Opinie o Emersoft LTD w Londyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Emersoft LTD. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Emersoft LTD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emersoft LTD w Londyn

P Nowy wpis

I’ve been working at Emersoft and it’s been good. Supportive colleagues, growth opportunities,a lot of place for development. It is guite small company and there is place for new ideas I like it.

Emersoft Insider Nowy wpis

I've been with Emersoft for four years now. It's a company that's not too big but not too small either. I like that there's no strict way of doing things. This means if I have a new idea, I can share it and see it come to life. I also like the challenges here. Sometimes we use the newest tech tools, but other times we have to figure out older systems. This keeps things interesting. Some people might be a bit frustrated because there isn't a big HR team looking out for everyone, but that's because the company feels more like a startup. All in all, I enjoy working here and feel like I can really make a difference.

M Nowy wpis

Uwaga! (usunięte przez administratora) Wysyłają zadanie rekrutacyjne, na które nikt nie odpowie! Godzina pracy za darmo dla kogoś, kto nawet nie raczy odesłać słowa "nie". Lepiej poświęcić swój czas komuś kto rozumie, że nawet jeśli zadanie nie jest wykonane perfekcyjnie, to osobie która je wykonała należy się MINIMUM "dziękuję".

Project Manager Application Nowy wpis

They got back to me very quickly(unexpectedly), and sent me a test task that "should take 1 hour". However, based on the task, I would need to map out the whole project including tasks for various teams, questions to the client, etc. But not only do I need to do this, I also need to create a structured document and provide them full access to this doc. Even this scope would never take 1 hour, but what is also strange that I need to plan all the tasks for developers without them, to show how much work I can do without developers(what?). At first, it hit me with impostor syndrome, but then I thought, wait... So I checked their site, and the only open position they had was Technical PM. It is not impossible but looks suspicious. Then I checked the reviewers, and they have almost zero reviews as an employer and only negative ones. Their portfolio consists of WordPress websites and use cases that are three lines long, however, on google it shows they charge about 10000$ for a website. Given that the job offer states the salary range is about 3000-5000$ monthly, how many websites can make a team of 15 people to cover that cost? It looks like they make template sites for the price of premium services while finding free labor from candidates writing projects they use as "documentation" for clients.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Emersoft LTD? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Technical Project Manager? Podziel się swoimi doświadczeniami.
pm

Emaile rekrutacyjne pisane z błędami, bez stopki itp. Brak jakiegokolwiek kontaktu oprócz publicznego linku do zadania. Po wykonaniu zadania czas oczekiwania na feedback wynosił ponad miesiąc. Feedback bardzo zdawkowy i czas poświęcony na zadanie nie był tego warty.

potencjalny dev

Na justjoin.it jest ich ogłoszenie i odpowiada jakiś bot. 0 kontaktu personalnego. Pierwszy mail, żeby nagrać krótki film z przedstawieniem się. Serio, nie chce im się nawet umówić na calla. Potem zadanie testowe, a po jego zrobieniu 0 feedbacku, chociaż wcześniej napisali, że w ciągu 48h się odezwą z feedbackiem. Bardzo nie polecam, ze względu na podejście do kandydatów, więc pewnie w firmie nie jest lepiej.

developer

Pan Marcin (usunięte przez administratora)z Emersoft LTD 10977747 skontaktował się ze mną w sprawie wykonania projektu "Media Library" dla klienta firmy. Dostałem wymagania dla pierwszego etapu projektu, podałem swoją stawke i zacząłem prace. Po wysłaniu rezultatu zostałem poinformowany że to było tylko zadanie rekrutacyjne i nie zostanie ono opłacone. Proszę uważać na tą firme

Zostaw merytoryczną opinię o Emersoft LTD - Londyn

• Jak się pracuje w Emersoft LTD?

Zobacz opinie na temat firmy Emersoft LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emersoft LTD?

Emersoft LTD