Opinie o Logoo Logistik Gmbh w Hamburg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Logoo Logistik Gmbh. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logoo Logistik Gmbh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logoo Logistik Gmbh w Hamburg

Firma mem...? : ) czy ktoś jeszcze się z tym zgadza? Dopiero co tu wpadłem, myślałem że więcej aktualnych opinii tutaj wypatrzę. Ta kasa 1,600 e też mnie ciekawi, o której jedna Pani wspominała. A jest tu może teraz ktoś kto jednak nie rozmyślił się i obecnie pracuje? ciekawi mnie czy od kolejnego roku zaszły jakieś zmiany?

Kandydat Nowy wpis

Dla mnie firma mem, kiedy nie dzwonisz na podany numer to nikt nie odbiera, a jak odbierze to wiecznie problem, "nie ma kolegi odpowiedzialnego za rekrutajce prosze jutro dzwonic", "zadzwoni pan jutro", "okres urlopowy za 2tyg prosze dzwonic". Smiech na sali, jesli tak traktuja kierowcow jak kandydatow to nie dziwie sie, ze opinie sa jakie sa. Rozmyslalem na temat zatrudnienia sie w tej firmie, ale rezygnuje.

Adela Nowy wpis

Numer do szczegółów info o firmie został podany ale co ze zdaniem samych pracowników? Szukam aktualnego info, czy ktoś teraz jeździł i ma zdanie? Kiedyś ktoś pisał o jakimś systemie max 1600E jak to wygląda obecnie? I jak oceniacie samochody?

Jakie są mocne strony pracodawcy Logoo Logistik Gmbh?

ktos Nowy wpis

+49 160 970 040 69 Jak sa jakies pytania w sprawie pracy tu mozna uzyskac kazda odpowiedz

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Logoo Logistik Gmbh się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektryk
Franke + Pahl GmbH
logo firmy ŚLUSARZ - MECHANIK (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Sedulus Sp. z o.o.
Lisek

Tak na marginesie 90 % kierowca którzy pracowali w Logoo otworzyło drzwi na Niemcy. Poprzez zorganizowanie steuernummer numer, ubezpieczenia, familikassse itd. Legalnej pracy w Niemczech. Ten M.P. ta (usunięte przez administratora) Pośrednio Wam pomógła gnidy i traktorzyści. Za plecami plujesz jeden z drugim. (Za zdobycie doświadczenia i wiedzę, która Wam przekazał MP i pomoc nie powiecie nawet dziękuje). Wy nie jesteście ludzie tylko Wilki. Na forach internetowych pisać bzdury pierwszy. Jak się noga powinie to tylko płacz i zgrzyt. Jak spodka kierowcę logoo to pyta co w logoo?? Bo żal (usunięte przez administratora) ściska. Bohater za 10. (usunięte przez administratora) z P.G.R-u. Traktorzyści

Ktoś kto pracowal

Firma katastrofa za system max 1600 E konfidenci każdy cię podpiepszy za byle co spedycja to już wgl brak slow dzień w dzień wala po robocie z swoimi przudupasami. Lepiej iść jeździć do dziada na kontenery w PL niż tu.. Auta to są tak rozyebaneee ze masakra gnooooj totalny.

Raptus
@Ktoś kto pracowal

Firma tragedia spedycja chamska i arogancka .nie polecam tej firmy,chcesz pracować musisz siedzieć cicho .

@Ktoś kto pracowal

Auta rozwalają kierowcy i (usunięte przez administratora) robią traktorzyści. Nie kierowcy za których się uważają.

Lisek

Ja pracuje w Logoo 5 lat. Porażka to jesteś Ty. Jak nie masz co robić to po (usunięte przez administratora) się podrap. Nie oczerniaj ludzi i firmy pisząc po internecie bzdury. Wystawiając fałszywe informacje i opinie. Naj dziwniejsze jest jedno ze zawsze głos zabieraj Ci co nie pracują. Zamiast pilnować Swojego Nosa. Pozdrawiam Traktorzystów - '' panów kierowców'' co byli w Logoo. Teraz pozostało wypisywać i bzdury.

Były kierowca

Totalna porażka... Najpierw zwalniali kierowców a teraz szukają... Spedytor pan M. P. Myśli ze tam jest najważniejszy a tak na prawdę jest sługusem ciapatych którzy obcinają kasę za byłe co... Jak ktoś chce błysnac to polecam zabrać z Pl zapas alkoholu dla Macka :) największy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z kierowców z okolic Sremu :)

Justyna

Widzę, że w tej pracy jest problem ze spedytorami, którzy źle traktują resztę pracowników... Czy ktoś zgłosił ich zachowanie do kierownika, szefostwa? Jeśli tak, to co Oni na to?

Artur

Nie polecam, tam kierowca traktowany jest gorzej od psa, chamska spedycja, premie zabieraja za byle co, placa najmniej w hamburgu a wymagaja najwiecej. Kierowcow szukaja juz nawet pod Rzeszowem.

Rapaj

Tragiczna firma. Wyjątkowe (usunięte przez administratora) ze strony polskich spedytorów, fatalna atmosfera wytworzona przez spedytorów, a na koniec (usunięte przez administratora) na wypłacie przy odejsciu z.firmy. Pracowalem tam krotko, ale w żadnej innej firmie czy to polskiej czy tez zagranicznej nie spotkalem sie z wyjątkowym chamstwem od spedytorów. Pretensje są o najmnirjsze bzdety, a nawet gdy nie maja rację, to udowadniają, ze ty nie masz racji. Oczywiscie zapewniają o dobrych wyplatach, a są marne pieniądze. Omijajcie tą firmę z daleka.

rapaj

Zostaw merytoryczną opinię o Logoo Logistik Gmbh - Hamburg

• Jak się pracuje w Logoo Logistik Gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Logoo Logistik Gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logoo Logistik Gmbh?

Logoo Logistik Gmbh