Primost Południe Sp. z o. o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Primost Południe Sp. z o. o.

Barbara Nowy wpis

Niżej ktoś pytał o stawkę dla operatora ładowarki teleskopowej, a mnie ciekawi, czy ktoś miał zapewnione kursy dodatkowe lub doszkalające właśnie z obsługi takiej maszyny, za które płaciła firma?

Incognito Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Kandydat

Witam. Mógłby ktoś napisać jakie są stawki dla operatorów ładowarki Teleskopowej oraz po ile godzin się pracuje?

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Primost Południe Sp. z o. o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Leon Nowy wpis
Kandydat

Napiscie po ile godzin się tyra czy zarobki są konkretne urlop itp

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Primost Południe Sp. z o. o. na stanowisko Kierownik Robót Mostowych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Zuzanna

Poniżej padło już pytanie o awans ale niestety nikt na nie nie odpisał. Ponawiam je ponieważ także jestem ciekawa czym trzeba się wykazać w firmie aby móc na niego liczyć. Czy takie awanse często się zdarzają? Napiszcie jak to wygląda w Primost Południe.

Mario
Kandydat

Pracował ktoś w Primost? Jakie warunki? Ile płacą cieślom, zbrojarzom?

Zostaw merytoryczną opinię o Primost Południe Sp. z o. o. - Będzin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Primost Południe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primost Południe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Primost Południe Sp. z o. o.