Opinie o budget.pl - Avis Budget Group w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Avis Budget Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Avis Budget Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avis Budget Group w Warszawa

Kandydat Nowy wpis

test językowy przeprowadzają w 3 min, tyle im wystarczy, żeby stwierdzić, że poziom języka nie jest zbliżony do native...a może by tak napisać w ogłoszeniu, że taki jest wymagany? w ogłoszeniu wymagany był płynny, okazuje się, że taki nie jest dla nich wystarczający. Tracą niepotrzebnie swój czas i kandydata.

Jaa25 Nowy wpis
@Kandydat

To Ci głupoty powiedzieli. Nie jest żaden native potrzebny, wystarczy B2 a nawet dobry B1, jeśli mowa o rekrutacji na replacement. Zwykła obsługa klienta po niemiecku, korporacja z KPI, odsłuchiwaniem rozmów i wiele innych, a do tego 24h praca, czyli noce, soboty, niedziele, święta wszystkie.Oczywiście NIEpłatne ekstra, zwykła stawka. Mimo pewnych zalet, było też bardzo dużo wad tej pracy, jak choćby chaos, rotacja, niekompetencja, faworyzowanie i wiele innych. Raczej niewiele straciłeś.

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy Avis Budget Group. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 6000 ?

Witam. Nie polecam firmy Avis. Zarezerwowalem samochód A klasa za 680 złoty za dzień w cenie amg :) Pan po rozmowie powiedział , że mam sie udać do Mariott Warszawa bo tam jest siedziba ! Na miejscu dwóch pracowników po których widać , że dla nich życie i klient nie ma sensu. Pani pobrała dokumenty , pobrała pieniądze i wręcza mi kluczyki do „kia stonic” za 680 złoty ! Kompletny obłęd ! Pracownicy nawet nie mieli ochoty wyjść ze mną zeby zrobić protokół auta :) gdzie s rysy itp! Samochód kompletnie brudny ! Rysy auta Pani bawiąc się na telefonie napisała w środku siedząc przy biurku :) Chce przetrzeć przed im avis proponuje bardzo dobre auto za duża kwotę a później na miejscu jest zdziwienie ! Tak się zarabia poeniazki ! Nie wspomnę już o obsłudze w Warszawie która ma wiele do życzenia !

Tomasz Nowy wpis
@Marcin

Dzień dobry. Również miałem podobną sytuacje w Warszawie. To jest karygodne żeby tak traktować klienta a w dodatku nie małe pieniądze tam płacimy

Ex - Pracownik

Avis był swego czasu bardzo dobrym miejscem do pracy, z rodzinną atmosferą i szacunkiem do pracowników. Niestety od momentu wielkich zmian - przejścia do korporacji, przejęcia przez niemców i połknięcia Budgetu jest najgorszym korpo-tworem jaki jest możliwy. Zupełny brak szacunku do ludzi za równo do pracowników jak i do klientów. Pracownik w stacji jest tylko liczbą w excelu, zupełnie się nie liczy. Zarobki z sensownych zrobiły się bardzo MARNE, cały czas szuka się sposobu na ucinanie premii, zwalnia się pracowników na umowach o pracę i za głodowe pieniądze zatrudnia się umowy zlecenie. Rotacja jest ogromna, co powodouje zupełny brak kwalifikacji i umiejętności. Flota jaką obecnie dysponuje firma Jupol Car Sp. z o.o. czyli dla klientów - Avis Budget Group jest bardzo kiepska, jeżdżą głównie Fiaty Tipo z podstawowym wyposażeniem. Ilość samochodów jest znacznie niższa niż rezerwacji, nie blokuje się rezerwacji w przypadku overbookingu, co powoduje, że klient przy ladzie mimo przedpłaconej rezerwacji dowiaduje się, że nie ma samochodu dla niego!!! Oczywiście tłumaczyć z tego muszą się Agenci wynajmu, nie osoby które planują flotę czy decydują o nie zakładaniu avlloru (blokady rezerwacji). Decyzją managerów jest również, żeby auta dla klientów Budget (tańsze rezerwacje) nie przechodziły przez myjnię, celem oszczędności. Premia agenta zależy od NPS'u - czyli oceny klientów z zadowolenia po wynajmie. Na taką ocenę składa się mnóstwo czynników, klient może ocenić proces rezerwacji, przebieg wynajmu, jak równiez czystość samochodu i jakość samochodu. Na wiele z tych czynników agent przy ladzie nie ma zupełnie wpływu, natomiast ocena klienta ma wpływ na jego pensję. Stali klienci odchodzą, doświadczonych pracowników się zwalnia, managerowie to jakaś porażka, kierowcy zarabiają marne grosze, panuje wyzysk i mobbing. Na szczęście jestem już poza tym tonącym okrętem.

@Ex - Pracownik

Wszystko zostało opisane przez ex - pracownika jest 100 procentowa prawdą. Pracowałem w tej w firmie przez lata, zwolniłem sie teraz tzn pazdziernik 2022. Wczesniej firma byla w prywatnych rekach, natomiast od kilku lat została sprzedana do korpo. Przez moment tzn 2-3 lata zarobki dla agentow byly lepsze niz wczesniej gdy firma byla na licencji - ale to dobrze finansowo bylo tylko przez te 2-3 lata. czyli mnie wiecej od 2017 do 2020. Nie mam checi sie rozpisywac - generalnie na chwile obecna zarobki sa uzaleznione od opinii klienta !!! to jest dragedia !!! negatywne opinie ktore wystawiaja po wynajmie klienci obnizają wyplacenie premii !!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Agent Wynajmu / Rental Sales Agent w firmie Avis Budget Group? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Avis Budget Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Avis Budget Group?

Zobacz opinie na temat firmy Avis Budget Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Avis Budget Group