Jotul Poland Sp. z o.o.

Opinie o Jotul Poland Sp. z o.o.

Pracownik szeregowy

Wiele z tego co piszesz jest prawda Jotul machining - tragedia lider sadysta i nie ogar- praca ciezka Jotul montaz - lider mlody cwaniaczek udaje ze ogarnia ale lize co moze kierownikowi - brygadzisci szkoda slow patologia - praca lekka Jotul malowanie - lakierjikiem tam moze byc kazdy nic trudnego psikanie elementow bez pojecia - wiecej siedza niz pracuja Jotul emalia - praca ciezka, warunki ciezkie bo bradzo goraco - ale funkcjonuje ok Kierownik produkcji - udaje ze cos robi, bardzoej to lata za dyrektorem i lize jak moze. Scan machining - racja ogarniete wszytsko jak potrzeba - praca na maszynach bardziej precyzyjna niz ciezka - lider ogarniety Scan malowanie - praca jest ciezka na zawieszkach i srutowni, malowanie bardzo precyzyjne trzeba miec pojecie. Lider spoko chyba. UR faktycznie nie ma pojecia o tej lini i nie tylko o niej. Scan montaz z tego co mowia to od momentu zwolnienia lidera duzo sie poprawilo, nowy kierownik ktory przyszedl z aico ogarnia (usunięte przez administratora) atmosfera duzo lepsza, brygadzistka ostra ale taka ma prace. Kierownik produkcji - chyba najlepszy w calej firmie widac ze ma szacunek do ludzi, koledzy ze scana dobrze o nim mowia. Aico linia montazowa ok - liderem zostal nasz Czlowiek ktorego brakuje. Ludzie spoko tylko ten kierownik jakis chory. Zabrania wszystkiego nawet do toalety podobno trzeba sie zapisywac. Magazyn - nie ogarnia co sie dzieje, Dawid robi co moze ale blokuje go gora. Dzial techniczny - chlopaki spoko lecz male maja umiejetnosci - lider w koncu taki ktory ogarnia ten balagan - kierownik UR mily starszy pan ktory zatrzymal sie w PRL Jezeli chodzi o firme ogolnie to jak na roczna dzialalnosc to nie jest zle. Sa pieniadze na wakacje, sa duze bony na swieta. Karta na paliwo - zabieraja za urlop i l4 ale wg mnie jest to fer. Nie ma cie to znaczy ze nie tracisz kasy na dojazd. Proste . Dyrektor zakladu - portugalczyk urwany z choinki nie ma pojecia o tym co sie dzieje. Faktycznie stoi ze stoperem za plecami. Jezeli chodzi o HR to tak dziewczyny Dorota i Paulina sa ok maja cisnienie od Pani obok ale taka ich praca, czasem kazdy ma.zly dzien. Ogarniaja wszytsko z ludzmi czasem zajmuje im to czas ale sa 2 na cala firme. Ich szefowa tragedia. 150 w kapeluszu odstawiona jak na gangbang. Chamska i gwiazdorzy bardzo. Wszytstoo zgania na dziewczyny. Z produkcja nie rozmawia. Jest jeszcze Kasia z recepcj choc od wczoraj byl ktos na zastepstwo. Kasia jest petarda, najmilsza osoba w firmie, zawsze we wszystkim pomoze nigdy nie odmowi - zlota kobieta. Pani z BHP mala wiedza ale chodzi i czepia sie jak moze - jest szansa ze cos z niej bedzie. Reszty dzialow nie znam za bardzo nie mam z nimi kontaktu. Firma jak na ten rejon oferuje wg mnie dobre warunki finansowe, jezeli chodzi o sprzet wyposazenie to ciagle sie ulepszaja. Nie jest moze super latwo ale taki produkt wiec nie ma co wymagac lezenia. Jezeli chodzi o covid dbaja o dezynfekcje pomieszczen, klamek, toalet i kantyn. Maseczki musi nosic kazdy bez wyjatku. Bardzo pilnuja tego. Wprowadzone zmiany w przyjsciu i wyjsciu z pracy aby nie mijaly sie dzialy. Pozdrawiam

Hmm

Akurat ja uważam,myśle pA.jest hmmmzajebista.tyle.pzdro jotul

Pracownik szeregowy

monika

czy pracuje ktos przez agencje jak zarobki ?

Kazuya
@monika

Pracuje przez agencję towarzyską powiem że jest jeden wielki (usunięte przez administratora) :D

Jeszcze nigdy nie pracowałem z takim (usunięte przez administratora) jak wielki szef Dawid P. z linii Jotul. Brak szacunku i jakiejkolwiek kultury.

Aplikowałeś do firmy Jotul Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy w Jotul Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ŚmiećZLinii

Nie ma,bo w jotulu ludzi traktuje sie kompletnie bez szacunku,okłamuje sie na kazdym kroku,a gloryfikowane sa postacie typu patryk chwastyk,czyli pozoranci chorzy na wladze i leserzy,wyrozniajacy sie jedynie umiejetnoscia kablowania i psychicznego znecania sie nad slabszymi,szczegolnie kobietami.

@ŚmiećZLinii

A wiesz co to jest Rodo? Przepracowałeś chociaż jeden dzień z tą osoba na lini ze się wypowiadasz?

@123

Boli oczko jak prawdę ktoś pisze ?

@Prawda

Bardziej chodzi o to ze nie pisze się po imieniu i nazwisku.

Pzdr.•
@Prawda

Boli, ale chyba kogoś zazdrość :)

Pzdr.•
@ŚmiećZLinii

Na szczerość i szacunek trzeba sobie zasłużyć. Pracuje w Jotulu i nie „rozumiem” jak można okłamywać pracownika na każdym kroku, każdy przychodzi wiedząc co należy do jego obowiązków- a skoro tak jesteś traktowany to jaki jest sens dalszej „kariery” w tej firmie jak czujesz się tak niedoceniony? Ewidentnie widać, ze kogoś bardzo zazdrość zżera, w kolejce za intelektem widać, że też nie stałeś skoro piszesz imię i nazwisko publicznie, nie zważając na konsekwencje. Pomijając fakt ze nazwisko pisze się z wielkiej litery, no ale cóż... wiadomo o kim i o czym to świadczy... :) W szczególności nad kobietami? Ciekawe rzeczy, jak kobiety można zliczyć na palcach jednej ręki i nie stwierdzilabym ze kobiety są słabsze gdyż w tym wypadku faceci od tych kobiet mogliby się uczyć :) Skoro Patryk „wybił” się na tych wszystkich rzeczach, które napisałeś to kto Tobie bronił, zrobić dla tej firmy coś żeby zająć wyższe stanowisko? Najwidoczniej nie jesteś na tyle bystry, aby dyrygować praca i zarządzać ludźmi. WSTYD wypisywać w sieci takie komentarze anonimowo, po nazwie nicku można wywnioskować ze musisz się czuć bardzo niedoceniony i musisz się dowartościować cisnąć innych. Gwiazda w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Anonimowo każdy cwany, trzebabylo tez podpisać się imieniem i nazwiskiem, skoro lecisz tak na pewniaka z innymi pracownikami. Podejrzewam, ze niejedna osoba mogłaby się na Twój temat wypowiedzieć i to nie w pozytywny sposób. Pozdrawiam :)

Miras

Gratuluję osobą które wybrały nowego brygadziste Patryka ten człowiek ma mniej rozumu niż małpa nie obrażając małpy zero kompetencji myśli że krzykiem i wyzywaniem coś załatwi Panie kierowniku wstyd kogo wzięliście na brygadzistę wiemy w zakładzie wszyscy czemu ma tę funkcję idealnie donosi i kabluje do tego jak kabluje to nieprawdę byle własną (usunięte przez administratora) wybielić taka jest prawda nie polecam.

@Miras

Przecież Jotul to beznadzieja. Do kwadratu.

JotulowyNiewolnik

W Jotulu pozbyto sie polowy pracowników,norme podwyzszono prawie dwukrotnie (ze 125 piecy na 200) a w nagrode zastosowano kary finansowe xD Sprzetu i pomyslu jak brakowalo,tak brakuje nadal.Pan i wladca tej fabryki Armando standardowo stoi za plecami z zegarkiem i liczy xD

kandydat

Byłem tam no rozmowie na poczatku działalności obiecywali cuda wianki szkolenia rekrutacją zajmowali się ludzie z ranstad rozmowa była we wrocławiu lider i pani z hr nieogarnieci wystraszeni nie majacy pojecia o maszynach wszystko na zasadzie jakos to bedzie i jak powiedziałem że chce 4500 brutto to oczy wywalili i tyle ze spotkania a jak teraz jest

Rzetelny

Nikt Ci tyle nie da co Jotul Ci obieca xD . A tak bez żartów,to zaczyna się oszczędzanie na pracownikach. Pieniądze z karty paliwowej będą pomniejszane o każdy dzień urlopu ( nawet wypoczynkowego) nie wspominając już o l4 czy na żądanie. Normy są podwyższane , ludzie się zwalniają ( co mnie nie dziwi w tej sytuacji) a podwyżek lub tych obiecanych premii ni widu nie słychu...

Magda

Czy sprawdzaja u was w pracy alkomatem?

Robol
@Magda

Nie sprawdzają

kaja

ktory dział polecacie najbardziej jest na 1 zmiane ?

kasia

czy sa moze teraz przyjecia na scan ? jak tam jest

Kropek

Wasz kierownik produkcji poszedł do Strzelina. To prawda co o nim jest tu napisane, chociaż nie wierzyłem.

Ogłoszenie na olx wynagrodzenie od 3800 brutto i do 1200 zł premii, śmiech na hali, nigdy nie dali ludziom wcześniej obiecanej 600 zł brutto

Żal
@Nowy

I jeszcze piszą o karcie sportowej, przecież tego nie ma, obiecują tylko

hcm
@Nowy

"1200zł premii" XDD 600 uznaniówki której nikt na oczy nie widział, 200złotych to jest maks o ile nie weźmiesz urlopu na żądanie albo l4 XDD

AS

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu staram się dostać do pracy w Jotul, na dwie zmiamy. Ale firma pośrednicząca mimo umówi nej rozmowy np. Dziś nie odebrała tel, zero kontaktu. Czy są przyjęcia. Bardzo mi zależy, tylko jak wspomniałam dwie zmiany max.

kasia

Witam czy sa tylko pierwsze zmiany ? Jaki dział polecacie zeby była ok atmosfera ?

@kasia

praca przeważnie na 2 lub 3 zmiany

robol tego obozu
@kasia

zalezy gdzie trafisz, na scanie mają tylko 1 zmiany bodajże

Dominik

Zwolnili nowo zatrudnionego kierownika produkcji?

kento
@Dominik

tak

Blabla
@kento

Dlaczego go zwolnili?

Covid

Ale beka przez ostatnie dwa tygodnie zatrudnili około 30osob z UKR bez badań na covid to czego oni się spodziewali. Chcieli szybko to teraz im się to odbija. W normalnej firmie wszystkie drzwi powinny być pootwierane żeby było jak najmniej kontaktu między ludzmi, (wszyscy dotykają klamek) płynu do dezynfekcji nikt nie widział od 3 miesiecy, temp powinno się badać wyrywkowo lub przy wejściu do firmy. Zero organizacji nawet dzisiaj na badaniach. Mam nadzieję że ta firma upadnie jeszcze w tym roku.

Żal
@Covid

Z tego co wiem to covida przywieźli Norwedzy, skoro jest takie zagrożenie to po co przyjeżdżają do Polski

kento
@Covid

bez dezyfekcji wpuscili nas na hale tylko czekać az nastepni beda z covid

Zal
@kento

Robią z ludzi (usunięte przez administratora) codziennie mówią że kasę wysłali bo ludzie robili testy za swoją kasę a kasy dalej nie ma, szkoda czasu na tą firmę

Prawdemowie
@Zal

Taka prawda, ludzie na produkcji już prawie 3 tydzień czekaja, a z biura to po 2 dniach dostali, zenujace to jest

Kikao6
@Covid

No nie dosc ze zatrydnili ukraincow w samej pandemi bez badan itd to jeszcze zabrali prace polakom bo ukraince sa dopuszczani polacy stoja a pozniej zwalniaja zenada jak nic. Wystarczy ze raz sie spoznisz z przerwy to Dawidek sie toba zajmie i po tygkdniu dostajesz wypowiedzenie ????. Zero zorganizowania ukraince maja robote bo jak tlumacza sie oni nie znaja polskiego ???? dramat. Ten zaklad to tylko do sadu pracy podac. Duzo by opowiadac.

Yans
@Kikao6

I bardzo dobrze. Za poprzedniego kierownictwa robiliscie co wam do glowy przyjdzie. A teraz macie bat nad sobą (usunięte przez administratora)

@NHT

Już drugi dyrektor na bruku, Kierownik produkcji zwolniony - ale tutaj jest (usunięte przez administratora) - Ciekawe kiedy i który lider wyleci. Z tego co starsi pracownicy mówią ze nic się nie zmieniło od 6 miesięcy dalej brakuje narzędzi, ubrań roboczych, rękawic itd. Na Hali utrzymuje sie stała temperatura 35C-40C a tam gdzie są piece podchodzi pod 50C. Hala nie jest przystosowana do takiej działalności. I ten zboczony grubas kradnie jedzenie z lodówki pracowniczej.(usunięte przez administratora)

@@NHT

Tu nie będzie porządku bo za dużo dzieci pracuje.

Byly
@@NHT

Nowego zwolnili?

Yans
@Prawda

Nikt tych dzieci nie nauczyl bo nie ma instruktazu,instruktora. Nowi pracuja w prywatnych ciuchach i zamiast sie uczyc pracuja rownoczesnie na dwoch trzech stanowiskach.

Nano
@Byly

A wiadomo dlaczego?

mister_knaga

Powiem tak pracowalem w gorszych firmach. Duzo zalezy gdzie trafi nowy pracownik. Liderzy magazynu- Dawid i skan machining--Kuba naprawde w porzadku. Jezeli chodzi o Pawla na montazu scan rozne sa opinie, Jotul Machining masakra zarowno praca czyli pyl, duchota jak i lider, Kto pracuje ten wie. Zarobki teraz 3800 brutto jezeli chodzi o premie to regulamin jest tak skonstruowany, ze w zasadzie nie wiadomo ile, za co, kiedy i czy wogole. Na emalierni ponad 50 stopni temperature.... Organizacja pracy I rozwiazywanie problemow na produkcji to drama, nie uswiadczysz inzyniera na Hali wszyscy siedzac w biurze spychologia I niekompetencja totala, zalezy jak do tego sie podchodzi ja jestem tylko robolem wiec mi to wisi. Aczkolwiek wolabym zeby przez to firmy nie zamkneli Bo nie chce mi sie szukac nowej pracy. A i moja wisienka, jak wywalili kierownik a produkcji ktory na niczym sie nie znal oprocz obsuli exela to cala zaloga wyla... z radosci, wiec to moze lepiej zoobrazuje podejscie gory do nas jako pracownikow.

@mister_knaga

Tu się zgadza jak nie masz wyjścia to można tam pracować a jak masz olej w głowie to znikasz szybko

Jaro
@mister_knaga

A robiłeś na maszyningu czy tylko znasz z opowieści? Lider wcale nie jest zły, nie znasz go a piszesz

Stean
@mister_knaga

To prawda kier pro zero wiedzy bajzel tak może na exelu się znał i tyle. Kiero na produkcji zero wiedzy

Zostaw merytoryczną opinię o Jotul Poland Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Jotul Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jotul Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jotul Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 3 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jotul Poland Sp. z o.o.