PPU POLDECOR II S.C.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PPU POLDECOR II S.C.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie PPU POLDECOR II S.C.

Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.
Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś podzielić się swoją opinią jesteśmy tutaj po to aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie dla naszych pracowników i Kandydatów starających się o pracę w naszej organizacji.

Zauważyliśmy, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka opinii obrażających pracowników naszej firmy jak i nasza firmę. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczną dyskusję. Nie będziemy pozwalać na to aby którykolwiek z Naszych pracowników był obrażany, takie wpisy będziemy zgłaszali do administratorów serwisu GoWork.pl, a osoby publikujące takie wpisy mogą spodziewać się konsekwencji prawnych które z całą stanowczością będziemy chcieli wyciągnąć. Szanujemy wolność słowa ale nie zgadzamy się na obrażanie kogokolwiek.
Obecnie do naszej firmy poszukujemy:
-pracownik produkcji
-pomocnik lakiernika
-lakiernik proszkowy
Zapraszamy do kontaktu za pomocą numerem telefonu: +48 606 870 120
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia PPU POLDECOR II S.C.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zainteresowany Nowy wpis

Proszę o rzetelną opinie na temat firmy. Jakie są rzeczywiste godziny pracy, czy są nadgodziny jeżeli tak to jak płatne. Jaka jest forma zatrudnienia, normalna umowa o pracę czy ''śmieciówka''. Jakie są realne zarobki miesięczne. Nie jestem pracownikiem, nie byłem ale przeglądając ogłoszenia zainteresowała mnie oferta pracy.

Ile jest zmian w PPU POLDECOR II S.C.?

Teraz dwie.

Agata

A wcześniej była jedna czy 3?

są tacy co na jedną zmianę chodzą i do tego się codziennie spóźniają i jeszcze co chwilę na fajeczki wychodzą długie chwile ich nie ma przerwy przedłużają i zawsze przed czasem wychodzą z pracy no to każdy ma inaczej to możesz spróbować brawo majster za spostrzegawczość a podobno zawsze wszystko wiesz i wszystko widzisz a to co to ma być hahahha

JAK GRASZ TAK MASZ

Hahaha najwidoczniej sam jesteś wielce zapracowany na tym akordzie skoro masz czas sprawdzać swoich kolegów co, o której i gdzie robią. Śmieszne jest podkopywanie kolegów z pracy z czystej zazdrości (ale jak kto lubi) Z tego co pamiętam to każdy wychodził szybciej jak już nie miał co robić i nigdy problemu nie było. Do pracy przychodzisz robisz swoje i wychodzisz, (bo na pewno nie jest to praca marzeń dla was wszystkich ale jak trzeba to trzeba) jeśli nie było skargi to robią swoją robotę i mają czas spokojnie zapalić(co cię boli). A co do majstra bo wnioskuję że nie dogadujecie się lub masz gorzej niż inni to jesteś na tyle dorosły żeby powiedzieć co ci się nie podoba lub postawić się bo on też jest człowiekiem (czasem z jazdami na głowie) ale nie ma się czego bać. Na przyszłość proponuję patrzeć na siebie i nie bać się polepszać swojej sytuacji u osób które stoją nad tobą, bo kopanie dołków pod innymi nie zmieni twojej sytuacji w pracy.

Czyli po prostu jak jest zwiększona ilość pracy to dodają trzecią zmianę, tak? To by mnie w ogóle nie dziwiło, bo takie praktyki są w wielu zakładach produkcyjnych np. więc ja bym to rozumiała

@JAK GRASZ TAK MASZ

Kim jest każdy? Jeśli każdy polepszy swoją sytuacje to kto w takim razie będzie wyrabiał normy? Dlaczego kłamiesz i obrażasz innych pracowników? Dlaczego twierdzisz że nie jest to praca marzeń, a nadal tu jesteś? Być może są osoby dla których jest to praca marzeń? Dlaczego przeczysz sobie? Najpierw piszesz o rzekomym obserwowaniu przez kolegów, a następnie o rzekomych 20 papierosach wypalanych na zmianę przez innych? Kto tu kogo obserwuje? "Na przyszłość proponuję patrzeć na siebie" tak w tym poście jest napisane, a Ja proponuje zacząć od siebie i od liczenia swoich własnych papierosków, przerw i spóźnień. Ile ty masz czasu na obserwowanie innych? Dlaczego obrażasz majstra? Przecież majster jest dla was wszystkich dobry, pomaga wam jak trzeba no i cały dzień wszyscy za nim biegacie z pytaniami i prośbą o pomoc. Ciekawe co byście bez niego zrobili? Może wypadałoby okazać odrobinę wdzięczności majstrowi za to co dla was robi. Ciągle ustrzega przed błędami i dba aby firma prosperowała. Jakub bardzo dużo potrafi i jest pracowity więc może daruj sobie tę krytykę?

Agata

A dwie zmiany każdy pracownik musi robić czy można się dogać, że np. 1 tylko?

@Agata

ze wszystkim się dogadasz o zmianę o stawkę o to z kim chcesz robić nowi mają dobrze dawaj do nas

jak już chwile porobisz to na stawke lepsza sie ugadasz powiesz ze sie zwalniasz jak lepiej nie bedzie i dostaniesz stawke

Że niby z kim się dogadasz? Dostaniesz 16zl na godzinę może przy dobrych wiatrach 17, jak przejdziesz na akord to nigdy się nie dowiesz za ile pracujesz do piki kie dostaniesz wypłaty, co do zmian to jak będziesz miał szczęście to trafisz na zmianę z ogarnięta załogą

to ty bzdury piszesz przecież wystarczy pogadać mam stawkę jak ci starzy bo umiem gadać a ty nie masz odwagi iść po podwyżkę tylko tutaj bzdury piszesz i można pracować na 1 zmiana przecież tak jest. idzie sie gada sie jak jest bo jak im na pracownku zależy to dają podwyżkę wystarczy tak zrobić wiem że tak jest jestem tu nie długo a umiem załatwić a wy nie tylko narzekaćie sie gada ze sie chce dostać podwyżke albo sie zwalnia nie pisz ze sie nie da

bo wy na tym akordzie nauczcie sie gadac ze sie chce podwyżke

Jesteś albo niepełnosprawny albo (usunięte przez administratora) który pracuje w biurze... Skoro nie pracujesz tutaj długo to sam sobie odpowiedziałeś, nie masz pojęcia co jest grane a wypisujesz swoje wypociny...

Agata Nowy wpis

A w jakich godzinach się pracuje? 6-14/14-22 czy jakoś inaczej?

Nowy wpis

@Agata

Pracujemy w godzinach 6-14 / 13.30-21.30

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie PPU POLDECOR II S.C.

Obecnie do naszej firmy poszukujemy:
-pracownik produkcji
-pomocnik lakiernika
-lakiernik proszkowy
Zapraszamy do kontaktu za pomocą numerem telefonu: +48 606 870 120
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PPU POLDECOR II S.C.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

(usunięte przez administratora)Pracownicy otrzymują najniższa krajowa(usunięte przez administratora)Pomijam warunki i atmosferę pracy bo to jest totalna porażka (usunięte przez administratora)Ludzie odchodzą a ci co zostają pracują za 3... Szczerze polecam omijać te firmę z daleka(usunięte przez administratora)

Czy pamiętacie jak właścicielka firmy zrobiła spotkanie zespołu? Powiedziała że nie chce sprzedawać firmy że jest jej szkoda a dwa dni temu wystawiła kolejne ogłoszenie przez agencje nieruchomości ale dała inne zdjęcia. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hala na sprzedaż reda. Nie wiem tylko po co było to całe gadanie że wszystko zależy od nas. Po co te kłamstwa? Powiedziała że ma propozycje ale nie chce skorzystać i tak jej w nic nikt nie wierzy bo jak by miała propozycje to by po prostu sprzedała.

Szukałam czegoś ciekawego odnośnie tej firmy, ogłoszenie ciekawe ale sprawdzic opinie warto. Wszystko opisane, u mnie w pracy niewiele lepiej, dzięki za info, na pewno nie zawitam tam ????

Chętni od zaraz

Drodzy koledzy klienci pracodawcy jesteśmy chętni od zaraz jeżeli jest u was jakieś miejsce dawajcie znać my dajemy do was ale spokojnie szefowa my tylko sprawdzamy rynek pracy i płacy ilu pracodawców będzie chciało nas zatrudnić i za jaką stawkę. Mam jakieś tam propozycje ale nie chce zostawiać kolegów bo mi ich szkoda.

Agnieszka
@Chętni od zaraz

Ja też jestem chętna od zaraz na jakąś fajną, lekką posadkę, najlepiej do biura a Wy? :)

@Agnieszka

Przynajmniej byś nie drwiła z ludzi, nikt z nas nie szuka lekkiej i przyjemnej pracy, tylko uczciwego pracodawcy który nie wyzyskuje i nie oszukuję pracowników, większość z nas nie boi się żadnej pracy tylko byśmy chcieli być uczciwe rozliczani za swoją pracę ... Jeśli ktoś przepracował cały styczeń który był długim miesiącem jeśli chodzi o dni pracujące, gdzie od połowy miesiąca nie było dwóch ludzi na obsadzie stanowisk to zarobki poniżej 3000zl są w porządku? Sama sobie odpowiedź na pytanie. I cześć miesiąca były dobre metry więc proszę sobie włożyć między bajki teksty typu słaby miesiąc ten będzie lepszy bo jest mniej ludzi...

Były Pracownik

Brawo! To chyba najlepszy komentarz dotyczący firmy ! Szkoda tylko, że .... prawdziwy... Panowie i Panie, nie oszukujcie się, że coś się zmieni na lepsze ! Jest naprawdę duuuuuuże zapotrzebowanie na ludzi, którzy chcą i potrafią pracować fizycznie ! Tylko trzeba trochę odwagi i wiary w siebie ! Ta firma zabija wszystkie z tych cech ! Czas na zmiany !

@Agnieszka

Niby w tym biurze wszyscy tacy wykształceni i mądrzy a nie potraficie prawidłowo naliczyć wypłat w każdym miesiącu są jakieś nieprawidłowości i pracownicy muszą sami wyliczać wypłaty i prosić się o wyrównanie jeśli macie takie trudne i ciężkie obowiązki czas zmienić pracę bo słabo sobie radzicie

Ale pracowników na hali to już można oceniać nie znając ich... Podwójne standardy nie ładnie... To się nazywa pakowanie wszystkich do jednego wora, czyli to samo co się robi z ludźmi na hali, bo inaczej tego nie można nazwać, to nie są żale tylko fakty bo w tej firmie nie da się nawet szczerze porozmawiać bo nigdy nic nie wynika z żadnej rozmowy, dzięki temu że niektórzy myślą że wszystko wiedzą lepiej.. Każdy ma prawo do anonimowej wypowiedzi to nie jest zabronione

To Ja

lepiej nam powiedz jak to jest z tymi rozliczeniami akordu. a jakie ty masz stanowisko? nie przyjde sie spytać bo mam za dużo roboty

Wanda

A proponują chociaż umowę o pracę? I co firma obiecywała, skoro mówisz o słowach bez pokrycia?

Były pracowbik

No to jak przyjdzie ktoś nowy wystarczy go uprzedzić jak wygląda sytuacja żeby był świadomy

Nie doszły pracownik

Całe szczęście że znalazłem te opinie, bo już miałem wysyłać cv odnośnie oferty pracy która się pojawiła myślałem że ta stawka z ogłoszenia jest prawdziwa ale komentarze wszystko mi wyjaśniły nic tylko omijać taką firmę

@Nie doszły pracownik

Stawka jest wyssana z palca, bo generalnie praca jest na AKORD (!!!) i zarabiasz,j eżeli zmiana wyrobi określoną ilość metrów, które pomaluje malarz. Jeżeli malarzowi się nie chce, bo malarze są inaczej rozliczani, niż pomocnicy, zarobisz 16-17 zł na godzinę netto... (usunięte przez administratora)Do tego nasluchasz się majstra, który będzie czekać, aż ci się noga podwinie, żeby cię potem "słownie" skopać, pomimo tego, że niczego cię przedtem nie nauczył i nie pokazał. Brawo dla tych, którzy doczytali te opinie i sobie odpuścili... !!!

....

Ważne aby się informować w miarę możliwości co się dzieje na rynku pracy

T.....

Pracowałem krótko w zeszłym roku kilka dni i dałem spokój, bo szkoda zdrowia i życia za te pieniądze. Ale widzę, że znów się ukazały ogłoszenia o pracę i będą szukać (usunięte przez administratora) to odradzam i szkoda czasu.

Każdy

Jakby ktoś dostał dobrą propozycje roboty to by zrobił to co (usunięte przez administratora)ona bzdury gada

Jaka atmosfera panuje w firmie.? Jakie wynagrodzenie? Oraz przełożeni

@Nowy

Jak jest na hali to możesz tutaj komentarze poczytać, ale u góry znajdzie się jeszcze miejsce na jedno biurko.

Czy w PPU POLDECOR II S.C. występują paczki/bony świąteczne?

Paczeki nie występują, jeśli chodzi o bony, nie nazwał bym tego bonami a raczej bonusem świątecznym... Tak w tym roku były przyznane, aczkolwiek nie każdemu....

Były Pracownik

W tym roku "kopertkę" z kwotą wystarczającą na ok 5 kg dorsza dostały WYŁĄCZNIE osoby, które tego dnia były w pracy. Kto miał urlop, lub chorobowe, zobaczył przysłowiową "figę" ... Żenada.... Że nie wspomnę o tych, którzy w "kopertce" przed świętami dostali ... wypowiedzenie... Taki to szacunek dla pracownika i podziękowanie za pracę... Szkoda słów...

Na święta 2021 niektórzy dostali ale nie wszyscy ale na święta 2020 nie dostaliśmy nic.

Anioł

Podczas gdy wszyscy pracodawcy dookoła doceniają swoich pracowników przyznając im premie świąteczne w podziękowaniu za wykonywaną pracę to prześliczna pani Joanna wręczyła kilku osobą wypowiedzenia.

Dziękuje za ten wpis choć anonimowy to jednak bardzo odważny. Miło ze znalazła się osoba która pomyślała o tym ze wszyscy mamy rachunki i wszyscy chcemy żyć. Wyrazy szacunku za odwagę, która jest bardzo rzadkim gestem w obecnych czasach gdyż są osoby które wiedziały a jednak przemilczały i nie jest ważne z jakich pobudek czy kierowała nimi obojętność czy strach, bo wierzcie mi na słowo ze jeśli postępuje się uczciwie to nie trzeba niczego się bać, ale życie wam to wszystko wynagrodzi ponieważ wszystko co zrobimy dobrego czy złego to odpłaca nam tym samym tyle ze z większą siłą. Karma zawsze wraca, a boli bardziej niż zły uczynek. Nikt nie żyje sam na tym świecie dlatego nie możemy dbać tylko o siebie, my nawet w tej firmihe nie musimy się lubić ale powinnismy się na wzajem szanować i sobie pomagać. Tak na koniec moi drodzy zapamiętajcie sobie na całe swoje życie bo wam się przyda ze możecie oczekiwać tylko tyle dobra, lojalności, szczerości i szacunku ile sami od siebie dajecie. Pozdrawiam uczciwych

Hehe
@Ania

Jeżeli to rzeczywiście Ania to łatwo wywnioskować po sposobie pisanie które komentarze jeszcze pisała :) a to że ty nie wiedziałaś o tym to tylko twoja wina bo cała firma wie już od jakiegoś czasu, chyba coś nie tak że ci nie przekazują informacji

....
@Hehe

Puknij się w ten pusty łeb, jeśli myślisz że vto pracownicy powinni dowiadywać się przypadkiem o takich sytuacjach, jesteś pusty jak wydmuszka

Nie róbmy sobie żartów

Drodzy koledzy, znajomi... Tu opinie o lakierni z Gdańska o której nasza szefową zawsze mówiła tylko w superlatywach, że niby tacy zorganizowani... Śmiechu wartę gorszy (usunięte przez administratora) niż u nas w redzie

Majster na prezydenta
@Nie róbmy sobie żartów

o kurcze to zdziwiło przecież w Gdańsku zarabiają po 6 tysięcy i jest super extra każdy chwali i się cieszy

Karol

Słyszałem o wypowiedzeniach w waszej firmie od kumpla i zastanawiam się czy te miejsca pracy są zamykane, czy po prostu jest rotacja i będą poszukiwać nowych osób? Słyszałem o firmie w samych superlatywach

Mateusz

Pracuje tam jest super, szefowa fajna zarobki ok (około 2tys na rękę). Ja jako lakiernik na nic nie narzekam pozdrawiam

Mateusz

Nikomu nie wchodzę w (usunięte przez administratora) mówię jak jest a szefowa zawsze płaci na czas. Jestem wdzięczny jej za tą pracę i będę bronił mojej firmy

Opiniotwórca

Jako były pracownik, chciałbym przedstawić wam, kilka faktów. Praca dość wymagająca, zmiany po 12 godzin, sporo, a nawet dużo dźwigania, umowa na najniższą krajową. W trakcie mojej pracy przewinęło się kilka osób, które zwyczajnie nie dawały rady fizycznie. Atmosfera fajna. Zarobki takie sobie, jak na tę czasy. Najlepsze co było w tej pracy, to szefowa! Śliczna kobieta, którą serdecznie pozdrawiam :)

Ściema
@Opiniotwórca

Co to za ściema pracuje tam zmiany są 8 godzin, ale kasa fakt szefowa (usunięte przez administratora) na umowie jest najniższa krajowa, reszta (usunięte przez administratora) + (usunięte przez administratora) na wypłatach i trzeba się upominać o swoje. Pracy w okresie zimowym w zasadzie nie ma, majster ((usunięte przez administratora)kierownik) nie ma pojęcia o logistyce, na nie potrafi nawet normalnie rozmawiać z ludźmi. Jeżeli ktoś ma blisko i potrzebuje pracy to na chwilę ok ale tak to nie polecam :) Pani (usunięte przez administratora)proszę się spodziewać inspekcji pracy po nowym roku :)

Zostaw merytoryczną opinię o PPU POLDECOR II S.C. - Reda

• Jak się pracuje w PPU POLDECOR II S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy PPU POLDECOR II S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPU POLDECOR II S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPU POLDECOR II S.C.