Mazury Golf & Country Club

Natëki

Opinie o Mazury Golf & Country Club

To najwięksi kanciarze z jakimi miałam styczność. Niestety sami paracują na swoją opinię. Myslą że ludzie na Mazurach to prostacy a oni "Warszawiacy" mogą wszystko. Mam nadzieję, że kiedyś za samo traktowanie ludzi oberwą. Z tego co wiem, to nawet z urzędami zadarli, nie [usunięte przez moderatora], ze wszystkimi chcą się sądzić, a teraz chca ludzi nabrać na kupno budynków na polu golfowym. Uwarzajcie na Mazury Golf & Country Club - Nateki, bo oni wszyskim wciskają kity, wystarczy pojawić się w okolicach Olsztyna i popytać o nich, i niewiele znajdziecie pozytywnych opinii. Zadzwońcie do urzędu w Stawigudzie czy urzędu w Gietrzwałdzie to dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o ich przekrętach. Uważajcie na nich.

Zostaw opinię o Mazury Golf & Country Club - Natëki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazury Golf & Country Club