Opinie o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eurocash Modlniczka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurocash Modlniczka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash Modlniczka w Modlniczka

Niko 5

Mam pytanie do elity,która zarządza centrami kiedy zrobicie porządek z Panem Dedą ?. Jak się nie obudzicie to ten Pan zrobi wam taki porządek w Modlniczce, że niedługo nie będzie co ratować. Jest zapatrzony na kompletację i przyjęcia kosztem innych działów, kładzie wszystko by tylko ładnie wyszedł w tabelkach. Panie Deda, Kraków to nie Lublin tu sobie nie zrobisz (usunięte przez administratora) bo na to nikt ci nie pozwoli, jak niedługo ludzie się zwolnią masowo to może wreszcie ktoś się obudzi i przejrzy na oczy kogo wzięli na managera. Według mojej opinii i wielu ludzi jako manager wypada bardzo słabo nie umie zjednać ludzi do wspólnego działania tylko działa na własną rękę powodując konflikty. Ten człowiek nie prowadzi dialogu z drugą stroną tylko monolog, co za tym idzie działy zamiast współpracować ze sobą to każdy działa na własną rękę ale do tego stanu doprowadziły działania Pana Dedy.

biwlak
@Seba85

to nie wina składających tylko idiotycznego systemu wspomagającego składanie i niekompetentnych kierowników. praca jest jaka jest czyli(usunięte przez administratora) ale aż takiej frustracji nie ma.

Batatowy Prześladowca

Witam uprzejmie Chciałbym wypowiedzieć się o pracy w Firmie Eurocash, odział w Modlniczce nieopodal Krakowa. Jest to magazyn zarządzany w sposób fatalny. Od pierwszego dnia pracy będziesz dostawał sprzeczne informacje, za wychodzenie do toalety nie w porę jest ucinana premia. Zarobki bardzo średnie albo wręcz niskie przy aktualnych stawkach, a na domiar wszystkiego jeśli chodzi o prace na dziale FRESH, to pracujesz w niskich temperaturach bez żadnego dodatku ( ludzie na mag. suchym zarabiają tyle samo albo i lepiej niż Ci na fresh ) Kierownictwo nie ma totalnie żadnego przeszkolenia, magazynierzy mają więcej oleju w głowie niż brygadziści, co generuje nieustanne spory i chaos. Oferują posiłki regeneracyjne, które nadają się tylko i wyłacznie do kosza. Smród rozkładającego się towaru spod palet, biegające gryzonie wielkości przedramienia i spadający z dachu lód na głowę, który jest wstanie doprowadzić do wstrząsu mózgu. Zero poszanowania dla zasad BHP czy jakich kolwiek zasad. Liczy się tylko ciężka, fizyczna praca, bo za jakie kolwiek spostrzeżenia, że można coś robić lepiej jest ucinana premia. Menadżer centrum rzuca w ludzi towarem dla rozrywki, niszczy mienie firmy po czym pracownicy mają po nim sprzątać. Obiecują dojazd do pracy, po czym zabierają busa pracowniczego i " jak Ci nie pasuje to sie zwolnij " . Praca od poniedziałku do piątku z niedzielami włącznie, z tym że niedziele są płatne jak zwykly dzień pracy ( tak to jest żałosne ) a odbiór mozna wziąść tylko w dni na które pozwoli Ci przełożony, czyli we wtorek albo w czwartek. Kary i prześladowania pracowników są na porządku dziennym. Ja pisze jak jest, jeśli ktoś chce tam pracować niech idzie ja nie bronie, ale prosze nie myśleć, że to opinia wyssana z palca. Zmarnowałem tam kilka lat i współczuje każdemu kto dalej wylizuje batata.

@mr2807 Nowy wpis

Witam, czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku kontroler stanów magazynowych np jest to głównie fizyczna praca, praca w ilu zmianowym systemie i w jakie dni. Takie ogólne informacje. Pozdrawiam

Były Kontroler Nowy wpis
@@mr2807

Okropna praca w fatalnych warunkach. Dużo dźwigania, więc jak nie masz solidnej tężyzny fizycznej to szybko nabawisz się problemów zdrowotnych. Ogólnie bałagan, ucinają Ci premie za byle co. Strach wyjść do toalety. Nie poleć

Niko 5

Niezatapialny
@Niko 5

Nie dodać, nic ująć.......

Tom 1
@Niko 5

Deda to tyran to co wczoraj pokazał rzucając rzeczami na magazynie w Jakuba i podobna była sytuacja na ropaku gdzie rozwalił całą szafkę to jakiś (usunięte przez administratora) nie manager i na dodatek brak reakcji kierownika magazynu na tą sytuację,to wszystko nadaje się do sądu jako (usunięte przez administratora) na pracownikach. Ludzie boją się przychodzić do pracy bo ten bandyta niszczy ludzi i ich zaangażowanie. Deda niedługo się to skończy i zobaczysz co znaczy dostać kopa

Xd
@Tom 1

Oj tak, człowiek który nie wie co to szacunek do innych. Nie zasługuje na takie stanowisko. Powinien wylecieć razem ze swoją pupilka Anna. To jakaś porażka, na co ta firma sobie pozwala. Ludzie bez argumentów, potrafią tylko straszyć, wyzywać i ściemniać. Robią sobie cyrk z tej firmy. Czy ktoś w końcu przejrzy na oczy, nim sprawa o (usunięte przez administratora) trafi do sądu?

Ewelina
@Niko 5

Bo jest to po prostu prawda

Seba85
@Niko 5

Czy jest to możliwe, że Wasza praca jest tak zła i depresyjna, że w pasywny sposób wyżywacie się na pracownikach innych firm, którzy odbierają przez Was skompletowane palety? Każdego tygodnia rozpakowuje od was z 10 dostaw i bywa, że 10 sztuk tego samego produktu jest rozmieszczone w kilku osobnych skrzynkach w palecie. Dlaczego robicie na złość innym ludziom? Przecież jeden produkt spokojnie wchodzi razem do jednej skrzynki, a nie, że 10 czekolad jest porcjowane po 2-3 szt na rożne miejsca w palecie. O co chodzi???

biwlak Nowy wpis
@Seba85

Jaki jest styl zarządzania w Eurocash Modlniczka?

Jazdowicz Nowy wpis

Szybciej i taniej, im szybciej, tym taniej dla pracodawcy. Styl jest taki, albo robisz za dwóch/trzech lub żegnasz się z pracą. Tak jest skonstruowany system akordowy. Zarobisz, ale też się przy narobisz są tego plusy i minusy. Najważniejsze są tabelki, a nie człowiek, każdego trzeba wycisnąć niczym cytrynkę lub nawet lepiej.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Eurocash Modlniczka?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocash Modlniczka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Porządkowy
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 51
Inwork Sp. z o.o.
Magazynier

Witam, widzę pojawiły się ogłoszenie na kontrolera produktu i stanów, powiedzcie mi ile się zarabia na tych stanowiskach? Czy warto? Jak zmiany? Jacy zwierzchnicy ? Będzie wdzięczny za odpowiedź pozdr

magazynier
@Magazynier

cześć, przełożeni?? warto poczytać opinie wcześniejsze o kierownictwie ogólnie. Zarządzenie i traktowanie pracowników - ocena 0 (Rzucanie towarem przez menadżera przy asyście kierowniczki magazynu, właśnie w kontrolerów stanów stało się wizytówką tego centrum), zarobki się trochę poprawiły dałbym 2 w skali 1-10 czyli cały czas poniżej oczekiwań. Ogólnie nie polecam tym bardziej że szukają osoby po sporej aferze właśnie z KSM w roli głównej. Także przygotowanie na stanowisko może być utrudnione.

Anonim2
@magazynier

Jeśli była taka sytuacja z rzucaniem przez kierownika towarem w pracowników to czemu to nie zostało zgłoszone do Państwowej Inspekcji Pracy ?

Magazynier
@Anonim2

To manager rzucał towarem a kierowniczka się temu przyglądała i nie reagowała, podobno problem był zgłoszony do centrali ale problem zamieciony został pod dywan.

Anonimek

Praca na magazynie suchym to jedna wielka tragedia. Akord i ciągłe podnoszenie poprzeczki (w niektórych przypadkach aż ociera się to o mobb...). Szefowie ekipy jak i kierownicy to osoby bez żadnego doświadczenia ( max to kierownik mcdonalda). Każdy z kadry kierowniczej kto miał jakiekolwiek kompetencje lub wiedze szybko składał wypowiedzenie. Plus awansowanie pracowników w strukturze (chodź - pupilkami są jeśli tylko się ślepo wykonuje polecenia przełożonego i wchodzi mu się do (usunięte przez administratora))

LoL

Ogólnie na magazynie praca w bałaganie i praca na starym zepsutym sprzęcie nikt z tym nic nie robi ! Można źle pracować ale jak liżesz du..e kierownictwu to masz dobrze brak rozwoju jako pracownik firma stawia na Agencje pracy ,stali pracownicy to 0 odradzam tam pracy strata czasu

Praca

jaka stawka na magazynie?

Batatowy Prześladowca

Trata

Jak wyglada praca na stanowisku kontrolera jakości ? I jakie są zarobki ?

Były KJ
@Trata

Praca ciezka, atmosfera fatalna, zarobki na poziomie 3,5 na rękę. Słowem żałość

Czy w Eurocash Modlniczka zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jazdowicz

Jest jeszcze kilka razy większy (usunięte przez administratora) niż był, tak więc nie polecam. A kasa nie jest kilka razy większa. Dodatkowo atmosfera pracy to jedno wielkie totalne dno

Były kierowca

Według mnie na każdej solówce z fresha powinien być elektryczny paleciak, siłowanie się z paletami które ważą po 600, a czasami nawet 800kg to jakies nieporozumienie, a takie wagi są bardzo częste przy hybrydach, nawet i problemy są z takimi po 400 jak akurat rampa przy sklepie jest pod górę, załatwcie elektryki a ta praca będzie dużo przyjemniejsza

Tasman
@Były kierowca

Problemy macie z paletami nawet po 100kg. Może najlepiej jeździjcie w czterech. I kończę pracę o 7 rano.

@Tasman

Kto o której kończy zależy tylko i wyłacznie od jego tempa, jedz w trasę chociaż RAZ i przekonaj się jak fajnie wyjezdza się taką paletą około 900kg zwyklym paleciakiem, powodzenia

gunther

Bez zmian od dłuższego czasu,(usunięte przez administratora)g, dyskryminacja - menadżer razem z kierowniczką magazynu nie stabilni emocjonalnie, do tego ogólnie bałagan w zarządzaniu personelem. Pomysły usprawniające wymyślone w (usunięte przez administratora). Który tylko generują nie potrzebne koszty, a plusów żadnych. Ogólnie jak ktoś szuka zatrudnienia to nie polecam.

Ciekawska pipi

Hej ,jak wygląda praca na magazynie ? Oferują coś więcej niż najniższą krajową ?

uciekinier

Witam wszystkich chętnych na stanowisko operator wózka widłowego wysokiego składu i chciałbym was przestrzec przed tym co was czeka w tej pracy. Polega ona na ciągłym rozwożeniu i dokładaniu towaru do miejsc wyznaczonych do tego. 80% czasu zmianowego spędzicie na przerzucaniu skrzynek z piwem , zgrzewek z wodą , kartonów z napojami i innym ciężkim asortymencie a 20% czasu spędzicie na wózku którym trzeba operować w wąskich regałach między tłumem ludzi którzy za nic mają zasady BHP. Codziennie dochodzi do sytuacji w których tylko cud ratuje czyjeś zdrowie albo życie . Praca ciężka fizycznie i przede wszystkim psychicznie . Człowiek skazany na radzeniu sobie samemu bo uzyskanie czyjeś pomocy a w szczególności kadry zarządzającej nie jest wskazane . Po prostu lepiej im nie przeszkadzać. Pozdrawiam i dobrą radą jest szukanie pracy gdzie indziej . Żegnam.

Nan
@uciekinier

Ktoś coś się orientuje o przenosinach niepolomic do modlniczki ec? Dzieki

Jajeczny

Witam, Mega polecam pracę, a zwłaszcza w dziale KJ. Wbrew temu, co tu piszą, atmosfera bardzo dobra, nawet jak przychodziły cięższe dni to zawsze było wesoło, a to najważniejsze:) Praca sama w sobie nie jest bardzo ciezka jak opisywali tu niektórzy. Ogólnie z pracy i warunków byłem zadowolony, a jak komuś nie chce się pracować to w żadnym miejscu nie będzie mu się podobać :) Ogólnie bardzo pozytywnie, a dział KJ najlepszy na magazynie. Polecam jeszcze raz i pozdrawiam :)

magazynier
@Jajeczny

Może masz rację, jest to dział trochę poza kontrolą kierownika magazynu czy menagera. Co daje duży plus dodatkowo ranna zmiana a nie jak na innych działach zmianowość. Minusy Kierowniczka jakaś taka dziwna i zarobki bardzo słabe.

Nan
@Jajeczny

Ktoś coś wie o przenosinach oddziału Niepołomice do modlniczka? Będę wdzięczny za info

Batat

Odradzam każdemu kto się zastanawia nad pracą na jakimkolwiek stanowisku w dziale Fresh. Takiego bałaganu jak w tej chwili nie było tutaj nigdy i to się niestety pewnie długo nie zmieni, dopóki ranną zmianą będą zarządzać pani Marzena z panią Teresą. Obie nie mają zielonego pojęcia o pracy na magazynie, a pani Teresa jest najgorszym kierownikiem jaki kiedykolwiek pracował w tej firmie. Zero pojęcia o czymkolwiek, nie potrafi zorganizować pracy i w odpowiednim momencie zareagować, przez jej beznadziejne zarządzanie, ludzie muszą zostawać codziennie nadgodziny, pretensje ma do każdego o wszystko i już się jej chyba kończą osoby do zwalania na nich swojej nieudolności, wszyscy winni tylko nie ona, a praca ewidentnie nie idzie odkąd pani Teresa przejęła stery. Ludzie odchodzą lub siedzą na zwolnieniu lekarskim bo mają dość, oprócz tego codziennie jest wyrzucany do (usunięte przez administratora) towar za kilka tysięcy złotych, czy pan Manager tego nie widzi? Pani T. dokłada tylko wszystkim obowiązków, administracja zajmuje się rzeczami, które w ogóle nie są w ich zakresie pracy, a sama nie robi nic, na magazyn wychodzi tylko przed 14 czyli końcem zmiany, żeby zapytać ludzi czy zostaną w pracy dłużej, ale ileż można? Przedstawie jeszcze kwestię pracy w dziale Fresh bo nie każdy jest o tym informowany na rozmowie kwalifikacyjnej, pracuje się tu również w niedziele, za to jest do odbioru dzień od poniedziałku do piątku, przeważnie wtorek lub czwartek bo są w miarę najluźniejsze i tu też wychodzi szczyt bezczelności pani Teresy, która wpisuje sobie w grafiku odbiory w te najgorsze dni (poniedziałek/środa/piątek) po czym przychodzi w tę zaplanowaną nieobecność żeby zarobić podwójną stawkę (za przyjście w dzień wolny)... Mam nadzieję, że ktoś na wyższych stanowiskach to przeczyta i się zastanowi nad tym, że za poprzedniego kierownika, ta praca jakoś wyglądała, a teraz jest to po prostu dno. Szkoda, że pani Marzena jest zbyt dumna, żeby przyznać się do błędu i do tego, że strzeliła sobie w kolano wybierając takie, a nie inne osoby na stanowiska rządzące i w konsekwencji zapewne z hukiem wylecą obie. Bez żalu.

ToUdi
@Batat

Byłem tam chwilę i szybko dałem nogę. Ucieczka na L4 to standard. Rekordzisci dobijaja 6 miesiecy w roku (pieknie, czyz nie?). W zyciu nie widzialem takiego dziadostwa. Organizacja pracy na poziomie piaskownicy, ale tak jest gdy za rzadzenie biora sie prostaki z rozdmuchanym ego. Nikt powazny z Krakowa do pracy w Eurocash nie przyjdzie. Kadra? Glownie lokalne wsie z okolic Grodu oraz UKR-ainKa:-). A mistrzostwem sa dojechane wozki wysokiego skladu (LINDE) ze sterowaniem ustawionym na 180 stopni he, he, he. No kto tak jezdzi?? W Europie czegos takiego nie ma, ale w EUROkesz MODLNICZKA, jak najbardziej :-). Chcesz sie nauczyc jezdzic sprzetem na wysokim skladzie to unikaj tego PATOLOGICZNEGO miejsca. Co do pieniedzy? Tak jak pisza inni w komentarzach, to w zaleznosci od stanowiska, spokojnie do zarobienia w okolicach Krakowa, z tym ze trzeba cos soba prezentowac. Pozdrawiam wytrwalych :-)

faster
@ToUdi

A no tak jest, dodatkowo smród rozkładających gryzoni na magazynie oraz wiele innych

Leon

A jak wygląda praca na stanowisku kierowcy kat C? Jak zarobki i warunki pracy?

Leon

A jak wyglada praca.loerowcy w Eurocash Modlniczka? Sa tutaj jacyś kierowcy którzy coś napiszą? Jak zarobki?

Czy Eurocash Modlniczka organizuje staże dla studentów?

Kierownik Administracyjny

Tak. Jest prowadzony system menadżerski dla studentów. Celem takiej rekrutacji jest wyłonienie młodych ambitnych ludzi z dużym potencjałem aby systematycznie uzupełniać i wymieniać wakaty kierowników i menagerów.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash Modlniczka - Modlniczka

• Jak się pracuje w Eurocash Modlniczka?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash Modlniczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash Modlniczka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash Modlniczka