Opinie o Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Sochaczew

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Sochaczew

Były Klient

Ciekawe ,że firma Vego tak aktywnie odpowiada na komentarze , a telefonów i korespondencji nie odbiera i nie udziela wyjaśnień firmą windykacyjnym i kancelarią prawnym próbującym odzyskać należności dla swoich klientów. Głównym hasłem reklamowym tej firmy powinno być ,,POTRAFIMY PREFEKCYJNIE KŁAMAĆ I OSZYKIWAĆ''

@Były Klient

Jedno jest pewne, telefonów nie odbierają ani szefowa ani pracownicy a maile wracają z hasłem error. Potwierdzam, że tak jest jak pisze osoba powyżej.

Restauratorka Nowy wpis
@Były Klient

Można ich odwiedzic stacjonarnie ul Pokoju 8 Sochaczew restauracja Diogos . spedycja się znudzila teraz knajpy otwierają

Ja Nowy wpis
@Restauratorka

No właśnie , a pani Małgorzata Jaworska teraz na FB jest jako Margo Jaw-ka i chętnie odpowiada na komentarze na stronie restauracji diogo. Mają nas za totalnych idiotów, nie dość ze tylu ludzi oskubały za te pieniędzy biznes otworzyły a jeszce zadowolone jakby nigdy nic. Na nich niema kar nie rozumiem?

Jaka atmosfera jest między działami w Vego Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

Chyba mam deżavju. Proponowały Ci stanowisko tylko wybierasz do którego działu pójść?

Transport międzynarodowy

Mam pytanie, czy firma VEGO Sp. z o.o. jest w trakcie procedury upadłościowej? Na odpowiedź pd p. Małgorzaty raczej nie ma co liczyć ale może ktoś z państwa wie? Ewentualnie gdzie to można sprawdzić?

@Transport międzynarodowy

Nie jest. Sprawdzic można tutaj (usunięte przez administratora)

Chyba jednak jest.

@Transport

Według KRSu nie jest na dzień dzisiejszy wnioskowano o upadłość. A co kombinuje szefowa już nie jest żadną tajemnicą.

Przewożnik

Na pewno nie od VEGO...

Czy po rozmowie w Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Poszkodowany.

Ja bym się wstrzymał, to może być kolejna pułapka Małgosi na uzyskanie czasu. Wszystkie wyndikacje są takie same, uda się sciągną nie uda sie nie sciągną, nic wielkiego nie wymyślą. Wszystko zależy od nastawienia dłużnika. Reszta jak uważasz.

Transport

Witam. Czy komuś udało się odzyskać należności? Bo ja niestety nadal nic.Pozdrawiam

Przewożnik

Kilkanaście spraw pozytywnie zakończonych spłatą przez Was z firmą VEGO? Jak się nazywa wasza firma?

Tylko że z góry trzeba płacić , a potem chciałyśmy jak najlepiej, no wyszło jak zawsze... LOLL A co to jest wyndykacja terenowa dłużnika, to jakiś preparat z chin?

Transport

Mam pytanie, żeby podać do prokuratury zarząd tej firmy, trzeba iść do Sochaczewa czy niema znaczenia która prokuratura? Czy kyoś wie coś na ten temat?

trans-piosek

502-111-044 telefon pod ponad miesiąca nie odpowiada... Problem z płatnością!!! wzywam do zapłaty FV 457/09/2020 1008,60zł zlec 070/09/2020/wa

przewoźnik
@trans-piosek

po wysłaniu wezwania do zapłaty na właściwy adres @ otrzymałam potwierdzenie przelewu, dziś przyszły pieniądze na konto także dziękuje jesteśmy na zero mimo poślizgu jestem zadowolona mam nadzieję że pozostali przewoźnicy też odzyskają swoje pieniądze. Pozdrawiam wszystkich

@przewoźnik

A jaki niby jest ten prawidłowy adres @ ? Bo my do dzisiaj zero kontaktu. Czy może pani Małgorzata sama sobie wystawia komentarze?

@trans-piosek

Ciekawe. Jak zaczną znikać wpisy z giełdy wierzytelności to uwierzę że komukolwiek zapłacili. Bo na razie to tych wpisów przybywa.

trans-piosek
@TIR

biuro@vego.net.pl napisałam jedno wezwanie tak jak tu na giełdzie polubownie z zapytaniem kiedy realnie mi zapłacą, bo nie mam ochoty na przepychanki w sądzie 1008zł wiec kwota nie wielka za 1,5h w odpowiedzi na @ otrzymałam potwierdzenie przelewu. Jako ze wcześniej gdzieś wyczytałam że firma podsyła fikcyjne potwierdzenia przelewu do końca nie byłam pewna czy ta kasa do mnie dotrze. jednak następnego dnia odnotowałam wpływ na rachunek. także mi się udało odzyskać pieniądze, polecam się zwrócić do nich polubownie może akurat sie jakoś uda dogadać, bo wrzucanie na giełdę wierzytelności kolejnej fv w mojej ocenie mija się z celem. pojedyncze jak widać udało się uregulować. Pozdrawiam wszystkich

urbanczyk-transport

Zapłacili?

Transport

(usunięte przez administratora) Brak płatności, brak kontaktu. Z dnia na dzień przybywa wpisów na giełdzie wierzytelności. Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bezczelnie oszukiwać ludzi ,którzy zarabiali dla nich pieniądze ponosząc koszty paliwa itp. A Vego co zniknęło a reszta niech się buja z długami.

@Transport

Numer telefonu 502111044 jest aktywny, prose o przesłanie sms, odpowiemy na kazdy kontakt SMS, lub mail: biuro@vego.net.pl skrzynka jest uszkodzona i odbija jakby e-mail nie istnia ale otrzymujemy maile i po otrzymaniu potwierdzimy każdy który do nas dotrze. Bardzo przepraszamy za zaistniałe trudności.

@VEGO

Ale bzdura. Wczoraj próbowaliśmy się kilkanaście razy skontaktować. Skoro potrafi Pani tutaj odpowiadać to proszę o deklaracje kiedy spłaci pani zaległości wszystkim firmą które na to czekają. Te Firmy prowadzą ludzie ,którzy mają rodzinę, dzieci i teraz co mamy im powiedzieć że w tym roku świąt nie będzie bo Pani Małgosia nie zapłaci za faktury.

@Transport

Proszę o kontakt SMS lub mail, odpowiemy na każdy kontakt.

@Vego

Proszę na tym forum zadeklarować kiedy Vego zapłaci wszystkim firmą. W pani e-maile i sms-y zarówno ja jak i inne firmy którym pani zalega już nie wierzymy. A ja wiem o 4 takich firmach , które czekają na płatność

Przewoźnik
@Transport

Nie tylko koszty paliwa. Jeszcze do każdego zlecenia trzeba było VAT 23% dopłacać. Ten system też chory, powinni VAT ściągać od razu od zleceniodawcy , a nie my wykonujemy, koszty ponosimy , podatek za robotę płacimy a spółka rozpada, Nie obchodzi mnie, ja podaje do sądu pozew o spłacanie faktur wraz z odsetkami i jednocześnie do prokuratury o (usunięte przez administratora) Niech idzie i siedzi parę lat, my i tak pieniędzy już nie zobaczymy. Jak ona potrafi wysyłać potwierdzenia przelewu których nie wykonała, potrafi spłacać tylko część VAT a resztę nie, takie numery ze głowa mała, a teraz bzdury wymyśla jakiś anglojęzyczny , że do końca stycznia spłaci, nie prawda. Śledztwo wszystko wyjaśni. pozdrawiam pani małgosiu.

@Przewoźnik

Zgadzam się z tym. Dlatego też zgłosiliśmy sprawę do US a teraz będziemy wysyłać informacje do firm z których woziliśmy towar że nie otrzymaliśmy zapłaty.

@Przewoźnik

Od poniedziałku 21.12.2020 zapraszam wszystkich do kontaktu mailowego biuro@vego.net.pl proszę o przesłanie maila i odpowiemy na każdy nadesłany mail, ustalimy możliwości spłaty, nie pozostawimy nikogo bez rozwiązania. Nie uciekamy od odpowiedzialności za zobowiązania i nie możemy obiecać ze będzie to jednorazowa platność ale postaramy się znaleźć rozwiązanie spłaty. Proszę o kontakt mailowy - biuro@vego.net.pl

@Transport

Proszę o podanie danych państwa firmy, bo komentarzy oczerniających mnóstwo, a może warto podać dane i rozwiążemy problem. Bo odpowiadamy nie wiadomo komu. Proszę o maila na podany adres z dopiskiem Transport-GoWork lub tutaj podać dane.

Vego props
@Vego

Komentarzy oczerniających mnóstwo? Ciekawe dlaczego? Jak można oczerniać tak wspaniale zarządzaną firmę? Nie mam pojęcia. Jestem pewny, że te wszystkie komentarze to trolle internetowe i konkurencja, chcące zbezcześcić nieskazitelną reputację i renomę tej jakże profesjonalnej spółki. Jak transport to tylko od Vego. Tak profesjonalnie bezczelnych ludzi ze świecą szukać. Idealny sposób aby nigdy nie zobaczyć swoich pieniędzy. Polecam

Transport-gowork
@Vego props

A ten dopisek po to, żeby było wiadomo kto z wielu się upomina.? Ale dlaczego? Bo reszcie skoro się nie upomina zapłacić nie trzeba czy dlatego żeby wiedzieć komu zrobić koło pióra?

Belstil

Belstil

Klient

Widać Vego nigdy nie oduczy się kłamać. Po wysłaniu do nich sms dostajemy informacje że proszą o szczegóły płatności na email. Jak wysłaliśmy email to oczywiście ERROR. Zero odpowiedzi. Nie mamy zamiaru się już prosić o swoje, dlatego idziemy do sądu. Oraz zrobimy tak jak inni pisali na tym forum poinformujemy firmy z których jechaliśmy.

@Klient

Wszystkie maile docierają i na każdy odpowiadamy. Po co to kłamać. Żaden mail nie dostał bez naszej odpowiedzi.

klient
@Vego

No właśnie po co kłamiecie, żadna odpowiedź z waszej strony do nas nie dotarła.

@Vego

tak, tak odpowiedzi dotrą tak jak te przelewy widmo , których potwierdzenia dostaliśmy.

Hubert
@Vego

(usunięte przez administratora) kocopolow. Faktura 270/20 trasa tarnowo podgorne podkowa lesna termin platnosci 30.12.2020 kwota 467,40 brak platnosci do dziś. Odwiedze was wkrotce w firmie

IRYNA

Nie płacą i nie kontaktują się.

Jakby komuś trzeba było to prokuratury że ona nie działa sama, to jest łańcuch. proszę bardzo (usunięte przez administratora) Zerknijcie do końca.

Oczywiście wszystkie te firmy to (usunięte przez administratora) i następna też już jest nazwa się pojawiała i znikała we wcześniejszych postach

Fv brak zapłaty

Czy można jakieś info na ten temat ?

@Fv brak zapłaty

A kiedy była wykonana usługa? Podasz datę?

Witam. Ja dzisiaj wysłałam wezwania do zapłaty i zobaczymy z jakim skutkiem. Na pewno dam znać. Pozdrawiam

@Ania

Raczej nie był bym optymistycznie nastawiony na to że Vego cokolwiek zapłaci. Ja skierowałem sprawę do sądu i Pani też radzę bo polubownie to z nimi nic się nie załatwi. Pozdrawiam

@Ania

Na początku myślałem że jestem jedyny co został (usunięte przez administratora) Ale widzę że jest nas dużo, i zaczynam się przekonać że dziawała umyślne, jest zwykłą oszustką, trzeba zrobić wszystko by się tym zajęła prokuratura. Bo z sądem też nic nie urwiemy. Ale jak pójdzie posiedzi będe spokojniej spał.

TIR

A próbowałeś już coś się dowiedzie jak to zgłosić do prokuratury?

@Ania

Nic Pani nie dostanie proszę nie robić sobie nadzieji,z drugiej strony nie rozumiem was wszystkich którym ona jest winna pieniądze,macie dokładny adres gdzie mieszka to na co czekacie ? Otworzyła już drugą firmę i sobie spokojnie robi lody.

Ja.
@TIR

Wysłałem dopiero, tak jak było opisałem. Dam znać za miesiąc jak otrzymam jakieś pismo. Przede wszystkim trzeba zablokować jej żeby nie posprzedawała swoje majątki. Kumaty prawnik jej nie odpuści. Chociaż ona też sobie prawnika wzieła, więc trzeba ostrożnie i delikatnie.

@Ja.

Ona nie posiada żadnego majątku

Skąd to wiesz?

Bo znam

@Zenek

Skoro znasz to może powiesz jak jest nazwa jej nowej spółki?

@Transportowiec

Proszę(usunięte przez administratora)z pewnością zaraz dostanie usunięte tak jak poprzednio :) i od razu napiszę gdyby czytała sama właścicielka nazwa (usunięte przez administratora)może kojarzyć się różnie więc proszę nie straszyć sądem :)

@Zenek

Z całego tego doublegu tylko wcześniejsza nazwa miejscowości pasuje Sochaczew, reszta nie. Nie wiem skąd to brałeś. Proszę nie pisać głupot, chyba że jakieś dowody masz np że kyoś tu sie ukrywa pod innym imieniem.....itd

@Zenek

Słuchaj Jacku Z. , spadaj stąd i staraj się nie pojawiać mi się na oczy. Bo zaczne coś tu udowadnieć i to ciężko zniesiesz.

Zenek

Już uciekam , ale się wystraszyłem:))))

@Transportowiec

Pani Małgorzato czyżby nie znała Pani nowej nazwy swojej drugiej firmy ? Ktorej siedziba jest na ul.Warszawskiej w Sochaczewie :)

Wojtek

Macie duży problem z nadgodzinami?

Przewoźnik

Brak płatności za wykonany transport, brak kontaktu z firmą!!!!!!!

Witaj w klubie ????

Halina

Czy firma nadal funkcjonuje? Czy ma jakąś nową nazwę? Można to wywnioskować po wpisie niżej. Ktoś coś wie na ten temat? A jeśli to błędne informacje to czy aktualnie firma przyjmuje do pracy nowe osoby? Na jakie stanowiska można aplikować do Vego?

Dawid.K

Co za bzdura, znam właścicieli tej firmy i już to zgłosiłem to jest działanie na szkodę firmy niczym nie związanej z VEGO.. skończy się to w sądzie. Ludzie nie myślicie co piszecie.

@Dawid.K

Kto niby jest nie powiązany z Vego ?

śWISTAK
@Dawid.K

Tak tak, a świstak siedzi i zawija to w te sreberka... Jak to cudownie, że wymieniona przez "anonima" firma ma tak oddanego przyjaciela jak pan a także że zupełnie przypadkowo znalazł on się na stronie poświęconej firmie Vego nie mającej z nią zupełnie nic wspólnego i to 2 godziny po ukazaniu się komentarza... Próbujecie ludzi zastraszyć czy co?

Grzegorz Lenard
@Dawid.K

Dzień dobry. Skoro zna Pan właścicielkę firmy proszę o przekazanie jej mojej prośby o kontakt. Grzegorz Lenard 504007420

firma transportowa

firma vego to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie płacą za ładunki i jest bardzo ciężko się z nią skontaktować

maniel

prosze o informacje jak nazywa sie ta nowa firma

Klient

Proszę o nazwę lub nip firmy, to jest dowód że dzałania były celowe, a nie ktoś jej nie płacił. Takie osoby powinny wiedzieć , że będą konsekwencje.

fv brak zapłaty
@Klient

(usunięte przez administratora) już tej firmy nie ma na transie, ja bym proponował jakiś pozew zbiorowy może, na giełdach wierzytelności jest sporo osób poszkodowanych

Zły

Dlaczego nie jest napisana pełna nazwa nowego wałka Pani Małgorzaty ?

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Nadal nie otrzymałem zaległego wynagrodzenia. Proszę o podanie numeru telefonu do Pani Małgorzaty, ponieważ chciałbym się w tej sprawie skontaktować.

VEGO

502111044 ZAPRASZAM, VEGO NIGDY NIKOMU NIE ZALEGAŁO WYNAGRODZEŃ!!!!!!!! Proszę o podanie danych, komu nie wypłacono wynagordzenia!!!!!!!!

Profesor
@VEGO

Więcej tych wykrzykników daj xD

• Jak się pracuje w Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Sochaczew

Vego Sp. z o.o. (Firma zamknięta)