Opinie o Indrol

abc

tak

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Indrol?

Czy nowo zatrudnione osoby w Indrol otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

abc Nowy wpis

tak

Ktoś

Jakie są zmiany?i jak wygląda z weekendy praca

Coś ktoś Nowy wpis
@Ktoś

Jeżeli chodzi o pracę na produkcji są to dwie zmiany od 5:00 do 13:00 lub od 14:00 do 22:00

księgowa

Witam, jak wygląda praca w dziale księgowości? Jakiej stawki można oczekiwać i czy prawdą jest, że niezbyt miła jest tam atmosfera (dlatego tyle ludzi z tego działu ucieka)?

Alicja
@księgowa

Nie wiem, ale myślę, że najlepiej się o tym przekonasz jak sama będziesz tam pracowac. Planujesz iść na rozmowę? Jak tak, to dasz znać jak ona wygląda i jakie pytania tam zadają?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Indrol? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Xxxx

7 lat pracy i jest coraz gorzej. Firma nie reaguje w żaden sposób na szalejące ceny - zarobki takie same, Indrol jako prekursorem walki z inflacją oczywiście niech sobie pracownicy sami radzą. Socjal kuleje chyba, że kierownictwo z biura wszystko przejada i organizują sobie imprezy z funduszu. Firma zwiększyła znacznie zatrudnienie wśród zagranicznych gości gdzie "dwie lewe ręce" to domena w pracy. Więc jeśli jesteś obibokiem z bliskiego wschodu - firma cię potrzebuje. (usunięte przez administratora) Dużym plusem jest brak znajomości języka polskiego, żeby nie wygadać "warunków premii specjalnej". Jeśli liczysz na godne wynagrodzenie za daną pracę to nie tutaj.

Praca na myciu macie jakieś opinie jak tam jest?

Łucja

A to jakieś nowe oferty wstawili?

Dużo pracy firma się rozwija. Pozytywna praca

Urszula

Pozytywna i dużo pracy? To jak ona w zasadzie jest wynagradzana? Pytam, bo widziałam wzmiankę o premii ale ktoś jakoś pozytywnie tego nie ujął... To jak ostatecznie z zarobkami sytuacja tu wychodzi?

A ja z innej beczki wzgledem ladujacych sie tam kierowcow niech ktos poruszy sprawe.Pan dyrektor nie pozwala z korzystania sanitariatów przeznaczonych dla kierowcow Niech pomysli gdzie Ci ludzie maja sie umyc????Traktuje wszystkich jedna miarą ale to sa ludzie a nie zwierzeta.Wsmierdzącym toi toiu sam moze usiąsc.

@Anna

Pierwsze pytanie, które należałoby zadać, to czemu niby nie pozwala? Czemuś to szkodzi, coś z nimi nie tak jest? Swoją drogą jeśli nawet to prawda to czemu nikt do teraz o tym do niego nie zagadał?

Mym

Witam jak wyglada praca na uboju na jaka stawkę można liczyć na starcie i jak wyglada praca

Łucja
@Mym

A to jest jakieś nowe ogłoszenie o prace u nich? Gdzie znalazłes?

Dajcie sobie spokoj

Brak szacunku do ludzi w tej firmie... Praca ponad 11h dziennie. Na kasę chcą cie oszukać kiedy tylko się da a później standardowo ,,ktoś się pomylił w rozliczeniu " co miesiąc się mylą tylko zmieniają osoby i tak się koło zamyka.

Krystyna
@Dajcie sobie spokoj

Może naprawdę pomyłka jakaś? Jakiś duży problem z tą kasą czy po prostu jakaś pojedyncza pomyłka cię zdenerwowała?

Byk

Jaką macie opinie i zarządzie dyrekcji kadrach

Alicja
@Byk

Ale w sensie o co pytasz konkretnie? O ocenę ich stosuneku do pracowników? O ocenę kompetencji czy jak?

Urszula

Nie przesadzasz troszeczkę? :/ Bo chyba gdyby tak bardzo chcieli zwalniać to od razu chyba by to robili. Pzt., kto by wtedy tu pracował, skoro piszesz, że roboty tyle, że życia poza nią nie ma? :(

Adamwuchowkladam

Rekrutują do firmy? Ile można zarobić?

Zxxz
@Adamwuchowkladam

17 zł i masz dni wolne w tygodniu i praca po 7 h a jak nie masz urlopu zmuszają Cię abyś szedł na bezpłatny nie polecam !

Wolny
@Zxxz

Nie polecam zdecydowanie pakowni. Stawki godzinowe śmiechu warte. 16 czy 19 z premią. Premia jest albo nie ma. Lepsze stawki na rozbiorze bo od 21 do 26 zł. Nie narobisz się i za dużo myśleć nie musisz. Pracowałem w tej firmie i nie polecam zdecydowanie. Kierownicy brygadziści nie jest źle zależy jak zawieje. Łatwiej i lżej mają atrakcyjne kobiety u kierownika. Najlepiej zatrudnij się do agencji pośrednicze dostaniesz 15/16 zł i nie musisz się martwić o mieszkanie czy dojazd do pracy.

Jolanta
@Wolny

co to ma znaczyć że premia jest albo nie ma? Od czego zależy czy się tę premię dostanie?

Hanna
@Wolny

To można sobie wybrać, czy chcemy pracować na rozbiorze czy na pakowni? Czy to jest jakoś odgórnie przydzielane przez jakiś szefów, kto gdzie pracuje?

Aro

Pisze sama prawdę zawsze dostawałam wypłatę która zgadzała Się zawsze , urlopy tez zawsze dostałam gdy potrzebowałam tak samo gdy Pani kierownik prosiła zostać chwile dużej na wyrobienie towaru tez nigdy nie odmówiłam to działa w 2 strony !

Noname

Weź się do roboty człowieku a nie obrażaj kierowniczki Pauliny masz coś do niej bo zwróciła Ci uwagę?! Od tego jest wiec skup się bardziej na swojej pracy a nie wytykaj na forum

Joanna
@Aro

Z tego co piszesz, to chyba nadgodziny niepłatne, tak? Czyli zostawałaś z dobrej woli, a generalnie nie jest płacone i nie jest to sposób dla Was dorobienia do pensji?

@Aro

Też uważam że to działa w dwie strony. Najważniejsze to zgrać się z przełożoną. Jak tu jest w wypłatą? Też pochwaliłabyś zarobki?

@Noname

Przecież Aro nie obraża kierowniczki tylko jej broni. Chyba nie przeczytałeś dobrze postów tylko do razu krytykujesz. Też tu pracujesz i stąd takie emocjonalne podejście?

Kruk

Nie wiem co wy chcecie od Pani kierownik bardzo miła uprzejma pomocna zawsze wszystko się zgadza chyba kogoś nieżyczliwego ma na swojej zmianie i pisze komentarze ANONIMIE MIEJ ODEAGE POWIEDZIEĆ TO PROSTO W TWARZA A NIE WYPISUJĄC BZDURY W INTERNECIE !!! Pani kierownik prowadziła sama zmianę prawie przez rok !! Zajmij się swoim życiem a nie czyimś i weź się za prace a nie interesujesz się kimś ! Lepszej Pani kierownik nie mogliśmy mieć Proszę się nie przejmować tymi komentarzami bo znając życie pisze je jedna i ta sama osoba . Jest Pani dobra osoba ????

Gabriela
@Kruk

Wiesz, każdy może mieć różne doświadczenia z Panią kierownik. Nie każdy koniecznie dobre. Ale zgadzam się z Tobą, że takie rzeczy powinny być załatwiane prosto w twarz - choć z drugiej strony, może ktoś się boi? Nie ma tyle odwagi? Nie myślałaś o tym?

Andy

Jak wygląda praca na rozbiorze. Akord indywidualny czy zbiorowy? Na jakim stanowisku idzie dobrze zarobić? Interesuje mnie bardziej praca przy nożu niż maszynach.

Nikt
@Andy

Jedynym stanowiskiem dobrze płatnym jest Kierownik. Nic nie robisz i Ci płacą. Jeszcze dodatkowo rozkazy nakazy ipt

Andy

A jak tam wygląda tempo, jaki akord? Zjeżdżam z Niemiec i pytam jakie mniej więcej są wypłaty.

Nikt
@Andy

Hehe prędkość akordu czyli lini głównej ustala kierownik. Żeby Cię przetrzymać do 8.5 godziny linia jest zwolniona gdzie z początku może być normalnie. Kobiety stoją bez pracy lub wyrabiają syf

@Nikt

A po ile godzin pracujecie? I w jakich godzinach

Ona
@Nikt

Nie wszystkich się mierzy jedną miarą...

@Ona

Może Pani powie coś więcej

Hanna
@Nikt

To czy rozważał ktoś decyzyjny zwolnienia? Skoro są pracownice które nie mają co robić, czy to nie oznacza nadmiaru personelu?

Technicznym

Witam, Proszę o informację jak wygląda praca w dziale technicznym i jakie są warunki pracy ,jaka panuje atmosfera w zespole mechaników i kierownik. Miłego dnia życzę!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Indrol?

Witam.Jak sobie z pracownikami nie zorganizujesz, to nie ma. A szkoda...

@Monika

Aha, czyli firma nie organizuje nic takiego. A Wy tak już sami często sobie organizujecie takie rzeczy?

KAzoo
@Piotr

Czasem by trzeba się tak zresetować

Były kierowca

Pracowałem jako kierowca na żywcu długi czas i to co piszą panowie że nie płacą 20 zł to brednie nie miałem nigdy zapłacone mniejszej stawki godzinowej niż ta co była ustalona. Co do pracy w tej firmie fakt ze zostaje sie na podjazdach ale bez przesady ze schodzisz z pracy i zaraz wyjeżdżasz... prawda jest taka ze przyjmując się do pracy na stawkę godzinową beczy sie ze sie malo zarabia ? Tyle ile przesiedziało się w pracy za tyle zapłacone prosta sprawa a jeśli komuś sie nie chce robić tylko wszystko bokiem bokiem to niestety pieniędzy nie bedzie . Są w tej firmie chlopaki którzy pracują tam nie krótki czas i jakoś nie narzekają jak "panowie szoferzy" którzy by chcieli zarabiać bóg wie ile ale najlepiej siedzieć w domu. Moja opinia na temat tej roboty jest jak najbardziej pozytywna zeby nie sytuacja zyciowa pracował bym tam do tej pory

@Były kierowca

Nie były kierowca ale obecny logistyk

@Były kierowca

Nie były kierowca,tylko aktualny logistyk.

Śłodziaķ
@Były kierowca

Nie zgadzam się z opinią były kierowca.Wcale nie jest tak kolorowo jak jest opisane.Nigdy nie wiesz dzien wczesniej co będziesz robić, ponieważ rozpiska zmienia się z minuty nmnainutę.Np.godz.11 jedziesz na Czechy,godz.15 na Niemcy,godz 16 zmiana rozpiski wyjazd w Polsce a wyjezdzasz o 21.Caly dzien czekasz az dostaniesz informacje gdzie pojedziesz.O podwyżce zapomnij takie slowo nie istnieje.Jak jest tak kolorowo to czemu bez przerwy są nowi kierowcy,na palcach u kefnej ręki ledwo policzy się kierowców, ktorzy pracują poeyzej roku.Odradzam.Jakos tylko jedna opinia na korzysc firmy,mowi sama za siebie

Dziad
@Były kierowca

Widzę że kogoś zabolała prawda opinia poszła w świat i brak chętnych do tej dzikiej orki za grosze przyjmujesz się jako kierowca a nie cięć od koszenia trawników itp próbujecie się wybielić nie pozdrawiam

M.D
@Były kierowca

Zasiedzieli się bo boją się że gdzie indziej może byc gorzej dlatego tam jeszcze robią ale jest też drugie (usunięte przez administratora) bo większość z nich żeby wyżyć ma inne działalności ( gospodarstwa rolne, pieczarki itp,itd) gdyby ich nie mieli dawno by już ich nie było. Ale są też tacy którzy póki co muszą pracować lub też chcą Powiedz mi dlaczego 6 kierowców zwolnilo się w jednym miesiącu grudniu że aż logistyk jeden musiał jechać w trasę bo nie było komu jechać że trzeba było wezwać spedycje by wywieźć towar..! Że zatrudnili jednego nowego kierowcę który tylko wyjechał w kilka tras i zakończył współpracę. I nie prawda to jest że piszesz że nie zdążyło się w tej firmie coś takiego by móc zaplanować kierowcy wyjazd gdy on dopiero zakończył kilka godzin wcześniej pracę i miał może 5 godzin odpoczynku bo to kłamstwo taka sytuacja zdarza się bardzo często!!! Wielka firma A nawet na zamiatarke do pracownika gospodarczego nie mają tylko Chłopowi każą z grabiami i szypa latać i zbierac te pióra i odchody szkoda gadać a już się nawet nie wypowiem odnośnie wigilii ja osobiście jej nie dostałem bo pracowałem za krótko ale koledzy którzy pracują ponad rok po 100zl dostali lepiej żeby już nic nie dawali, no i jeszcze coś gdyby było tak dobrze to kierowców by nie potrzebowali a ci non stop wystawiają oferty pracy dla kierowców żywca czy na chlodnie. ODRADZAM jak najdalej od tej firmy.

Lelon
@M.D

Tak, potwierdzam, są takie sytuacje. Totalny brak szacunku dla pracowników.

Były kierowca tzn Patryk tak narzekałeś a teraz wodę lejesz... idzie zarobić chyba tylko latem jak są wyjazdy na Warszawę. Tak średnia to niecałe 4k pracowałem tam rok i nie polecam nikomu szkoda zdrowia i nerwów. I chciałem pracować ale nie za wszelką cenę

Kierowcy w tej firmie są wykorzystywani zdarza się tak ze jestes w pracy 15h a do domu wracasz na 6h i spowrotem jedziesz ... Bo zostajesz na rozładunku indyków oczywiście podjeżdża sie autami bez karty... masakra najgorsza firma w moim życiu

Zostaw merytoryczną opinię o Indrol - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Indrol?

Zobacz opinie na temat firmy Indrol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indrol?