Opinie o Pilkington IGP Sp. z o. o. w Kraków Pułłanki 62

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pilkington IGP Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o. o. w Kraków Pułłanki 62

SLAWEK MOL

Pracowałem tam 12 lat,było fajnie,potem Anglia i do dzisiaj tak jest nie żałuję decyzji.Pozdrawiam Slawek M.

Czy pracodawca Pilkington IGP Sp. z o. o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jakie kompetencje? Oni patrzą na pracownika jak na maszynę do zarabiania pieniędzy a nie żeby się rozwijał. Ludzie robią tam po kilka lat bez uprawnień na żurawie wszystko dźwigają ręcznie.

Daria

@Pracownik produkcji a macie odpowiednie zabezpieczenia ?

Pracownik produkcji

Zakład wyzyskuje pracownika przez bardzo słaba płace za bardzo niebezpieczna pracę przy szkle. Z roku na rok zarobki odstają do innych firm. To świadczy o powolnym zamknięciu zakładu w Krakowie. Tak jak miało to miejsce w Wrocławiu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
Pracownik produkcji

Firma nastawiona na tanią siłę roboczą a pracowników traktują jak automatu do zarabiania pieniędzy. Rekordowe zyski lecz bardzo słaba płacą. Wypłata lidera z stażem 10 letnim i wyższym 3000-3400 w to wliczone wszelkie dodatki.

Pracownik produkcji

Firma nastawiona na tanią siłę roboczą (usunięte przez administratora)pracownika i traktowanie go jak automatu do zarabiania pieniędzy.

Back

A odnosząc się do wcześniejszego wpisu chce tylko zaznaczyć że my jako Polacy jesteśmy gorzej trakrowani niż osoby z zagranicy. Im wolno wszystko. używanie telefonów, brak współpracy na liniach.Sa osoby które nie umieją polskiego i jak mamy z nimi się dogadać. A nawet jeśli nas przeklinaja to nie wiemy bo ich nie rozumiemy. Na nas narzekają jak przeklinamy bo znają słowa i ich znaczenie. Przychodząc do pracy wykonujmy swoje obowiązki i będzie git. Są liderzy którzy naprawdę pracują A są i też co prawie nic.a później patrzą że ten zrobił tyle A ten tyle.każdy pracuje na swoją linię i jeśli ma i umie z nimi współpracować to osiąga wyniki. Gdyby każdy pracował solidnie to jeden drugiemu by pomagał. Kiedyś tak było ale te czasy nie wrócą .Zatrudniane są osoby którym wogole nie chcę się robić A uwagi nie możesz zwrócić bo od razu lecą na skargę i że to mobing to w jaki sposób ich czegokolwiek nauczyć. Jeśli nie spełnia swoich obowiązków.

Marc
@Back

Witam zgadzam się po części z Tobą bo tak jest w tej firmie pracowałem 8 lat i ostatnie dwa lata to porażka. Rozumiem że zatrudniają obcokrajowców ale nie rozumiem tego że są lepiej traktowani i niestety to widać...nie robią ,w weekend najlepiej przyjść bo setki. Noszą słuchawki i jak ich się woła to nie słyszą A jak już się krzyknie to już mobinng.chciałbym też dodać że nie którzy Polacy też są tacy .

Back

Ludzie oczasnijcie się.jeszcze 15 lat temu ta firma była ok a teraz szkoda mówić.

Myjkowy

Witam, planuje się zatrudnic w firmie pilkington Kraków. Jeśli jest tam jakiś system premii za zatrudnienie nowego pracownika to chętnie bym się z kimś umówił żeby zaniósł moje CV. Mam 2.5 roczne doświadczenie w takim samym zakładzie na myjce, końcówce linij oraz nakładaniu i butylu. I przede wszystkim interesuje mnie jaka stawka jest proponowana nowym pracownikom?

Jak długo trwa proces awansu w Pilkington IGP Sp. z o. o.?

Haha

Na co chcesz awansować? XD Jeśli chcesz się rozwijać to chyba pomyliłeś zakłady pracy.

Pracownik NSG

W dodatku firma co chwile zatrudnia nowych pracowników na nowych stawkach, gdzie ludzie którzy pracują około dwóch lat mają jedynie 50gr więcej niż "świeżaki". Firma pompuje pieniądze w nowych pracowników, którzy często gęsto nawet po przepracowaniu paru miesięcy nadają się tylko do tarcia chrzanu. Ludzie, którzy w tej firmie posiadają jakąś wiedzę i są robotni wgl nie są doceniani. Nowy pracownik jest w stanie dzięki systemowi podwyżek dojść do takiej stawki jak ma powiedzmy 3 letni pracownik w 9 miesięcy, a ten sam doświadczony pracownik kwalifikuje się jedynie do śmiesznej podwyżki co rocznej o maksymalnie złotówkę.

Cichy

Niech mi ktoś wyjaśni o co w tym wszystkim chodzi: Firma nie daje należnych podwyżek inflacyjnych,ucina po 5% procent z etatu co miesiąc zasłaniając się covidem i spadkiem ilości zleceń, a organizuje nadgodziny w soboty, niedzielę i święta bo zleceń jest tyle że jest niewyróbka!!! (usunięte przez administratora) Oczywiście nikt nie każe nikomu tutaj pracować na siłę. Firma stosuje nieuczciwe praktyki względem osób zatrudnionych jak i względem prawa i prawa pracy. Najwyższa pora otworzyć oczy i nie dać sie juz nabierać na ich ""szczere gadki "".......

I po temacie

W zakładzie normalnych ludzi policzysz na palcach jednej ręki. Praca tam urąga inteligencji. Atmosfera taka, że wysypki można dostać na samą myśl o tym, że trzeba iść do pracy. Wypłata ciągle oszukana. Szczerze odradzam. Nigdy nie miałam gorszej pracy.

@I po temacie

Masz racje Coraz gorzej w tej firmie W gorace dni na hali powyżej 32 stopnie a osoba na ramkach przerwy nie chce robić Kto mądry to idzie a głupki zostają SMIECHU WARTE

Ludzie co wy robicie Po co tyle metrów??? Teraz jest ciężka sytuacja w kraju Dlaczego tak gonicie? Przez tych nadgorliwych za niedługo nie będziemy mieli pracy

Robol

Ci co tak pędzą to właśnie dla nich ta firma to całe życie. Trza się pokazać i coś udowodnić ale co i dla kogo jak podwyżek nawet nie chcą dać. Mimo tego dalej (usunięte przez administratora) i firma będzie robiła z ludźmi co chciała

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Pilkington IGP Sp. z o. o.?

Aaa

Tak oczywiście

PracownikProdukcji

Oddział Kraków - wyzysk i nierówne traktowanie. Nic dodać i nic ująć. A do tego brak inflacyjnych podwyżek które nam się należą. A ludzie tacy ze każdy by ci wydrapał tam oczy za cokolwiek

@PracownikProdukcji

Podwyżki to jedna sprawa A ludzie to druga O czym Ty mówisz albo o kim ?Jednym zależy na pracy i jako takiej wypłacie w obecnej sytuacji A drudzy mają to głęboko w nosie Owszem są osoby które myślę że są bogami Ale to mylne pojęcie Chodzi o to że nikt nie pójdzie na skargę bo i tak nic nie skóra Zamiast szanować pracę i robić premię 500 m to napieprzaja ile się da PYTAM PO CO ?????? Zastanówcie sie CZY WARTO !!!

Pilkington krakow Dajcie ludziom zasłużone podwyżki!!!

Witam Mamy swoja strone Pilkington Krakow Piszcie opinie i dzielmy sie wszystkim co wazne Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pilkington IGP Sp. z o. o.