Opinie o Effect Personalagentur Gmbh w Sylt-Ost

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Effect Personalagentur Gmbh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Effect Personalagentur Gmbh o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Effect Personalagentur Gmbh w Sylt-Ost

Cleo

Mimo otrzymanego rozliczenia na piśmie, brak wypłaty, a jest 25.01. Koordynator nie odbiera telefonów, a jak łaskawie oddzwoni to nie orientuje się w żadnej sprawie. Rżną na pieniądzach przy każdej wypłacie.

Agnieszka
@Aaaandrzej

Jak z tymi wypłatami? Ostatecznie dostali wszyscy pieniądze? Zastanawiam się o jakich kwota h tutaj mowa i czy dużo osób czeka na wynagrodzenia. Wcześniej też się opóźniały czy to pierwszy raz?

Nie znalazłem nic aktualnego z wolnych etatów. Udało mi się dokopać do starej oferty dla hydraulika sprzed roku i taka praca by mi odpowiadała. Szukam pracy stałej i właśnie to było zapewnione, czy teraz też mógłbym liczyć na stałą umowę? Niech ktoś napisze tutaj, jak można zdobyć te 200e więcej w ciągu roku.

Darek Nowy wpis

Ja pracowałem rok, oprócz opóźnień w wypłatach (ale zawsze dochodziły do tygodniadwoch po terminie, nie pomniejszone) wszystko było na plus - zakwaterowanie zawsze miałem sam, kontakt z koordynatorem sprawny, przestojów nie było, problemów z l4 też nie, tylko te wypłaty spóźnione na duży minus.

wlodek

bylem pracownikiem tej firmy unikac jak ognia szczególnie wspolpracy z jakubem cholownia ,okradaja co miesiac a ost jak zlozylem wypowiedzenie to zabrali mi 500 euro ze nie poszlem do pracy , gdzie nie poinformowali mnie o tym ze gdzies mam isc do pracy ,sprawe kieruje do sadu niemiecki znam plynnie i komunikatywnie ,oczywiscie za listopad czyli grudzien wyplate przelali dopiero pod koniec lutego ,same machlojki i okradanie non stop gdzie jakub zawsze wszystko wytlumaczy on to zalatwi po czym nic nie robi i sprawa przedawniona, a najlepsze jest to ze byłem na urlopie 3 tygodnie w wakacje a oni mi potracili za hotel 21 dni po 25 euro 525 euro zabrane na pismie podalem opisalem ,do tej pory nic nie oddali w sumie okradli nas za cały rok pracy u nich okolo 1750 euro omijac jak najdalej szerokim lukiem jakuba holownie ,a ps pani która zaproponowała mi te prace u nich kadrowa sama odeszła po 2 miesiacach kadrowa tez nie dostała tego co jej obiecali , i nie bedzie brac odpowiedzialnoci w tym precedesie złodziejstwa , chcesz prace to idz do tej firmy ale nie pytaj o wynagrodzenia i potracenia ,,ogółem minus nie polecam

Agnieszka Nowy wpis

Faktycznie takie problemy są jak kolega wyżej pisał? Możesz napisać też jak z tym zakwaterowaniem? Jakie są warunki? Dużo osób jest na takim mieszkaniu? Potrącają od pierwszej wypłaty czy trzeba zapłacić samemu coś na początek?

@Cleo

Jak duże są te poucinane kwoty przy wypłatach? Jest jakiś powód dlaczego ucinają czy ktoś po prostu popełnia błąd? Da się to jakoś wyjaśnić ?

Osa
@Cleo

Nie jesteście jedyni u nas to samo,brak siana,i wypowiedzenie bez powodu.

@Cleo

I otrzymaliście wypłatę?Bo my za grudzień jeszcze nie...koordynator ma gdzieś nie odpisuje na wiadomości...(usunięte przez administratora)

@Osa

Za jaki miesiąc masz nie wypłacony bo my za grudzień nie mamy a jest luty

@Gosia

Nie ma wypłaty. (usunięte przez administratora)

Aaaandrzej
@Cleo

Czy możesz powiedzieć w jakim mieście mają kadry? Czy to Erfurt czy Sylt?

Agnieszka Nowy wpis
@Aaaandrzej

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Effect Personalagentur Gmbh? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Endriu

Z tymi dziadami dałem sobie wreszcie spokój,w zeszłym tygodniu zwolniliśmy się w trybie natychmiastowym.Pisma otrzymali z uzasadnieniem.Sprawy są u prawnika,dość oszustw,braku kompetencji,lekceważenia zasad prawa pracy,nie przestrzeganie zapisów zawartych w umowie.Ciekawe co na to Arbeitsamt który wydaje koncesje na działanie takich firm jak poinformujemy o praktykach przez ich stosowanych mogą mieć bardzo ciepło wraz zatrzymaniem koncesji.

@Endriu

Mam pytanie odnośnie zapisów umowy. Co jeszcze poza tym, że nie płacą w terminie i ucinają pensje jest przez nich lekceważone? Przeczytałam tutaj sporo o opóźnieniach i nachodzi mnie jeszcze jedno pytanie - czy pracownicy robili jakieś nadgodziny? Były one potem wypłacane lub odbierane?

Julia

Firma fatalna, ciagle opóźniają się z wypłata.. Ciągły stres czy na następny tydzień będzie praca, nie można wyrobić pełnej godzinówki. Strasznie drogie hotele które przeważnie wyglądają na totalna spelune. O koordynatorze nie wiadomo co myśleć.. podczas rozmowy każe się niczym nie martwić i on wszystko załatwi. Ale to wszystko strasznie długo trwa.. Nie wiem skąd się urwali Ci wszyscy ludzie, za co opłacać rachunki? Czy firma będzie odpowiadała za kary za nieopłacenie na czas rat?? Nie po to chodzi się do pracy żeby co miesiąc się stresować czy będą pieniądze! To jest chore!!

Julia
@Julia

Ale to koniecznie trzeba w tych hotelach mieszkać? Czy można samodzielnie sobie jakąś kwaterę znaleźć? Jak to wygląda, jest w tym dowolność?

ALIBABA

Witam wszystkich, bardzo dziwna sprawa wypłata weszła na konto, ale jest mniejsza niż na rozliczeniu na piśmie (lohn). Zakosili kasę i nie wiadomo za co, nikt nie chce tego wytłumaczyć a nasi dysponęci mają wszystko w (usunięte przez administratora) Zresztą cokolwiek za ich pośrednictwem coś załatwić to musi być jakieś święto. Raczej trzeba zawijać wrotki z tego bajzlu. Powodzenia, pozdrawiam.

@ALIBABA

To pierwszy raz gdy pieniędzy jest mniej, niż by to wynikało z przepracowanej liczby godzin? Dasz znać, jaką dali stawkę godzinową i ile miesięcznie można wyciągnąć po odliczeniu kosztów?

pawel

Mam na imie Pawel pracowalem w tej pseldo firmie i jak widze nie ja pierwszy zostalem (usunięte przez administratora) ,Dlatego jezeli ktos tez czuje sie poszkodowany prosze o kontak na nr tele 517492592 bo tylko razem mozemy wygrac to co nam zabrali

@pawel

A co się dokładnie wydarzyło? Wisieli Ci kase czy jak? Na jakim stanowisku pracowałeś? Powiesz jak wyglądała rekrutacja w Twoim przypadku i czy ciężko było sie dostać?

endriu

Nasza ekipa jest już trzeci tydzień beż zleceń.Jezeli od poniedziałku nic się nie wydarzy musimy pójść inna droga łącznie z prawną.Kanty na każdym kroku

Natalia

(usunięte przez administratora) Jakub Hołownia nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za miesiąc grudzień.

Czy posiadacie informacje na temat firmy Effect Haustechnik lub Effect Personal agentur? Firma posiada zarząd w Sylt, biuro np. w Leinefelde-Worbis. Będę wdzięczny za każdą informację.

Damian
@Marek

Tak posiadam info pracuje już 2 lata w firmie Bardzo w pozadku zarobić tez dają

@Damian

Może coś więcej? Np. ile można netto zarobić przy 8 h. pracy dziennie.Jaki poziom zakwaterowania, czy zatrudnienie jest w formie "skoczka" ?

Wojtek
@Marek

Ja odradzam prace dla tej firmy. No chyba ze lubisz prosić się miesiąc o zaległa wypłatę a firma jak i Koordynator ma cię głęboko w poważaniu

Ggg
@Wojtek

To prawda mają gdzieś co się dzieje z pracownikiem..

@Wojtek

To prawda!!!mąż nawet na swieta nie dostał ...nawet za listopad,,,ale wypowiedzenie expresem przysłali,,,miał wariata na kwaterze który z nożem w nocy latał...

@Gosia

I co koordynator nie pomógł znaleźć innego lokum, bez lokatora? A co najważniejsze , dlaczego zwlekają z wypłatą pieniędzy, jak to tłumaczą?

Michal
@Gosia

Witam ja również podobna sytuacja . Na święta zostałem bez pieniedzy . Dziś zgłosiłem sprawę do firmy Yourright.net tam sprawa zajął się prawnim , mam nadzieję że jak najszybciej uda odzyskać im się moje pieniądze. Szczerze polecam te agencje

@Andrzej

Nie pomógł,musiał zjechać do domu bo by spał na ulicy,nie poinformował nas że musi w własnym zakresie się przemieszczać na budowy,a co do wypłaty to niby pieniądze są wysłane do tej pory nie mamy

@Michal

My tak samo chcemy zrobić napisz więcej na temat tej firmy tez bym tam zgłosiła

@Michal

Ja też zostałem (usunięte przez administratora) Na święta bez pieniędzy. Możesz polecić jakiegoś prawnika i gdzie to zgłosić

@Piotr

Ponoc dobra jest firma Yourright.net my czekamy do piątku jak nie będzie pieniędzy to tam zgłaszam papiery wysłane na firmę nikt nie raczy odebrac po to żeby nie przelać pieniędzy zenada ta firma

Jest AFERA !!! UWAGA na firmę Effect Haustechnik. Firma mimo wysłania rozliczenia nie wyplaca wynagrodzenia. I to nie tylko mi. UWAGA na współpracę z nimi. Nigdy nie dostałem od nich wypłaty czy diety na czas . Z wypłaty jakiej dziwne potrącenia na budowę mieliśmy często od 40 nawet do 90km w jedną stronę. W ciągu 4mc zmiana kwatery i budowy I firmy 8 czy 9 razy! Sprawa została skierowana do sądu pracy. Dla ludzi dalej zaślepionych zapraszam na priv chętnie się podzielę dowodami. Ta firma zostawiła mnie na święta bez grosza !!! UWAZAJCIE Proszę o udostępnienie tego by po prostu przestrzec Was rodacy. Życzę powodzenia

Justyna

Szczerze nie polecam! To nawet nie jest warte jednej gwiazdki, nie wypłacają należnego wynagrodzenia, dzwoniąc do kordynatora dopytując o pieniadze kordynator kłamie bezczelnie że zostały wysłane, kilka dni później szantażuje że jeżeli będzie tak narzeczony dopytywał o pieniądze to w ogóle ich nie dostanie... po czym nie ma jakiego kolwiek odezwu na wiadomości na e-mail ze strony firmy, sprawę musieliśmy skierować do Niemieckiego sądu pracy wraz z dowodami. Omijajcie ten cyrk z daleka same nerwy przez takich niekompetentnych ludzi...

Dajar

W firmie nie dzieje się dobrze.Z tego względu jak pan Bóg przykazał i moja umowa -z jedno miesięcznym okresem wypowiedzenia zakończyłem współpracę z niepewnym pracodawcą.Pokłosie płynności finansowej firmy odbija się na mnie.Mija 3 tydzień a należności za wrzesień nadal mi nie wypłacili,mimo ponagleń, wezwań do zapłaty.Czekam jeszcze tydzień jeśli nadal tak pójdzie to sąd "ostateczny" ich czeka.Reasumujac Effect- defekt!!!

@Dajar

To jak wielką musiałeś mieć tu stawkę, że podobno taki problem się tu robił z tym? Jakie stanowisko i jak długi staż?

Michal
@Dajar

Witam jak sprawa się rozegrała? Czy odzyskał Pan swoje należne pieniążki? Jestem ciekaw bo jestem takiej samej sytuacji

Hydraulik

Jak każda Liehfirma,wszystko opiera się na wałkach,kadra zarządzająca złośliwa i wredna,sprawiająca czasem wrażenie (usunięte przez administratora).Koordynatorzy nie mają pojęcia co dzieje się z pracownikami na budowach,korporacyjnie wyprane mózgi,przelewy wypłat są dokonywane w ostatni ustawowy termin gwarantowany umową,rozliczenia miesięczne są wysyłane tak,by pracownik nie mógł zgłosić nieprawidłowości czyli dopiero po przelewie wypłaty.Podwyżki są marne,0,50€ centów raz na rok,niekompetencja związana z wynajmowaniem kwater dla pracowników,lepiej tu nie przychodzić do pracy,na dłuższym okresie chorobowym zwolnią Cie w trakcie zwolnienia lekarskiego.Obłuda i kłamstwa ze strony pracowników biurowych firmy.

@Hydraulik

Czym się objawia ta niekompetencja w wynajmowaniu kwater? Jakie w ogóle są warunki w tych kwaterach?

@Hydraulik

To samo było u nas...mąż zjechał do domu bo nie miał jak się dostać na budowę to na drugi dzień wystawili mu wypowiedzenie a od 10 grudnia brak wyplaty nawet za listopad...czekam do 7.01 i spraw idzie do sądu niemieckiego.

Ggg
@Joanna

Zależy gdzie się trafii było tak że wracałem z budowy i nie miałem gdzie spać...na własny koszt trzeba dojeżdżać na budowy firma tego nie oferuje...a jak wiadomo jezdzi się po całych niemczech trzeba mieć dużo kasy że sobą

@Gosia

Witam, a czy jesteście Państwo z nimi w kontakcie wobec tego? Pytam, bo zastanawia mnie ten założony czas oczekiwania, z czego wynika?

@Paulina

Jesteśmy w kontakcie pan który załatwił mężowi prace koordynator dalej nie wie kiedy dostanie mąż wypłatę,dzisiaj np mapisalam zero odzewu ma poprostu nas głęboko,jutro wyślę ponaglenie i po u dniach sprawa idzie do sądu,mąż od stycznia podejmuje nowa prace w niemczech nowy szef mu pomoże

Gosia

Nie polecam tej firmy...mąż pracował 3 tyg warunki tragiczne ...brak wyplaty nawet na swieta nie dostał...naprawdę nie pchajcie się tam...

Razi

Pracuję w Effect już ponad 2 lata. Czasem jest (usunięte przez administratora),czasem (usunięte przez administratora) Jak komuś się nie chce pracować to niech siedzi w domu,a (usunięte przez administratora) głupoty. Nie spróbujesz to się nie przekonasz. Mi tam pasi.

@Razi

A o jakim stanowisku piszesz?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Effect Personalagentur? Chętnie zatrudniają?

Bak

Pracowałem w tej firmie . Nie polecam . Odradzam ta firmę . (usunięte przez administratora) mnie na dużo euro .Sprawa ma trafić do sądu ,zwolni mnie na chorobowym. Pobrali mi kary 140e nie wiem za co.Troche słabo wykwalifikowany personel w biurze w porównaniu do innych agencji

Marecki
@Bak

Większość tych pseudo pośredników stosuje ten patent. Dlaczego? Bo jedynie dysponują ofertami dla "skoczków", którzy latają terminy i wykonują najcięższe prace. Na dodatek oferują stawki za które nie opłaca się już wyjechać. Np. jakieś śmieszne max. 13 €/h brutto +diety,gdzie opłacalność wyjazdu zaczyna się od min. 17 € brutto+ 50 € diety. A że są to pracę dorywcze, więc jakie chorobowe? Zapomnijcie o jakimś stałym etacie. No chyba że sami podjedziecie do ????????biura pracy - tego "państwowego". Pośrednik zatrudnia latając "dziury". Czas zatrudnienia u jednego zleceniodawcy od 2tyg.wzwyż. To wymóg prawny. No i te śmieszne stawki. Np. stawka dla fachowca po szkole, że znajomością języka taka sama jak dla "konserwatora powierzchni płaskich", czyli sprzątaczki bez znajomości języka. I zawsze to samo tłumaczenie :pan się nie nadaje, nie spełnia wymagań pracodawcy. Więc proponuję na "dzień dobry" zapytać pracodawcę niemieckiego na ile ma dla Ciebie pracę. Ja sprawdziłem. Pracodawca powiedział 2 tygodnie. Bo tyle wynosi minimum "urzędowe". W innym przypadku pracodawca nie znał tego przepisu i była awantura pomiędzy Nim a pośrednikiem. Efekt? Drugi tydzień przeszedł na pokazaniu się i byciu w "pracy". Tak więc na początek zapytaj się pośrednika, na ile jedziesz jako "skoczek". Miej świadomość, że 1/3 twojego zarobku trafia do pośrednika. A jeżeli oferuje stawkę 13 € brutto +jakieś śmieszne diety na pokrycie zakwaterowania to wiedz że chodzi o podatki. Diety nie są opodatkowane. Wiedz też, że po 5-ciu latach nabywasz prawa do świadczeń emerytalnych w BRD. Więc te 20 € brutto /h to minimum dla emerytury + oczywiście 50 € diety przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli tego nie oferuje pośrednik Olej go. Sam pojedź.

Renata
@Bak

Za co pobrali Ci te 140 euro? :o O co chodzi?

Renata
@Bak

Oprócz tego że pobrali Ci tyle euro nie wiadomo za co, to jak Ci się tam pracowało? Ciężka to robota jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Personalagentur Gmbh - Sylt-Ost

• Jak się pracuje w Effect Personalagentur Gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Personalagentur Gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Personalagentur Gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042