Opinie o Patryk Hempel Team w Łebcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Patryk Hempel Team. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patryk Hempel Team o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Hempel Team w Łebcz

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Patryk Hempel Team rzeczywiście można liczyć na zarobki 6000 PLN?

Były Pracownik Nowy wpis

Tak w zależności od zaangażowania sam wyciągnalem z sezonu 14k zł plus premia 2,5k

JDouble Nowy wpis

Szef Hempel Team - osoba która jest szefem z gatunku najgorszych, z rzeczy prywatnych kobieciarz ale jak ktoś choćby zagada do jego żony to od razu wielkie oburzenie. No plus przy okazji przez telefon ten człowiek was potrafi zjechać ale jeśli macie troszeczkę masy mięśniowej, to kulturalnie na żywo o ile do tego dojdzie was pożegna. Pozwolę sobie przytoczyć jego ogłoszenie a to jak jest naprawdę z doświadczenia, 1." u nas zawsze dostajesz tyle pieniędzy na ile się umówiliśmy" - oj nie myślcie sobie, słaby utarg i od razu was wywali, będziecie zdani na własną rękę + ekipa która jest z nim od lat od razu będzie chciała się was pozbyć żeby mogli zarabiać sobie najwięcej kasy dla siebie, to dosłownie walka o przetrwanie o ile nie weźmiecie tyle żeby móc jak najszybciej opuścić tą robotę, 2. "dla chętnych jest możliwość przechowania każdej kwoty do dnia wyjazdu" - jeśli nie będzie zarabiał tyle żeby był w miarę szczęśliwy to i tak zacznie wam kraść te pieniądze z jego banku, jeśli już macie zamiar to zrobić przygotujcie się że nie wrócicie z taką kwotą jaką naprawdę zarobiliście, wierzcie mi lub nie, ale jako osoba mająca styczność z jego gierkami - macie możliwość, nie przystawajcie na to. Organizujemy też wyjazdy do wpłatomatów - dobre sobie, ledwo was przywiozą z tego miejsca chyba że jedziecie na własny koszt, inaczej jesteście zdani na autobusy. "Dobre relacje z pracownikami są dla nas priorytetem" - bujda! Pracownicy Cię uświadomią że jeśli sobie nie radzisz dostaniesz ogromną dawkę wyzwisk i obelg. Do każdego pracownika podchodzimy z szacunkiem i z zaangażowaniem - zapomniał dodać że z szacunkiem godnym niewolnikowi Do naszego zakwaterowania nie mam większych zastrzeżeń. Jesteście dobrzy dla tych którzy was przyjmują - tak również oni są bardzo mili dla was. Lepiej korzystać z wakacji i pracy w jakimś lepszym i o wiele mniej toksycznym miejscu. Czytałem te opinie w pracy jeszcze raz i to była jedna z największych tragikomedii jakie widziałem ^^ pozdrawiam

asd

Nie polecam wyjazdów za pracą na plaży u tych ludzi. Po przyjezdzie do Władysławowa czekałem 2 i pol godziny az łaskawie kierowca po mnie przyjedzie. Okazalo sie ze praca bedzie w karwii.... Na drugi dzień okazuje sie ze pracy nie ma. Szlem dopiero na trzeci dzień i miałem kiepski utardmg bo nie chciałem drzeć japy jak tamci i nie robić z siebie wariata. Wieczorem gdy kierowca rozliczyl pracownikow kazal mi się spakowac i opuscic kwatere mowiac ze jeszcze powinienem mu dopłacić. Zostawili mnie na lodzie i martw sie sam nawet nie odwiezli na dworzec do Władysławowa. Musialem sam kombinowac jak wracac wieczorem do domu bedac pierwszy raz w tej karwii a mialem troche do przejeżdżenia . Musiałem nocowac u siostry bo do mojego miasta nie bylo dojazdu o tak poznej porze nie wspominając o przesiadaniu sie z pociagu do pociagu. Nie dajcie sie nabrac co pisza w ogloszeniach narobicie sie jak jelenie za grosze po czym zostawia was na srodku ulicy. W życiu więcej nie dam sie na takie cos. Praca na czarno za grosze. Firma na pewno będzie zgłoszona.

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Hempel Team - Łebcz

Patryk Hempel Team