Opinie o Techbud-R1 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Techbud-R1 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Techbud-R1 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techbud-R1 Sp. z o.o. w Warszawa

Oskarek Nowy wpis

Jeśli chcesz mieć firmę do wykończenia mieszkania, po której musisz robić sam poprawki to zapraszam do współpracy. Zapłacisz Rafałowi i już do ciebie się nie odezwie.

Kamila Nowy wpis

(usunięte przez administratora)na początku wydaje się super człowiekiem, do czasu kiedy nie musi poprawek zrobić. Wtedy człowiek znika i nie ma z nim kontaktu. Mój mąż musiał sam naprawiać wiele elementów w naszym domu. Odradzam współpracę z Techbud-R1

Tomitom

Srednio 30-50zl/h szef placi w zaleznosci co sie umie, ale sa tacy co maja wiecej

Jolanta Nowy wpis
@Tomitom

Ale mówisz o kwotach brutto czy netto? I też ciekawe ile godzin dziennie się wyrabia tutaj?

Michal Nowy wpis
@Jolanta

Netto

Haha

Odradzam szczerze jeżeli ktoś nie chce umoczyć czasu i pieniędzy. Tyle w temacie i pozdrawiam serdecznie.

Robert
@Haha

opinia pomylona z innymi firmami z członem techbud w nazwie

Joanna
@Robert

A jakie przykładowe znasz? One w podobnej lokalizacji i branży są, że komuś faktycznie może się tak pomylić?

Michal
@Joanna

Wystaczy w google wpisac techbud

Joanna
@Michal

Ale to one nie mają identycznych nazw, bo widzę, że tylko ten człon się pojawia, więc jak ludzie aż tak mogą się mylić? Pzt., tak z ciekawości, bo akurat ta negatywna opinia jest dość ogólna i chyba nie wskazuje bezpośrednio na branżę, więc czemu miałaby być pomylona?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Techbud-R1 Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Praca szuka człowieka?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Olek

Wszystko ok, wypłaty na czas, stawka uczciwa, narzedzia czestp wymieniane na nowe jak p cos poprosisz tez dostaniesz. Ogolnie polecam

Radek

Złęgo słowa na tą firmę nie mogę powiedzieć. Współpracowałem z Rafałem kilkanaście miesięcy jako podwykonawca. W porządku gość - zawsze przelewy były na czas. Musiałem zmienić lokalizację inaczej dalej bym u niego robił. Polecam innym kontrahentom i klientom. Polecam RD

Haha
@Radek

Nie znam Pana a pracowałem w tym bałaganie. Ciekawe kiedy ktoś założy sprawę, pewnie już to zrobił... Oszukano mnie nie jednokrotnie na pieniądze ale niestety takie życie. Zmarnowany czas i tyle

Stefan
@Haha

sitarek?

Antek

Stawki w przedziale 30-50zł/h to nie problem o ile uczciwie się pracuje i przykłada do swoich zadań. Szefa o podwyżki nie trzeba się prosić, sam daje jak widzi progres u pracownika. wyjątkowe miejsce do pracy

Bylem na okresie probnym. Stawka na start bardzo dobra 30zl/h. Niestety szef wybral kogos innego, ale milo wspominam

Artur
@Marcin

Ile trwa taki okres próbny w tej firmie? I zgodzę się, stawka całkiem solidna. :)

@Artur

Solidna ale można więcej wyciągnąć

Aneta
@Michał

Ile w takim razie można wyciągnąć tutaj więcej? I od czego to jest zależne?

Wanda
@Marcin

A jaka umowa na próbnym? :)

(usunięte przez administratora)zna się na robocie, wprowadza fajną atmosferę, ale robić swoje trzeba. Mam 60 lat, od prawie 40 pracuję w budowlance i to jedno z lepsztch miejsc w ktoryhc pracowałemm.

wojtek

wszystko ok, jak ktos wczesniej wspomnial to nie miejsce dla sciemniaczy i obibokow kasa sie zgadza wyplaty na czas fajna atmosferaChce sie robic w takich warunkach

Pracowałem z tą firmą 2 lata współpracą układała się bez zastrzeżeń.

Mariusz

Wszystko zgodnie z opisem pracy. Fajne warunki, niestety z Serocka mam za daleko

Figielek

Pracuje z Rafałem jako podwykonawca już 2 rok i nie ma sie do czego doczepić

Michał S.

Pracuję w tej firmie jako podwykonawca praktycznie od początku jej istnienia i wszystko jest ok. Od kiedy Prezes pozbył się koordynatorów i znowu sam zaczął wszystkiego pilnować wrócił stary, dobry TECHBUD R1. Rafał zawsze dbał o pracowników i o to, żebyśmy dobrze zarabiali, żeby niczego nam nie brakowało i żebyśmy nie stali z robotą. To człowiek, który ma bardzo dobry charakter i widać, że dobro klienta i pracowników stawia nad swoje. Widać po negatywnych opiniach, że ma pecha do ludzi. Płacił koordynatorom po 10-12 tys zł/mc, a ci zamiast się odwdzięczyć dobrą robotą wystawiają mu teraz negatywne komentarze. Żałosne zachowanie żałosnych, mściwych ludzi

Paweł A.

Wszystko ok, wypłata na czas, spoko organizacja pracy, fajne benefity

Tomasz

Wszystko ok, firma wypłacalna, dobrze zorganizowana. Pracowałem jako podwykonawca 18 miesięcy, ale musiałem zrezygnować ze względu na problemy zdrowotne i zamknąłem firmę. Wspominam dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Techbud-R1 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Techbud-R1 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techbud-R1 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techbud-R1 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techbud-R1 Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa