Opinie o Opera Wrocławska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Opera Wrocławska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Opera Wrocławska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opera Wrocławska w Wrocław

Były pracownik Nowy wpis

Kierownik mojej sekcji był tragiczny. Wieczne czepialstwo, brak szacunku wobec pracowników, (usunięte przez administratora) Wychodziłem z pracy z ogromnym stresem. Wiecznie za mało ludzi, brak szkoleń, jakiegokolwiek dodatkowego benefitu.

Onomatopeja Nowy wpis

Praca jest tragiczna, można wiele się rozpisywać odnośnie do warunków tam panujących, chaosu organizacyjnego, którego doświadczyłam, zadań otrzymywanych do zrobienia "na wczoraj" chwilę przed deadlinem, o braku szacunku przełożonych wobec pracowników. Dawno nie spotkałam w pracy w kulturze tylu zawistnych ludzi, niemających krztyny empatii wobec drugiej osoby. Godziny pracy są przerywane co sprawia, że jeśli ktoś marzy o work-life balance to może o tym zapomnieć, bo albo będzie siedzieć nadgodziny (często i gęsto bezpłatne) albo jego grafik będzie co rusz zmieniany. Jeśli masz rodzinę, dzieci, to nie radzę aplikować do tej firmy, oni nie respektują wydarzeń losowych w życiu i masz być na ich żądanie 24/7. Mój przełożony nie mówił mi o żadnych nadchodzących wydarzeniach na grubo przed ich organizacją, ale on prosił mnie, żeby na przyszłość nawet o wizycie w domu rodzinnym informować o wiele wcześniej. No sorry, ale tak to ja się nie lubiłam bawić. Benefity w tej placówce tak naprawdę nie istnieją, o prywatnej opiece zdrowotnej może zapomnieć, masz do wyboru tylko multisport (za który musisz srogo dopłacić), zdarzają się żałosne premie świąteczne albo za wydarzenia plenerowe, ale to kropla pieniędzy w morzu wydatków w obecnej Polsce. A zarobki? Śmieszne, najniższa krajowa i lepiej całuj stopy szefostwu, że pracujesz w tej pięknej, zadłużonej na miliony instytucji. W tygodniu masz 1 (słownie: jeden) dzień wolny i póki nie ugadasz się dobrze to nie ma mowy o większej ilości, bo brak rąk do pracy. Działy są wiecznie zbyt słabo obłożone pracownikami na czym cierpi ich czas wolny, a chęci do zatrudnienia nowych żadne. Pracownicy administracyjni nic nie robią całymi dniami, a mają wieczne pretensje jeśli coś się nie zgadza w papierach. Dodatkowo instytucja zamiast wdrażaniem rozwojowych projektów, chętnych do przyciągnięcia nowych widzów stawia na niepotrzebne nikomu zajęcia dla małych dzieci oraz program błagający o pomstwę do nieba. Czy naprawdę nikt nie pomyślał, że stworzenie serii spektakli dla dzieci z polskimi dialogami i niemieckimi piosenkami jest durnym pomysłem? Widziałam na własne oczy jak wycieczki szkolne wychodziły w trakcie spektaklu złożyć zażalenie, że to jest tragedia nie do oglądania. Kolejnym minusem jest tragiczne dyrektorstwo, kłócące się z dyrekcją artystyczną, co doprowadziło do dymisji jej szefa. Pięknie, Opera nie ma nawet osoby, która chciałaby ogarnąć program artystyczny. Kierownictwo nie pokazuje swoją postawą żadnych wyższych ideałów, potrafi jedynie wiecznie być niezadowolone. Na plus: (a będzie ich mało) - naprawdę niektórzy ludzie byli skarbem i okazywali empatię, gdy płakałam kolejny raz w kiblu pracowniczym. - Panowie strażacy (mam nadzieję, że tam jeszcze są, pracowałam dłuższą chwilę temu) to cudowni ludzie, którzy mieli ogromne doświadczenie życiowe i brakuje mi pogawędek z nimi. - Dużo czasu wolnego w wakacje, idealnie by szukać innej pracy. - Możliwość uczestnictwa w eventach na większą skalę, szkoda, że bez większej wypłaty. Podsumowując, skończyłam na długim zwolnieniu, antydepresantach. Nie polecam.

Amado Nowy wpis

TRAGEDIA jeśli chodzi o wolontariat. Fajna opcja do obejrzenia spektaklów za darmo, ale tyle nerwów można sobie przy tym napsuć że nie warto! Brak organizacji, wykorzystywanie i wyrzuty, że dlaczego nie możesz tego teraz zrobić. Powinniście tych wolontariuszy na rękach nosić, że cokolwiek chcą dla was zrobić.... Osoba koordynująca nie nadaje się na to stanowisko - okropnie słaba komunikacja z jej strony (ale pretensje są do wolontariusza). Nie wytrzymałem tam długo.

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Opera Wrocławska? Czy warto aplikować na ofertę pracy Główny specjalista?

Opera Wrocławska prowadziła rekrutację na stanowisko Główny specjalista / Główna specjalistka ds. księgowości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Henia

Równi i równiejsi? Czy może ktoś się proszę odnieść do tych dawniejszych opinii? mój tato widział ofertę teraz na stronie z połowy lipca dla konserwatora. Po pierwsze co się składa na ten wspomniany bogaty fundusz socjalny? Jakiej atmosfery będzie mógł się spodziewać i co tak naprawdę najczęściej jest do ogarnięcia?

Karol

Rowni i równiejsi. Pensje śmieszne za pracę jaką tutaj ludzie wykonują. Biurowi oczywiście nie mają tak źle, ale cała reszta? Oświetleniowcy, akustycy, technika, często praca w nieskończoność za nic. Chaos organizacyjny, brak logistyki że strony zarządzającej. Omijac szerokim lukiem

Bobi

co tma sie dzieje na szczeblach dyrekcyjnych to tragedia:) cala opera przesiaknieta zlem

Zostaw merytoryczną opinię o Opera Wrocławska - Wrocław

• Jak się pracuje w Opera Wrocławska?

Zobacz opinie na temat firmy Opera Wrocławska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Opera Wrocławska