Opinie o Beekers Berries

@Ktoś

Dzien dobry , to nie do konca jest prawda Pan czy Pani 'Ktos''. Prawda jest taka, ze jezeli mlody pracownik pokaze sie z dobrej strony w czasie 2 czy 3 tygodni to wlasnie od poczatku ma naliczana dorosla stawke, nie po przepracowaniu tego okresu. Wyjatkiem jest, jezeli mlody pracownik pracuje tydzien lub krocej poprzedzajacy wyplate, wtedy zostaje naliczona stawka, ktora prawnie obowiazuje w Holandii. Takie przypadki sa bardzo sporadyczne. Rowniez mlodziez, ktora wraca w nastepnym roku a to jest gdzies 80% od razu rozpoczyna z dorosla stawka.

@Ktoś

Rozumiem Twoje zaniepokojenie. W naszej polityce wynagradzania przewidujemy możliwość awansu dla młodszych pracowników. Jeśli młody pracownik pokaże się z dobrej strony i wykaże swoje umiejętności w ciągu krótkiego okresu, istnieje możliwość przyznania mu dorosłej stawki już przy pierwszej wypłacie.

ghhh Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Co ile można zjeżdżać na urlop?

Mi się gdzieś w sieci rzuciła oferta z 2018 roku dla pracy przy owocach w Holandii, mogę teraz spróbować wysłać cv, jeśli jestem zdecydowana? Jedyne co oferowali to atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki mieszkaniowe, tylko chcę znać konkrety. Ile teraz proponują pensji?

Kubaaaa

Pracowałem przez kilka miesięcy, do zjazdu zmusiła mnie sytuacja rodzinna, ale śmiało moge polecić kazdemu, wyplata co cztery tygodnie, fajne domki, fajni ludzie, praca w ogole nie wymagajaca. Jesli nadal ktos sie zastanawia, to na prawde POLECAM!

@Kubaaaa

Potwierdzam!

Lucek
@Tomek

Praca niewymagająca. To, co jest do roboty i czy narzucają tu jakieś tempo pracy?

@Lucek

Tak jest narzucane tempo pracy, wszystko zależy od dnia i od humorków przełożonych. Jeśli jest sezon to trzeba robić tak szybko jak to możliwe, jeśli się nie wyrabiasz to przychodzą siwe fartuchy i stoją nad Tobą i dopóki nie zrobisz odpowiedniej normy to będą stać. Kiedy (główny szef) nie zobaczy normy każdego pracodawcy to wszystko jest dobrze, ale jeśli firma ma straty to wtedy biorą się za ludzi. Przychodzi na 13:45 do pracy i tak na prawdę nie wiesz o której wyjdziesz z niej.

Krystyna
@Tomek

Dzien Dobry, nazywam sie Krystyna Tomczyk , urodzilam sie 4-09-1953r . Pracuje w Beekeres Berries od 2018r. Po przepracowaniu 3 lat stanelam przed p[ytaniem co dalej?Prawo holenderskie przewiduje dla pracowniokow sezonowych 3 umowy pod rzad, nie dluzej niz 3 lata. Uslyszalam, ze albo pol roku przerwy, albo staly kontrakt? Wybralam staly , poniewaz mimo mojego wieku, czuje sie dobrze . Do pracy dojezdzam rowerem okolo 1,5km.Latwo policzyc ile mam lat, dlatego Panie Tomaszu wstyd!Skoro Pan tu pracowal to powinnam Pana znac? Gdyby tak bylo czy ja moglabym tutaj pracowac?

@Krystyna

Dziekujemy Pani Krystyno! jako pracodawca pragne dodac ,ze od poniedzialku jest u nas 10-cio osobowa grupa mlodziezy w wieku 16 lat!!! Wykorzystuja ferie zimowe zeby sobie dorobic. Pracuja przy pakowaniu owocow . Swietnie sobie radza!!!! Co roku w wakacje goscimy okolo 100 osob uczniow i studentow. Pytanie jesli Pani Krystyna i mlodziez sobie radza, to co z Panem Tomkiem?

Byly
@Tomek

2 lata pracowałem na szklarniach truskawek, jeżyn i na pakowni. Umowę podpisujesz na szklarnie i mogą ci rzucać codziennie na rowerze w 3 różne miejsca dzionek zleci euro leci. (usunięte przez administratora)

Martysia
@Byly

I gdzie najlepiej się pracuje, pod względem łatwości zadań? Jak tak rzucają pracownika na różne miejsca to daleko one od siebie są? Pytam, bo chciałabym wiedzieć jak długo trzeba sobie zaplanować na dojazd.

@Martysia

Dobry wieczor, te trzy lokalizacje oddalone sa od siebi o okolo 500m. To nie jest tak jak napisal kolega ,ze jest sie rzucanym. Po prostu jedzie sie tam gdzie jest akurat wieksza potrzeba.Nie dzieje sie tak kazdegho dnia , jesli w szklarniach sezon sie powwoli konczy wiecej pracy jest na pakowni . Lepiej chyba tak, jak siedziec w domach pracujac przez agencje.?Tak to jest zorganiozowane zeby praca byla caly rok. Pozdrawiam Jaroslaw Imosa

Janusz
@Kubaaaa

Również mogę polecić. Pracowałem kilka miesięcy i wszystko zgodnie z zapewnieniami.

@Beekers Berries

@Pracodawca fakt te miejsca nie są od siebie położone nie wiadomo jak daleko i do tego firma zapewnia rowery którymi można łatwo się przemieszczać jednak moje pytanie brzmi dlaczego dojazd do Bredy (ok 15-20 km ) na szklarnie mimo że jest to rzadko odbywa się autami osobistymi i nie ma nawet zwrotu za paliwo a w dodatku ma się narzucone żeby zabierać obcych sobie ludzi .

Nowy wpis

@Ktoś

Dzien dobry Pani ''ktos". Jezeli chodzi o lokalizacje w Bredzie odbywa sie raz do roku, kilka dni. Jezeli ktos jedzie swoim samochodem naliczone jest 0,23€ za km. Poza tym nikt nikogo nigdy nie zmuszal do zabierania obcych osob to wynika z kolezenstwa i ze taka osoba nie jest aspoleczna.

Ktoś

@Pracodawca w waszym filmie znajduje się kłamstwo niestety :( tak jak i w całej Holandii jest u was wiekówka i ludzie poniżej 21 roku życia zarabiają dużo mniej od ludzi powyżej tego wieku. Jednak co można uznać za plus to, to że jeżeli w ok 2-3 tygodniach pracy taki małolat się wykaże i będzie pracował na równi z innymi pracownikami ma możliwość zarabiania tyle co zwykły pracownik +21 jednak niestety taka młodzież przyjeżdża do tej firmy na góra 2 miesiące jeżeli w 2-3 tygodniach mają się wykazać a kolejny tydzień ich praca jest rozpatrywana to zostaje im miesiąc zwykłego normalnego zarobku. No ale zawsze coś ????

Nowy wpis

@Ktoś

Brałeś udział w rekrutacji do Beekers Berries. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jak wygląda ścieżka kariery w Beekers Berries? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ktoś

@Pytanie Niestety możliwość rozwoju dla obu płci jest tylko na pakowni na szklarni liczyć na awans mogą tylko faceci i to jedynie wtedy jak są jakieś braki w kierownictwie jak jest pełen skład to nie ma na co liczyć

Czy istnieje możliwość rozwoju w Beekers Berries?

Jkkk

TAK, jest możliwość rozwoju i to w bardzo krótkim czasie jeżeli wykarzesz się

@Pytanie Beekers Berries oferuje fascynującą i elastyczną ścieżkę kariery, zaczynając od najniższego szczebla. Firma dostrzega zaangażowanie i determinację pracowników, co otwiera drzwi do różnorodnych stanowisk, takich jak operator linii, organizator, kontrola jakości czy logistyka. Jednak to, co wyróżnia Beekers Berries, to nie tylko możliwość awansu, ale także proaktywne podejście do rozwoju pracowników. Pracownicy, którzy wykazują chęć rozwoju, są aktywnie wspierani poprzez organizowane kursy i szkolenia, które podnoszą ich kwalifikacje. Ta inicjatywa wiąże się również z atrakcyjnym wzrostem zarobków. Dzięki temu, Ci, którzy są gotowi podjąć wyzwania i zaangażować się w rozwój zawodowy, mają realne szanse na awans w Beekers Berries.

Ktoś

Możliwość rozwoju jest tylko na pakowni dla obu płci. Niestety na szklarni możliwość rozwoju jest tylko dla mężczyzn.

Yomi

Witam, dostałam propozycję pracy u Państwa. Mam kilka pytań, czy ściąganie z wypłaty za zakwaterowanie czy trzeba dopłacać ze swojej kieszeni? Czy praca to głównie są szklarnie/ folia czy jednak coś jest na dworzu ( pole )? Oraz jak wyglądają zakwaterowania?

@Yomi

Dzien dobry dane kontaktowe do mnie sa w''Go work". Prosze o kontakt. Pozdrawiam Jaroslaw Imosa

Mike
@Beekers Berries

Czy jest szansa na opublikowanie ich tutaj? Też jestem ciekawy.

Lolka

Czy firma wypłaca wakacyjne? Czy nadgodziny i zmiany nocne są więcej płatne?

@Lolka

Witam, tak firma wyplaca wakacyjne, za nadgodziny jest platne 135%, za dni swiateczne 150%, nie ma godzin nocnych.

Aktualność
Beekers Berries to firma, która prężnie działa w produkcji i dystrybucji owoców miękkich z całego świata! Nasza pasja do doskonałej jakości owoców sprawia, że dbamy o każdy detal naszej produkcji.
W sezonie letnim przyjmujemy około 150 uczniów i studentów, aby dać im szansę na zarobek, jednocześnie zapewniając możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Od kiedy można podjąć pracę w Beekers Berries? Czekam na rozpatrzenie kandydatury.

Czy w Beekers Berries możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

W Beekers Berries przestrzegamy systemu płatności co 4 tygodnie, oznacza to, że pracownicy otrzymują wynagrodzenie raz na cztery tygodnie. Jednakże, jeśli ktoś znajduje się w sytuacji, gdzie potrzebuje wcześniejszej wypłaty, istnieje możliwość uzyskania zaliczki. W takim przypadku pracownik może złożyć pisemną prośbę o zaliczkę poprzez wysłanie e-maila, co umożliwia elastyczność w dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb pracowników.

Mała

Myślałam nad wyjazdem do pracy przy owocach. Już dawno się nosiłam z tym zamiarem, u nich znalazłam teraz ofertę. Faktycznie takie dobre warunki mieszkaniowe jak piszą? W ile osób?

@Mała

Witam, prosze przeslac adres e-mail. Przeslemy pelna oferte wraz z filmem o pracy w Beekers Berries.

Mieciu
@Beekers Berries

Dzień dobry. Jest ten film na YouTubie dostępny? To bym sobie obejrzał. A tutaj możecie chociaż Państwo napisać, czy w tej pracy dużo dźwigania i stania po kilka godzin w tym samym miejscu?

@Mieciu

Zapraszamy do zapoznania sie z oferta pracy oraz filmikiem reklamowym, ktory znajduje sie w zakladce aktualizacje.

@Mieciu

Zapraszamy do zapoznania sie z oferta pracy oraz filmikiem reklamowym, ktory znajduje sie w zakladce aktualnosci.

Super praca! A Pan Jarek jest bardzo dobrym człowiekiem i bardzo pomaga pracownikom.

@Tomek

W jaki sposób się o tym przekonałeś? I co z pozostałymi, zatrudnionymi w firmie osobami, jakie tu jest przyjęcie nowej osoby i pomoc we wdrożeniu?

Potrzebowalem pomocy w tlumaczeniu u fizjoterapeuty. Pan Jarek wyslal szybko tlumacza. Zreszta kazdy tu pomaga, w zalatwianiu roznych spraw, nie tylko w tlumaczeniu. Czy to Pani Ola, czy planerzy. Kazdy jest bardzo, pomocny i uczynny.

Rafi

Firma super fajnie się pracuje kasa na czas warunki mieszkaniowe sa spoko także same pozytywy pozdrawiam.

@Rafi

A to pracodawca opłaca pracownikowi zakwaterowanie? Czy jednak trzeba jakąś część opłacić samemu? Jeśli tak, to jak dużo? Myślę nad tym, aby złożyć tutaj CV, ale chciałbym wiedzieć, jak to jest z tym miejscem zamieszkania.

Byly pracownik

Czy dostaniesz spoko mieszkanie, czy pokój 5 osobowy “płacisz” tyle samo. Po prostu ściągają Ci to z wypłaty od razu

Agnieszka
@Byly pracownik

Pokoje sa max 2 osobowe, nie ma zadnych 5os. czy 3os., a za mieszkanie trzeba zaplacic samemu po otrzymaniu faktury :)

Co
@Agnieszka

To mało widziałaś w tej firmie bo są pokoje niestety 5 osobowe. Pozdrawiam ludzi z Jopa

Bogusia
@Co

Pozdrawiam z dwuosobowego pokoju na jopie!

Zuźka
@Agnieszka

A czy nie byłoby lepiej gdyby firma odciągała za to z wypłaty, bo tak często właśnie firmy robią? Ile płacicie za mieszkanie, są jakieś zniżki z tego tytułu, że jesteście pracownikami firmy? Jak dobierają kilka osób do pokoju to są to przykładowo same kobiety lub faceci? Bo wolałabym mieszkać z samymi babkami jak już.

Karo

Natknęłam się na krótkie ogłoszenie firmy, że potrzebują pracowników do zbiorów owoców w Holandii. Napisane jest, że dobre warunki finansowe i mieszkaniowe. Jak to konkretnie wygląda, ile można miesięcznie zarobić na rękę po odjęciu wszystkich kosztów? Za mieszkanie trzeba coś dopłacać? Jak z dojazdami do zakładu, jakiś bus pracowniczy?

Droga Pani Lolka. W odpowiedzi na Pani komentarz, pragniemy poinformowac wszystkich zainteresowanych, ze uwazamy iz ten komentarz (niesprawiedliwy i klamliwy) jest odpowiedzia i atakiem na nasza firme, dlatego ze zostala Pani zwolniona za frekfencje, ktorej powodem bylo naduzywanie alkoholu oraz narkotykow. Takich zachowan nie tolerujemy. Dazymy do tego aby ludzie po pracy, mogli w mieszkaniach wypoczac a nie byc biernymi uczestnikami ciaglych imprez. Pragniemy dodac ze pelna oferte oraz warunki zatrudnienia mozna uzyskac u Pana Jaroslawa Imosa. Wkrotce ukaze sie tez w aktualnosciach na gowork. Pozdrawiam, Jaroslaw Imosa

Bunia

Tak było prawda

Aktualność

Dzisiaj mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkowy świąteczny posiłek dla naszych zagranicznych pracowników, którzy z oddaniem i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju naszej firmy.

Menu zostało starannie przygotowane, uwzględniając tradycyjne polskie potrawy świąteczne, takie jak barszcz czerwony, pierogi z różnymi nadzieniami, ryba po grecku, sałatka jarzynowa, rolmopsy śledziowe.

To świąteczne spotkanie nie tylko przywróciło smaki Polski wśród pracowników pracujących za granicą, ale również stworzyło wyjątkową, serdeczną atmosferę, w której wszyscy poczuli się jak w domu, choć znajdowali się daleko od rodziny.

Życzymy Wam radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego i pomyślnego Nowego Roku.

Zarząd Firmy
Beekers Berries

Jakiś wyjazd do Holandii się szykuje? Bo tak patrzę to pojawiają mi się oferty z 2018 roku itp, ale dużo osób tutaj pisze na bieżąco. Właśnie jak tam z tymi kwaterami, od czego zależy w ile osób się będzie, bo tu różnie piszecie? I czy trzeba za nie dopłacać jakoś na tę chwilę? Ciekawe, czy się opłaca wtedy.

Rafi cebul

Dzien dobry ja osobiście bardzo zadowolony jestem z firmy pracuje w bekersie juz ponad 3 lat . A kto narzeka na firmę to albo pracowac mu się niechce albo poprostu ma problemy alkoholowe. Ja osobiście bardzo polecam firme nigdy nie narzekałem na bekersa wrecz przeciwnie buzo mi pomogła .pozdawiam tracowników bekersa

Rafi cebul

Ja nic nie musze zmieniac nie narzekam na firmę mi sie dobrze pracuje jestem zadowolony.i normalnie jestem traktowany A nie jak przedmiot i do tego duzo mi pomogli . A jak ktos jest alkoholikiem albo narkotyki bierze lub nie chce mu się robic czy do pracy nie przychodzi to się niedziwie ze jest tak traktowany A nie inaczej A większości ludzi takich jest niestety. Ja nie narzekam na firmę wrecz dla mnie najlepsza firma w holandi w jakiej pracowalem. Pozdrawiam

Kacho4

To w końcu warto tam jechać??? Jakie te zarobki??? 1200to jie jest dużo?

Angelika
@Kacho4

1300/1400€ Czy warto. No tak jak napisałam. Samemu bardzo słabo, Ale kimś napewno dużo lepszy pomysł. Razem raźniej.

@Kacho4

Warto firma wypłacalna warunki mieszkaniowe sa dobre ogulnie firma super pozdrawiam.

Atmosfera w firmie jest taka ze każdy na każdego gada ;) także nie ma co się z nikim nowym zaprzyjaźniać ;) wszyscy fałszywi jak smok :) A jeśli chodzi o l4, to idziesz na te chorobowe ale pozniej wielki kierownik Jarek patrzy na ciebie spod (usunięte przez administratora) jak juz z niego wrocisz ;) powiem tak im częściej jestes chory tym gorzej dla ciebie ;) a o lekarza to czasami trzeba sie prosic nawet miesiac czasu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Beekers Berries - Made

• Jak się pracuje w Beekers Berries?

Zobacz opinie na temat firmy Beekers Berries tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beekers Berries?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!