pracuje drugi rok w tej firmie z zadna wyplata mi nie zalegaja wszystko mam wyplacane. zarobki w porzadku . Szefostwo pracujace bardzo wyrozumiale nie krzycza :) normalni ludzie .

Dominika
@Agus

A czy jest na horyzoncie jakiś awans czy raczej nie stosuje się tu tego typu motywacji?

Dominika
@Dominika

Osoby ktore dobrze pracuja, staraja sie, chca zostac na dluzszy okres czasu maja mozliwosc pracy na kontraktach na belgijskich warunkach .

@Dominika

I jakie są warunki tych belgijskich kontraktów? Są lepsze od tych standardowych, czym się różnią?

Tomcio

Polecam -praca nie ciezka, wynagrodzenia w porzadku.

Uwaga (usunięte przez administratora) Nie wypłacają pracownikom wynagrodzenia za pracę.

WIKUS
@Karolina

Droga Karolino .czy moglabys przeslac nr rachunku na jaki wynagrodzenia maja byc wyplacane Przypominam ze zabraliscie wszystkie dokumenty ze soba i mialas mi przeslac na @ scan umowy gdzie jest nr rachunku. Wiec prosze o przeslanie rachunku .

Zostaw merytoryczną opinię o BVBA Declercq Andy - Zulte

• Jak się pracuje w BVBA Declercq Andy?

Zobacz opinie na temat firmy BVBA Declercq Andy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BVBA Declercq Andy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BVBA Declercq Andy