Opinie o FluentCall w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FluentCall. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FluentCall o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FluentCall w Wrocław

Wymagania Nowy wpis

Wysokie wymagania w projekcie suplementy ale bardzo wysokie prowizje dodatkowo można zarobić 2-3 tysiące miesięcznie ale praca jest wymagająca

Justyna Nowy wpis
@Wymagania

Raczej brak wyplaty. Contacthouse to ta sama firma. Prosze poszukac opinii na gowork.

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy FluentCall. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Polecam Nowy wpis

Jestem na projekcie suplementy od początku roku i bardzo polecam. To chyba najlepszy projekt do tej pory w którym pracowałem wynagrodzenia na czas ale projekt też do najłatwiejszych nie należy....

Magicx299

Jak się można dostać tu do projektu sprzedażowego? Wielu znajomych z firmy konkurencyjnej tu pracuje a ja po wysłaniu CV nie mam żadnej odpowiedzi. Proszę o informacje.......

Firma FluentCall prowadziła rekrutację na stanowisko Konsultant Telefoniczny - PROJEKT ZDALNY. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje na stanowisko lider projektu call center?

Sebastian

Pracuje już 2 rok w biurze FluentCall na banacha w Warszawie nasz zespół (inwestycje) to 15 osób zarobki i prowizje dobre bez rotacji ale małe biuro ciężki dojazd i brak home office wiec jeśli chcesz stabilna prace i dobry projekt to polecam z domu nie popracujesz

DlaDoświadczonych

Firma prowadzi bardzo trudne projekty sprzedażowe jest to praca dobra ale tylko dla doświadczonych. Jeśli ktoś zaczyna to lepiej wybrać łatwiejszy projekt, bardzo dobre zarobki w porównaniu z konkurencją do 6-7 tysięcy złotych co miesiąc!!!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w FluentCall?

tu wszyscy pracujemy zdalnie ale raz na kwartał są spotkania integracyjne bardzo przyjemne :)

Lucek715

Firma prowadzi solidne projekty w których pracuje już 3 rok ale nie są to projekty dla wszystkich: agresywna sprzedaż i duze wymagania. Musisz robić co target albo zostaniesz zwolniony. Na plus: - ZAROBKI - Doświadczeni managerowie - Małe zespoły - Duża ilość leadów

A.

Firma taka sama, jak każde inne CC. Zawsze będą wymagania/cele, bo to sprzedaż, ale na pewno można polecić Fluentcall osobom, które chcą nauczyć się sprzedaży telefonicznej. Nie jest to rozwiązanie długoterminowe, spora rotacja, ale sporo plusów jest- elastyczny grafik czy w miarę OK stawki godzinowe. Jak każda firma na niedociągnięcia i minusy, jednak jest to fajny etap dla każdego, kto chce popracować na słuchawce.

PAWEŁ

Świetna firma. Właśnie są nowe projekty i bardzo fajne zarobki możliwe dla studentów!!!! Pracuje tu drugi miesiąc i nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem, choć oczywiście nie jest to praca na lata...

Urszula
@PAWEŁ

Nowe projekty? Brzmi spoko, a powiesz czego dotyczą?

Dagar100

Niby elastyczny grafik, ale trzeba się dostosować do "proponowanych" godzin dość często. Brak leadów najczęściej pod koniec miesiąca co fajnie psuje średnią ucina premie. Sprzedaż w skali miesiąca bdb ale jak wyżej przez średnia proponują "śmieszna premie uznaniowa" Nieuczciwe praktyki wobec klientów, produkty niezgodne z przeznaczeniem..Co do pracy w ogłoszeniu często awans po czasie- praca za mniej niż najniższa. Brak terminowego wynagrodzenia. Często opóźnienie więcej niż 3 dni.

Irek

Jak atmosfera w firmie, czy firma prowadzi rekrutacje? Jaką umowę proponuje firma na początek?

⚙️
@Irek

Brak. Okres próbny bez umowy.

Ewelina
@⚙️

Jak to możliwe, że bez umowy? Ciężko w to uwierzyć :P Jak wygląda to w takim razie po okresie próbnym? Jaka umowa obowiązuje wtedy?

JA
@Ewelina

Nie ma żadnej umowy

Czy firma odpowiada na każde CV czy tylko na wybrane? Ile czasu trzeba czekać na odpowiedź? Jakie są godziny pracy w firmie? Proszę o pomoc, ponieważ jest mało informacji od pracowników firmy, a myślę że takie informacje mogą być bardzo przydatne dla mnie czy też dla przyszłych kandydatów. Pozdrawiam :)

Ola
@Ania

Nie uważacie, że trochę zastanawiające jest to, że firma ta nie posiada swojej własnej siedzimy, ma tylko wykupiony wirtualny adres w Warszawie, brak jakiegokolwiek nazwiska i telefonu do osoby kontaktowej? Jedyne, co firma podaje to adres @, na który mamy im wysyłać swoje dane..

@Ola

a po co im biuro stacjonarne jak wszystkie projekty prowadzą zdalnie?

@Ania

na moje cv akurat odpowiedzieli ale koleżanka wysłała zgłoszenie równo ze mną i do niej się nie odezwali stawka rożna zależy od doświadczenia, a wiadomo ze zawsze może być lepiej :))) godziny pracy 100% elastyczne, co tydzien układasz sobie grafik, jestem po płatnych godzinach próbnych a czekam teraz na decyzje. kontakt z HR oceniam na plus,

( ͠° ͟ʖ ͡°)
@Michał

Skąd wiesz, że stawka różna od doświadczenia, jeżeli tylko na Twoje zgłoszenie odpowiedzieli... :) Czyżby ktoś z firmy próbował ratować wizerunek? :)

@( ͠° ͟ʖ ͡°)

stawka rośnie z kaxdym przepracowanym miesiącem

Iks
@Michał

Jaką stawkę netto proponują?

Ewelina
@Michał

Hej Michał, możesz w takim razie napisać jaka stawka jest oferowana na początek we FluentCallu i jak rośnie z każdym miesiącem? Po jakim czasie osiąga swoją maksymalną wysokość i ile wtedy wynosi? :)

Na witrynie "www.fluentcall.com" można znaleźć takie informacje: "Nasza firma to międzynarodowy lider w branży zarządzania projektami. Wyróżnia nas wysoka kultura i etyka pracy, a co za tym idzie dbałość o potrzeby naszych Pracowników i Klientów. 5000 Agentów obsługujących międzynarodowe projekty, 18 Call Center prowadzone w 18 krajach EU Mówimy w 28 językach". Na samym dole tej samej witryny również można znaleźć informacje, że projekt Fluentcall jest prowadzony przez firmę: "Prolego Sp. z o.o." Po wyszukaniu tej firmy w KRS możemy znaleźć informacje, że jest to działalność, która działa pod wirtualnym adresem "Warszawa, Domaniewska 47 / 408", założona 14 lutego 2019r. i posiada kapitał zakładowy w wysokości 5 tys, czyli kwota minimalna, która jest prawnie wymagana w odniesieniu do spółki z o.o. Oceń sam wiarygodność tego co wyżej przeczytałeś.

Ciekawski
@Karolina

to w końcu Karolina czy Ola interesuje sie tak dokladnie siedzibą firmy?? :)

Robert

Ile macie aktualnie pracowników ?

Czy ktoś jeszcze z byłych bądź obecnych pracowników tej firmy mógłby się wypowiedzieć na temat tej pracy?

Bardzo polecam

Pracuje w tej firmie juz 3 miesiac na projekcie zdalnym i bardzo polecam!!! NA PLUS: - Wyplaty raz w tygodniu - Bardzo mili klienci i latwa sprzedaz NA MINUS: - Bardzo duza dymika pracy :)

@Bardzo polecam

A jeśli chodzi o stawki to satysfakcjonuje ?

Sandra1588

Też jestem bardzo ciekawa. Czy ktoś może wyrazić opinię o pracy?

Nic nie wiem

Czy ktoś coś słyszał o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o FluentCall - Wrocław

• Jak się pracuje w FluentCall?

Zobacz opinie na temat firmy FluentCall tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FluentCall?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FluentCall