INMED S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Pod koniec sierpnia Forbes opublikował artykuł "Sprzęt medyczny na wagę życia. Inmed cywilizuje szpitale". Opowiadamy m.in. o przygotowaniach do nadchodzącej fali zakażeń COVID-19. Zapraszamy do lektury: https://www.onet.pl/biznes/forbes/sprzet-medyczny-na-wage-zycia-inmed-cywilizuje-szpitale/e8r9epw,1f375b38

Pracodawca

 Aktualność

Pod koniec lipca 2022 INMED zaprezentował się na targach FIME na Florydzie, w ramach polskiego stoiska organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. FIME to wiodące targi medyczne, gromadzące tysiące producentów, dystrybutorów, dostawców urządzeń i sprzętu medycznego z przeszło 40 krajów z całego świata. Udało nam się nawiązać wiele nowych kontaktów, rokujących na ekspansję w krajach Ameryki Północnej oraz Ameryki Łacińskiej!

Pracodawca

 Aktualność

Nasza firma otrzymała wyróżnienie Diamenty Forbesa 2022, przyznawane Diamentowym Firmom, czyli takim, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość, tym samym plasując się wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. INMED zajął 10. pozycję wśród 96 dolnośląskich przedsiębiorstw i 125 pozycję wśród 1643 firm w rankingu ogólnopolskim Forbes Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy wszystkim laureatom!

Pracodawca

 Aktualność

Firma INMED od początku przywiązywała wielką wagę do działań w zakresie odpowiedzialnego biznesu. CSR leży u podstaw wszystkiego, co robimy przez wiele lat pomyślnego prowadzenia działalności. Strategia nasza oparta jest na prowadzeniu biznesu w sposób etyczny, uczciwy, przejrzysty i odpowiedzialny. Budujemy długotrwałe, otwarte i oparte na zaufaniu relacje zarówno z pracownikami firmy, jaki i wszystkimi grupami interesariuszy. Niezwykle ważnym filarem, w oparciu o jaki realizowana jest nasza strategia w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu, jest nasza polityka lokalnej i globalnej filantropii, głównie względem osób potrzebujących profesjonalnej opieki medycznej – dzieci jak również dorosłych.

Stąd decyzja o powołaniu Fundacji INMED Krystyny i Edwarda Karczewskich. Fundacja przejęła projekty pomocowe na rzecz placówek i instytucji ochrony zdrowia, których liczba stale się powiększa, a także wzięła pod swoje skrzydła dzieci i młodzież terminalnie chore i niepełnosprawne. Zapraszamy na stronę Fundacji aby zapoznać się z jej działalnością: https://fundacja.inmed.pl

Pracodawca

 Aktualność

Rok 2022 jest dla naszej firmy rokiem wielu zmian. Od 31.03.2022 r. nie tylko przekształciliśmy się w spółkę akcyjną, ale także zmieniliśmy nazwę oraz nasze logo. O wszystkich zmianach szerzej opowiadamy tutaj: https://www.inmed.pl/aktualnosci/inmed-s-a-od-01-04-2022-r/

Pracodawca

 Aktualność

W INMED-Karczewscy rozpoczął się nabór na nowe stanowiska pracy: Operator CNC, Operator CNC - do przyuczenia oraz Elektromonter. Zapraszamy do aplikowania poprzez adres e-mail: cv@inmed.pl. Oferujemy m.in. stabilne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny, możliwość rozwoju osobistego, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie http://www.inmed.pl/kariera. Dołącz do nas już dziś!

Pracodawca

 Aktualność

INMED na Akademickich Targach Pracy we Wrocławiu!

15 października 2019 roku będziemy obecni podczas 32. edycji Akademickich Targów Pracy, projektu Fundacji Manus, organizowanym wspólnie z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Targi odbędą się w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23/25 we Wrocławiu w godzinach 9:30-16:00. Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy u nas gorąco zapraszamy, będzie to świetna okazja żeby się poznać. Do zobaczenia!

Pracodawca

 Aktualność

Nabór na stanowisko Konstruktora nadal otwarty! Podstawową wymaganą umiejętnością jest znajomość i doświadczenie w pracy na Autodesk Inventor. Zapewniamy dobrą atmosferę pracy, możliwości rozwoju, pakiet socjalny i pyszną kawę:)

Więcej informacji o ofercie znajduje się pod linkiem:
https://www.inmed.pl/kariera/konstruktor/.

Zapraszamy do składania aplikacji wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: cv@inmed.pl.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu :)

Pracodawca

 Aktualność

Nadal poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży zagranicznej! Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę istniejących i nowych klientów zagranicznych, przygotowanie oferty (kalkulacji) według zapytania klienta przy uwzględnieniu możliwości firmy, kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej, przygotowywanie dokumentacji technicznej i handlowej.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, pakiet socjalny w postaci karty Multisport, smart lunchu lub opieki zdrowotnej, a także możliwości rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres cv@inmed.pl. Więcej informacji na http://www.inmed.pl/kariera.

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam poinformować, że otworzyliśmy nabór na stanowisko Konstruktora do działu, który zajmuje się m.in. prototypowaniem i projektowaniem wyrobów medycznych. Więcej informacji o ofercie znajdziecie tutaj: https://www.inmed.pl/kariera/konstruktor/.

Nadal też trwa rekrutacja na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Eksportu (opis oferty pracy znajduje się pod linkiem https://www.inmed.pl/kariera/mlodszy-specjalista-ds-eksportu/).

Rekrutacja potrwa do 30.06.2019, zapraszamy do składania aplikacji wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: cv@inmed.pl.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu :)

INMED S.A.