Opinie o Shop Tuning s.c. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Shop Tuning s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Shop Tuning s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż akcesoriów kuchennych i łazienkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shop Tuning s.c. w Opole

zainteresowany Nowy wpis

prowadzą może jakies rekrutacje? pozdro

HENIO Nowy wpis

Witam sprzedam wam informację na temat ich produktów zapachy jak zapachy drogie ale działają na początku super potem już ich nie czuć. W związku z faktem iż prowadzę dużą firmę i mam problemy w wc (duża ilość mężczyzn - pisuar) jestem poszukiwaczem prezentowanych przez tą firmę rozwiązań. Ostatnio natrafiłem na ich "nie pachnący Pisuar" owszem za pierwszym razem skorzystałem i nie śmierdziało ale potem po okresie jakiś dwóch godzin skorzystałem ponownie wiecie ( fizjologia człowiek nie wielbłąd musi się napić choćby wody) podchodzę sobie do pisuaru tu co a tu wielkie kuku z pisuaru wydobywa się "swąd'. Gorąco nie polecam, wolę inwestować w inne rozwiązania.

Ewa Nowy wpis

Witam Znam ich bylego kierownika i jest mi zal bo zegnal sie ze mna za pomoca prywatnego telefonu. Nie pozwolili mu nawet sie pozegnac za pomoca maila . (usunięte przez administratora)Mam ich zapachy ale w zwiazku z tym jak brzydko potraktowali Pana Aleksandra kupie wklady tylko u konkurencji na pomorzu. Jezeli chcecie kupic wklady to piscie mam numer do drugiej firmy z wkladami sa tansi i wysylaj do klienta. Panie Aleksabdrze wszystkiego dobrego w nowej pracy.

Wojtek Nowy wpis

W nawiazaniu do przedmowcy znam osobiscie jednego z wlascicieli odszedl z poprzedniej firmy bo nie potrafil sobie poradzic z klientami(usunięte przez administratora) Duzo zamieszania proboja zrobic na rynku, wiem ze zwolnili swojego kierownika sprzedazy choc byl wszedzie i na kazdy telefon klienta. zycze powodzenia za brak zaufania do ludzi i klientow. NIE POLECAM

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Shop Tuning s.c.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Wladek z Pruszkowa

Witam Dzisiaj dotarl do mnie czlowiek z ecouse shoptuning. Pl Po wygoogloawniu firmy po spotkaniu chcialem sprawdzic co to za firma i trafilem tu. Widze iz kierownik sprzedazy zostal wysoko oceniony, wiec moje obawy sa nie uzasadnione. Chetnie sie z nim umowie jeszcze raz na spotkanie biznesowe. ,

Jarek R.

Witam (usunięte przez administratora) Panie Aleksandrze podziwiam Pana zaangażowanie i wkład w tą prace. Jestem pewien że jest Pan świetnym sprzedawca, zawsze uśmiechnięty i życzliwy , asortyment jest fajny ale za drogi na opole. Choć i tak Pan ma ogromną wiedzę na ten temat. Jak by co mogę zaproponować pracę u mnie. Pozdrawiam

Telefon znajdzie pani na stronie Ecouse.pl

Anka

Witam panie Marcinie poda mi pan kontakt do repa tej firmy chciałam się coś dowiedzieć na temat tych pisuarów?

Marcin szef firmy produkcyjnej

Fakt ich przedstawiciel jest wszędzie odwiedził też moją firmę proponując mi pisuar. Rozwiązanie mnie zainteresowało ale cena trochę za wysoka. Wiem że repowi daje się najniższe rabaty, szefowie dajcie więcej upustu to może kupię. Panie Alku zawsze ma Pan u mnie drzwi otwarte zapraszam w każdej chwili.

Jola K.

Witam Miałam sposobność rozmawiać z szefem Panem Marcinem, (usunięte przez administratora) człowiek nawija makaron na uszy. Po jakimś czasie podjechał do mnie ich kierownik sprzedaży wysoki poziom świadczonych przez niego usług oraz wiedzą zainspirowały mnie. Pan Aleksander potrafi wpasować się w moje potrzeby a nie jak jego szef tylko gadać. Chyba zdecyduje się na zapachy ale kupię je tylko od Pana Olka. Polecam świetny sprzedawca i bardzo mądry człowiek ten Pan Olek polecam go.

Zostaw merytoryczną opinię o Shop Tuning s.c. - Opole

Shop Tuning s.c.