Opinie o Brandt w Landshut

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Brandt. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brandt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brandt w Landshut

To tylko ja

Jak by kozka nie skakała to by nozki nie złamała. .....nie warto wychodzić przed szereg.

Rodzinka z landshut

Praca na polskiej stronie ciężka, Bożena Irena spoko typiarki Ale Dorota z drugiej zmiany jest zakompleksiona patologiczna kobieta warzywa się na kobietach A faworyzuje mężczyzn, podejrzewam że to braki z młodości tragedia byłam 3 tyg na drugiej zmianie A gargamel (dorcia) robiła wszystko żebym skończyła pracę wcześniej, nie dziwię się ze dostała niebieski czapek zrobilo się ludzia jej żal ze nie ma zęba i chcieli jej dac na dentyste

wtki

Witam ponownie.Widzę że sporo osób w tak krótkim czasie zadecydowało zawalczyć o swoje Ja.To pozytywny objaw . Podaje mój adres email: pozewmilka@gmail.com . Chodź uważam że najlepiej będzie stworzyć jakąś stronę www po to by jeszcze więcej ludzi (którzy jak bydło byli przez Bożenę traktowani) dowiedziało się o tej akcji Pozdrawiam

ada45
@wtki

Mogłbyś powiedzieć cos wiecej co tam sie dzieje ? Jest sens sie pakować tam czy lepiej odpuścić ?

@ada45

Kochani, radzę Wam omijajcie firmę Brandt. Tam jest mobbing. Wykorzystywanie pracownika na maksa, szantażowanie, nawet kopanie czy popychanie. Przychodzi nowy pracownik do pracy i najlepiej jak by wiedział już na początku co gdzie jest i jak funkcjonuje, nikt ci tego nie pokaże i nie wytłumaczy, tym bardziej rodowity Polak. Pełno alkoholików i zboczeńców. Nawet sam szef interesuje się życiem seksualnym swoich pracowników, nie mówiąc o życiu prywatnym. Są ludzie wyznaczeni do tego aby donosić szefowi o życiu prywatnym innych pracowników. Jedna wielka masakra! Tragedia.

Karol

Jestem zainteresowany pozwem zbiorowym w sprawie warunkow pracy w Milce. moj email jest karol135@outlook.com

ANCIA

ja bylam tam 2 razy masakra a miałam jechać trzeci raz to sowadowa zadzwonila dzień przed wyjazdem ze mnie tam nie chcą masakra a i pracowników mają za niewolników

Flawersawer

Powiem tak, jestem studentem i pracuje tutaj już 6 tydzień. Jestem na drugiej zmianie, więc rzadko kiedy widuje szefostwo. Czy praca jest łatwa czy ciężka to zależy od tego gdzie trafisz. Raz jesteś na stanowisku, gdzie przez 8 godzin siedzisz wygodnie na tyłku i się nudzisz, a raz dostajesz taką pracę, że leje się z Ciebie pot, bo jest tyle roboty, że ledwo się wyrabiasz. Te 7 tygodni jestem w stanie wytrzymać, ale jeśli miałbym zostać tu na dłużej to podziękuję... Nie chcę tutaj nikogo straszyć, po prostu pisze jak jest. Do pracy mam 3 km "z buta". Da się przyzwyczaić pomyślicie... Macie rację. Musicie tylko liczyć się z tym, że będzie ciężko. Przynajmniej na początku.

mil01
@Flawersawer

A jak wyglądają mieszkania, zarobki ? Jechałeś przez Ewkę czy jakoś inaczej ? Też mam jechać niby w sierpniu ale jak narazie to nie wiadomo czy wogole bedzie wyjazd. Serio wygląda to tak jak piszą inni ?

xxx
@mil01

Wiesz już coś odnośnie wyjazdu na sierpień?

Bmw

Nie wiem czy wiesz ale w kazdej firmie sie zapierdala na marzenia swoich przelozonych a taki majster w BMW myslisz ze sie dzieli swoja wyplata jak tak myslisz to znaczy ze nie masz zadnego wyksztalcenia i nie wiesz nic o zyciu

Enty
@Bmw

A czy w BMW pracownik kopie drugiego pracownika? Czy w BMW przełożony popycha pracowników do pracy? Czy w BMW szef albo przełożony pyta się swoich pracowników - czy uprawiają seks? Czy w BMW szantażuje się pracowników? Czy w BMW jest zakaz urlopów na święta, nikt nie może na urlop jechać? Tak jest w Brandt.

Blądi.

DO KOL.WYZEJ. Co ty możesz powiedzieć o pracy w tym zakładzie co???twój opis świadczy o Ciebie całej. Z pewnością mieszkalas na Innerestr. Nie 4.5 km.a nie całe 3km.ludzie chodzili i bedza chodzić. Kartę A OK załatwiają w biurze tylko zdjęcie trzeba donieść. Meldunek zawsze samemu się załatwiało wielkie zeczy.Nie wiem czy dobrze słyszałaś co Ewa mówi przez tel.ale napewno nie obiecywali Ci 1500eu na RĘKE.A 100eu to kaucja która jest pobiera na kaxdemu wyrazie czego jakby się coś zniszczyło na mieszkaniach ale jak wiesz jest oddawania z dniem zakończenia pracy wiec o co chodzi.Seholzer mało z kim gadała wiec szkoda języka od tego jest Rozwita lub Bożena. A i jeszcze Bożena tam nie siedzi 25lat znów źle info.Poprostu robić się nie chciało i tyle.Cala prawda.

Tina18

Cześć wszystkim ;p Dzisiaj wróciłam z brandt Landshut? .... Praca jest ok ale na niemieckiej stronie... To co mówi Ewka przez telefon to nie jest prawda... Nam mówiła 1500 euro na rękę a gdy się popytaliśmy co i jak to się okazało , że sam musisz się meldować załatwić sobie AOK i dostaniesz tylko 900 euro na rękę z wielka łaską .... A co do Bożenki to jest prawda jest rąbnięta... Mojego chłopaka zwolniła za to ze pokazywał zmiennikowi co ma robić i poszedł po kartony 2 min przed czasem go zmienił.... Mnie zwolniła dla tego , że 2 min za późno na bandęprzyszłam bo mnie majster zagadał z niemieckiej strony , wszyscy walczyli żebyśmy zostali ale Bożenka jest w firmie 25 lat i to co ona powie jest święte... A co do seholtzera to kawał hj naprawdę gdy z nim gadaliśmy to nie chciał nas słuchać ... Dogadaliśmy się z nim tak , że da nam kase na busa na prwrót do Polski i co nie dał nam ... Więc dogadaliśmy się z kierowcą busa , że wyślemy wspólnie szefowi rachunek za przejazd .... Zobaczymy czy tak jak Rozwita mówiła co do wypłaty , że 5 czerwca dostaniemy ją.... Bardzo porąbana jest ta firma... Hotel bardzo fajny i ludzie tak samo bardzo mili są ... Jeden minus tego , że z Landshut do Brandt masz 4,5 km w jedna stronę, nikt Cię nie zawiezie samemu se wszystko załatwiaj... Jeśli kltoś chhce tam jechać to bym się milion razy zastanowiła czy warto pracować za 10 za 900 euro - co miesiąc 100 euro za mieszkanie na hotelu Proszę zastanówcie się czy warto bo coraz więcej ludzi nażeka na ta firmę Mam nadzieje ze wybiezecie dobrze

ania

Proszę o namiary na prace w Brandt-rxr@go2.pl

Roman

Co tam nowego słychać w Brancie? U zboczonego Seeholzera? Dalej pyta się swoich pracowników, czy uprawiają seks?

gremek

Jeżeli tak faktycznie jest jak piszecie to dla czego na to pozwalacie? , zawsze można szukać pomocy w grupie zaufanych osób jeżeli tacy są cała siła w tym żeby się nie bać do emerytury tam robił raczej nie będziesz tak czy inaczej, zgłosić odpowiednim instytucją i tyle niech bada firmę a uwierzcie że jak cała machina ruszy znajdzie się więcej osób które po prostu mają dość wcześniej czy później zaczną mówić , wiem że każdy szczególnie z młodych osób boi się szantażu, zastraszania , mobbingu ale czy to warte siedzieć cicho skoro nic z tej roboty niema oprócz stresu, bezradności i żalu że pracujecie w takiej pseudo firmie. Tak samo każdy ma prawo zachorować czy ulec poważnemu wypadkowi płacicie za to ubezpieczenie , nikt natomiast nie ma prawa tak od z własnego ja bez stosownych argumentów zwalniać żeby szybko zatuszować całą sprawę i uniknąć wypłat odszkodowania. Dostałem propozycję od tej firmy i wydaje mi się że coś faktycznie śmierdzi , za łatwo i pięknie to wszystko wygląda sprawdzam gdzie się da, i wiem że nigdy do tej roboty nie pojadę bo szkoda mojego czasu, wydanych pieniędzy i nerwów , także opinii żadna firma do tej pory nie miała tak zjeban..j .

kolegazpl

Czy to prawda że za nocki płacą w milce 18euro za h?

Gosc
@kolegazpl

Nie płacą zdane 18eu!!!!!skąd takie informacie. Chyba ze przez Branda pracujesz ale to ra czemu niemozliwe

A jeżeli nie chcą wpuścić na zakład pracy to jak odzyskać rozliczenie ?

Polska niemka
@Gość

Po żadne rozliczenie nie trzeba jeździć co wy wypisujecie! !!!dają z ostanim abrehnungiem .a jeśli go nie ma to trzeba z Ewą się skontaktować poslac kopertę ze zwrotnym znaczkiem .

Kamil
@Polska niemka

Co tam słychać u zboczonego Ziutka? Stoi mu jeszcze? Pewnie dalej zazdrości młodym, że młodzi mogą a on już nie.

Aga

Kobietom nie ma co stanąć. Nie wiem, czy wiesz Stefek ale Julia to żeńskie imię.

Julia i Jacek

Ciekawe jak tam życie seksualne Ziuta? Stoi mu jeszcze? Albo musi już wspomagacze brać?

Zuzia

Witam wszystkich!!!!!do tych co pisza opinie a wlasciwie to powinno sie nazywac plotki pl.piszecie moze i racje ale czasami zabraknie szczescia gdzie sie czlowiek dostanie jak na pl to przechlapane?mnie sie wydaje ze nie tylko trzeba pokazac ze przyjechalo sie pracowac i jest ok.str.de jest spoko ale tesz zalezy gdzie i pod kogo sie trafi.do tych co pracowali i pracuja pamietecie tą blondi z saal5???kto ja nie zna .jak sie uwziela to przechlapane.wiec nie wazne czy str.pl czy de robic trzeba.a tak na marginesie ze stalej ekipy ze str de kto zostal chodzi mi osystem zmianowy????Aska z 5jest?pozdrawiam i jedzcie zarabiajcie i piszcie dalej te opinie na plotku pl.

Po rozliczenie trzeba sobie przyjechać.

Iwona

Witam, Do osób które pracowały. Orientuje się ktoś czy po zakończeniu umowy przysyłają jakieś rozliczenie żeby można się było rozliczyć z podatku?

Jak tam pracowałem a było to w 2012 roku, poszedłem do biura, bo chciałem urlop. A szef, pracodawca pyta się mnie, czy ja uprawiam seks? Ja na niego patrzę i jestem w szoku i myślę sobie co za zboczeniec. Jak taki facet, który jest po 60-ce może się pytać swoich pracowników o takie rzeczy, no chyba że mu żona nie chce dać. Następnie szef myśląc, że ja go nie rozumiem pokazuje to rękoma jak się uprawia seks. A ja dalej nic. Pracodawca nie powinien się nikogo o takie rzeczy pytać. Niech się interesuję swoim życiem seksualnym. Jak mu żona nie chce dać tu już jego problem. Josef Seeholzer to zboczeniec!

Zostaw merytoryczną opinię o Brandt - Landshut

• Jak się pracuje w Brandt?

Zobacz opinie na temat firmy Brandt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brandt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brandt?

Kandydaci do pracy w Brandt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brandt