Jotul Poland Sp. z o.o.

Opinie o Jotul Poland Sp. z o.o.

Milka

Cześć. Jakie są godziny pracy na produkcji?

kasia

witam widze ze sa przyjecia warto sie zatrudnic ?? Słyszałam rozne opinie i sie troche obawiam , na jaka linie nalepiej si dostac

@kasia

Jako kobieta to raczej Aico na Pozostałych jest fizycznie ciężko i sami prawie faceci. Może ewentualnie Scan tam gdzie pakują części bo tylko kobiety robią.

kasia
@Qwerty

A są obecnie tam przyjecia ?

@kasia

Nie wiem zadzwoń i zapytaj ja pracuje na innym dziale.

Chciałoby się napisać coś pozytywnego. Niestety bardzo ciężko coś znaleźć. Może na początek, żeby móc później iść gdzies indziej to nie najgorsza praca. Trzeba jednak mieć mocną psychikę i naprawdę dużo wytrwałości. Rzadko ktoś zostaje na dłużej. Tyczy sie to wsystkich działów. Zarówno produkcyjnych jak i biurowych. Nie polecilbym nikomu pracy tutaj. Zdaza sie ze czlowiek nie ma wyjścia ale jeżeli chcecie zmienić pracę na "cos lepszego" to szczerze odradzam. Na stronach internetowych ciagle 'wisza' te same ogłoszenia o pracę. Dział kadr zmienia się co 3 miesiące. Zdaję sobie sprawę, że w każdej firmie jest coś co komuś może nie pasować. Niesty tu brakuje podstawowych rzeczy takich jak szacunek dla ludzi ich pracy. Jak głosi przysłowie " ryba psuje sie od głowy". Szkoda mi wszystkich ludzi ktorzy przychodzą tu z nadzieja, że zostaną na dłużej.

Były

Przychodzą mi czasem oferty pracy na maila, z tego co widzę to zarabia się tu coraz mniej. Lepsze stawki były na starcie w 2019 r. Słabo to wygląda.

Xxx
@Były

To chyba czytać nie potrafisz. Stawki są napewno duzo wyższe niż były w 2019. Pomyliłeś firmy. Polecam wybrać się do okulisty.

Kurczak
@Xxx

A tobie polecam iść do psychiatry bo masz urojenia.

Pracownik2
@Były

Oj tam oj tam, najważniejsze, że jest "przyjazna atmosfera oparta na wzajemnym SZACUNKU"... ;)

Aplikowałeś do firmy Jotul Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Michu

Bo tam jest gangbang style.

Hr

To jak jest?

1000 brutto premia. Hmmm. Może ktoś napiszę pod jakimi warunkami jest przyznawana

AHAHA
@Zainteresowany

W sprawie tej premii to tylko na papierze nikt nigdy nie dostał takiej premii chyba że ci na górze. taki chwyt marketingowy

Lamme
@Zainteresowany

na jednej tylko lini nie co miesiąc i trzeba się napocić.

Cinagorze
@AHAHA

No ba, Ci na górze mają dużo duuuuzzzooo więcej a nic przecież nie robią

@Zainteresowany

Jeżeli pracujesz uczciwie i się starasz to jesteś w stanie z całym zespołem dostać taką premię. Tylko trzeba pracować a nie przyjść żeby coś porobić i zarobić. Na Jotulu ludzie dostają premie ładne jeżeli tylko pracują.

Animek

Znowu szukacie bhpowca? Boże co tam się dzieje że tak szukają ....

@Animek

Behapowcow już wystarczy bo będzie większy cyrk niż jest teraz

animek
@XXX

a ilu już jest ? chyba szybko odchodzą jak co chwilę się ogłoszenie pojawia

Czy w Jotul Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Parcownik

Na SCANIE można walić smialo do liderów jak i do Krzycha. Jest dobra atmosfera a przedewszystkim Kiero dba o to aby wszystko było jak trzeba.

Kurczak
@Parcownik

Byłaby lepsza gdyby ta pani spod żabki zakonczyla swoje karierę w tej pseudofiremce.

Pracownik2
@Kurczak

A Ty taki/taka uczona rozumiem? To co tam robisz? Skoro Ci się pseudofiremka nie podoba to po co się męczyć..

Pojawiła się oferta na produkcję, szukam pracy,.mieszkam w kątach. Powiedzcie coś o pracy w Jotul? Jaka atmosfera? Ciezk praca ? Na jaki dział najlepiej iść? Kierownicy / brygadzisci normalni? Szukam pracy na dłużej nie na chwilę. Dobrze trafię? Dziekuje za każde słowo.

@Nowy

Opinii masz full. Generalnie wszyscy oceniają firmę podobnie, czytaj słabo. Czego jeszcze potrzebujesz? Praca na miejscu to jedno, praca stabilna i szacunek do pracownika to drugie. Najlepiej gdyby było dwa w jednym, ale to nie ten adres.

@DataM

Jeżeli chcesz pracować pod wodzą Portugalskiego furiata to zapraszamy do Jotula, a jeżeli cenisz sobie szacunek i wspólną pracę to nawet nie kieruj swojego cv.

hhdhd

Siema to prawda co piszą tu pracownicy lub byli pracownicy.Nie żeby dodać kolejną złą opinię ale taka prawda.Dużo nieodpowiednich ludzi na stanowiskach,bardzo nie stabilna firma zwalniają starych pracowników a zaraz potem na ich miejsce są nowi ( po znajomośći) jak nie liżesz to nie jedziesz.Jeżeli mogę zasugerować to ludzie szukajcie innego zatrudnienia.Pozdrawiam.

Agata

W Internecie pojawiło się kolejny raz ogłoszenie na Dyrektora Finansowego w Jotul. Czy wie ktoś może co się dzieje.

@Agata

Pewnie obecny ogarnął co się dzieje i ucieka kiedy jeszcze może. O ile pamiętam to już chyba 5 na tym stanowisku od otwarcia firmy.

Nickfromtheblock

Firma niestety jest bardzo niestabilna i zepsuta. Zaprzepaścili okazję do zbudowania zgranej ekipy i dobrych warunków pracy. Wprost się mówi o pracownikach, że są (usunięte przez administratora) najważniejsze, żeby brylować w służbowym BMW ;). Menedżerowie dbają o swój interes i tylko potrafią się między sobą przepychać kto ważniejszy. Zresztą dużo mówi też wieczna rotacja i non stop te same oferty pracy (nie, to nie jest rozwijanie działów). Ciężko znaleźć jakikolwiek pozytywny aspekt w tej firmie, a zapowiadało się dobrze.

@Nickfromtheblock

Niestety racja

O.N.A.

Widać, że już nie pracujesz w firmie jak uważasz, że jedyna premia jest „ pączek” ;) podejrzewam, że zaraz po zjedzeniu tego „pączka” Cię zwolnili :) Na każdym dziale jest premia czy to większa czy mniejsza, premia prawie sięga niekiedy do 1000 zł także chyba pracujemy/ pracowałeś w innej firmie :D Pracownik, który nie ma ambicji i tylko przychodzi do pracy, żeby narzekać jak jest źle to nigdy nie będzie „wyżej” Tu narzeka na brak podwyżek, rozwoju a jak dają zarobić to i tak wodogłowie mają, myśle ze to jednak z Twoją głowa jest coś nie tak :/. (usunięte przez administratora))

Logistyka

Lider zakupów był cieniutki i dlatego odleciał. Obecnie pizze kręci. Połowa ludzi jest do wymiany bo nie robią tego co powinni - brak wiedzy i umiejętności. Dyrektor oszołom totalny bez wiedzy i umiejętności. Myśli że jak krzyknie to się wszyscy boją.

Logistyk
@Logistyka

W oczach większości kierownictwa szacunek i docenienie pracownika odbierane jest jako słabość. Były lider otworzył pizzerie z dala od (usunięte przez administratora) jotula i osób które uważają że wiedza wszystko o wszystkim najlepiej a odpowiedzialność za swoją nieudolność spuszczają na innych (może i w BMW jak które wcześniej zauważył;))

Ciekawy

Czy mogę prosić o opinie na temat działu logistyki? Widzę, ze szukają specjalisty.. Ciekawa jestem tego działu, jaki jest zespół, jak zarządzany

Logistyka
@Ciekawy

Zacznijmy od tego że ten dział powinien nazywać się koło gospodyń wiejskich byłoby znacznie lepiej. Dzień tam zaczyna się od kawusi, później fajka, następnie wymiana spostrzeżeń o nowościach w sklepach później znowu kawusia itd. Ciągle problemy w firmie związane są z tym działem. Kierownik zakończył karierę, dziewczyna na zastępstwie nie panuje nad niczym. Dział zakupów porażka, dział planowania porażka. To tak w skrócie. Nadal chcesz tutaj pracować?

Lgs
@Logistyka

Oczywiscie najwiecej do powiedzenia maja osoby ktore najmniej wiedza. Moze niech sie specialisci "logistyki" wypowiedza?

@Lgs

Skoro umieszczasz słowo logistyka w nawiasach to chyba coś znaczy? Dział logistyki i planowanie powinien być najbardziej precyzyjnym działem. Kierownik się poddał (i tak za późno jak dla mnie). Kiedyś była tam dziewczyna, która była w stanie załatwić wszystko, w chwili obecnej dział ma miernego lidera- filozofa, spędzającego czas że swoją świtą wszędzie tylko nie tam gdzie powinien. Osoby pokroju może jak pokrzyczę i tupnę chudą stopą obutą w szpilki to nikt nie zauważy indolencji i lenistwa. Różne działy widziałem...ten w Jotul w skali od 1 do 5 ma 2 z minusem. Planowanie a szczególnie jedna osoba, którą bronią totalnie bezrozumnie nie tylko nie ma pojęcia o tej pracy to jeszcze wyznaje zasadę totalnego p.....nią aby zatuszować swoje błędy. Jeżeli ktoś jest zdesperowany niech startuje, może będzie miał szczęście ogarniać jednego z najbardziej pracochłonnych dostawców na Scan. W tej firmie nie ma mowy o zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Są ludzie, którzy według mnie siedzą bo mają po prostu dobrą kasę i to dla nich priorytet. Co kto lubi... Dział w którym widać progres to dział finansowy i super bo ciągłe tłumaczenie się z braków płatności doprowadzało ) ludzi do obłędu. Ogólnie nie polecam, lepiej niee będzie. Ciekawe kto finalnie przyjdzie na stanowisko managera bo pełniąca obowiązki , służbista w czystej postaci nie zatrzyma ludzi to pewne. Atmosfera podła generalnie a ofert na rynku sporo. Powtarzające się negatywne opinie nie są wymysłem obrażonych, zwolnionych jak to twierdzą niektórzy. Życzę szczęśliwego wyboru.

Bonzo
@DataM

Możecie powiedzieć coś więcej o tej ewakuacji kierownika działu logistyki? Jak ten dział jest w ogóle zorganizowany? Czy zakupy wchodzą w skład logistyki?

@Bonzo

Kierownik się zwinął. Znalazł nowa prace. Dział zorganizowany jest beznadziejnie. Tak wchodzą.

bfd
@Logistyka

To prawda tak nie pewnie i niekomfortowo nie czułem się w żadnej firmie.Nigdy nie jesteś pewny czy cię nie zwolnią nawet bez powodu.Proponuję szukać innej pracy.Tu kończy się jedynie na obiecywaniu i kłamstwach.W ofercie 1000zł premii ale nikt jej nie widział nigdy.

Jasne
@bfd

Bez powodu? Zawsze jest jakiś powód.

Witam, czy ktoś się orientuje czy są przyjęcia do kontroli jakości na produkcji? Jak się tam pracuje w kontroli ? Co do ich obowiązków należy? Z góry dzięki za info

Jakie są warunki zatrudnienia w Jotul Polska?

Kazuya

Jak będziesz podp.... to może awansujesz na brygadzistę( czopek).

@Kazuya

Kogo masz na myśli? Największego (usunięte przez administratora) czyli Patyka? Jak się ma pusto w głowie to chociaż kablowaniem trzeba nadrobić. Na linii jotul tak się pniesz do góry. Im więcej liżesz tym więcej otrzymasz. Im głębiej wejdziesz kierownikowi leserowi tym bardziej cie doceni bo sam nic nie robi tylko dyrektorowi liże. Przykład idzie z góry.

XXX

Hej, chciałbym podjąć pracę w jotul ale słyszałem, że nie warto bo nie szanuję się tam człowieka i jest dużo zwolnień coś się nie spodoba przełożonym i już jesteś do zwolnienia, dlaczego tak jest?

Xxx
@XXX

Jest jeden dział gdzie tak się dzieje. Nie ma co się dziwić jeżeli półgłówki są brygadzistami. Reszta firmy Ok. Gdyby nie wyjazd za granicę nadal bym pracował w jotulu. Pozdrowienia dla chłopaków że scan, naprawdę fajna ekipa i spoko kierownik.

@Xxx

Który dział masz na myśli?

Mapek

Nie polecam nawet sezonowo ludzi mają za nic

zainteresoana

Witam, Widziałam, ze szukają Specjalisty ds. personalnych i tak się zastanawiam czy jest sens aplikować. Jaka atmosfera panuje w dziale Kadr i na jakie zarobki można liczyć.

Niehr
@zainteresoana

Hej, jakie zarobki są w administracji tego nikt nie wie, bo skąd niby. Atmosfera chyba ok ale jest dużo pracy

Siedemzero

Co myślicie o nowym zastępcy kierownika na Aico?

operator
@Siedemzero

Ciężko się wypowiedzieć bo jest dopiero 2 tydzień. Myślę ze dobre wsparcie dla obecnego kierownika i mlodego zespolu...... morze to poukładają. Ludzie z Jotula dobrze o nim mówią........ czas pokaże ludzie..... Pozdro

Osiemzero
@Siedemzero

Nie wiadomo po co go tutaj dali. Krzychu ogarnia wszystko jak potrzeba dzięki niemu jest spokój, bonusy i dobrą atmosfera. Robota idzie i ludzie są zadowoleni. Zastępca wchodził głęboko na innej Lini i tutaj będzie robił to samo. Wsadza nos gdzie nie potrzeba i bardzo chce się wykazać ale my takich ludzi nie chcemy.

Firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach. Inwentaryzacja to porażka. Uciekł już nawet kierownik logistyki, który nie wiedział co się dzieje w jego dziale. Jego miejsce zajmuje osoba, która lubi mobingować ludzi. Wystarczy że jej czymś podpadniesz. Super wybór. Straty gonią straty. Oszczędzają na wszystkim. Nie ma kawy, herbaty, cukru i mleka. Tonący statek.

XYZ
@pracownik

Zgadzam się z opinią. Kołchoz. Brak zarządzania. Brak jakichkolwiek standardów. Chaos. Brak kawy i herbaty to jakaś totalna żenada.

Zyz
@XYZ

Na górze to nawet papieru brakuje ????

Czy są obecnie przyjęcia dla kobiet????

Zostaw merytoryczną opinię o Jotul Poland Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Jotul Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jotul Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jotul Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 3 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jotul Poland Sp. z o.o.