Opinie o Lippe Services gmbh w Lünen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lippe Services gmbh. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lippe Services gmbh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lippe Services gmbh w Lünen

Xxx

Hej! Polecacie wyjechać przez tą firmę Lippe Services Gmbh?? Byłabym wdzięczna za jakikolwiek odzew.Pozdrawiam

Ilona
@Xxx

A masz na mysli jakiś konkretny wyjazd? Data, praca, destynacja konkretna?

Mona
@Xxx

Nie ma opinii na temat tej Layt Firmy ???? jestem byłym pracownikiem tej Agencji pracy ,nie polecam jej, płacą marne pieniądze,dużo liczą sobie za łóżko na lokacji, w pokojach ,3,4 osoby.Większosć to (usunięte przez administratora) która przyjeżdża do pracy i urządza libacje alkocholowe.Mieszkania są zniszczone,rozwalająca szafa ,brudne materace,ogólny (usunięte przez administratora) i za ten (usunięte przez administratora) liczą sobie ponad 300 euro za miesiąc.Obiecują dobre zarobki a tu raptem 1000euro

@Mona

Czekaj to 1000 to już na czysto na rękę? Niczego nie potrącają?

T(usunięte przez administratora)

Prawdziwa nazwa agencji to Pasternak!!! :(

@Xxx

Pracowałem i już nigdy więcej!!!!

Natalia Nowy wpis

A czemu nie polecasz? Masz jakieś przykre doświadczenia? Możesz je opisać?

Beti 1357 Nowy wpis
@Xxx

Ja pracowałam było wszystko ok

Beti 1357 Nowy wpis

Pracowałam i wszystko ok Mieszkania czyste, dowóz do pracy, wypłata na czas.

Ze-zo

Witam każdy tylko pyta o ta firmę ale odpowiedzi żadnych ja sam jestem ciekawy co to za firma.

@Ze-zo

Firma ,,lippe service’’ to inaczej ,,Pasternak’’ ale dowiecie się tego dopiero przy podpisywaniu umowy bądź pierwszy dzień w pracy. Nazwa została zmieniona ponieważ z Pasternakiem nikt nie chce mieć nic wspólnego. Najdłużej pracujący pracownicy są w firmie max. Może 3 miesiące. Trzymajcie się od tego bagna z daleka potrafią (usunięte przez administratora) na godzinach, na wypłatach, na pobieraniu opłaty za mieszkanie - Na wszystkim za co pobierają pieniądze. Proście również o zdjęcia mieszkań ponieważ zajedziecie tutaj ze łzami w oczach, a uwierzcie że one nawet nie stały przy wyremontowanych. Najlepiej jak sprawdźcie ich będąc w pobliżu, pozytywne opinie są wystawiane przez boty, osoby z biura oraz znajomych, ale nie przez osoby które bezpośrednio pracowały przez firmę. Trzymajcie się od nich z daleka a już na pewno nie jedzcie bezpośrednio z Polski, zaufajcie że lepiej poczekać aż się odezwie do was jakaś poważna firma niż trafić tutaj do nich. Na 2 pokojowym mieszkaniu potrafią wsadzić 9 osób a to będzie dopiero początek waszej imprezy. Pracowałem tam przez miesiąc i dziękuje. Kto pracuje w pasternaku ten się w cyrku nie śmieje. A jeśli zdecydujecie się wyjechać i zobaczyć jak faktycznie jest na swojej skórze bo wiadomo że lepiej sprawdzić - znajdzie sobie w Polsce prawnika który zna się na prawie niemieckim oraz melisę bądź inne leki uspokajające bo na pewno przy współpracy z nimi będziecie tego potrzebowali. Pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytali, a nowym pracownikom Pasternaka życzę małą nerwów, stresów i jak najmniej kłótni i negocjacji z osobami z biura.

Grażyna
@123

Można gdzieś w necie znaleźć dowód na to?

Lippe Services GmbH
@123

Witam, przykro nam z powodu Pana/Pani niezadowolenia, chetnie porozmawiamy o uwagach telefonicznie lub e-mail: +4923062040719/ cv@lippe-services.de. Jednoczesnie nie zgadzamy sie z opinia @ze-zo. Najdluzej pracujacy pracownicy sa z nami od kilkunastu lat, bardzo to cenimy! Mieszkania na biezaco sa kontrolowane przez zespol dysponentow pod katem wymaganych renowacji, sukcesywnie staramy sie podnosic standard i dbac o dobre warunki, jak rowniez rozszerzac liste naszych adresow w dogodnych lokalizacjach. Mimo wszystko dziekujemy za komentarz i zobowiazujemy sie do dalszej pracy nad poprawa warunkow oraz zadowoleniem naszych pracownikow. Pozdrawiamy, Lippe Services.

Kamila
@123

Zgadza się wszystko,to jest kpina z ludzi, syf totalny w pokojach ,kasują jak za luxzsowy apartament,kroją ludzi na każdym kroku.Nie polecam tej firmy,

@Kamila

Co Ty. :( A ile trzeba płacić za ten luksus, o którym wspominasz?

Lippe Services GmbH
@Kamila

Pani Kamilo, nie zgadzamy sie z Pani opinia. Firma dysponuje mieszkaniami w roznych lokalizacjach, wszystkie mieszkania staramy sie utrzymywac w odpowiednim standardzie, nasza grupa remontowa na bezaco zajmuje sie usterkami i renowacja. Caly czas wdrazamy rowniez nowe adresy, tak aby Panstwu - naszym pracownikom - mieszkalo sie wygodnie. Wszystkie koszta podawane sa w zbiorczym e-mailu na etapie rekrutacji, dbamy o to, aby nasi pracownicy zatrudnieni byli na jasnych, przejrzystych warunkach. Jezeli ma Pani uwagi, zapraszamy do kontaktu e-mail: cv@lippe-services.de. Mimo wszystko zyczymy powodzenia. Pozdrawiam, Lippe Services.

Wdowa
@Lippe Services GmbH

Wasza firma to jest lipa ( ludzie omijajcie tą agencje )

Grażyna
@Lippe Services GmbH

A czemu nie pisać tutaj, żeby każdy mógł sobie zdecydować czy jest zainteresowany pracą? Skoro tak długo u was pracują niektórzy to oferujecie tam umowę o pracę?

@Wdowa

Dlaczego pani tak sądzi?

@Lippe Services GmbH

Dlaczego podszywacie się pod Lippe Services!! a w rzeczywistości to Pasternak już chyba nikt nie chce korzystać z waszych usług!!

Babu Nowy wpis
@Ze-zo

Nie polecam tej agncji, zwolnią cię z dnia na dzień bez powodu pracując uczciwie, i powiedzą że masz się wyprowadzić z mieszkania w ciągu dwóch dni.!! :((

Mmmm

I jak praca przez tą agencje?

Czy po rozmowie w Lippe Services gmbh rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Heheh

Pracował ktoś przez tą agencje

Lukas81
@Heheh

Właśnie jutro tam jedziemy

Mich
@Lukas81

Hej Łukasz i jak praca przez tą agencja ?

@Lukas81

Dzień dobry czy można się dowiedzieć jak praca i czy wszystko ok?

Olek

Czy ktoś może coś napisać o tej agencji ?

gorn

Jakies doswiadczenia z ta agencja?

Logistyka
@gorn

Zbyt !!! a co okularnik nie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lippe Services gmbh - Lünen

• Jak się pracuje w Lippe Services gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Lippe Services gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lippe Services gmbh?

Lippe Services gmbh