Opinie o Grupa KWTD Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa KWTD Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa KWTD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa KWTD Sp. z o.o. w Częstochowa

Jak szefostwo w Grupa KWTD Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Kuzi

Firma nie reguluje swoich zobowiązań i (usunięte przez administratora) klientów pobierając pieniądze za towar, którego nie dostarcza. O zwrot pieniędzy nie można się doprosić tygodniami. Odradzam!

Kuzi
@Kuzi

Ciąg dalszy. Panowie właściciele *fałszują* potwierdzenia przelewów. Kłamią w żywe oczy w temacie zwrotu wyłudzonej gotówki. UWAGA - (usunięte przez administratora) A podrabianie dokumentów bankowych to sprawa kryminalna, więc ląduje na Policji.

@Kuzi

Spoko pracowników traktują nie lepiej i jak powietrze

Zgodnie z obowiązującym prawem. Jeżeli dzień wypłaty wypada w dni wolne od pracy pracodawca zobowiązany jest wypłacić wynagrodzenie wcześniej czyli w tym przypadku w dniu 18.12 jednak wynagrodzenia nikt nie dostal. Ani pracownicy którzy się zwolnili ani ci którzy dalej pracują. Śmiech na sali. Zmienili lokalizację i myślą że to opinie o nich zmieni.. Dziwię się że ci którzy pracują dalej tam nic z tym nie robią. Normalnie przyjdą do pracy i będą pracować bez kasy. Zamiast iść i powiedzieć że nie będą pracować do póki nie zobaczą potwierdzenia przelewów...

Rozmowa

Ja miałam dzwonić i pytać się o pracę, jednak zrezygnowałam po wpisach. Zgloscie firmę i tyle. Zróbcie strajk. Co wam szkodzi. Wypłaty nie będzie ciągle tak jak trzeba z tego co czytam i tylko ci którzy pracują mogą coś z tym zrobic...

@Rozmowa

To dobrze że zrezygnowałas bo byś miała tak jak wszyscy. Wypłata 20 a czekasz do 27 :/

@Rozmowa

Już zgłoszone

Irena

Co myślicie o traktowaniu pracowników w KWTD? To ważna kwestia, żeby byli dobrze traktowani, wręcz kluczowa, zaraz obok wynagrodzenia i atmosfery. Powiedzcie, jak jest w firmie pod tym względem. Dziękuje za wszystkie informacje, pozdrawiam serdecznie.

Doinformowana
@Irena

Zależy o którego pracownika kadry chodzi. Jeżeli będziesz w dobrych ukladach z trenerka o nic nie musisz się martwic. Z szefem też da dogadać . Jednak z jakiegoś powodu już tam nie pracuje. Czytaj między wierszami

@Doinformowana

Ciągłe problemy z wyplatami po terminie bądź wogole a proszenie się nic nie daje no chyba że ma się układy z szefem to inna gadka wtedy tal to mają cie w 4 literach i nic sobie nie robią ani z próśb ani groźb......

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Grupa KWTD Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Ten kto nie dostał klapsa w pupę od Tomka albo Darka niech pierwszy rzuci kamieniem. Są i takie które lubią siedzieć na kolankach a Ci panowie to uwielbiają. Chcesz przyjść w spódniczce do pracy? Zapomnij... zaraz będzie cmokanie i uśmiechy za plecami. Pominę fakt że szef nie kryje się z romansem z konsultantką a ma żonę ( albo miał bo chyba się już dowiedziała). Tak czy inaczej w Częstochowie jest sporo innych CC do których warto iść jeśli nie chce się pracować z napalonymi jak 16latek facetami. Nie polecam

Ilona

Szefowie mają bardzo małe... i musza się w ten sposób dowartościować... Każdy orze jak może ;)

Jeśli same chciały i nadstawiały się Tomkowi to co żałować :D też dostawałaś? Czy zła jesteś że nie chciał Ci dać klapsa? Mi to pasowało jak mnie za pupę złapał.

NN

Dodajmy do tego ze (usunięte przez administratora) potrafil prowadzic dwa romanse naraz ukrywajac to przed swoja zona :) wspolczuje kazdej kobiecie takiego chlopaczka bo facetem tego nie mozna nazwac.Firma prowadzona tylko dla rozrywki i dla beki.Nic nie znaczące szkolenia po których pracownik nadal nie wie co robic i dzwoni na oslep jakby szedł przez mgłe.Praca ktora nie daje zadnych perspektyw.Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Milena
@NN

Takiego osobnika nie można nazwać mężczyzną.... ale na szczęście żona go zostawiła od razu jak tylko prawda wyszła na światło dzienne i teraz ma tak zszargana reputację że już żadna kobieta go nie zechce.

No właśnie ???? bezsensu to wszystko, firma KWTD zmieniła nazwę na CCSD więc się pilnujcie!

Grupa KWTD zmieniła nazwę na CCSD

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Grupa KWTD Sp. z o.o.?

Nie ma stylu, pracowałam 2 miesiące temu i każdy ma cię gdzieś. Na pytanie jakie zadałam kiedy będą przelewy usłyszałam że za 2 dni a był przelew prawie 2 tyg później. Zero szacunku z ich strony do pracowników. Oczywiście jak nie było kasy to pierw awanturę zrobiłam a potem trzaslam drzwiami bo tego wytrzymać się nie da. Nie dbają o pracowników więc dlatego mają tylko 5 osób i ani jednej więcej, każdy kto przyjdzie to odejdzie, wszyscy którzy chcą tam iść niech zastanowią się czy warto. Jeżeli macie zamiar iść tam do pracy to każdego pracownika z tej firmy zapytajcie jak wygląda sytuacja z kasa nikt nie będzie z nich kłamać. Znajoma tam pracuje i do tej pory nie ma umowy żadnej z tą firma

@Były pracownik czyli co... co miesiąc lipa z kasą ?

@ja

Tak lipa z kasa jest, każdego miesiąca trzeba się upominać, ja zgłosiłam już sprawę do PIP

Przeczytałam wszystkie opinie na temat firmy. Chodź to może wydać się dziwnie to zgadzam się z opiniami negatywnymi jak i opiniami pozytywnymi. Wszytko zależy od punktu widzenia. Gdy zaczęłam/zacząłem prace w tej firmie to wszystko wyglądało świetnie. Atmosfera z szefami z ludźmi jak w rodzinie. Każdy sobie pomagał jak umiał. Wypłaty może i były lekko spóźnione ale na początku to nikomu nie przeszkadzało. Żadna kobieta nawet się nie skarżyła na klepanie w pupę i żarciki na tle seksualnym. Naprawdę byłam/byłem zadowolony z tej firmy i śmiało mogłam/mogłem ją polecić. Wszystko co dobre lubi się szybko skończyć i tak było tym razem. Zaczęło mi przeszkadzać brak pieniędzy na czas.Raz było tak, że na pieniądze musiałam/musiałem czekać miesiąc. Z dobrej atmosfery zrobiła się ciężka do wytrzymania. Jak odeszłam/odszedłem z firmy to w dzień wypłaty musiałem/musiałam się prosić o pieniądze i to kilka razy ale to nic nie dawało bo szefostwo nie odpowiadało na moje telefony i wiadomości. Musiałam/musiałem po wypłatę przyjechać osobiście a i tak nie dostałam/dostałem całej wiec musiałam/musiałem czekać na resztę. Zastanawia mnie jedno skoro jest tak dużo niezadowolonych pracowników to dlaczego nikt tego nie zgłosił. Dlaczego wszyscy piszą tutaj komentarze a nie napiszą skargi? Dlaczego wolicie zostać anonimowi? Boicie się ? Tutaj jest tyle osób, że śmiało można zrobić coś z tą firma. Można sprawić, żeby inni nie przechodzili przez to co wy :)

Xx

Niestety zgadzam sie w 100% z poprzednią opinią. Szefowie (jeśli tak w ogole mozna ich nazwac) mysla tylko o jednym dajac temu upust poprzez oferty masazy tudziez klepniecie w pupe. Ich ulubiona pora roku- lato- spodniczki itd. O pieniadze lepiej sie nie upominac bo po co, rodzinna atmosfera- o to tutaj chodzi. Jak najdalej od KWTD. Sprawdzone na wlasnej skorze, nie polecam.

amela
@Xx

jesli to prawda to aż wierzyć sie nie chce, ze takie firmy funkcjonują :(

Xxx
@amela

Już ledwo ciągną na szczęście

Julka

Firma Drucik. Wielki prezesik, który zawsze w dzień wypłaty znika z firmy. Brakuje im pracowników i zatrudniają kogo popadnie a nie da się tam wytrzymać dłużej niż kilka miesięcy. Ciągle upominanie się o swoje wynagrodzenie jest na porządku dziennym. Jeżeli się już upomnisz o kasę to zawsze znajdują wymówki a to się projekt kończy i będą później, a to problemy z bankiem.Od prawie 4 dni nie dostałam wynagrodzenia. Sprawa na pewno zostanie zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy. Jest dużo więcej lepszych call center w Częstochowie gdzie szefostwo po pierwsze ma więcej niż 10IQ a po drugie gdzie potrafi odpowiednio wynagradzać i szanować pracowników. Wszystkie pozytywne opinie o tej firmie wystawiane są przez wielkiego prezesa i jego przydupasów.... Nikomu nie polecam

XYZka

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo sympatyczna. Liczy się człowiek, a nie CV itd. Zapewnienie przyjaznej atmosfery, przejście na ''ty'', pokazanie co, jak i gdzie. Gdy chodzi się do pracy jedynie aby zarobić, nie zwraca się często uwagi na zachowania ludzi wokół siebie, jednak czytając komentarze to faktycznie, można było dostrzec przymilanie się szefów do wielu pracownic. Dla jednego może być to po prostu miłym zachowaniem, dla drugiego pewnego rodzaju nietakt. Nie oceniam. Każdy sam ustala sobie granice. Praca spokojna, przerwy były, ciśnienie na wynik delikatny - ale po to się przychodzi do pracy, prawda? My dajemy umowy, za to dostajemy pieniądze. W końcu pracuje się dla kasy. Czy na pewno? Upominanie się o premię było comiesięczną tradycją. Szanowny szef D. najlepiej wsadziłby sobie ją do własnego portfela, bo przecież utrzymanie firmy kosztuje a ''on nie ma pieniędzy''. Jeżeli ja byłabym szefową firmy i byłabym niewypłacalna, mimo starań i dobrych wyników pracowników to szukałabym problemu w sobie, gdzie zrobiłam błąd że nieudolnie prowadzę biznes i nie jestem w stanie nagrodzić pracowników, ani dać im nawet podstawy (która była najniższą krajową zaokrągloną do pełnej złotówki). Premia to jedno, braku wypłat z przepracowanych godzin nawet nie skomentuję. Tłumaczenia typu ''nie mam pieniędzy'', ''przelew wyszedł wczoraj'' kiedy nie ma go kolejny tydzień lub ''to pewnie wina sesji w banku'' jednym słowem żenada. Zapewne gdyby nie problem z wypłacaniem pieniędzy to wielu pracowników by się nie zwolniło. Inaczej jest to kolejne cc z rotacją ludzi.

Jak długo czekaliście na odzew z Grupa KWTD Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

A czy chodzi o rozmowę kwalfikacyjną? Czy o telefon w sprawie szkolenia? U mnie było tak że w poniedziałek wysłalam CV i w tym samym dniu miałam odzew z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną we wtorek. Stawiłam się we wtorek a w czwartek już byłąm na szkoleniu . Poczekaj trochę może jest chwilowy przestój. Napewno zadzwonią . Powodzenia . Pozdrawiam

Zawiedzion

Pracowałam w tej firmie miesiąc. W umowie ustalona stawka 12.50 . Odebrałam wyplate stawka około 5.50. Wypłata albo za mała albo jej wcale nie ma

@Zawiedzion

Chociaż trzeba przyznać że atmosfera naprawdę jest świetna

Jdjsjsks

Jest jeszcze szefowa pani z administracji co sie panoszy po firmie i wydaje rozkazy innym a sama nie ogarnia i nie wie co to rodo moze czas jej wytlumaczyc a nie wypalty wypowiedzenia i inne dokuemnty walaja sie po jej biurku monitor z danymi tez zawsze wloczony nawet jak jej nie ma a to juz chyba jakis paragraf wiec tak chyba nie powinno byc ze kazdy ma kazdego dane jak kto obcy wejdzie do firmy co nie jest trudne to tez bedzie mial wszystkich dane

Ktoś

'trenerka' słowo klucz. Osoba z inteligencją mocno poniżej średniej. Jestem rozczarowana szkoleniem, które miało mnie przygotować do pracy, a dało dokładnie nic. Muszę się pytać wszystkich o wszystko. 'trenerka' na szkoleniu tylko czyta. Dodatkowo ja rozumiem zakaz używania telefonów czy jedzenia, ale czemu ona może w trakcie pracy siedzieć na na fb i pisac na messengerze i żreć? Albo w trakcie szkolenia cieszyć się do telefonu? Może niech daje nam dobry przykład? Bardzo to słabe. Pytania też nie można jej zadać, bo umie odpowiedzieć tylko 'co' albo 'sprawdź w materiałach'. Jak mam kozystac z jej pomocy? Chyba czas na zmianę.

@Ktoś

Skoro trenerka popełnia jakieś błędy to dlaczego nikomu tego nie zgłosisz typu detektorowi firmy, managerowi, czy samej trenerce tylko wylewasz żale na go worku?

*dyrektorowi

Ktos
@Nieznany

Bo ,,dyrektor,, zawsze i tak zwali wine na pracownika ze nic nie rozumie i ze to jego wina a nie ,,trenerki,,.Pozatym trenerka sama nie potrafi prowadzic rozmowy tak jak sie nalezy a wielce poprawia innych i tlumaczy ze to jest zle to do poprawy a sama rozmawia jak nie powiem co...zatrudnijcie osoby ktore cos soba prezentuja a nie tylko ladny wyglad bo kazdy obserwuje i ma swoje zdanie tylko nie kazdy przyjdzie i to powie bo doskonale wie jaka bedzie odpowiedz ,,jak ci nie pasuje to od jutra mozesz nie przychodzic do pracy,, wiele zostalo powiedziane tutaj na temat tej firmy i wspolczuje wszystkim ktorzy musza sie tam meczyc.Sama po sobie wiem jak zostalam potraktowana.CCIG uczy wiecej i wieksze sa mozliwosci.Przynajmniej nie ma takich numerow tak jak tutaj

Just
@Ktos

Żeby chociaż wygląd miała, ale bardzo słaba...

Fakeot

Prowadzenie IG i dodawanie mądrosci nie podbuduje tak zepsutej reputacji...zdjecie na fb z tamtego roku w szczytowej ilosci osob ktore tam pracowaly jeszcze nie zostalo zmienione a 3/4 osob tam z tego zdjecia dawno nie pracuje...zyjecie w jednej wielkiej bańce i sami siebie oszukujecie...a takim cwaniactwem i wykorzystywaniem to tylko szkoda tych ludzi ktorzy tam pracuja.

Kim

Szukam pracy, ale po opiniach tutaj widzę ta firma to sam mobbing i wykorzystywanie :( Uciekłam z poprzedniej firmy przez mobbing i boję się wpaść w kolejną dziurę, a tutaj przydałaby się kontrola i zamknięcie tych "prezesów" i "trenerów", którzy nadużywają swojej wątpliwej pozycji w tej firemce.

@Kim

To nie przychodzi. Nie potrzebujemy tu takich

Hahahah

To napiszcie moze wprost ze szukacie jeleni i osob nad ktorymi przejmiecie 100% kontrole co? Zalosna jest ta wasza firma i podziwiam tych ktorzy tam pracuja bo daja soba tak manipulowac ze szkoda wspolczuje.prezesi...o kant ch...

ssss

Czytając te komentarze jestem w szoku, mam na myśli oczywiście te pozytywy. Co jest pozytywnego w pracy gdzie o jakichkolwiek dobrych warunkach można tylko pomarzyć, brudne podłogi, wszędzie (usunięte przez administratora) brak jakich kolwiek środków czystości w okresie pandemii. Relacje z pracownikami wiele też wiele o sobie mówią. Tak jak ktoś zdążył napisać, Panowie zamiast zająć porządnie się firmą romansują po kątach. Wymagany jest szacunek ale jak szanować kogoś kto potrafi przyjść zazyczyc sobie masażu, klepnąć w tyłek kobiete. Jeszcze lepiej jak szanować żonatego Pana który ma romans. Picie w pracy na porządku dziennym. Szef może wyzywać i krzyczeć na około, bo ma zły dzień, ale jeśli pracownik jest nie w humorze to i tak ma chodzic uśmiechnięty. Szczyt hipokryzji. Wypłaty w terminie, o tym można zapomnieć. Nie polecam pracy w tej firmie. Może Panowie zrozumieją, w co wątpie bo oni nie widzą w tym problemu, ale jeślityle osob pisze komentarze musi być coś nie tak. Radzę zastanowić się nad sobą.

haha
@ssss

Cyt.: "Wymagany jest szacunek ale jak szanować kogoś kto potrafi przyjść zazyczyc sobie masażu, klepnąć w tyłek kobiete." - typowy Darek xD

Rotoelfjrld
@haha

Od czasów CCIG nic sie nie zmienil? XDDD

Nieznany

Jak czytam te wszystkie negatywne wpisy uświadamiam sobie jak zazdrość wpływa negatywnie na ludzi, bądźmy szczerzy nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy, grunt żeby wyciągać z tego wnioski. Jeśli chodzi o firmę KWTD GROUP, pracuje od kilku miesięcy nie wiem co się działo wcześniej, natomiast od momentu kiedy zaczęłam tam pracować na prawdę polubiłam pracę jako sprzedawca. Byłam w różnych call center, gdzie pomiatali ludźmi, szykanowali ich, zabierali to co im się należy, czyli wynagrodzenia... Tutaj jest całkowicie inna sytuacja, wynagrodzenia są ponad miarę, dodatkowe bony, co w innych Call center szefostwo brało je dla siebie bez informowania nas... Atmosfera jest jak najbardziej odpowiednia, ludzie się szanują i tolerują, wiem że ta firma ma coś w sobie i jeśli ktoś myśli inaczej to po prostu jest egoistą i zadufanym w sobie idiotą, bo inaczej tego nazwać nie można. ;)

Profeska
@Nieznany

Robić marketing szeptany to trzeba umieć...

Śmieszek

Nagle szefostwo i ich "dziewczynki" sie obudzilo i sami piszą pozytywne komentarze, zeby ppdbudowac reputacje? ŻENADA :D

Xxx
@Śmieszek

Dokładnie! XD

Eheee
@Śmieszek

Firma od poczatku istnienia na siebie nie moze zarobic na wyplaty i zeby cos dla prezesow zostalo wiec zolnierze walcza :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa KWTD Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Grupa KWTD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa KWTD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa KWTD Sp. z o.o.?

Grupa KWTD Sp. z o.o.
  • Aleja Najświętszej Maryi Panny 18 lok. 2