Opinie o Zeitkraft GmbH & CO. KG w Frankfurt nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zeitkraft GmbH & CO. KG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zeitkraft GmbH & CO. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeitkraft GmbH & CO. KG w Frankfurt nad Odrą

Ktoś coś Nowy wpis

Nie polecam tej agencji !!!!! Byłem tam powiem krótko zwięźle i na temat, pierwszy raz byłem na takiej melinie na której masz tylko pracować i spać, (usunięte przez administratora)jak nie powiem co, ludzie robią co chcą chleja cpaja jaraja żadnej kultury, nie patrzą kogo przyjmują, przyjmują kryminalistów, policja tam to standard co jakiś ale nie mogą nic zrobić, ale wkoncu zrobią porządek jak tam ktoś umrze, z całego serca no nie polecam wypłaty słabe jak na Niemcy praktycznie zarabiasz tyle jakbyś w Polsce pracował ale w Niemczech ale wkoncu wam się to skończy nie dbają o pracowników, nie mają aut służbowych, zero pomocy ze strony agencji w celu wyrobienia tzw sztojenumeru czyt konto podatkowe jak i meldunku wszystko na własną rękę do pracy parę km żadnego sklepu w pobliżu generalnie masakraaa kaloryfery są ale nie grzeją chyba że jest na dworzu dopiero -25, stopni gdzie coś takiego jest rzadkośćia omijać szerokim łukiem nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!! Gość jeden przez nich został bezdomnym i psycha mu siadła bo dostawał 3 miesiące wypłaty po 500 e z czego miał mniej bo musiał brać zaliczki omijac szerokim łukiem a jakbym miał kontakty w Niemczech odrazu ich bym załatwił ale nie posiadam może ktoś ma się za nich weźmie odradzam pracy przez ta agencje NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Fabek Nowy wpis
@Ktoś coś

Aż takie słabe warunki na kwaterze? Chciałem wyjechać i znalazłem rekrutacje na stanowisko malarz-tapeciarz ze stawką 22 tys euro. Nie dało rady zmienić lokalizacji jeśli chodzi o mieszkanie bo faktycznie z tego co piszesz to ciężko mieszkać w takich warunkach. Zgłaszałeś to i nie było reakcji?

@ Nowy wpis

Odradzam podjęcie pracy przez agencję Zeitkraft. Czemu ? Poniewaz mają oni oferty pracy ok 400 km od biura . Nie ma żadnego koordynatora który byłby pomocny przy załatwianiu różnych spraw . Pracuje się na 6 klasie podatkowej mimo że przysługuje inną klasa podatkową. Nie zapewniają meldunku na kwaterach . Pani Ula dużo obiecuje ale nic nie robi szef pan M.... nawet nie odbiera nr tel , nie odczytuje wiadomości... Meszkania są albo daleko od firmy , albo w dziurze takiej że szok . Mieszkania są obskurne w którym ganiaja się myszy i szczury

@@

Co ty gadasz, aż tak złe warunki mieszkaniowe są? Przecież to brzmi niebezpiecznie. Zgłaszałeś to do biura? Koordynatorzy próbowali chociaż znaleźć inne mieszkanie w takiej sytuacji? Aż ciekawe ile pobierają opłaty za takie zakwaterowanie. Jakie to mogą być kwoty? Co do klasy podatkowej, agencja nie tłumaczyła skąd taka decyzja?

Kamil.

Odradzam jakiej kolwiek współpracy z tą agencją ponieważ nie zapewnia ubezpieczenia zdrowotnego i numeru podatkowego co sprawia że praca odbywa się na 6 klasie podatkowej jedynie co gwarantuje to pracę i liczne pogryzienia przez pluskwy które znajdują się na lokacjach po podpisaniu umowy kontakt z koordynatorem jest zerowy..

@Kamil.

A nie można zrezygnować z noclegu i poszukać coś na własną rękę? Każde lokum oferowane przez firmę jest w takim samym stanie?

Ktoś ktobprawde pisze
@Kamil.

Popieram . Agencja Zeitkraft kompletnie w niczym nie jest pomocna. Prawda jest to że pracuje się w klasie podatkowej 6 zamiast np 1.. Pani Ula dużo obiecuje ,ale nic nie robi A ten niby szef pan M..... nawet nie raczy odbierać tel .. Agencja pracy nie melduję pracowników. W domkach mają brud smród i ubóstwo w którym ganiaja się myszy i szczury . Domy są albo daleko od firmy albo na takim (usunięte przez administratora) że koszmar . Ogólnie nie polecam A odradzam podjęcie się pracy w agencji pracy Zeitkraft

Wszystko zależy do jakiej ekipy się dostaniesz, jeżeli się dostaniesz do porządnego prowadzacego to masz spokój, a jeżeli dostaniesz się w ekipę %%% to nie spodziewaj się że utrzmasz się w tej firmie. Po prostu firma ma duzo alkoholików a przy takich nic sie nie dorobisz. Nie polecam tej Firmy krojom i brak kontaktu z dysponętem, w tej firmie ważny jest twój kwit z godzinami a reszta ich nie obchodzi no i jeszcze płatne zjazdy do PL. Firma Porażka!!!

A jeżeli pracownik dostanie się do porządnego prowadzącego, to można spodziewać się stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony? Jak to wygląda? Jeśli chodzi o te płatne zjazdy do Polski, to masz na myśli to, że płacą za to pracownikowi? Czy to on musi zapłacić, aby móc odwiedzić swój rodziny kraj? Wyjaśnij, bo nie do końca to zrozumiałem...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zeitkraft GmbH & CO. KG na stanowisko Malarz - Tapeciarz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Jako ocieplacz to ktoś z nimi wyjeżdżał? Wpadła mi ta oferta w ręce, co tam wstawili na stronie. Jakie tam są warunki w tym mieszkaniu, które zapewniają, ile osób mieszka? Bo tu widzę nawet ktoś narzekał na to, co mu zaoferowali to się chce rozeznać troche.

Zuzanna

Mąż zastanawia się czy nie wyjechać z firmą do Niemiec, jest aktualna oferta na którą odpowiedział. Nie ma nic na temat zarobków oprócz tego, że są one atrakcyjne tak samo jak umowa. Pracował ktoś tam na budowie i powie jakie zarobki? Wyczytałam w waszych opiniach na temat kontaktu z biurem, że jest on utrudniony, można liczyć na ich pomoc, jak to realnie się przedstawia na chwilę obecną?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zeitkraft GmbH & CO. KG?

Witam , polecam firme. Wyplaty na czas , a nieroby beda narzekać zawsze.

JÓZEK

DZWONIE PYTAM O PRZESŁANIE WARONKÓW UMOWY ,PANI POWIEDZIAŁA ŻE WYSLE NA SMS WYSŁAŁA TYLKO NAZWE FIRMY SŁABO . PYTAM O ZAROBKI PANI MÓWI 12 EURO NA GODZINE CZYLI JAKIEŚ 8 NA REKĘ W TYM PALIWO Z WŁASNEJ KIESZENI NA DOJAZD DO PRACY NA MIEJSCU NA DOJAZD Z POLKI TAKŻE SŁABO NASTĘPNA SPRAWA NADGODZINY NA CAITKONTO TO JUŻ WOGOLE JAKIŚ PARADOKS BO KTO WIDZIAŁ KIEDYKOLWIEK TE PIENIĄDZE RACZEJ TO ZABEZPIECZENIE SZEFOSTWA ŻEBY NA KONIEC CIĘ OSKUBAĆ . CZYLI PROSTY WNIOSEK HANYS KTÓRY LIZNĄ TROCHĘ TEMATU I JEZYKA ROBI LUDZI W KONIA BIERZE PO OKOŁO 40 EURO ZA GODZINE ZA PRACOWNIKA PLUS DIETA 25 -30 EURO OD NIEMIECKIEGO INWESTORA I Z TEGO BUDUJE SWÓJ KAPITAŁ OSZUKUJAC PAROKROTNIE PRACOWNIKA PŁACĄC MU 8 EURO NA GODZINE

Sebastian
@JÓZEK

A co tam mieli do roboty i czy podawali jakie konkrety w kwestii zakwaterowania? Zastanawiam się też, jaka gwarancja godzin pracy i jakie wsparcie na miejscu ze strony kogoś z firmy w razie jakiś kłopotów?

NowyPrac

Witam, dnia 29.04.22 podpisałem umowę w biurze Conexio z firmą Zeitkraft, dostałem informacje, że wszystkie dane na firmę, hotel, czy osoby do kontaktu dostanę tego samego dnia na adres mailowy. Niestety, stało się zupełnie inaczej, do niedzieli, czyli do dnia wyjazdu nie skontaktował się ze mną nikt, poza zwykłym pracownikiem, z którym miałem wyjechać. Dzwoniłem na wszystkie możliwe telefony, które znalazłem w internecie, żeby dowiedzieć się, co z moim wyjazdem. Żaden nie odpowiadał. W konsekwencji postanowiłem zrezygnować z wyjazdu i nigdzie nie jechać, moim zdaniem totalną głupotą byłoby pojechanie do obcego kraju bez minimalnej wiedzy choćby o tym, gdzie jadę, lub do jakiego hotelu, czy jakiej pracy jadę. Nikomu absolutnie nie polecam, bo trzeba się szanować, a jeśli firma nas w tym przypadku mnie nie szanuje i ma we mnie wywalone, to nie ma sensu jechać wiele kilometrów, żeby potem wyszły kolejne mało komfortowe sytuacje. Mam nadzieję, że moja opinia, a właściwie opisanie sytuacji sprawi, że następni pracownicy nie będą mieli tak niekomfortowych sytuacji.

@NowyPrac

Firma oszust

UCZCIWY
@NowyPrac

Z tą firmą to jak najdalej uciekać na kilometry jak jest potrzeba kontaktu nikt nie odbiera w pracy (usunięte przez administratora)alkoholizm (usunięte przez administratora) jakich mało kolesiarstwo co niektórzy nawet z biurem (usunięte przez administratora) że szkoda mówić . Jak im coś nie pasuje to z dnia na dzień każą zjechać i rozliczyć się bez podania przyczyn. Natomiast jak zachoruje na cokolwiek to trzeba zapomnieć o wypłaceniu za L4. Trzeba by było się skarżyć sądownie kto na to ma czas i chęć ? za zasłużony urlop nie można się doprosić aby zapłacili katastrofa z tą firmą. (usunięte przez administratora) nawet zmienili tel. a w wcześniejszych wpisach że się rozwiązali (zakończyli działalność) https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,26447 co jest nie prawda i dalej ładne opisy i szukają do pracy ludzi a kantują . NIE POLECAM TEJ FIRMY ZEITKRAFT !!!

Dorota
@UCZCIWY

z tym nagłym rozliczaniem się bez przyczyny to sam tak miałeś? co do tego l4 było to gdzieś ewentualnie na umowie, żeby człowiek wiedział przed, że taka sytuacja mogłaby go spotkać?

Strzeżcie się tej firmy jak tylko możecie.

Artzzz
@Ania

Bo to Firma która zasługuje na gorszą opinię

Strzeżcie się tej firmy jak tylko możecie. Najgorszemu wrogowi nie życzę zeby tam trafił.

Artzz

Witam! Szczerze odradzam pracę przez tą firmę.... Co prawda firma do której mnie skierowali ok paza brakiem nadgodzin i brak sobót , kiepsko! co oczywiście obiecywali, pani U. Dieta oczywiście idzie na zakwaterowanie. Jak ktoś chce zarabiać 8 EUR na godzinę przy 38 godzinach tygodniowo?? W sumie chyba ok 1200 minus paliwo żarcie 400-500 nie liczę wyjazdów do Polski, to szczerze bez ruszania d..y zarobisz w Polsce. Ja pracowałem niedługo, 1,5 tygodnia lipca 22 oraz tydzień sierpnia 22 i się zwolniłem ( pilny wyjazd do Polski ). Dostałem dwie zaliczki po 150 EUR w sumie 300 EUR i wypłatę za lipiec 247 EUR ( ok zgadza się prawie lipiec ) ale sierpień powiedzieli że nie pracowałem w ogóle, odbijałem się elektronicznie, duża firma, zatrudnia 3500 ludzi , jaj nie ma, mam wydruki, bo debile zapomnieli że można se coś wydrukować, zdjęcie zrobić ale to szczegół. W sierpniu wysłali mi też jakieś 247 EUR i dzwonili do banku żeby zwrócili, paranoja, nie ma wypłaty za sierpień ale to pikuś. Straszą mnię komornikiem ale od 2 miesięcy proszę o Lohn .. pasek cokolwiek.. nie ma Powiedzieli że mi LOHN pocztą wysłali, ale bez kodu nie otworzę :-) Jazda bez trzymanki wszystkich za debili mają. W razie pytań służę, jeszcze napiszę opinie dodatkową, nie polecam oszuści Artzz

Dorota
@Artzz

O kurczę, pierwszy raz widzę tego typu sytuacje. Nie żeby coś ale w teorii to chyba rozdajesz karty, skoro masz tę kasę a oni domagają się zwrotki. Oni w ogóle mają prawo to egzekwować? Myślisz, że odpuszczą?jesli oczywiście to prawda ??

@Dorota

Ja nie odpuszczę. Nie wypłacili pieniędzy co mi się należały nawet :Lohna nie dali, banda (usunięte przez administratora)

Firma ok. Ostatnio mielismy przypadek ze cos zle policzyli to Przyjechal Filip z biura i nadplacil nam to szybciutko na reke. Pomylki sie zdarzaja. Polecam

Maly

Witam miałem jechać do zeitkraft tydzień temu w poniedziałek ale niejechalem ponieważ opinie na temat tej firmy są negatywne chciałbym wiedzieć czy warto jechac do tej firmy czy nie bardzo

Agata
@Maly

no przecież nie pojechałeś bo naczytałeś się opinii... i znowu chcesz jechać? :D

Janusz

Czy naprawdę aż tak źle wygląda kwestia zabierania urlopu czy chorobowego? Przecież to nielegalne. Zgłaszał to ktoś gdzieś dalej? Myślałem nad wysłaniem CV, ale teraz sam nie wiem...

Wszystkie negatywne komentarze to 100% prawda, nie polecam

OSZUKANY

Czy to firma Ceitkraft czy CeitPower to ta sama firma , ((BARDZO DOBRZE ŻE MOŻNA TE WPISY WYKONAĆ TO CHOCIAŻ OSTRZEŻE SIĘ INNYCH)) kto rozsądny a czyta te wszystkie NEGATYWNE OPINIE to jest szczera prawda. Jest to Firma Polska zarejestrowana w Niemcy i kantują jak się tylko da pracownika , jakieś chore ceitkonto gdzie nigdy nie będziesz miał zwrócone twoje odłożone pieniążki a o chorobowym to trzeba w ogóle zapomnieć chyba ze wypadek w pracy to już nie mają wyjścia, urlop płatny płacić nie chcą to jest jakaś porażka ta firma . JAK BĘDZIESZ SIĘ ZWALNIAŁ CZY SAM CZY TEŻ FIRMA TO ZROBI TO NA KONIEC JESZCZE CI Z PENSJI ZABIORĄ 200 EURO ZA UBRANIA KTÓRE PRZY POBRANIU Z OPOLA JUŻ PRZY PENSJI POBRALI 100 EURO TAK ŻE JESTEŚ OBCIĄŻONY W SUMIE 300 EURO ZA UBRANIE ROBOCZE. Jak masz nawet poważne sprawy bagatelizują twoją sprawę. Ja 100/100 nie polecam tej firmy Czy to firma Ceitkraft czy CeitPower ((CZYSTE SMYKARSTWO))

Gruby

Grudzień 2020 zaczeli od przywłaszczenia sobie zeitkonta i zabraniu pracownikom całego urlopu. Bez żadnych skrupułów okradaja pracowników. Chorobowego też nie płacą i szantażują że jak jesteś chory i pojedziesz do polski to nic nie dostajesz. Nagminnie nie wypłacają chorobowego, tylko wpisują urlop.

Helena
@Gruby

Piszesz, że pracując w Zeitkrafcie macie założone zeitkonta, to chyba można coś takiego zgłosić do niemieckiego odpowiednika PIP? Jeśli zgłaszaliście, to daj znać, co się udało załatwić. Ja tu w sumie weszłam zapytać o tą pracę dla ociepleniowca http://zeitkraft.pl/oferty-pracy/ Wyjazd miał być dwa dni temu, ciekawe ile czy trzeba czekać na nowy nabór?

Kielce team

Jak firma dotrzyma planów jakie panują na 2021 to będzie bardzo dobrze. Pożyjemy poczkamy

Zostaw merytoryczną opinię o Zeitkraft GmbH & CO. KG - Frankfurt nad Odrą

• Jak się pracuje w Zeitkraft GmbH & CO. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Zeitkraft GmbH & CO. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zeitkraft GmbH & CO. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zeitkraft GmbH & CO. KG