Opinie o debesto.com w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie debesto.com. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w debesto.com na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o debesto.com w Oleśnica

Alicja

Generalnie brałam udział w rekrutacji na ui/ux. Juz od samego początku coś mi nie grało, bo nim dostałam konkretne info dot. mojego stanowiska, obowiązków itd.. to już zostałam przygnieciona milionem testów, egzaminów, pytań i ogólnie zwariowany proces rekrutacji, jakbym conajmniej starała się do pracy w jakimś ABW, CBŚ czy NASA. Dodatkowo jak już udało mi się umówić na spotkanie z CEO to on o nim zapomniał.. dramat

@Alicja

Przykro mi, że masz takie odczucia po wzięciu udziału w naszym procesie rekrutacji. Od tamtego czasu wiele w nim zmieniliśmy i obecnie wygląda tak: https://debesto.com/joinus/jak-rekrutujemy/ Ciągle staramy się go ulepszać i Twoje odczucia mogą nam w tym pomóc, więc dzięki, że się nimi podzieliłaś :)

Ewelina

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko Junior B2B Sales Engineer. Proces rekrutacji jak i sama firma są bardzo wyjątkowe, co mi się bardzo spodobało. Rekrutacja jest angażująca i wymaga działania od kandydata, co oceniam na plus bo dla mnie było to bardzo ciekawe, info zwrotne jest szybko, i nie ma jakichś "suchych" rozmów z powtarzającymi się pytaniami. Odbyłam 2- dniowy audyt w Debesto i bardzo mi się podobało. Co ciekawe audyt napełnił mnie nową energią, motywacją, zyskałam więcej pewności siebie, nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy. Świetne doświadczenie. Najważniejsze PLUSY z mojej perspektywy: > oryginalność, ambicja, nieustający rozwój > super atmosfera, mega ludzie > możliwości rozwoju- wow! > liczy się zdanie ludzi, w firmie ceni się feedback, co przekłada się na rozwój > podejście procesowe, sprzedaż konsultingowa i wgl potencjał firmy > elastyczność czasu pracy i zdalna praca, w biurze trzeba być podczas onboardingu i kilka dni w roku podczas szkoleń integracji itd, ogólnie jeśli ktoś mieszka w okolicy to polecam pracę z biura, które jest bardzo fajne no i ze względu na team > możliwości zmiany działu Minusy dla mnie to były jedynie kwestie formalne. Osobiście na ten moment pracy nie podjęłam tylko z tego względu, jednak nie wykluczam ponownej aplikacji w przyszłości. Kiedy aplikować? Jeśli chcesz się rozwijać i jesteś ambitną osobą, szukasz pracy na długo, pasuje Ci umowa zlecenie albo B2B. I wiem, że może to brzmi jak reklama, ale serio POLECAM dołączenie do teamu Debeściaków! <3

@Justyna

W zależności od działu i roli, na którą aplikujesz możliwe są umowy o pracę, zlecenie lub b2b. Wszystko jest do uzgodnienia z przyszłym liderem.

Agacia

w internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko lead qualification specialist. widzę, że pracuje się minimum 3 dni w tygodniu z biura. czy można chociaż zadecydować, w jakich godzinach chciałoby się pracować? oprócz wskazanych dwóch dni w tygodniu 14-22. poza tym, skoro trzeba znać angielski na poziomie C1, to czy w pracy głównie posługujecie się tym językiem?? :O

@Sylwia

Są pytania standardowe, które zadajemy podczas każdej rozmowy, ale najwięcej z nich wychodzi podczas rozmowy. Nastawiałabym się mix języka branżowego i codziennego :)

Byłem na dwudniowym audycie w debesto i pomimo, że ostatecznie nie zostałem pracownikiem, to pobyt i firmę oceniam pozytywnie. Podczas audytu sporo się dzieje i można porozmawiać praktycznie z każdym o tym, jak jest w firmie. W zasadzie oprócz jednej osoby, z którą chęć współpracy w skali od 1 do 10 oceniłbym na 1 (a niestety, musiałbym z nim dość często współpracować z uwagi na ten sam dział), to reszta osób bardzo pozytywna i otwarta. Dzięki audytowi mogłem też sprawdzić się w innym środowisku, niż to, w którym do tej pory miałem okazję pracować oraz na koniec dostałem cenny feedback. Jeżeli komuś zależy na rozwoju, to warto przyjść i przekonać się samemu.

@Marcin

Dzięki za podzielenie się swoją opinią po dwudniowym pobycie u nas. Cieszymy się, że mimo że nie doszło do współpracy, Twój pobyt oceniasz pozytywnie. To dla nas ważne, że udało Ci się w pełni doświadczyć atmosfery w firmie. Wspaniale jest też słyszeć, że audyt dał Ci okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w nowym środowisku. Jeśli w przyszłości będziesz rozważać kolejne możliwości u nas, daj nam znać. Wszystkiego dobrego!

W (usunięte przez administratora) hybrydowej dla finance manager'a jest opcja (usunięte przez administratora) 2 dni w tygodniu z domu. Jestem ciekawa czy te dni są dowolne do wyboru czy jest jakiś sztywny plan. Chciałabym spróbować swoich sił na tym etacie, tylko powiedźcie mi jak w praktyce mogę rozumieć ten elastyczny czas (usunięte przez administratora) który powinien odbywać się w godzinach 6-24.

Anita- dział People & Culture

Cześć :) Nie mamy odgórnie ustalonych dni, w których potrzebujemy Cię w biurze, więc tutaj można to dostosować pod siebie. Wyjątkiem są cotygodniowe spotkania działu lub podsumowania kwartalne, wtedy wymagana jest obecność w biurze :) Jeśli chodzi o elastyczny czas pracy to sam/a możesz wybrać godziny, w których będziesz pracować. Dla nas najważniejsze jest to, żeby były dostosowane do potrzeb naszych klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wioleta Nowy wpis
@Anita- dział People & Culture

Też chciałabym powalczyć o etat i chciałabym jeszcze doprecyzować kilka rzeczy. W jakie dni odbywają się te cotygodniowe spotkania? Wolałabym się nastawić wcześniej, w jakie dni muszę być na miejscu. Te godziny pracy trzeba Wam podać wcześniej?

Anita- dział People & Culture Nowy wpis
@Wioleta

Cotygodniowe spotkania są ustalane w działach, więc te dni bardzo się różnią. Z tego względu nie jestem w stanie powiedzieć na tym etapie które dni pracy stacjonarnej wchodzą w grę. Godziny pracy są do omówienia, myślę że najsensowniej będzie je omówić na kolejnych etapach rekrutacji. Jeśli masz już góry określone dni lub godziny dostępności, warto o nich wspomnieć jak najwcześniej :) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało!

Katarzyna Nowy wpis
@Anita- dział People & Culture

Ooo, akurat te kwestie mnie interesowały. Interesuję się waszą ofertą pracy dla USA UX Researcher. W ofercie napisaliście, że istnieje możliwość korzystania z krótkich nieobecności w trakcie pracy. W jakich sytuacjach można skorzystać z takiej krótkiej nieobecności? I o jakim czasie mowa - pół godziny, godzina?

Anita- dział People & Culture Nowy wpis
@Katarzyna

Z krótkich nieobecności można skorzystać w każdej sytuacji, zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz (i nie omijasz przy tym wcześniej umówionych spotkań itp.). Krótka nieobecność może trwać do 2h i możesz wziąć dwie takie w ciągu tygodnia i odrobić ten czas kiedy tylko Ci pasuje :)

Ola

Pierwszy raz piszę opinię na gowork, bo byłam przekonana, że takie rzeczy nie zdarzają się w prawdziwym życiu. A jednak kwiatki rekrutacyjne i firmowe są, i zaskakują. Napisała do mnie rekruterka z firmy ScaleUp na LinkedIn, bardzo miło, umówiłyśmy się na rozmowę. Rozmowa super, dostałam po rozmowie link do formularza, gdzie miałam wypisać masę rzeczy: jakieś case'y z mojego doświadczenia (taka druga rozmowa rekrutacyjna), następnie miałam nagrać filmik 60 sekundowy (to było ciekawe) i (o zgrozo) wypełnić test osobowości. Wszystko pokornie wypełniłam i wysłałam. Następna wiadomość od rekruterki to odmowa mojej kandydatury z powodu niewłaściwego koloru osobowości (ze względu na spoiler, nie będę podawać jakiego koloru szukają). Tu mnie trochę zatkało. Uważam, że bez jakościowego spotkania i sprawdzenia osoby w środowisku zawodowym nie można powiedzieć o niej czegoś "na pewno". Test osobowości jest deklaratywny, a to samo z siebie powoduje, że dane z niego wyciągnięte mogą nie oddawać rzeczywistości. Jako ludzie wpadamy z błędy poznawcze. Uważam się za badacza, ze względu na moje wykształcenie naukowe, i jeśli firma podejmuje decyzje w oparciu o deklaratywny test osobowości to faktycznie, nie mamy tutaj dopasowania. Mam trochę obawy, że firma mocno aspiruje do wysokiego poziomu, podczas gdy hermetycznie kultywuje mniej lub bardziej błędne przekonania. Do tego gwoździem do trumny jest umowa B2B i zobowiązanie do pojawiania się w biurze codziennie w okresie wdrożenia, który trwa 6 tygodni. Jeśli jesteśmy partnerami biznesowymi to skąd traktowanie człowieka jak pracownika na UoP? Moim zdaniem gra niewarta świeczki.

Scale Up
@Ola

Dzień dobry Ola! Bardzo dziękujemy za Twoją szczerość i otwartość w podzieleniu się swoimi przemyśleniami. Chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić dlaczego kompleksowy proces rekrutacyjny jest tak istotny. Naszym celem jest zapewnienie odpowiedniego dopasowania do zespołu oraz stworzenie warunków, które pozwolą Ci maksymalnie rozwijać Twój potencjał. Dlatego też stosujemy test osobowości. Jest to jedno z narzędzi, które do tej pory świetnie pozwalało nam weryfikować kandydatów także w kwestii dopasowania kulturowego. Jeśli chodzi o kwestię umowy, to tu sami kandydaci mają do wyboru czy preferują UoP czy B2B. Niemniej, niezależnie od dokonanego wyboru, tak jak wspominaliśmy podczas rozmowy rekrutacyjnej, sposób w jaki działają nasi pracownicy i kontraktorzy nie ulega zmianie jeśli chodzi o tryb hybrydowy oraz stacjonarny onboarding. Chętnie omówimy z Tobą telefonicznie kwestie otrzymanego feedbacku czy ewentualnych niejasności - w razie chęci z Twojej strony, bardzo prosimy o kontakt :)

@Ola

Nasz proces rekrutacyjny został dokładnie ułożony i sprawdzony, uwzględniając wiele czynników, w tym dopasowanie do aktualnych potrzeb naszego zespołu. Test osobowości stanowi jedynie jeden z elementów tego procesu, który służy nam jako narzędzie wspomagające. Rozumiemy Twoje obawy i opinie, jednak decyzje podejmowane są w oparciu o kompleksową ocenę kandydatów. Jeśli chciałabyś dostać bardziej konkretny feedback, to na pewno możesz kontaktować się z dziewczynami ze Scale Up, lub bezpośrednio ze mną- odpowiadam za dział rekrutacji w debesto. Znajdziesz mnie tutaj: https://www.linkedin.com/in/anita-zarecka/ W razie potrzeby, chętnie omówię całą sprawę szczegółowo :)

@Anita- dział People & Culture

Odnośnie testu osobowości to jacy ludzie są u Was najbardziej pożądani? W momencie aplikowania można prosić o feedback nawet gdy odpowiedź jest negatywna z uzasadnieniem tej decyzji? Dobrze wtedy dopracować rzeczy, których zabrakło.

Anita- dział People & Culture

To mocno zależy od roli, na którą ktoś aplikuje. W większości przypadków szukamy osób egzekutywnych, które lubią wyzwania i są w stanie podejmować śmiałe decyzje w oparciu o dane. Jeśli chodzi o feedback i uzasadnienie decyzji, to udzielamy ich na każdym etapie, nie pozostawiając niedomówień :)

KPPB

Trudno mi ocenić pracę w samej firmie, natomiast na pewno nie polecam agencji rekrutacyjnej ScaleUp, która mnie rekrutowała. Dlaczego? Sami odezwali się na LinkedIn, umówiliśmy się na rozmowę, która miała trwać około godziny. Prawie do końca rozmowa przebiegała w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Niestety pod koniec "wyłożyłam się" się na jednym z pytań. Od tego momentu minęła dosłownie może z minuta do zakończenia przez rekruterkę rozmowy. Rozumiem, że gdyby to było na samym początku rozmowy to szkoda mojego oraz ich czasu, ale była to już końcówka rozmowy i aby zachować profesjonalizm warto byłoby na koniec przynajmniej zapytać czy mam jakieś pytania (bo miałam, niezależnie od dalszych kroków) itd. Szczególnie, że tak jak wspomniałam, to nie ja szukałam pracy w Debesto, ale agencja ScaleUp odezwała się do mnie. Na samym końcu rozmowy rekruterka stwierdziła, że podeśle mi na maila jakieś ich testy zgodności, czy pasuję do firmy itd i nagle zakończyła rozmowę. Dalej już nic się nie wydarzyło, a kontakt się urwał. Nie dostałam nawet krótkiej informacji, że niestety, ale klient się nie zdecydował na dalszą rekrutację czy coś w tym stylu, mimo, że wcześniej kontakt był bardzo sprawny. Jak dla mnie to takie zachowanie świadczy o braku profesjonalizmu agencji ScaleUp. Jeśli chodzi o samą rozmowę, to było kilka pytań typu "red flag", np. o to jak reaguję na częste sytuacje krytyki ze strony przełożonego (miałabym współpracować bezpośrednio z CEO) oraz jak zachowam się w sytuacji kiedy podjęłam jakieś decyzje a przełożony uznaje je za niewarte wdrożenia i każe zrobić tak jak on chce (oczywiście pytanie było inaczej sformułowane, ale sens ten sam). Więc z jednej strony cały czas podkreślają znaczenie inicjatywy i samodzielności (tego też dotyczyło kilka pytań), a z drugiej można uznać, że pracownicy mają wykazywać inicjatywę, ale tylko zgodną z tym co myśli przełożony.

Scale Up
@KPPB

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat procesu rekrutacyjnego. Dziękujemy też, że po jej napisaniu zgodziła się Pani z nami porozmawiać i wyjaśnić zaistniałą sytuację, która wynikała głównie z błędu komunikacyjnego. Udało się nam także wyjaśnić kwestię pytań, które mogły być odebrane jako "red flagi", ponieważ w żadnym stopniu nie chcieliśmy, aby jakiekolwiek pytania wprowadzały obawy względem potencjalnego pracodawcy - zwłaszcza, że nie ma absolutnie powodu do takich obaw! Pytania, które mogły zostać odebrane jako 'red flagi' dotyczyły sytuacji w których weryfikujemy czy dana osoba jest w stanie przejąć inicjatywę oraz przekonywać swoich współpracowników do pomysłów, ponieważ właśnie na taką osobę debesto czeka :)

@KPPB

Cieszę się, że udało się wyjaśnić niejasności, które pojawiły się podczas procesu w kontakcie z agencją Scale up. Ze swojej strony dodam, że po Twojej opinii przeanalizowałyśmy proces rekrutacyjny, żeby sprawdzić czy faktycznie nie ma w nim niejasności, bo zarówno nam (debesto) jak i wszystkim w Scale up zależy na jak najlepszym dopasowaniu firmy i kandydata. Co do współpracy bezpośrednio z CEO w tej roli, to się zgadza. Osoba na tym stanowisku faktycznie będzie pracowała bezpośrednio z CEO, a ze względu na to, że obszar UX/UI jest w naszej firmie kluczowy, szukamy kogoś, kto potrafi przejąć ownership za cały obszar, wychodzić z inicjatywą i śmiało realizować cele. Odbiór pytań jako red flagi pod kątem naszego CEO jest w tym wypadku bezzasadny, a przy tym nietrafiony. Tym bardziej cieszę się, że udało się to wyjaśnić :) Wszystkiego dobrego!

Alicja

Dorota
@Alicja

A dopytywałaś o te szczegóły na rozmowie? Czego dotyczyły testy i te pytania? Powiesz coś więcej? Jestem ciekawa jak wygląda tu rekrutacja i z ilu etapów się składa.

@Alicja

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Debesto? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Junior After Sales Specialist
logo firmy MŁODSZY OPERATOR CNC atrakcyjne warunki (058) (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii w Oleśnicy
Oleśnica
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierownik sklepu CCC Oleśnica
CCC S.A.
logo firmy Elektryk / Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kai

Rzadko dzielę się swoimi przemyśleniami w sieci, natomiast w tym przypadku uważam, że warto. Przez ostatnie trzy miesiące miałem przyjemność wdrażać się w debesto.com na stanowisku konsultanta biznesowego. Moje doświadczenie w trakcie onboardingu pokryło się z tym, czego się pierwotnie spodziewałem po przeprowadzonym audycie. Począwszy od intensywnego i wymagającego okresu próbnego, dużej ilości wiedzy do wchłonięcia, aż po pierwsze sukcesy w praktyce. :) Pierwsze dni w debesto.com były intensywne, co pozwoliło mi szybko zrozumieć, że firma stawia na rozwój i odpowiedzialność (ownership) swoich pracowników. Oczekiwano ode mnie nie tylko profesjonalizmu w działaniu, ale także gotowości do przejmowania inicjatywy i odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Te wartości optymalnie rezonują z moim osobistym podejściem do pracy i życia zawodowego. Proces wdrożenia w debesto.com był (moim zdaniem) świetnie zorganizowany. Mimo że zadania były wymagające, zawsze mogłem liczyć na wsparcie i pomoc moich kolegów i przełożonych. Atmosfera otwartości i gotowości do dzielenia się wiedzą sprawiła, że każdego dnia czułem się coraz pewniej, już nie wspominając o zadowoleniu z podjętej decyzji o dołączeniu do team'u. A to jeden z najważniejszych aspektów - zespół. Ludzie tworzący tę firmę są nie tylko wyjątkowo zdolni, ale tworzą również wspierający się nawzajem organizm. Praca w takim środowisku jest nie tylko efektywna, ale przede wszystkim inspirująca. Podsumowując, moje trzy miesiące w debesto.com były nie tylko okresem intensywnej nauki i rozwoju zawodowego, ale także czasem, kiedy mogłem doświadczyć pracy w prawdziwie zintegrowanym zespole. Moje pozytywne doświadczenie zdecydowanie utwierdziło mnie w fakcie, że warto było zaangażować ten czas w rekrutację.

@Kai

Wow, nieźle się to czyta. I jest wiele info o intensywności tego okresu początkowego, ale konkretnie, to co się wtedy dzieje? Są jak widze jakieś zadania, ale wcześniej był jakieś szkolenia czy kursy wdrażające? Czy od razu dawali te zadania i ewentualną pomoc innych pracowników? I jaka jest pensja za ten czas wdrożenia?

Kai

Cześć! Cieszę się, że ktoś widzi wartość w moich wypocinach. :) Zakładam, że pytasz o proces onboardingu dla konsultantów? Tylko w tym kontekście jestem w stanie odpowiedzieć. Proces wdrożenia ma kilka składowych, a kolejność wykonywanych działań i ich intensyfikacja zależą od Ciebie. Przed pierwszym dniem spędzonym w biurze są do przerobienia materiały wdrażające jak SOP, FAQ etc. W pierwszym dniu dostałem dostęp do kursów wdrażających (materiały do czytania, szkolenia video i testy zaliczające), jak i zostały ustalone cele (biznesowe i operacyjne) do zrealizowania. Te cele są uzależnione oczywiście od pozycji, na którą aplikujesz. Niezależnie, od pierwszego dnia zdecydowanie jest co robić. Jeżeli potrzebujesz czyjejś pomocy, każdy jest dostępny na Google Chat. Co do wynagrodzenia, to zależy od indywidualnych ustaleń. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą poważnie, długoterminowo, to ważne, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy gratyfikacja finansowe to jedyne, po co przychodzisz. Mogę powiedzieć tyle, że przelewy wpływają jak w zegarku szwajcarskim. :) Pozdrawiam ciepło!

Jonasz

Dla mnie rekrutacja w debesto to niezła przygoda, która wymusza na Tobie niekonwencjonalne podejście. Co więcej, nie jest to firma, która prowadzi rozmowy rodem typowego HR i zadaje pytania "do jakiego zwierzęcia się utozsamiasz" ;) Tylko jedna agencja rekrutacyjna dorównuje poziomem rozmow, transparentego procesu i otwartego feedbacku do tego co reprezentuje debesto. Mimo tego, że finalnie nie dostałem propozycji pracy (z racji odległości jaka musiałbym pokonywac) to uważam, że jesteście firma, która dba o swoich, dużo inwestujecie w ludzi i w nich wierzycie. Może nie jest to NASA ale chcecie zrobić swoje NASA w branży ???? Pozdro dla całego ludzi, których miałem okazję poznać. Do zobaczenia ;)

@Jonasz

Dzięki wielkie za te słowa! Cieszę się, że doceniasz nasze lekko nieszablonowe podejście do tematu rekrutacji. Twój proces dostarczył nam dużo przyjemności i nauczył nas czegoś, więc tym bardziej jego wartość jest dla nas spora- dzięki! I to prawda, nie jesteśmy NASA, ale zdecydowanie tam zmierzamy w naszej branży ;) Wszystkiego dobrego Jonasz i zdecydowanie do zobaczenia niezależnie od okoliczności!

@Jonasz

Możesz krótko napisać jak wyglądała zatem rozmowa, jakie pytania padły? Dobrze rozumiem, że zawsze dają feedback niezależnie od decyzji? Uzasadnienia też można się spodziewać? Generalnie długo czekałeś za odpowiedzią odnośnie dostania pracy?

Jonasz

Pytania są dobierane wobec tego jak wykonujesz zadania i co napisałeś/aś w pierwszych wiadomościach do firmy. Troche parafraza tego co robisz i sprawdzenie czy rzeczywiście wiesz co mówisz. Feedback dostawałem zawsze, ba w naturze mam pytać o niego sam więc @Pracodawca na każdym etapie mi go udzielał nie zależnie od tego jaka była decyzja. Uzasadnienie dostałem telefoniczne od CEO i tu przyznam brakowało mi tego w mailu z HR. Gdyby tu się proces nie spiął i nie dowiedziałbym się feedbacku od Wojtka to odebrałbym odmowę na zasadzie ''(usunięte przez administratora) Odpowiedzi zawsze miałem terminowo tak jak zostały one zadeklarowane na poszczególnych etapach. Na duży plus jest to, że debesto jest turbo transparentne więc nie ma mówienia korpo głupot, które sa wyssane z palca :)

Agacia

@Agacia

Na tym stanowisku pracuje się zazwyczaj w godzinach 8-16 lub 14-22. Angielski na poziomie C1 to podstawa, ponieważ na co dzień przeprowadza się rozmowy biznesowe z naszymi partnerami z USA, Kanady, UK i innych krajów. Język polski w tym przypadku wykorzystywany jest prawie wyłącznie do komunikacji wewnętrznej. To stanowisko polecałabym osobom, które naprawdę swobodnie czują się w rozmowach live po angielsku :)

@Pracodawca

Podczas rekrutacji jest też prowadzona jakaś część po angielsku? Czy grafik jest ustalany z dużym wyprzedzeniem? Ilość zmian w miesiącu jest po równo rozdzielona?

Piotr Markiewicz - debesto.com

Cześć, w trakcie rekrutacji pojawiają się pytania po angielsku. Aktualnie pracujemy w dwóch zmianach - 8-16 i 14-22, co nie zmienia faktu, że godziny te mogą ulec zmianie. Jesteśmy elastyczni, jest duża szansa, że jeśli będziesz miał potrzebę pracy tylko w jednych godzinach - uda nam się to zrobić. Tak, zmiany ustalane są po równo.

@Piotr Markiewicz - debesto.com

Ta część na rekrutacji po angielsku, to są pytania takie luźne, o pasje kandydata, o plany? Czy to jest badanie profesjonalnego angielskiego i pytania w tym języku, są specjalistyczne? I jak ktoś kończy pracę o 22 to wtedy firma zapewnia transport do domu z powrotem?

@Pracodawca

Część rekrutacji w języku angielskim to rozmowa składająca się z różnych pytań :) Naszym celem jest po prostu sprawdzenie umiejętności swobodnej rozmowy w języku angielskim. Dojazd do pracy jest po stronie pracownika.

Sylwia
@@Pracodawca

I są wcześniej przygotowane te pytania po angielsku czy wychodzi to swobodnie podczas rozmowy? Bo nie wiem na co się nastawić, bardziej angielski branżowy czy taki codzienny.

@Sylwia

Jan

Nie jest to typowy proces rekrutacji ani struktura wewnętrzna. Ale to czyni go lepszym, świetna obsługa, świetny zespół i ambicja. Gorąco polecam

@Jan

Dzięki wielkie za takie słowa! To dla nas ogromna radość czytać, że nasza nieco nietypowa ścieżka rekrutacji i wewnętrzna struktura są doceniane. Cieszymy się, że dostrzegłeś nasz zespół i ambicję- to dla nas naprawdę dużo znaczy!

Maciej

Proces rekrutacyjny #joindebesto bardzo mi zaimponował. Na rynku pracy jest już od 16 lat i wielokrotnie byłem po obu, pracodawcy jak i kandydata, lecz pierwszy raz spotkałem się z takim procesem. Aplikując do debesto w ogłoszeniu jasno jest opisany proces rekrutacyjny: "Co mnie czeka w procesie rekrutacji? 1. Wypełnij formularz na #joindebesto 2. Wypełnij formularz dopasowania do debesto- Gform, który dostaniesz w odpowiedzi. 3. I Video call z leaderem sales teamu- odpowiemy na Twoje pytania. 4. II Video call- zapytamy Cię o informacje brakujące do zaproszenia na Audyt. 5. Refinansowany dwudniowy Audyt – zobacz, jak się u nas czujesz i razem z zespołem debesto oceń ostatecznie, czy warto do nas dołączyć." Przechodząc wszystkie kroki mam pewność, że firma debesto wie co robi. Będąc zgraną firmą, której przyświecają ambitne cele konieczne jest aby nowi pracownicy posiadali zarówno odpowiednie kompetencje jak również odpowiednie cechy charakteru, który pozwoli na dopasowanie do zespołu. Cały proces pozwala poznać kandydata, jego zaangażowanie, sposobu pokonywania trudności i komunikacji. Ze strony kandydata, można poznać pracodawcę, osoby uczestniczące w procesie w tym zarząd i poczuć namiastkę oczekiwań w "warunkach bojowych". Zadziwiająco, cały proces trwał 2 tygodnie! Bazując na danych z Linked In średni staż pracy w debesto wynosi 2,4 lata, co na rynku polskim jest ponad przeciętnym wynikiem. Dane te potwierdzają mnie w przekonaniu, że powyższy proces rekrutacyjny, skutkuję bardzo dobrym dopasowaniem pracowników, którzy zostają na lata. Pomimo ostatecznego braku oferty pracy po zakończonym procesie, dostałem dodatkowej motywacji do poszerzenia własnych kompetencji sprzedażowych dzięki poleconym materiałom i z pewnością będę aplikować ponownie.

@Maciej

Dzięki za te niesamowite słowa na temat naszego procesu rekrutacyjnego! Bardzo się cieszę, że doświadczenie z #joindebesto zaimponowało Ci po 16 latach doświadczenia na rynku pracy. To dla nas naprawdę dużo znaczy! Cieszymy się, że doceniasz jego przejrzystość i skuteczność. Twój pozytywny feedback dotyczący zgranego zespołu i krótkiego czasu trwania procesu jest dla nas bardzo ważny. Mimo braku oferty, cieszymy się, że dostarczyliśmy Ci dodatkowej motywacji. Trzymamy kciuki za Twoją dalszą ścieżkę zawodową i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłości!

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie debesto.com? 30 października na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko UX UI Designer. Ktoś z Was aplikował?

Cześć, na stanowisku Senior UX/UI Product Designer wynagrodzenie wynosi 15 000 - 18 000 zł netto na umowie B2B. Mam nadzieję, że ktoś, kto już aplikował podzieli się swoimi wrażeniami :)

@Pracodawca

Mnie także te wrażenia ciekawią. :D jak również to kiedy można spodziewać się oferty juniorskiej? Komercyjnego doświadczenia nie mam żadnego, w tym przypadku w opisie widzę, że z 5 lat jednak potrzeba… od nowego roku ruszy jakiś projekt dla poczatkujących?

To bardzo możliwe, że będziemy powiększali team o juniorów i midów, więc najlepiej obserwować #joindebesto :) Zawsze też można aplikować na własne stanowisko, czyli jeśl lubisz wyzwania, a nie widzisz oferty dla Ciebie, po prostu napisz jak możesz pomóc nam w rozwoju: https://debesto.com/joinus/wlasne-stanowisko/

Tak jak ktoś zauważył w ostatnim wątku faktycznie sporo jest opinii odnośnie rekrutacji a nie o samej pracy. czy byłaby szansa na odzew osoby zatrudnionej w tej sprawie? Interesuje mnie praca jako Executive Technology Consultant. Właśnie na pewnym portalu jest taka dostępna oferta. Jej treść już mam przyswojoną, ciekawi mnie jednak zdanie na temat pracy oraz dalszej kariery

Magda

Hej, jako członek technologicznego team'u, ze swojej perspektywy mogę śmiało polecić pracę w debesto! Choć warto podkreślić, że poza konsultacjami z klientami oraz przygotowywaniem dla nich projektów, kryje się praca związana z codziennymi analizami i poszukiwaniem optymalizacji ofert, jak i samej pracy naszego działu. Jak dla mnie największym plusem jest atmosfera, w jakiej pracujemy. Stawiamy na otwarty i konstruktywny feedback, więc nie ma miejsca na żadne niedomówienia. Jeśli coś przestaje grać, otwarcie to omawiamy i staramy się nam tym pracować. Myślę, że to zasługa samych kolegów z zespołu i naszej manager'ki :) Zdarzają się, że momenty kiedy pracy jest sporo i zaczyna robić się intensywnie, ale są również chwile na złapanie oddechu, jak w każdej pracy. Co do ścieżki kariery mamy ustalone matryce kompetencji, więc jasno wiesz, na czym stoisz i co musisz zrobić, aby wskoczyć na wyższe stanowisko. Warto sobie jednak zadać pytanie, czy jesteś osobą, która nie boi się samodzielnego poszukiwania rozwiązań. Firma nie daje na wszystko gotowych odpowiedzi. Istotnym elementem naszej pracy jest bieżące tworzenie i porządkowanie wciąż rozwijających się procesów, więc osoba nieczująca się pewnie w takim środowisku, może się nie odnaleźć. Z tymi informacjami cię zostawiam i mam nadzieję, że pomogłam w podjęciu decyzji.

Nk

Kolejny raz nie udało mi się przejść dalszych etapów rekrutacji, pomimo posiadanego doświadczenia. Faktycznie zastanawiam się czy aplikowalam do Oleśnickiej firmy Debesto, czy może przypadkiem do NASA. Pierwszy raz spotykam się z taką ilością opinii odnośnie rekrutacji, a o samej pracy niewiele. Co świadczy o tym, że może firma wcale nie ma na celu zatrudnienia nowych osób, a raz na jakiś czas po prostu robi rekonesans na rynku pracy. Sam proces rekrutacji jest zniechęcający, i pozostawia poczucie, że jesteś niewystarczający dla nas.

@Nk

Dziękuję za Twoją szczerość i podzielenie się opinią na temat naszego procesu rekrutacyjnego. Przykro mi, że Twoje doświadczenia były rozczarowujące. Chciałabym jednak podkreślić, że naszym celem jest znalezienie najlepszego dopasowania do naszego zespołu i tym się przede wszystkim kierujemy. Wiemy, że proces jest wymagający, ale nasze aspiracje sięgają dużo dalej niż poziom "oleśnickiej firmy" i mierzymy w poziom NASA :) Jeszcze raz dziękuję za Twoje zainteresowanie naszą firmą i życzę Ci powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

KB

Cześć! Po zobaczeniu jak wyglądają 4 etapy rekrutacji mogę o firmie powiedzieć, że ma ciekawe podejście do zatrudniania nowych osób. Pierwsze 2 etapy są bardziej zadaniowe - zainteresowanie firmy swoją osobą oraz odpowiedzenie na kilka pytań przez formularz. Następne kroki to calle już z załogą Debesto - CEO i Team Leaderzy. Pierwsza myśl po callach - mega w porządku goście. Rozmowy są treściwe, jest w nich dużo feedbacku. Firma jest szczerza i chętnie dzieli się tym co sądzi i jakie ma przemyślenia i odczucia na bieżąco, na każdym kroku rozmowy. Przez zakończenie rekrutacji na tym etapie mogę jedynie gdybać, ale wydaje się to bardzo fajne miejsce do pracy :)

@KB

Cześć! Bardzo dziękuję za Twoją opinię na temat naszego procesu rekrutacyjnego. Cieszę się, że dostrzegasz nasze podejście do zatrudniania nowych pracowników jako ciekawe i innowacyjne. Fajnie, że określasz nasze rozmowy jako treściwe i oparte na otwartości oraz szczerości- taki jest nasz cel :) Doceniamy Twoją uwagę na nasze starania, aby być transparentnymi na każdym etapie procesu rekrutacji. Dzięki jeszcze raz za Twoje zainteresowanie naszym teamem i mam nadzieję do zobaczenia jeszcze kiedyś!

JK

Wymagająca rekrutacja, ale za to kreatywna i interesująca. Jeśli kiedyś będę chciał sprawdzić profil kandydata do własnej firmy pod kątem tych samych cech, których szukają w Debesto, pewnie podkradnę kilka trików. To prawda, że realizacja zadań była wymagana szybko, ale odpowiedzi na pierwszy i każdy kolejny kontakt z mojej strony - błyskawiczne, a komunikacja uprzejma, otwarta i bezpośrednia. Na każdym etapie mogłem dopytać o detale i negocjować. Podczas video calli - rozmowa na tyle ciekawa, że brakowało trochę czasu. Jeśli lubicie grać w otwarte karty, polecam! PS Obawiam się że rekrutacja do CBŚ i ABW może mimo wszystko być trochę mniej transparentna, ale mam nadzieję, że równie konkretna. :)

@JK

Dzięki wielkie za Twoją opinię! Fajnie, że proces rekrutacyjny został przez Ciebie postrzegany jako kreatywny i interesujący. Doceniam to, że dostrzegłeś nasze szybkie reakcje. Staramy się być na bieżąco, bo szanujemy Twój czas. Fajnie, że video call Cię zaintrygował, nawet jeśli czas szybko uciekał. ???? Dzięki za otwartość i za to, że podzieliłeś się swoimi przemyśleniami. Wszystkiego dobrego! Anita

@JK

A co właściwie oznacza, że rekrutacja jest wymagająca? Jakieś trudne pytania? Jakieś trudne zadania? Co konkretnie to oznacza? I ten video call to z kim się odbywał, jaki pracownik prowadzi te rozmowy rekrutacyjne?

Myślę, że dla każdego "wymagająca" oznacza co innego :) Nie wypowiem się za @JK, ale mogę podzielić się opinią kandydatów, która się powtarza. Często słyszymy, że nasz proces jest angażujący, bo jest dosyć nietypowy i składa się z 5 etapów: 1. Wypełnienie formularza na #joindebesto 2. Wypełnienie formularza dopasowania do debesto- Gform, który dostaniesz w odpowiedzi. 3. I Video call z leaderem teamu- odpowiemy na Twoje pytania (często na tym callu jest też CEO) 4. II Video call- zapytamy Cię o informacje brakujące do zaproszenia na Audyt (na tym etapie zawsze jest CEO) 5. Refinansowany dwudniowy Audyt – zobaczysz, jak się u nas czujesz i razem z zespołem debesto ocenisz ostatecznie, czy warto do nas dołączyć. Tyle mogę powiedzieć od swojej strony, mam nadzieję że @JK doda od siebie coś więcej, żebyś miał/miała punkt widzenia kandydata do porównania :)

KA

Cześć, Jeżeli to czytasz i jesteś (szczerze odpowiedz sobie na to pytanie) osobą szukającą wyzwań i pracowitą(?), to wiedz, że rozglądasz się we właściwym miejscu, natomiast lekko nie będzie. :) Osobiście od dobrych kilku miesięcy czułem silną potrzebę zmiany środowiska, co za tym idzie, miejsca pracy. Długo się rozglądałem, nie aplikowałem na żywca. Czekałem aż natrafię na coś, co do mnie przemówi. I tak pewnego dnia trafiłem na ofertę B2B Sales Engineer. Szczegółowo zaznajomiłem się z treścią ogłoszenia. Pierwsza myśl: zapowiada się ciekawie. Aplikuję. Pierwsze zaskoczenie: nie chcą mojego CV. Na start coś w stylu "masz minutę żeby zachęcić do swojego biznesu, inaczej szansa przepada". Robi się jeszcze ciekawiej. Następnego dnia link do arkusza weryfikującego ogólną umiejętność z angielskiego, krytycznego myślenia i trochę z osobowości. Kolejnych etapów nie będę dokładnie opisywać, natomiast dodam, że warto się skupić i zaangażować. Na każdym kroku byłem szczegółowo informowany co jest ode mnie oczekiwane i sugerowano działania jakie powinienem podjąć. Osoby odpowiedzialne za proces rekrutacji będą zaangażowane w takim stopniu, jakim potrzebujesz. Po prostu. Jeżeli faktycznie czujesz flow i wiesz, że wnosisz swoją osobą konkretną wartość, to na pewnym etapie (tego Ci życzę) zorientujesz się, jak wyjątkowe środowisko panuje w Debesto. Nie jest to rezultat kopiuj-wklej z jakiejkolwiek organizacji. Jest to efekt ogromnej ilości pracy, całego zespołu, ze wszystkich działów. W ciągłym procesie zmiany. Najmniejszy detal w każdym procesie jest rozkładany na części pierwsze, mając na celu optymalizowanie. Jestem świeżo po dwudniowym Audycie. Dwa dni wystarczyły mi na dobry rekonesans. Nie są to zwykłe dwa dni na przyglądanie się pracy innych. Są to dwa dni, które wymagają samodzielności i dobrej, konsekwentnej organizacji. Z odpowiednim nastawieniem można dużo się nauczyć. Reasumując. Jeżeli po przeczytaniu tej opinii zrobiło Ci się ciepło i poczułeś/aś dreszczyk ekscytacji, polecam się skontaktować. :) Pozdrawiam!

@KA

Cześć, dzięki za taką rozbudowaną opinię! Bardzo się cieszę, że podobał Ci się nasz proces rekrutacyjny i że od samego początku mogłeś odczuć nasze zaangażowanie w poszukiwaniu najlepszych talentów. Chcemy, żeby to było coś więcej niż standardowe aplikacje i cieszę się, że to do Ciebie przemówiło. Dzięki też za rzeczową ocenę Audytu, z którą się w 100% zgadzam. To wyzwanie, nie dla wszystkich, ale na pewno dla tych, którzy lubią challengować samych siebie. Fajnie, że to zauważyłeś. Mam nadzieję, że Twoja opinia pomoże innym kandydatom :) Anita

kandydatka

Na rekrutacji zmarnujesz mnóstwo swojego czasu na rozmowy i rozwiązywanie testów (między innymi na iloraz IQ), tylko po to żeby po wysłaniu gotowego zadania rekrutacyjnego już nigdy się do Ciebie nie odezwali. Nawet po wysłaniu maila z prośbą o jakikolwiek feedback. Jeszcze jakoś bym rozumiała, gdyby było to wielkie korpo w którym takie rzeczy się gubią, ale tak... pozostał jedynie niesmak. Nie polecam.

@kandydatka

Dziękuję za podzielenie się Twoim doświadczeniem. Szczerze przepraszam za frustracje, jakie mogły wyniknąć z poprzedniego procesu rekrutacyjnego. Tym bardziej dziękuję za feedback, dzięki któremu mamy szansę się poprawić. Teraz nasz proces wygląda zupełnie inaczej i stawiamy na sprawną komunikację z kandydatami, zwłaszcza po zakończeniu procesu. Na pewno działa to po stokroć lepiej. Jeszcze raz dzięki za Twój feedback!

@Anita

Mogę zatem wiedzieć, ile czasu zajmie udział w rekrutacji na stanowisko B2B Sales Engineer oraz, czy wciąż korzystają Państwo z testów? Wyczytałem, że sam proces rekrutacji jest zdalny, a tryb pracy hybrydowy. Czy to prawda, i jaka jest relacja dni pracy z biura do dni, w których można pracować z domu?

Proces rekrutacji składa się z 5 etapów: 1. Aplikowanie online na naszej stronie #joindebesto 2. Wypełnienie formularza dopasowania do debesto 3. 1 Video Call z managerem i CEO 4. 2 Video Call z managerem i CEO 5. Refinansowany dwudniowy Audyt w naszym biurze w Oleśnicy Tak naprawdę czas trwania procesu zależy od zgrania Twojego kalendarza z naszym, żeby umówić się na video calle i Audyt. Przeciętnie zrealizowanie 5 etapów zajmuje ok. 2-3 tygodnie. Testów IQ nie wykonujemy, zmieniliśmy proces rekrutacji i na drugim etapie weryfikujemy jak kandydat/ka pasuje do naszej organizacji całościowo. Rekrutacja jest zdalna, ale ostatni etap- dwudniowy Audyt odbywa się w naszym biurze w Oleśnicy. Praca jest hybrydowa, ale onboarding, który trwa ok. 6 tygodni, odbywa się w pełni stacjonarnie. Po tym czasie praca najczęściej składa się z 2 dni w biurze i 3 dni home office. Zawsze jednak staramy się dopasować to do osoby i wzajemnych potrzeb. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, można pisać do mnie bezpośrednio na LinkedIn- https://www.linkedin.com/in/anita-zarecka/

Aplikowanie do działu sprzedaży do droga przez mękę. Firma ma problemu z przekazywaniem sobie podstawowych informacji odnośnie kandydatów. Po błędzie wewnętrznym firmy i złym dodaniu spotkania do kalendarza, CEO potrafi napisać maila że nie przechodzi się do kolejnego etapu bo rozmowa się nie odbyła chociaż aktualnie jesteś na rozmowie rekrutacyjnej i CEO nawet o tym nie został poinformowany. W oficjalnych meilach padają takie sformułowania jak "Spotkania z naszymi klientami też będziesz tak umawiał?". Moim zdaniem jest to niedorzeczne i nieprofesjonalne i pokazuje tylko jak pracownicy są na prawdę traktowani :)

Wiktoria
@Kandydat

Zastanawia mnie skąd z nasz tyle szczegółów skoro jesteś kandydatem do pracy tutaj? W ogóle to jak już o tym gadamy, to ile jest wszystkich etapów rekrutacji? I czy wiesz jak długo cały proces się ciągnie?

@Kandydat

Rekrutacja polega na samodzielnym ustaleniu daty spotkania, samodzielnym zadawaniu pytań rekruterowi i prowadzeniu rozmowy. Rekruter sam od siebie nic nie mówi. Kolejny etap polega na prezentacji wartości i wiadomości z pierwszego spotkania. Dla mnie to negatywne zaskoczenie... wydaje się, że kandydat ma błagać o pracę w tej firmie, a nawet nie wie po co i dlaczego...dla mnie to powinno być bardziej na zasadzie współpracy... trochę słabo..

@Kandydat

Dziękuję za podzielenie się Twoją opinią. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić podczas procesu rekrutacji. Naszym celem jest stworzenie pozytywnego środowiska dla wszystkich kandydatów i pracowników. Twoje uwagi są dla nas cenne i weźmiemy je pod uwagę, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Życzę Ci powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

XYZ

Jeżeli komuś odpowiada firma z brakiem szacunku do potencjalnego pracownika,to jak najbardziej polecam! Chcesz słuchać chamskich tekstów już na rekrutacji? To miejsce właśnie dla Ciebie! Totalnie specyficzna rekrutacja. Pomimo tego, że Pani z HR jest bardzo sympatyczna, to prezes ma przerost formy nad treścią. Dostałam zadanie rekrutacyjne z prośbą NA DZIŚ. Pomimo natłoku obowiązków wykonałam je. Po 3 dniach dostałam maila z platformy, że moje video zostało wyświetlone. Kolejny etap rekrutacji nie jest propozycją dnia i godziny, jest WYMOGIEM i albo przychodzisz, albo nara(właśnie tego typu wiadomość otrzymałam prosząc o zmiane terminu spotkania rekrutacyjnego - żałosne). Chyba ktoś tutaj nie rozumie, że ludzie nie zabiją się za stanowisko w mało znanym Debesto....Relacja działa tutaj w jedną stronę - robisz to, co firma chce i kiedy chce. Ty nie zasługujesz na szacunek, więc rób to zadanie już, a my sobie je na spokojnie sprawdzimy, kiedy będzie pasowało... Naprawdę uważam, że ambitne i fajne osoby, które mają coś w głowie powinny unikać tego miejsca. Śmierdzi już od samego początku. I wiśienka na torcie - brak prowizji w dziale sprzedaży... NIE POLECAM

Marzena
@XYZ

Chętnie się dowiem jak wyglądało zadanie rekrutacyjne. Zaintrygowało mnie to, że było w formie video. Zdradzisz coś? A jakie zarobki podstawowe są w dziale sprzedaży, skoro prowizji nie ma?

@XYZ

Serdeczne dziękuje, że podzieliłeś/łaś się swoją opinią dot. naszego procesu rekrutacji. Zgadzam się z Tobą w 100%, że relacja powinna działać w obie strony i przykładamy do tego dużą wagę, ale rozumiem, dlaczego tak negatywnie mogłeś/mogłaś ją odebrać. Stale się rozwijamy i ulepszamy nasze procesy, więc wszystkie uwagi są dla nas cenne. Jeśli chodzi o brak prowizji w dziale sprzedaży to jest to aspekt, z którego jesteśmy naprawdę dumni, bo sprawdza się świetnie dla naszych handlowców. Dlaczego wygląda to w ten sposób? Stawiamy ambitne cele z wykorzystaniem metodologii OKR, co czasem prowadzi do konfliktu interesów między zespołem sprzedażowym a firmą. W związku z tym, przy klasycznym wynagrodzeniu pensja + prowizja od wyniku pojawia się konflikt interesów- zespół sprzedażowy walczy o jak najniższe targety, a firma dąży do osiągania jak najwyższych wyników. Dlatego razem z zespołem wypracowaliśmy rozwiązanie polegające na przyznawaniu wysokich, stałych wynagrodzeń opartych o kompetencje i produktywność. W tej sytuacji gratyfikacja finansowa jest naturalnym efektem ubocznym osiągania ambitnych celów w ujęciu długoterminowym zamiast klasycznej metody trenowania zespołu sprzedażowego za pomocą “kija i marchewki”. Plusem tego rozwiązania dla naszego teamu sprzedażowego jest to, że w razie słabszych wyników jednostki, wysoką motywację do ich naprawy ma cała firma, a nie jednostka karana brakiem prowizji.

Pracuję w debesto już kilka miesięcy i jest to najlepsze miejsce pracy, w jakim do tej pory pracowałem. Proces rekrutacji jest dość długi i wymagający, ale przyznaję że było warto. Pracy jest dużo i jest dość mocno angażująca, ale to w mojej opinii zaleta, ponieważ godziny pracy mijają błyskawicznie, choć oczywiście zdarzają się luźniejsze dni :) Ale nawet jak weźmiesz na swoje barki więcej obowiązków niż jesteś w stanie unieść, to zawsze możesz liczyć na współpracowników, którzy chętnie pomogą i doradzą. Zespół debesto jest młody i ambitny, a to przekłada się na pozytywną atmosferę w pracy i duży nacisk na rozwój. Jeśli szukasz jakiegoś miejsca, gdzie będziesz mógł po prostu "przezimować" pracując jak najmniej i nie wysilając się zbytnio, to zapewne się tu nie odnajdziesz. Jeśli jednak nie boisz się wyzwań, masz chęci do nauki i pragniesz rozwoju, to sądzę że warto spróbować się tu dostać. Wiem, że brzmi to trochę jak reklama, ale po tych kilku miesiącach naprawdę tak uważam i mam szczerą nadzieję, że tak już pozostanie :)

@Marcin

Jak długi i w jakim sensie wymagający? Gdybyś zdradził, na co trzeba się przygotować, to byłabym Ci naprawdę wdzięczna. Z ilu etapów się składa u nich rekrutacja?

@Marcin

Dzięki za podzielenie się swoją opinią o pracy w Debesto! Cieszę się, że Twoje doświadczenia są tak pozytywne. Faktycznie, nasz proces rekrutacyjny jest bardziej wymagający, ale miło słyszeć, że uznajesz go za wartościowy krok. To super, że dostrzegasz siłę zespołu i atmosferę w firmie. Właśnie taka dynamika sprawia, że każdy dzień jest interesujący i daje nam pole do rozwoju. Jeszcze raz dzięki Marcin za Twoją opinię, mam nadzieję że będzie pomocna dla przyszłych kandydatów. Fajnie widzieć, że nasz proces działa i zyskujemy dzięki niemu naprawdę wartościowych członków zespołu :)

@Marcin

Audyt to coś jak wdrożenie? Nie słyszałam o tym, powiedz chociaż, czy płacą za udział w tym, bo jednak dwa dni z życia. Na każdym stanowisku jest takie coś?

@Grażyna

To jest ostatni etap rekrutacji i odbywa się na miejscu w firmie.

@Marcin

A po rekrutacji mam pewność, że dostanę informację zwrotną? Czy jednak zdarza się, że człowiek przejdzie przez proces i cisza? Nie lubię, jak ktoś marnuje mój czas, więc zwracam uwagę na takie rzeczy.

Kacper
@Marcin

Jakie zadania miałeś podczas audytu? Jak to wyglądało? :)

Zostaw merytoryczną opinię o debesto.com - Oleśnica

• Jak się pracuje w debesto.com?

Zobacz opinie na temat firmy debesto.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w debesto.com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy debesto.com?

Kandydaci do pracy w debesto.com napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

debesto.com