Opinie o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kitron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kitron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kitron Sp. z o.o. w Warszawa

pozdrawiam...

ktoś wie kiedy w końcu będą jakieś premie??? czwarty rok a ciągle nie ma żadnych premii, żadnych dodatków, nic, pracujemy za swoja stawke i tyle, tylko to co musimy dostac. jak pracownik ma chcieć dawać od siebie więcej jak firma nic nie daje więcej,. i kiedy podwyżki dla anegncji??

NicPoNim

Norma uzależniona jest od wielu czynników. Praca na maszynach różni się od tej pracy na testach czy na innych stanowiskach. Zapraszam a przekonasz się jak to jest na ACP.

Czy nowo zatrudnione osoby w Kitron Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Ola

Powód mówicie? Co może na nie się składać? Czego należy unikać i na co jeszcze zwrócić uwagę? Nie chciałabym zmarnować swojego czasu. Na samym początku już nie weryfikują tego czy ktoś w ogóle się nada?

Bart Nowy wpis

Kitron ciagle planuje budowe nowego budynku ?

Zyx Nowy wpis
@Bart

Nie w tej chwili, kryzys

QWERTY Nowy wpis

Cześć. jeszcze jakiś czas temu pisaliście, że redukowali stanowiska i odnosiliście się przy tym do specjalisty ds. IT. teraz jak tak patrzę na stronę to wyświetlała mi się ta pozycja jako dostępna i każą wobec niej się kontaktować. Tylko w końcu szukają czy nie? i jeśli już to jakie będą widełki tak na oko?

Zyx Nowy wpis
@QWERTY

Musisz patrzeć na złą stronę, nie ma żadnej oferty na kitron.com/praca

Andzia

Hejka, piszecie w jednym z wątków o cięciach na niektórych działach. Nie wiem co się konkretnie tam dzieje, ale jak przy tym wychodzi Specjalista ds. IT jego stabilność pracy na dziale? na stronie jest to jedyne stanowisko na które można obecnie złożyć zgłoszenie poprzez formularz, więc myślałam ze chyba jest jakieś zapotrzebowanie jednak?

@Andzia

Musisz patrzeć na jakąś złą stronę , bo ma stronie kitrona nie ma żadnych ofert w Polsce. Jeden etat IT ostatnio zwolnili więc nikogo nie szukaja

Nie ma żadnych wolnych etatòw.Zwalniają z wszystkich działów

operator

potwierdzam..... sa zwolnienia operatorów, zwalniają agencje i zwalniają swoich..., magazyn też, nie wiem jak inne działy na produkcji...., a administracja i inż idą na 3-4 etatu norweskie standardy..........

@Andzia

Więc tak wywalają ze wszystkich działów.Do tej pory poleciało już z 40 lojalnych osób z powodu braku zleceń.Zarobki to najniższa krajowa.A zatrudniają na początku jeśli chodzi o pracę na produkcji przez agencję pracy.Co do premii to jedynie na święta i okres wakacyjny coś tam rzucają

operator

No słabo, ale nie ma pracy, nie ma zleceń, to z czego mają ludziom płacić, lipa straszna, nie tak miało byc, obiecywali kokosy na początku a teraz taki spadek i to w elektronice??? Jakim cudem???

@operator

Zarząd jest poprostu do wymiany !!!!Pracowałam tam i wiem co tam się działo obiecywanie puste słowa robili z ludzi głupków, a kierownik brak słów

@Andzia

Oferty patrzy się tylko na oficjalnej stronie firmy. Teraz przeszli na 3/4 etatu w biurach, w IT zredukowali stanowisko wywalając osobę która budowała tą firmę od samego początku - takie właśnie są norweskie standardy i dbanie o swoich dobrych pracowników.. żenada

Dalej tu na magazynie tak jest, że raczej ludzi nie szkolą? Chodzi o to, że gdy widziałem ofertę dla magazyniera to jednak wymagali już doświadczenia z podobnej pracy, ale było ono już i tak wygasłe. Zastanawiam się tak to teraz wychodzi na bieżąco. Warto zagadać tam do nich?

Produkcja

Jak umiesz liczyć na palcach do 10 to już masz kwalifikacje na lidera magazynu :) Gdy wpadną nowe zamówienia, to pewnie znowu firma rozrośnie się i będą zatrudniać.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Kitron Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Jakości?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

(*-*)

Jeśli tobie nie podoba się praca w Kitronie to nie musisz w jakiś sposób hejtować innych osób którym tu się dobrze pracuje. . Każdy ma prawo do swojej opinii o danej firmie. A ty pewnie jesteś młody i masz wyj...e czy dziś pracujesz tu a jutro gdzie indziej. Mnie też się osobiście dobrze pracuje. Pewne rzeczy możnaby zmieć aby było znacznie lepiej.

@(*-*)

Nie znam niestety kontekstu tego wątku, ale pojawia się tu stwierdzenie odnoszące się do tego, że może dobrze się w firmie pracować. jeśli tak to jakie warunki zazwyczaj właśnie to powodują? Dopiero myślę nad aplikowaniem

Oooo

Z jakich działòw zwalniają?Produkcja czy inni też do zwolnienia?

@Oooo

Produkcja, administracja, inżynierowie, magazyn. Ogólnie wszędzie cięcie

RR

Są zwolnienia z administracji jakości ale z produkcji chyba nikt nie został zwolniony. Chyba że masz jakieś informacje ;D

Smuteczek

Tak naprawdę to jest słaba produkcja i wszędzie będą zwalniać bo są cięte koszty proste szkodo tylko że stosowane są takie zagrywki

@Smuteczek

Takie zagrywki? Masz na myśli po prostu redukcje? starają się to robić po równo i nie patrzą na niczyje osiągniecia lub też staż pracy? ile z tej produkcji ludzi ma teraz odejść?

nie ma póki co żadnych redukcji, zwolnili na koniec roku pare najsłabszych i tych co ciągle nieobecni na el cztery i tyle, ludzie jeżdżą do zakładów w szwecji i norwegii, to sobie trochę zarobią tam na delegacji

To tak dla jasności tylko, jakiegoś większego problemu z braniem L4 tu nie maja czy to dopiero teraz warunki zaczynają się zaostrzać w tym zakresie? do tego jak wygląda sprawa z drugiej strony? Czy frekwencja będzie lepiej nagradzana?

Fik

Frekwencja nie jest nagradzana bo obecność w pracy wynika z umowy ????Wiadomo ,że fajnie by było dostać jakąś dodatkową premie no ale chyba nasze niedoczekanie. A odnośnie L4, co to jest ? ????

MKM

L4 zawsze można wsiąść:))))))) ale z biegiem czasu jeśli bierzesz często zwolnienie i tak się odbija na twoją nie korzyść. Jak to w każdej pracy

ziomek

nikt nie chce pracownika który chodzi na l4 chyba to jasne. Co ma być nagradzane to że przychodzi się do pracy nie bądzcie śmieszni

nicki

jakie działy polecialy? czemu pan były kierownik dalej tu komentuje? narobil długow... słyszeliscie?

Jak długo trwa proces awansu w Kitron Sp. z o.o.?

Operator

Takie coś jak awans w tej firmie nie istnieje tym bardziej na produkcji :D

Operator

Trzeba aplikować na wybrane stanowisko jak jest rekrutacja. Firma sama od siebie nie awansuje nikogo. Firma ma taki standard

Na produkcji awans się nie przytrafi? Ale skoro tak to co z innymi działami? Myślę w tym momencie o biurze chociażby. ostatnio cos mało o nim piszecie. Czy występują w nim w ogóle jakieś rotacje?

Operator

Prawda. Struktura średniego szczebla jest mała. Tylko coraz więcej ludzi w biurze siedzi :D:D

@Operator

Mówisz? A w tym biurze jakie stanowiska maja do obsadzenia? Orientujecie się w ich nazwach a może nawet kompetencjach? Chce sprawdzić czy to mój temat. :D

Kuchnie macie? Jak jest wyposażona? Jakbym chciał popcorn z mikrofali to na spokojnie się obsłużę? I jak z przerwami to wygląda, chodzę jak chcę czy jednak raczej wszyscy maja wyznaczony przedział czasowy?

Aperujący

Witam chciałbym się dostać do kitrona, ale złożyłem aplikację przez agencję i nic. Pytanie znacie jakąś apkę lub inną stronę, oprócz kitrona, bo tam tylko z kwalifikacjami techników itp. A ja jako Operator z doświadczeniem także w elektro.?

Zyx
@Aperujący

nie ma w tej chwili zatrudnienia i podobno dłużej nie będzie, zeszliśmy na 2 zmiany

Aperujący
@Zyx

Spoko szkoda trochę. Ale z tego co sie orientuje to otwierają nową halę wiesz co i jak?

Trzy lata? Przy warunkach które za bardzo Ci nie odpowiadały? To co w nich było mimo wszystko dobrego co rekompensowało całą resztę? Czy możesz dać znać wprost w ramach zestawienia? Chce sobie wszystko porównać

Kkkk
@Aperujący

Nie przychodz. Dają umowę na 2 tygodnie a potem zwolnienie

@Kkkk

Tak bo.z poprzednim kierownikiem.ze Do 2 tygodni pracy to sami nowo zatrudnieni rezygnowali lub nie by przedłużane umowy. Praca specyficzna wymagająca trochę nabycia wiedzy. Każdy szuka czegoś innego. No cóż

Jojo
@Kkkk

Dokładnie,możesz zacząć dobrze pracować ale jak nie będzie pracy to i tak cie (usunięte przez administratora)bo stałych pracowników nie wyrzuca bo im się to nie opłaca,chociaż ostatnio nie przedłużają umów kitronowskich co niektórym.a już powoli schodzą z 3 zmian na 2 i pewnie tak zostaną od wiosny.zeby tak rozwijali się jak firma w Tczewie to byłoby ok!

Doma

Szukają do wtorku kierownika magazynu w Grudziądzu. To jest ta nowa hala, o której ktoś tu pisał? Wiecie jakie są zarobki na kierowniczych stanowiskach? Zdziwiłem się, że wśród benefitów nie ma opieki medycznej, a to dziś raczej standard. Skandynawska firma i takie coś....

@Doma

Szukają do obecnego magazynu. No nie stety z tymi beneficytami to trochę cienko jest ale cóż. Firma bardziej stawia za swój zysk niż dobrze opłacać pracowników

O jakich cukierkach mowa? :D przyszedłem tu poczytać sobie o Was nieco więcej a tu takie opinie zwracają moja uwagę. Macie na myśli jakiś slodki poczęstunek? Chodzi o świętowanie urodzin pracowniczych czy może to przyszłe paczki świąteczne?

Przemek cukierki

Nie chodzi mi o samosatsysfakcję , tylko tak po prostu. Myślałem także O powrocie do was. Ale Ta firma nie kwalifikuje osób z doświadczeniem dwu, nawet i więcej letnPozdro All...

pozdrawiam...

@pozdrawiam...

Zapomnij o premii.Nie ma i nie będzie

Aleksander

Podwyżek też nie? Ostatnio coś dawali czy też od dawna nic nie dali choćby kilku procent więcej?

Jagiel
@Aleksander

Oni lepiej zamiast za dawanie podwyżek wezmą za bezpieczeństwo pracy. To co się dzieje na magazynie powinno się znaleźć w odcinku jakiegoś serialu jak przetrwać by się nie o coś nie zabić

El magazinho
@Jagiel

niech się przestaną kręcić tam wszyscy poza magazynierami to będzie bezpieczniej, a nie każdy włazi jak do siebie na chatę i szuka nie wiadomo czego. kręcą się tam wszyscy, liderzy, operatorzy, kontrolerzy, pomoc, inżynierowie i chyba jeszcze tylko poszukujacych wiatru co hulał w stajence brakuje. tylko czekać aż się zdarzy serio wypadek bo wózek zahaczy jakiegoś zagubionego wędrowca, który zostanie niezauważony zza sterty kartonow i regałów. zamknąć magazyn i będzie bezpieczniej, nie możesz, to nie włazisz, tylko czekasz przed.

@pozdrawiam...

Nie ma ,nie było i nie będzie,czy to takie trudne ze premie od wykonanego plany ma góra (od lidera zmiany w zwyz) operator nic

wierzaj mi, że wyzej też nic nie ma nie było i nie bedzie, wszyscy na tym samym wozku jada

Aleksander

Nikt nie dostaje premii jak plan zostaje wykonany i są dobre wyniki? Pracownicy są tylko agencyjni i to oni są poszkodowani? A są osoby które są zatrudnione bezpośrednio pod firmą? Wtedy warunki są lepsze jeśli chodzi o premie?

@Aleksander

Żaden pracownik zatrudniony bezpośrednio przez Kitron nie otrzymuje żadnej premii. I proszę tu nie siać fałszywych informacji. A po drugie nie którzy pracownicy zatrudnieni przez agencję mają lepszą pensje niż zatrudniony przez firmę.

@Aleksander

Bzdura. Ludzie zatrudnieni przez firmę mają tam jak w domu. Nikt ich nie rozlicza o wychodzenie na papierosa, wczasy pod gruszą dostali. A agencyjni dostają śmieciowe umowy, robic ponad normę, jak nie ma tyle ile ich zadowoli to krzywe ryje robią, wyzywani o to, że się wyjdzie podczas postoju na papierosa, na wakacje żadnych dodatkowych pieniędzy. Dobra wypłata jest jak się (usunięte przez administratora) w każdą możliwa Sobota bo tak to (usunięte przez administratora) wypłata

@Operator

Myślisz że gdzie indziej jest lepiej niż w kitronie? Pracownicy zatrudnieni przez firmę też muszą się rozliczać z normy. Chyba że robisz cały dzień i h ..... zrobisz to wtedy się rozliczasz. Jeśli ci się nie podoba na tym stanowisku którym jesteś iidz na ACP wtedy zobaczysz gdzie bylo by ci lepiej. Rozliczanie z każdej minuty postoju i tłumaczenie się liderce lub kierownikowi.

@Operator ACP

Ludzie na acp też często sobie na papieroski chodza I jeszcze mają czas by zgarnąć koleżankę ze sobą z drugiego końca hali ;)

@Operator

To zapraszam na ACP. Brakuje nam ludzi ;) Więc sam/a zobaczysz jak tu jest u Nas i czy będziesz miał/a czas na fajeczkę. Do nas drzwi są zawsze szeroko otwarte :D

@NicPoNim

Czas, czasem ale u was to ktoś stoi nad głowa i jednak pełni jakiś konkretny nadzór? Bardziej zastanawia mnie teraz kwestia jakichś norm. Faktycznie udaje się zrobić tak, że można robić sobie te niestandardowe przerwy, o których jest mowa? Nikt nie ma problemu?

miłek

Nie otrzymują, praca przez agencje pracy

Wiolka
@miłek

W sensie, że na początku, tak? a co się dzieje docelowo później? Ktoś w innym wątku na swoim przykładzie pisał o miesiącu. Czy to od czegoś zależy czy zawsze taki okres się dostanie? a co potem ze stawką się dzieje jak już a normalną umowę przechodzisz? Można w ogóle negocjować?

Ola
@Wiolka

Wszystko zależy od tego czy masz doświadczenie i czy jest się zaangażowanym

@miłek

Praca przez agencję pracy tymczasowej jest zawierana na umowę o pracę

Zyx
@Wiolka

Po przepracowaniu ok pół roku przejmują na umowę o pracę do Kitrona, informują o tym od razu, stawka później lepsza

lol
@Zyx

Po półroku najniższa krajowa rośnie, to i na umowie masz wyższą stawkę... ;) Ale i tak nowa osoba na zleceniu może mieć 100-200 zł więcej od Ciebie.

Lala

Od razu umowa o pracę, ale zatrudnienie przez agencje, śmieciowe umowy na miesiąc. Niby po 1000h lub wcześniej się przechodzi na firmę, a (usunięte przez administratora) prawda

@Lala

Skoro to nieprawda to po ilu godzinach tak docelowo i dlaczego są właśnie takie wyliczenia? Nie patrzą bardziej na to jak komuś wyniki będą wychodziły? Na rozmowie jak to jest przedstawiane i jakie są omawiane warunki przejścia?

Ola
@Karolina

Wyniki są brane w pierwszej kolejności. Jest wiele osób które zostały przejęte ze względu na dobra pracę a ten kto pisze inaczej widocznie był powód z jakiego tej umowy nie dostał

@Ola

Cześć, jak wygląda praca inzyniera produktu w Grudziądzu?? I na jakie zarobki można liczyć oraz jakie są godziny pracy ???

Inzynier
@Zainteresowany

Hej. Masz jakies doswiadczenie na podobnym stanowisku? Jak Twoj angielski?

Nowy pracownik

Czy ktoś dojeżdża z Kwidzyna do Kitrona za pomocą autobusów? Czy mogłyście, by dać info, o której godzinie i gdzie wsiadać w Kwidzynie?

Inzynier.

Witam. A mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat praco jako inzynier produktu? Złożono mi na jednym z portali ofertę pracy i zastanawiam się, czy jest sens zmieniać obecne stanowisko inżyniera na pracę w Kitronie. Dziękuję z góry za informację.

Czy firma Kitron Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ktoś

Pożyczek firma nie udziela. Ale można liczyć na różne zapomogi, finansowanie koloni itp

Daria

Dzień dobry.Jak długo jest umowa przez agencję i kiedy dostaje się umowę od zakładu.

KK
@Daria

Ja dostałam na miesiąc ale nie polecam. Pierwsze co rzuca się w oczy to dziwne stanowiska pracy. Nikt nie patrzy na to że to człowiek tam pracuje. Nawet zmianowi siedzą przy biurakach jak wloczykije.

@KK

A pracuje pani tam jeszcze.Jak wygląda tam z płacą.

KK

Najniższa krajowa

@KK

Czy są jakieś dodatki.np premie świąteczne,wczasy pod gruszą, dodatek nocny.

@Daria

Dodatki nocne są bo muszą być. Wynikają one z K.P., zaś premie na święta w grudniu i na urlop były ale nie można liczyć że zawsze będą. Po za tymi "dodatkami" nie ma premii wydajnościowej i itp.

@Operator ACP

Czy jest możliwość żeby dostać od razu umowę o pracę od zakladu

@Daria

Jeśli masz doświadczenie w pracy z elektroniką to kiedyś była taka możliwość. A czy teraz jest taka możliwość to nie wiem. A jak nie masz to tylko łukowa przez agencję.

Zostaw merytoryczną opinię o Kitron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kitron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kitron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kitron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kitron Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1
    00-078 Warszawa