Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.

Opinie o Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.

Norbert

Świetni ludzie z odpowiednim podejściem i wiedzą do problemu potrafią znaleźć dla człowieka dobre rozwiązanie , miałem kłopoty z wypłacalnością a dokladnie raczej z utraconą płynnością finansową ,gdyby nie zaangażowanie zespołu p. Klaudii dalej bym nie wiedział co robić ,pomogli mi we wszystkim od skompletowania dokumentów poprzez caly proces upadłości konsumenckiej ,byli na każdym etapie zawsze chętni do pomocy i udzielenia rzetelnych informacji , z nimi ten cały proces wcale nie był taki trudny, ale wiadomo jak się ma wiedzę odpowiednie podejście to można zdziałać cuda . Jeszcze raz wielkie dzięki , teraz śpię spokojnie i oddycham pełną piersią nie martwiąc się czy ktoś będzie pukał do moich drzwi .POLECEM , robicie kawał dobrej roboty.

Norbert

nie ma co krytykować ,ja jestem zadowolony , każdy ma prawo do swojej opinii

Chcę zapytać o kwalifikacje wymagane od pracowników kontaktu z klientem. W starym ogłoszeniu dla prawnika nie ma mowy o wykształceniu prawniczym, a jedynie o znajomości przepisów. Czy zatem absolwent prawa, jednak bez odbytej aplikacji, jeśli złoży CV, może liczyć na znacznie wyższe zarobki?

Nowy wpis

Dzień dobry, na ten moment nie poszukujemy pracownika do działu prawnego. Zachęcamy jednak do obserwowania naszych ofert pracy w przyszłości jeśli w dalszym ciągu będzie Pan szukał pracy. Pozdrawiamy serdecznie

Trochę tu pytań o pracę się pojawiło, i widzę, że firma podała swój email z prośbą o wysłanie CV. Ktoś może aplikował w ten sposób i zdradzi, czy jego cv zginęło w otchłani internetu czy faktycznie firma się kontaktuje z takimi kandydatami ;) Chciałabym aplikował na stanowisko związane z marketingiem, niby nie ma na ten moment aktualnych ofert, ale może faktycznie wysłanie cv by coś pomogło. Przy okazji może ktoś pracuje w marketingu i napisze, jak mu się podoba, jak zarobki etc. :)

Nowy wpis

Dzień dobry, na wszystkie otrzymane CV odpowiadamy, aktualnie proces rekrutacji do działu marketingu został zakończony. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy.

@Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.

A po jakim czasie odpowiadacie na otrzymane CV? Macie jakiś określony czas na odpowiedź? Możecie też poinformować, na jakie stanowiska aktualnie poszukujecie pracowników.

MOCNOZAWIEDZIONYIROZCZAROWANY

WITAM SERDECZNIE PROSZĘ O POMOC CENTRALE TWÓJ PRAWNIK 24. MOJA SPRAWA BYŁA PROWADZONA PRZEZ TORUŃ, PODPISAŁEM UMOWĘ A RZEKOMY PRAWNIK NiE WYWIĄZAŁ SIĘ Z OBIETNIC, W TEJ CHWILI MAM KOMORNIKA NA KARKU I CHCE MNIE ZLICYTOWAĆ... MAM SZNUR NA GARDLE. CHYBA BŁĘDNIE ZAUFAŁEM PRAWNIKOWI W TORUNIU ZOSTAŁEM OKRADZIONY PRZEZ KOLEJNEGO (usunięte przez administratora) PSEUDO PRAWNIKA... WOŁAM O POMOC!!! CO MAM ZROBIĆ I DO KOGO SIĘ UDAĆ (usunięte przez administratora)

Zawiedzionymocno
@MOCNOZAWIEDZIONYIROZCZAROWANY

Czy Centrala odezwała się do pana i pomogła ? Miałem dokładnie tą samą sytuacje. Człowiek jest bezsilny. Ale trzeba to jakoś rozwiązać . Ciekaw jestem co pan zrobił ? Czy ktoś w Twoim Prawniku 24 pomógł ?

@Zawiedzionymocno

Dzień dobry, przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakich mogli Państwo doświadczyć. Zależy nam na rozwiązaniu tych spraw. Prosimy o przesłanie dodatkowych informacji na adres e-mailowy centrali: kontakt@twojprawnik24.pl lub zadzwonienie na numerem telefonu 505 803 003. Zapewnimy pełne wsparcie w celu rozwiązania sytuacji.

MOCNOZAWIEDZIONYIROZCZAROWANY
@Zawiedzionymocno

TAK OTRZYMAŁEM INFORMACJĘ... TAK CIEKAWĄ ŻE H.. MNIE STRZELIŁ... ODEZWAŁA SIĘ PEWNA PANI I ZAPROPONOWAŁA MI ROZWIĄZANIE POD TYTUŁEM UWAGA_UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA... DO PANI Z CENTRALI PRZESŁAŁEM DOKUMENTY JAKIE OTRZYMAŁEM OD KOMORNIKA MIAŁA PRZYJRZEĆ SIĘ BLIŻEJ SPRAWIE ZROBIŁA SIĘ CISZA NIKT NIE PISZE W ODPOWIEDZI NA MAILA... Z TEGO WYNIKA ŻE NIEKTÓRYCH TO PRZERASTA... I MASZ TU BABO PLACEK NIEODPOWIEDZIAŁA NA MAILA... (usunięte przez administratora) JESTEM BARDZO ROZCZAROWANY PSEUDO WSPÓŁPRACĄ PRAWNIK24 Z TORUNIA... PANI Z CENTRALI POINFORMOWAŁA MNIE ŻE PRAWNIK Z TORUNIA OKAZAŁ SIĘ ZWYKŁYM NACIĄGACZEM (usunięte przez administratora) I CO TERAZ JA MAM ZA WYJŚCIE...

Andre
@MOCNOZAWIEDZIONYIROZCZAROWANY

Jak też korzystałem z Twój prawnik 24. Wywaliłem z żoną masę pieniędzy, umowa była na pomocy w ogłoszeniu upadłościowej, którą kancelaria ogłosiła jako sukces na Facebooku. Wspomnę że przez niedbalstwo p. Mateusza wszedł mi komornik bo na czas nie wysłał odwołania do pisma które przychodziły prawie codziennie. Miałem współudział w samochodzie, to powiedzieli że napiszą pismo do sądu o wyłączenie z masy upadłościowej. Jak syndyk zaczął szukać majątku i to odkrył to powiedzieli że nie ma co płakać, i tak Sąd umoży mi większość długów więc taka strata to nic wielkiego. Szok. Byłem u " prawdziwego" prawnika który stwierdził że takie instytucje nie powinny nazywać się typu prawnik, pomoc prawna bo tam większość zatrudnionych może jest po liceum. P. Mateusz nawet nie potrafił w KRZ złożyć podpisu, ale mówił że to załatwi. I załatwił mi rok stresu i nerwów z sydykiem. P. Przemysław był bardzo miły dopóki nie wpłynęła ostatnia rata. Jak komuś mówię ile zapłaciłem to się łapią za głowy, a w Kancelarii powiedzieli że skoro tak dużo długów to i zapłata musi być odpowiednia. Mam nadzieję że już niedługo skończy się ta ich " działalności "

@MOCNOZAWIEDZIONYIROZCZAROWANY

Dzień dobry, bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z nami abyśmy mogli dokładniej przeanalizować sprawę. Aktualnie nie mamy żadnych Pana danych żeby rozwiązać ten problem. Prosimy o wiadomość na maila: kontakt@twojprawnik24.pl.

@MOCNOZAWIEDZIONYIROZCZAROWANY

Raczej centrala nie pomoże niestety męża sprawę też przejęli po tp 24 Toruń i także nic nie zrobili tragedia

Nowy wpis

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez maila: kontakt@twojprawnik24.pl. Zapewniamy, że żaden klient nie zostaje bez odpowiedzi i wszystkie sprawy są prowadzone od początku do końca.

Teresa

Polecam wszystkim potrzebującym pomocy wyjścia z długów i nie tylko kancelarie twój prawnik 24 w Gliwicach.Pracuja tam przemili ludzie,pomocni w każdej sytuacji, podtrzymują na duchu, robią wszystko aby pomóc.Jestem im bardzo wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez wszystkie etapy upadłości i obecnie zaczynam nowe życie bez stresu i długów.Pozdrawiam serdecznie ????

@Teresa

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i życzymy wszystkiego dobrego ;)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Twój Prawnik 24 Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Przedstawiciel handlowy. Jaki był jej rezultat?
Krystyna

Hej, wiecie gdzie znajdę do tej kancelarii oferty pracy? Nigdzie w sieci się nie ogłaszają, że szukają pracownika. Jedynie znalazłam jakieś archiwalne na franczyzobiorcę w zeszłym roku...?Może znajdą się tutaj jacyś aplikanci, którzy jednak pracowali w kancelarii i mogliby powiedzieć cokolwiek o warunkach pracy?

@Krystyna

Dzień dobry Pani Krystyno, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres kontakt@twojprawnik24.pl i w przypadku rozpoczęcia rekrutacji weźmiemy Pani kandydaturę pod uwagę. Pozdrawiamy serdecznie.

Hej, widziałam post z maja, w którym ktoś pytał o pracę jako Project Manager. Nie mogłam takiej oferty znaleźć w internecie, gdzie mogła być wystawiona? Mam doświadczenie, chce poczytać o szczegółach. Chyba ze tutaj mi je ktoś wprost przybliży? I czy praca będzie dostępna od kolejnego roku? wtedy zamierzam aplikować

Dzień dobry, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres kontakt@twojprawnik24.pl i w przypadku rozpoczęcia rekrutacji weźmiemy Pani kandydaturę pod uwagę. Pozdrawiamy serdecznie.

Halo, zagłada tu jakiś pracownik i mógłby napisać coś na temat pracy? Dużo opinii klientów ale szukam czegoś o atmosferze pracy? Orientuje się ktoś czy maja wolne stanowiska pracy? Ostatnie ogłoszenie było wystawione 2 lata temu na pracuj.pl tylko do takiej informacji się dokopalam. A to może świadczyć o braku dużych rotacji, prawda?

@Monika

Dzień dobry Pani Moniko, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji w naszej firmie. Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres kontakt@twojprawnik24.pl i w przypadku rozpoczęcia rekrutacji weźmiemy Pani kandydaturę pod uwagę. Pozdrawiamy serdecznie.

Ula
@Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.

A jakieś planowane rekrutacje po nowym roku macie? Na jakie stanowiska? Czy wysyłając do Państwa CV warto zaznaczyć jakie stanowisko najbardziej interesuje kandydata?

@Ula

Pani Urszulo, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie oceniamy zasoby i strategię rozwoju na przyszły rok. Planujemy być elastyczni w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby organizacyjne. Wartościowe CV zawsze są mile widziane, szczególnie z obszaru sprzedaży i marketingu. Jeśli specjalizuje się Pani w jednym z tych obszarów, to proszę o przesłanie aplikacji na adres: kontakt@twojprawnik24.pl

@Monika

Dzień dobry Pani Moniko, zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@twojprawnik24.pl jeśli jest Pani zainteresowana rekrutacją do naszej organizacji. Jeśli chodzi o atmosferę to jest naprawdę rodzinna ;)

marcin92k

Niestety, moje doświadczenie z usługami firmy TwójPrawnik24 w kontekście postępowania upadłościowego było dalekie od zadowalającego. Zdecydowałem się na współpracę z TwójPrawnik24, licząc na kompleksowe wsparcie i doradztwo prawne. Mimo zapłaty dużej kwoty, otrzymałem tylko podstawową usługę w postaci złożenia wniosku o upadłość, co, jak się okazało, nie różniło się znacznie od efektu, jaki mógłbym uzyskać samodzielnie. Dowiedziałem się od syndyka, że obecnie każdy, kto składa wniosek o upadłość, praktycznie zawsze ją otrzymuje, co jest powszechną praktyką po nowelizacji przepisów i w związku z licznymi upadłościami spowodowanymi pandemią. Firma zaś po ogłoszeniu samej upadłości przedstawiła to jako wielki sukces i naciskała na wystawienie pozytywnej opinii w Internecie. Na tym etapie poinformowano mnie, że oni już swoją pracę zakończyli, ponieważ cała dalsza procedura to już sprawa kontaktu upadłego z syndykiem do czego nie zostałem w żaden sposób przygotowany. Brakowało mi szczegółowego doradztwa, zwłaszcza w zakresie komunikacji z syndykiem i przygotowania do kluczowych aspektów postępowania upadłościowego. Pomimo że firma znała wszystkie detale mojej sytuacji, nie otrzymałem od nich żadnych wskazówek, jak postępować w dalszej części procesu, co mówić, a co nie. Niestety jedyną osobą, która udzielała mi doradztwa była p. Ewa, jak się po fakcie dowiedziałem niebędąca prawnikiem, a będącą magistrem filologii polskiej. Obiektywnie rzecz ujmując, trudno oczekiwać od osoby bez wykształcenia prawniczego wiedzy na temat tego jak odpowiednio przygotować upadłego do rozmowy z syndykiem w sprawie o upadłość. W wyniku braku należytej staranności, syndyk uznał, że do powstania mojego stanu niewypłacalności doszło w wyniku rażącego niedbalstwa, pomimo tego, że rzeczywistą przyczyną tego stanu była niezależna ode mnie pandemia, która uniemożliwiła mi import towarów z Chin oraz upadłość centrum handlowego, w którym prowadziłem sklep, a więc okoliczności niezawinione przeze mnie. Przy istnieniu takich okoliczności można było z dużym prawdopodobieństwem uzyskać o wiele korzystniejsze rozstrzygnięcie. Efekt końcowy mojego postępowania upadłościowego, w którym to otrzymałem maksymalny, siedmioletni, wymiar planu spłaty, był taki sam, jak gdybym samodzielnie przeszedł przez cały proces, bez żadnego profesjonalnego wsparcia. Czuję, że moje zaufanie i inwestycja finansowa w usługi TwójPrawnik24 zostały zmarnowane. Moim zdaniem, usługi, które otrzymałem, były niewystarczające i nieodpowiednie do moich potrzeb, a brak kompleksowego doradztwa i wsparcia w tak ważnej sprawie był dla mnie dużym rozczarowaniem. Swoje niezadowolenie zgłosiłem przedstawicielom firmy TwójPrawnik24, jednak w odpowiedzi otrzymałem przypomnienie, iż była to umowa starannego działania, a nie umowa rezultatu, jednak jak już wyżej wspomniałem, w moim odczuciu nie doszło niestety do starannego działania.

@marcin92k

Szanowny Panie Marcinie, nasza firma wykonała dla Pana wszystkie elementy, które zawarliśmy w umowie. Został Pan szczegółowo pouczony o przebiegu oraz o wszelkich konsekwencjach prawnych związanych z prowadzeniem postępowania upadłościowego, co potwierdził Pan w złożonym oświadczeniu. Umowa reguluje również krąg osób uprawnionych ze strony Zleceniobiorcy do wykonywania umowy i nikt nie wprowadzał Pana w błąd co do osób, które świadczyły usługi doradcze, oraz reprezentowały Pana w toku postępowania o ogłoszenie upadłości. Cały wniosek został sporządzony przez naszego wykwalifikowanego prawnika. Spotkał się Pan z naszym doradcą dwukrotnie i wszystkie czynności zostały szeroko omówione oraz wytłumaczone. Na żadnym z etapów obsługi nie zostały zgłoszone żadne zażalenia. Jeśli chodzi o efekt końcowy to był on dla Pana sytuacji finansowej jak najbardziej korzystny.

Jakie są warunki zatrudnienia w Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.?

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.. Poszukiwani są Project Manager. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Długi

Potrzebuje adwokata który pomoże mi zrobić upadłość konsumencka

@Długi

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu telefonicznego na numer: 505 803 003 lub poprzez maila: kontakt@twojprawnik24.pl. Pozdrawiamy serdecznie.

Krystyna

Może dla odmiany pracownik firmy wypowiedzi się o warunkach? Nie zrozumcie mnie źle, fajnie, że jako klienci się wypowiadacie, to też daje pewien obraz firmy dla potencjalnego kandydata :-) Kojarzę, że kiedyś szukali Managera ds. Sprzedaży. Wiecie może, czy często szukają osób do działu? Nie musi być konkretnie stanowisko managerskie. Jak oceniacie zarobki i atmosferę? Na tych dwóch kwestiach najbardziej mi zalezy.

Milosz880212

Witam jak narazie jestem zadowolony. Spłaciłem sam trzech wierzycieli . Ale dzięki prawnikom w przypadku jednego umorzyl sad część lichwiarskiej pożyczki. Zostało już dwóch więc to już nie 5 wierzycieli. Gdyby nie skuteczne sprzeciwy sporządzane od nakazów zapłaty ..to na dzień dzisiejszy miałbym 5 komorników..przy kosztach egzekucyjnych musiałbym wiele lat wychodzić z długów.. ale jak wcześniej wspomniałem zostało dwóch wierzycieli wiec juz dużo lepiej niż na początku. Wiadomo że długi trzeba spłacać ale nie zawsze do końca wierzyciele przestrzegają prawa..jak np mBank który zajął część diety na poczet odsetek za kredyt odnawialny..pozdrawiam kancelarie z Torunia :)

Jozek

Na podstawie podpisanej umowy I udawanej pomocy oraz ciszy i braku zainteresowania klientem .

Dzień dobry Panie Józefie. W naszej kancelarii, doradca najpierw przedstawia umowę oraz jej warunki. Po zapoznaniu się z umową oraz akceptowaniu jej, następuje podpisanie umowy oraz wpłata ustalonej kwoty. Jest ona wcześniej przedstawiona w umowie oraz omówiona przed jej podpisaniem.

@Jozek

Pani Anno, jeśli czuje się Pani zaniedbana ze strony jednego z naszych doradców, zachęcam do kontaktu z Centralą w celu wyjaśnienia sytuacji. Na pewno sprawdzimy jaki jest Pani problem i będziemy starali się go rozwiązać.

Katarzyna

Zastanawiam się dlaczego Pani tak sądzi? Ja miałam okazję skorzystać z ich usług i jestem zadowolona.

ciągle te same schematy

Zawidziona1

Zgłosiłam się do prawnik 24 kilka miesięcy temu .początek był obiecujący miła rozmowa itd.pani kazałai przestać spłacać kredyty i płacić w ratach za usługi nie odbierać tel od wierzycieli i nie wpuszczać windykacji. Kiedy przesyłałam pisma które przychodziły słyszałam że na to nie odpowiadamy nigdzie nie mogłam powiedzieć że szykuje upadlosc .teraz kiedy otrzymuje nakazy zapłaty mam odwolanie otrzymać jene-maila i sobie wysłać. W sądzie też będę Sama więc za co te pieniądze biorą? Nie wiem co mam dalej robić czy szukać pomocy gdzie indziej czy czekać aż zostanę bez środków do życia ale im mam płacić dalej i nie obchodzi nikogo z tej śmiesznej firmy ze w pracy wzięli ukraincow a my na bruk.moze ktoś ma jakąś radę co z tym zrobić.pozdrawiam.

@Zawidziona1

Proszę napisać mi jak dalej jest z twoją sprawą jestem w tej samej sytuacji co ty i nie wiem co mam robić czy dalej im płacić za nie robienie nic w mojej sprawie

Lenka

Zaczełam z nim współpracę w maja przez telefon wszystko było piękne ale po pół roku dowiedziałam się że są wierzycielem i dopóki nie zapłacę ustalonej kwoty w całości to nie mogą nic zrobię a w umowie jest że są zleceniobiorca nie wiem co dalej robić

Alek

Bardzo polecam Kancelarie w Toruniu bardzo uprzejmi i kompetentni. Pierw umówiłam się na rozmowę. Po analizie mojej sprawy wyjaśnili wszystko całą sprawą zajmują się oni, częsty kontakt z Panem Mateuszem bardzo miły i sympatyczny. Ja po prostu sama to bym nie wiedziała co robić, a tak oni mi pomagają jestem bardzo wdzięczna kancelaria Twój Prawnik 24 w Toruniu.

@Alek

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy ;)

@Alek

Zero pomocy

zero pomocy tylko zapłać i zostajesz sam

Grzegorz

Dodam że kancelaria nie zaniedbując moją sprawę tym samym złamała zapisy w umowie co oznacza zerwanie umowy.

Emilia
@Grzegorz

A w jaki sposób zaniedbali Twoją sprawę? Przegrałeś przez to czy jak?

Grzegorz
@Emilia

Tak straciłem przez ich zaniedbanie bardzo dużo pieniędzy

Arek

Witam mam pytanie czy ktoś robił upadłości konsumenckej bym prosił o opinie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Prawnik 24 Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Prawnik 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.?

Twój Prawnik 24 Sp. z o.o.