Opinie o Saur Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Saur Polska Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saur Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saur Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Saur Polska Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Księgowa. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Witajcie. Mam pytanie odnośnie pracy w Saur Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca finansuje szkolenia pracowników? Czy istnieje szansa podjąć pracę w niepełnym wymiarze czasowym? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Saur Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Firma Saur Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Specjalistka/Specjalista ds. kadr i płac, Warszawa - Wrzesień 2022
  • Księgowa / Księgowy, Warszawa - Wrzesień 2022
  • Główna Księgowa / Główny Księgowy, Warszawa - Wrzesień 2022
  • Konserwator hydrantów, Warszawa - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Saur Polska Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Saur Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Domaniewska 39 A
    02-672 Warszawa
  • NIP: 7010208496 REGON: 141981046 KRS: 0000340586

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Saur Polska Sp. z o.o.