ALL10 AS

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Paulina Migdal

Pracownik firmy - HR Sjef

24.10.2023 03:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Paulina Migdalikona wywiad

ALL10 AS jest biurem pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w zatrudnianiu elektryków oraz cieśli konstrukcyjnych i szalunkowych na terenie Norwegii. Naszą najmocniejszą stroną jest długoletnia współpraca z firmami branży budowlanej.

W jakich miastach Państwo działacie?

Paulina Migdalikona wywiad

Obecnie posiadamy oddziały w: Stavanger, Haugesund, Trondheim, Bodø, a także w Koszalinie. Zatrudniamy ponad 350 pracowników, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Paulina Migdalikona wywiad

Firma ALL10 AS powstała w 2015 roku. Pomysł na jej założenie narodził się, w momencie, w którym norweski rynek pracy, stał się bardziej atrakcyjny dla Polaków. Obecnie konsekwentnie realizujemy nasz plan rozwoju firmy, otwierając nowe oddziały i poszerzając zakres świadczonych usług. Jesteśmy znaczącym graczem na skandynawskim rynku zatrudnienia, dzięki czemu możemy oferować pracę na największych projektach w regionie.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Paulina Migdalikona wywiad

Znajomość potrzeb norweskiego rynku pracy oraz wymagań tutejszych pracodawców sprawia, że jesteśmy postrzegani jako specjalista w swojej branży. Nasi pracownicy są zatrudniani na warunkach, odpowiednich do norweskich standardów życia. Tym, co wyróżnia nas na tle firm konkurencyjnych, jest dbałość o pracownika. Każda zatrudniona osoba, otrzymuje swojego opiekuna, który zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa i stabilności od pierwszego do ostatniego dnia pracy. Staramy się tworzyć przyjazne relacje z pracownikami, aby czuli się oni częścią firmy. Rozwój przedsiębiorstwa pozwolił nam również na otwarcie pierwszego biura w Polsce. Przyszli pracownicy mogą odwiedzić nas w Koszalinie i porozmawiać przed wyjazdem z konsultantką, która zawsze dokładnie wyjaśnia zasady współpracy oraz pomaga przygotować się pracownikom do wyjazdu.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Paulina Migdalikona wywiad

W ALL10 AS pracuje zespół doświadczonych rekruterów. Każdy z nich biegle posługuje się językiem polskim, norweskim lub angielskim. Osoby te są linią pierwszego kontaktu z przyszłym pracownikiem. Rekrutacja zazwyczaj zaczyna się w momencie wysłania przez kandydata CV na maila lub rejestrację bezpośrednio w systemie firmy: https://all10bemanning.recman.no/register.php Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna dotycząca doświadczenia, a także weryfikacja referencji. Po tym etapie jesteśmy gotowi na dopasowanie ofert do umiejętności kandydata. Następnie przychodzi czas na podpisanie umowy. Dokumenty sporządzane są w języku polskim i norweskim oraz wysyłane elektronicznie tak, aby pracownik miał łatwy dostęp do wszystkich informacji.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Paulina Migdalikona wywiad

Naszym znakiem rozpoznawczym jest pełne szacunku podejście do pracownika. Nowi pracownicy, którzy po raz pierwszy goszczą w Norwegii, są przez nas odbierani z lotniska i zapraszani do biura, w celu wspólnego wybrania odpowiednich narzędzi oraz odzieży. W Norwegii duży nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo pracy, dlatego pracownicy otrzymują dostęp do kursów i szkoleń, które należy zrealizować przed rozpoczęciem pracy. W kolejnych dniach jesteśmy w kontakcie z pracownikiem. W każdej chwili może on liczyć na nasze wsparcie zarówno w kwestiach pracy, jak i kwestiach formalnych (pomoc urzędowa).

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Paulina Migdalikona wywiad

Rozwój kompetencji naszych pracowników jest również rozwojem całej naszej firmy, dlatego umożliwiamy zatrudnionym osobom korzystanie z darmowych kursów języka norweskiego, kursów obsługi maszyn i urządzeń, a także pomagamy w procedurze uznania przez norweskie organy wykształcenia zdobytego w Polsce. Chętnie korzystamy z rad i jesteśmy otwarci na propozycje naszych pracowników (na podstawie rozmów i ankiet), dotyczące tego, w jaki sposób możemy poprawić naszą współpracę. Co roku w okolicach grudnia organizujemy spotkania integracyjne, dla wszystkich pracowników, podczas których spożywamy tradycyjne norweskie potrawy. Organizujemy również loterię fantową oraz konkursy. W firmie funkcjonuje także system poleceń, który zapewnia pracownikom bonusy finansowe.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Paulina Migdalikona wywiad

ALL10 AS z każdym rokiem rośnie w siłę, a nasza kadra poszerza się o nowych, wykwalifikowanych pracowników. Posiadając wieloletnie doświadczenie na norweskim rynku pracy i ugruntowaną pozycję wśród naszych klientów, możemy poszczycić się różnorodnymi ofertami pracy. Dzięki temu mamy także możliwość dynamicznego rozwoju naszych oddziałów i zatrudnienia nowych pracowników w sektorze budowlanym. Naszym celem na kolejny rok jest dalsza ekspansja rynku pracy oraz zatrudnienie około 200 nowych pracowników.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Paulina Migdalikona wywiad

Jako firma chcemy się rozwijać i poszerzać horyzonty. W planach mamy otwarcie kolejnych oddziałów na terenie Norwegii. Nieustannie pracujemy nad jakością naszych usług, zarówno w stosunku do pracowników, jak i do naszych klientów.

@E.

W biurze byłem raz jak zacząłem prace. Mi za zwolnienie zapłacili normalnie. Jak ktoś ma syka czy dłuższy to płacą tez. Pomagają z papierami jak ktoś ma wypadek w pracy. Wiec dla mnie ok. Adekwatnie E Ty pewnie w konkurencji pracujesz

Pracownik M.

Pracuje od niedawna. Narazie wszystko OK. Wszystko tak jak ustalono przed rozpoczęciem pracy. Polecam.

@Przyszły pracownik

Umowy są na warunkach Norweskich, jeśli nie jesteś pijakiem i znasz się na robocie to każdy potraktuje Cię poważnie. Ja przez ponad 5 lat nie miałem żadnych problemów z nimi. Znam przypadki że kogoś prowadzili z budowy nawalonego jak szpak, potem pan dogorywał w domu a na koniec zadzwonił i poprosił o wypłatę chorobowego za ten czas ???? jak dostał odmowę to straszył policją ???????????? parodia... Trzeba mieć naprawdę nerwy ze stali żeby znosić na codzień takich ludzi

Pracownik an
@Przyszły pracownik

Wyplaty na czas każdego 15-tego, możesz tez dostać zaliczkę raz w miesiącu. Podatek masz taki jaki sobie wybierzesz. Umowy to rocznie zależy jak nie umówisz, czy chcesz pracować na stale czy zjezdzac do kraju.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ALL10 AS? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ALL10 AS Nowy wpis

Witam, wszystko zależy od rodzaju zlecenia na jakie pracownik jest wysłany. Są projekty lokalne i tu staramy się zachowywać standardowy czas pracy plus ewentualne nadgodziny oraz projekty w rotacjach, co wiąże się z możliwością pracy w avspaseringu. My jako pracodawca zawsze staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom pracownika.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ALL10 Bemanning AS?

Jurek

Uważajcie na tą firmę, to (usunięte przez administratora) Nie wypłacają chorobowego, w firmie (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym , jeden chlopak chciał zrobić sobie krzywdę dobrze ze w porę zareagowali ludzie poniewaz męczyli go ze jak nie przyjdzie w sobotę to napiszą w internecie ze olewa pracę, firma nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem , daja stare ciuchy po innych ludziach , narzędzia rozwalone, te "panie" z biura (usunięte przez administratora).. druga straszy zwolnieniem. Jeśli się szanujecie omijajcie tych złodzieji i (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

@Jurek

Nie bardzo rozumiem, jak firma miałaby komuś coś "w internecie" napisać. W sensie, ze na jego profilu na FB? Na TikToku? Troszkę dziwnie to piszesz. Komu za zwolnienie nie wypłacili? Ale firma czy NAV? Zwolnienie było z Polski czy z Norwegii? było zgłoszone? Bo tak piszesz na zasadzie "W windzie biją naszych" Ja jestem na zwolnieniu już 3 miesiąc - wypadek w pracy - wszystko mam zapłacone, bez problemów, Panie nawet pomagają jak jestem u lekarza mogę zadzwonić i pomogą z komunikacja z lekarzem. Wcześniej pracowałem od poniedziałku do piątku, po 8h - mam tu małe dziecko i nie mogę pracować w weekendy i nigdy nie mialem problemu. Nikt mnie do niczego nie zmuszał. Mogłem pracować w weekendy ale nie chciałem i nie było problemu. Soboty zawsze były dla chętnych i raczej było ich za dużo niż za mało. Ja polecam

E.
@Daniel

Która z biura się uaktywnia tutaj? :) ludzie te pozytywne opinie o odpowiedzi na negatywne komentarze one z biura same dobie piszą :) ośmieszają sie tylko! Nikomu nie płaca za zwolnienia (usunięte przez administratora) jak soe tylko da! Albo straszą potrąceniami pomiędzy i zabierają feriepenger! Nikt inny tak nie działa jak oni (usunięte przez administratora)

Grzesiu

Ja jak zaczynałem pracę to podałem dwa nr do ostatnich firm w których pracowałem, referencje były ok ale koniec końców to na budowie trzeba się sprawdzić. Są firmy w których tempo i jakość to podstawa ale są też i luźne projekty więc zależy na co się trafi

@E.

Nowy wpis

Odpowiedz na to pytanie wydaje się być oczywista, przede wszystkim sprawdzamy referencje w dwóch poprzednich miejscach pracy, dodatkowo każdy kandydat otrzymuje do wypełnienia kartę kompetencji według, której jest przydzielany do odpowiadającym jego kompetencjom działań.

Nowy wpis

Czas pracy w Norwegii jest ściśle określony kodeksem pracy. Jeżeli pracownicy pracują w systemie rotacyjnym to prawo do nadgodzin maja po przepracowaniu określonej liczby godzin w zleceniu, jednakże nie zdąża się to często. Jeżeli natomiast pracownicy pracują w systemie avspaseringu, czyli posiadają bank godzin, to mogą wypracowane godziny zamieniać na wolne dni poza zwykłym urlopem jaki jest należny pracownikowi. Nadgodziny są wypłacane po wypracowaniu standardowego czasu pracy w wysokości 50% lub 100% w zależności od dnia i godzin pracy. Praca w nadgodzinowym wymiarze powinna być zawsze najpierw ustalona z konsultantem.

RadaDobra

Brawo!!!!!!! Walczcie o swoje prawa! Oszukują wszędzie! Trzeba znać naprawdę podstawowe swoje prawa i wtedy wiesz, ze to złodzieje! Niestety, ale w tym biurze nie pracuja osoby z wykształceniem :) wiec co się dziwicie:) Nikt inteligentny tam długo nie pracuje:) Trzymam za Was kciuki!!!!! BRAWO Niech każdy dowie się prawdy

Artur

od kiedy najpierw musi być ustne ostrzeżenie? a nie przypadkiem pisemne? jakiego związkowca? Ty mówisz o PL czy NO, bo w NO nie ma problemu wysyłasz mailem/listem. I żadnego związkowca ani nikogo nie musisz mieć u boku Dyscyplinarny meeting może być po bodajże 24h, chyba ze pijesz na budowie Jakie odsetki? NAV ma 54 tygodnie na rozpatrzenie i o odsetkach nie słyszał NIe wiem gdzie Ty człowieku pracowałeś tyle lat ale o Norwegii i tutejszych przepisach nie słyszałeś, albo coś na FB u Janusza czytałeś. Ty se weź prawo pracy a nie ośmieszasz budowlańców. My pracujący w NO znamy zasady i przepisy, a Ty to widać ze przyjechałeś wczoraj i się rzucasz jak ta wesz na grzebieniu.

Witam, jako Firma ALL10 AS będziemy wdzięczni, jeżeli przedstawi Pan konkretne przykłady tej długotrwałej i wnikliwej obserwacji. Pana komentarz obecnie jest nie jasny i niemerytoryczny. Pozdrawiamy ALL10 AS

Firma ALL10 Bemanning AS prowadziła rekrutację na stanowisko Praca w Norwegii. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Hel

Czy one myślą, ze my jesteśmy aż tacy durni o zdesperowani, ze można nas tak (usunięte przez administratora) Wciskają kit z każda rzeczą. Zrobią wszystko żeby nie zapłacić chorobowego i nas oszukać! Ja tak tego nie zostawię! Wielu takich nas jest zreszta. Życzę powodzenia a pracownikom i przyszłym pracownikom radzę otworzyć oczy

Kumpel

W innych oddziałach to samo, a nawet gorzej!!!!!!!!! Desperat tylko tam pracuje

DanMil

(usunięte przez administratora)to w tej firmie norma! Działają jak typowa Polska firma w Norwegii, czyli oszukać i mieć człowieka za (usunięte przez administratora).. Niestety, ale bystre osoby w biurze nie pracuja:) Dla nich ta praca to szczyt marzeń! Tylko ubliżać potrafią i się wyzywać na wszystkich za swoje kompleksy! Nie płaca za nic!

Pracuś

Ta agencja robi wszystko byś nie miał zamiaru wracać po rotacji. Warunki mieszkaniowe są tragiczne, wyplaty nie są wypłacane w terminie, normą jest klasyfikowanie pracowników. Lizaki wydzwaniajace i prawdopodobnie (usunięte przez administratora) innych są pupilami biura i może ich traktuje się lepiej. Ktoś kto chce poprostu pracowac nie powinien brac tej agencji pod uwagę. Stawki najniższe jak się da, diete zabiera agencja w 80% procentach a poza tym opodatkowuje ją oraz wypłaca wyłącznie za dni pracujące co jest totalnym (usunięte przez administratora). Szanujcie się ludzie i nie traćcie swojego drogiego czasu na tą biedna agencje.

Pracownik M.

Roz

Nie podejmujcie u nich pracy!!! Nikt tak nie (usunięte przez administratora) jak oni! Do tego zawsze potrącają z feriepenger! Kazdemu o coś się przyczepia! Nigdy nie płaca na chorobowe i robią problemy ze wszystkim! Dają syfiadte ubrania, które nadają się do (usunięte przez administratora) po tygodniu pracy. A później ty rezygnujesz i nie oddasz ich to potrącają za to. Zawsze znają wymówkę żeby ciebie (usunięte przez administratora) z naszych pieniędzy! UWAŻAJCIE

Przyszły pracownik

Czyli jak to jest z tą firmą ponieważ widzę że zdania są podzielone a mam zamiar zacząć pracę właśnie przez tą firmę. I chciałbym wiedzieć jak to ejst z wypłatami na jak długo jest umowa jak to ejst że zwrotami podatków itp?

Pracownik an

Pracus
@Pracownik an

Stawka zaniżana, dieta kradziona(z 630+114) firma płaci cześć poświęcona na gazety i przekąski. Diety na wyrzywienie nie dostaniesz. Mieszkanie w 8 osób na 50m kwadratowych. Co do zaliczek wymagają oficjalnego maila. Napisałem, po dwóch dniach otrzymałem informację, że zaliczka została wstrzymana. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

R

UWAGA ! Za nic nie płaca! Nie wypłacają nikomu chorobowych ! Za dni wolne czerwone tez nie płaca, wymyślili sobie granice godzin, których nikt normalny u nich nie wypracuje! Każda inna firma płaci za dni czerwone po przepracowaniu miesiąca! Z chorobowym robią z ludzi idio…. Nie chcesz być (usunięte przez administratora) poszukaj pracy gdzie indziej!

Max
@R

To bardzo ciekawe. Mi zawsze płacili za chorobowe, wystarczy tylko przeczytać maila, którego dostaje się na początku pracy. Zadzwoniłem rano - przed 7, ze złe się czuje i idę do lekarza, od razu mi przypomnieli żeby dać lekarzowi kartkę o pracach zastępczych. Zadzwoniłem ze mam zwolnienie, wysłałem kartę wypełniona przez lekarza i zwolnienie. Zero problemu, kasa na koncie razem z wyplata. Pytanie, czego nie zrobiłeś ze Ci nie zapłacili? Nie powiedziałeś ze masz zwolnienie? Kartki nie dostarczyłeś? Pojechałeś do PL bo co Ci mogą zrobić? Co do czerwonych dni, 1 i 17 po miesiącu. Inne jak przepracujesz godziny w ciagu oku i nie jakaś kosmiczna ilość, bo policzyłem i ja je zrobiłem w 4 miechy więc nie mów ze się nie da. Koledzy z którymi pracuje to samo. Ale jak ktoś dopiero co przyjęty i (usunięte przez administratora) chciałby od razu w pierwszym miesiącu być jak pracownik po pół roku traktowany to sorry.

Luki
@Max

No no! Granica jest taka, ze min 6 miesięcy trzeba tam pracowac żebyś miał to płatne! Nikt normalny tego nie wypracuje! Wszędzie wystarczy tylko miesiąc żeby dni czerwone były płatne! Zwolnienia to nie ważne czy masz kartkę czy nie i tak nie płaca! Nie dawajcie się i walczcie w NAV i będąusieli to oddać (usunięte przez administratora)

Tomasz

Jak dla mnie ok panie mile, robiłem krótko ale jak najbardziej polecam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ALL10 Bemanning AS? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Oriana

Witam, wszystko zależy od projektu i klienta, do którego zostaje Pan wynajety. Są projekty, na których klient płaci za wszystkie nadgodziny a są projekty, na których te nadgodziny można wybrać jako bank godzin. Pozdrawiam

ciekawy

A mozesz cos więcej?

Haha

Widać, ze każda niefarbowanych odpowiedz komentują tylko "Panie" z biura :) kto inny normalny siedzi i śledzi opinie i od razu odpowiada:) kto jest w Norwegii to doskonale zna opinie o Was :)

Hehe

Chyba nie palca Wam w biurze za nadgodziny jak odpisujecie w weekend:) żałosne Paulinko, Edytko, Orianko ??? :) Kto by tak zaciekle bronił opinii firmy :) napewno nikt pracujący poza biurem :) dziewczyny odpisujcie dalej jak chwalicie sobie firmę :)

Paulina Rekruter
@Hehe

Widze, ze zostałam wywołana poniekąd do tablicy z imienia:) Nie wiem czemu pozostali wystawiający zarówno negatywne jak i te pozytywne komentarze nie maja na tyle odwagi, aby udzielić komentarza pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem... Rozumiem, ze zarówno nasi byli pracownicy jak i konkurencja maja na celu pokazanie nas w jak najgorszym świetle, niestety te komentarze to półprawdy lub jeszcze gorzej, bo są porostu kłamliwymi pomówieniami. Oczywiście staramy się dbać o nasza reputacje, ale nie do tego stopnia, żeby wystawiać sobie laurki w serwisach internetowych. Mam nadzieję, ze nasi wieloletni wspolpracownicy są najlepszym dowodem na to, ze można nam zaufać i na nas polegać. Panowie, którzy niestety nie zrobili kariery w naszej firmie maja mozliowsc zatrudnienia gdzie indziej i życzymy im jak najlepiej. Mimo, ze wielokrotnie zostaliśmy (usunięte przez administratora) lub wykorzystani jako pracodawca nikogo nie oczerniamy w internecie. Pozdrawiam Paulina ALL10

Andrzej_losiu

Panowie darujcie sobie tą firmę 37.5h tygodniowo. 8 osób w domku wszędzie (usunięte przez administratora) bo firma oszczędza na sprzątaniu pokoje w fatalnym stanie i za to 5000 nok miesięcznie. Dodatkowo firma nie zapłaciła mi za 3 ostatnie dni pracy.

TakJestesLos
@Andrzej_losiu

Jak Ci ProHousing nie odpowiada -podejrzewam, ze od nich wynajmujesz pokój, to możesz wynająć mieszkanie samodzielnie. I z tego co wiem, to po sobie sprząta się samemu, można z współlokatorami zrobić grafik. No chyba, ze w PL masz wille, sprzątaczkę etc. Ewentualnie najpierw za synusia sprzątała mamusia, potem żona, a Pan i władca z pilocikiem przed TV. Witamy w prawdziwym świecie, jak nie zmyjesz talerzy będą brudne, jak nie wstawisz prania samo się nie zrobi, tez sie sama nie odkurzy. Masz tydzień pracy 37,5h w Norwegii. Czyli standart. Rozumiem, ze firma ideał, skoro narzekasz tylko na mieszkanie. I nikt Cię w nim nie trzyma. możesz wynająć coś sobie sam. Tak jak w PL

Lolo

Stawanger i trochę firm zaliczyłem i dlatego porównanie już mam. Wiem że ludzie narzekają ale zazwyczaj jest to poprostu niewiedza na jakiś temat, jak się dobrą robotę robi to i oczekiwać można więcej . Wypłata zawsze na czas i sprzęt też niczego sobie. Pozdrawiam wszystkie miłe Panie ho ho ho ????

Krystian

Przeczytałem opinie i muszę przyznać, że jestem zszokowany opinią z 16.12. minionego roku. Pracuję w tej firmie po raz pierwszy lecz blisko pół roku. Nie zdarzyło mi się odczuć jakiejkolwiek urazy za zapytania czy prośbę o pomoc w załatwieniu spraw dodam, że nie znam języka. Do urzędu mnie zawieziono osobiście przez panią, która niejednokrotnie odbierała mój telefon i objaśniała postępowanie z poszczególnymi tematami, które były mi nowe, z resztą nie tylko ona, w urzędzie była mi tłumaczem i prawą ręką; mieszkanie przestronne i czyste, bezpieczne, wyposażone w całości, w ładnej okolicy, wynajęte od firmy zaprzyjaźnionej z firmą pracodawcy. Ceny jak wszędzie, to Norwegia, niewiele się dziś różnią od życia w Polsce. Co do ewentualnych leków, wziąłem z domu na wszelki wypadek, a jak mam potrzebę to proszę kolegę, bo mieszka bliżej apteki, więc bez przesady. To chyba raczej kwestia zaradności i zgrania w zespole, gdzie wzajemnie można sobie pomóc w nagłych sytuacjach. W Polsce też prosisz szefa o leki, żeby do domu przywiózł? Słabo. Dla nowych kolegów mogę przyznać, że warto, są szkolenia, są nadgodziny gdy termin goni, jest odzież robocza i miłe niespodzianki integracyjne. I jest (dotąd się nie zawiodłem i szczerze wątpię bym zmienił kiedyś zdanie) dobra atmosfera tak w pracy jak i we współpracy z pracodawcą.

Roman

Dla mnie super , lepiej nie mogłem sobie wymarzyć. Bardzo sprawnie i konkretnie wszystko załatwione. Życzę każdemu takich doświadczeń w Bemanningu. Rozpocząłem pracę w Trondheim i polecam każdemu . Pozdrawiam : Roman :)

@Roman

Hahahah ty / wy droga jedno kirunkowa, mam sie zatrzymać. Czy spać dale bo kierownikom potrzeba ludzi ;)

Patryk

jestem nowy w ALL10 Trondheim.sprawy rekrutacji i przyjecia do pracy przebiegły szybko bez problemow w miłej i przyjemnej atmosferze. drzwi do biura otwarte z pięknym usmiechem na twarzy.Mały problem pojawił sie z mieszkaniem,ale to nie z winy ALL10 tylko wstydzic sie powinien chłop co wstawił ogloszenie ze ma cos takiego na wynajem.szybka profesionalna reakcja Pani Natalii (DZIĘKUJE) w ciągu 30 min bylo załatwione mieszkanie.puki co jest dobrze oby było tylko lepiej. Aha Pani Wiktorio kawa pyszna. godnie i szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ALL10 AS - Stavanger

• Jak się pracuje w ALL10 AS?

Zobacz opinie na temat firmy ALL10 AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALL10 AS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALL10 AS