INMED-Karczewscy s.c.

Wrocław

Opinie o INMED-Karczewscy s.c.

Edyta

Firma INMED-Karczewscy w ostatnim czasie uzyskała tytuł Geparda Biznesu 2016. Tu możecie o tym przeczytać: http://www.inmed.pl/inmed-gepardem-biznesu-2016/ Czy skoro firma jest uznawana za przedsiębiorczą to jednak chyba pracownicy mają na to wpływ? To czemu się nie możecie dogadać?

Edyta

@zenek może warto zgłosić przełożonemu zachowania współpracowników? Szef może nie wie jakich ludzi zatrudnił. A jakie są opinie Wasze o samym pracodawcy? O warunkach zatrudnienia? Informacje o samym pracodawcy przydadzą się wszystkim poszukującym pracy w INMED-Karczewscy.

Panzplejad

Za robotę byście się wzięli nieroby zasrane a nie za krytykowanie jak widzę coniektorych ludzi na hali to mam wrażenie że nie wiedzą co to jest praca ale oczywiście takim obibokom co w życiu do niczego nie doszli i nie dojada zawsze będzie źle. Na miejscu Prezesa to bym wszystkich pożegnał i przyjął ludzi którym chce się pracować.

zenek
@Panzplejad 15.02.2017 17:08

Tylko że ten prezes nie wiedzieć czemu (pewnie znajomości z pewnych tajnych służb) zatrudnia głównie takich leniwych obiboków z lewymi rękoma i mającymi problemy z logicznym myśleniem, na dodatek płaci im więcej niż tym pojedynczym zaradnym i chcącym pracować, więc oni zwykle sami odchodzą z pracy gdy się zorientują o co chodzi w tej firmie. W firmie panuje ogromna rotacja tych pracowitych, ale oni sami się zwalniają a te obiboki są nie do ruszenia i żaden prezes nawet nie myśli o ich zwalnianiu, sami też nie odchodzą, taka rzeczywistość, ale podobnie jest też w innych firmach.

Kazik

Jedna z najgorszych prac w mym życiu nie polecam nikomu tej firmy DNO .... ..

Kazik

Jedna z najgorszych prac w mym życiu nie polecam nikomu tej firmy DNO .... ..

henio

słuchajcie, nie wiem czy wiecie al enie widze już zadnej pojawiającej się rekrutacji, mozecie to jakoś wyjaśnić czy nie za abrdzo, jak sytuacja wygląda?

Vlad

To co piszecie jest wręcz śmieszne, każdy ma własna szafkę zamykaną na klucz, ubrania firma kupuje nawet dwa komplety od firmy która jeszcze je czyści, umowy o prace normalnie sie dostaje po okresie próbnym, pieniądze sie zarabia dobre, a praca jest lekka, przyznam, że pracuje juz długo i szybko nie zrezygnuję

Vlad

pp

I tak się dorabiają biznesmeni na czyjejś krzywdzie.

pp

zapomnij

olo

To jest pomówienie, które powinno być karalne - nie ma możliwości aby ktoś Ci szukał po kieszeniach bo przecież mamy szafki zamykane na klucz a komplety zapasowe są zamknięte i zabezpieczone w sejfie ! Obecny pracownik - już w nowej siedzibie.

obiektywny

Zarabiać mniej jak kasjerka w markecie się nie da!!! Ano dlatego ze ona zarabia pensję minimalną, mimo tego ze nie pracuje w szkodliwych warunkach na produkcji, ma płatny urlop, oraz opłacone składki, więc nie musi za własne pieniądze i we własnym prywatnym czasie chodzić do lekarza.

dawny pracownik
@obiektywny 30.04.2015 20:10

Pracowałem tam dość dawno temu i powiem że wszystkie powyższe opinie to czysta prawda o tej firmie i widzę że nic się nie zmieniło, więc ja się nie będę powtarzał. Pracując w sumie kilka lat na produkcji ani razu nie widziałem ani ubrania roboczego, ani obuwia roboczego. Ze sprzętem ochronnym tez był problem a narzędzia do pracy kupowałem za własne pieniądze, bo normalnie nie było by czym pracować a i to trzeba było pilnować, bo kradli (szefostwo też). Grzebanie przez szefostwo po kieszeniach kurtek w szatni, po portfelach i telefonach komórkowych w ich kieszeniach, czy po szufladach z własnym dokumentami to normalna praktyka tej firmy.

ftvtgtgtgt

Praca za minimum socjalne [usunięte przez admina] Właściciele firmy wydają sprzeczne polecenia i zawsze mają rację! W firmie preferuje się donosicielstwo. Praca oficjalnie 8g a standardowo 10-12g. Najlepiej posiadać własną działalność i tyrać po 16g bez urlopu.

były niewolnik
@ftvtgtgtgt 19.05.2012 12:47

Czy dalej pracuje się tam na czarno, po 300 godzin w miesiące i zarabia mniej niż kasjerka w biedronce?

Zostaw opinię o INMED-Karczewscy s.c. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INMED-Karczewscy s.c.