Opinie o Vegab Foods Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vegab Foods Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vegab Foods Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vegab Foods Sp. z o.o. w Wieliczka

NiePolecam Nowy wpis

Polecam omijać szerokim łukiem. Pracownicy są traktowani bez szacunku, kontrolowani na kamerach (momentami non stop). Warto dodać, że kamera znajduje się również w pomieszczeniu socjalnym, co prawda zaklejona- (po malowaniu, nie z uwagi na prywatność pracowników) -pracodawca twierdził, że z tego powodu nie jest to naruszenie prywatności, jednak mimo próśb nie została ona przeniesiona. Komunikacja nie istnieje, wszystkie problemy występujące w lokalu są zwalane na błędy pracowników, pomiędzy pracownikami a szefostwem panuje bardzo napięta i dziwna atmosfera, co przekłada się na jeszcze większą liczbę spięć i nieporozumień.

Czy w Vegab Foods Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Burgerowy Nowy wpis

Kiedyś były premie 100 i 300 co miesiąc ale często dostawały je te same osoby

Burgerowy Nowy wpis

Praca umiarkowanie dobra, zależy od zespołu, płaca niska ale obiad gratis.

WhereIsMyVegab

Pracowałem prawie, rok, praca jak to praca w gastro, w porównaniu z innymi tego typu na pewno na plus darmowy posiłek i przerwa, reszta zależy od teamu na jaki się trafi :)

Brałeś udział w rekrutacji do Vegab Foods Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
Mały

Zapraszają na dzień próbny pomimo, jak to stwierdzili zakończenia rekrutacji, ale spodobało im się CV .Po przepracowanych godzinach, są zadowoleni z pracownika - jednak stwierdzają, że dalej mają rekrutacje i dadzą odpowiedz pozytywną lub negatywną po 5 dniach . ( pierwsze kłamstwo ). po 5 dniach nikt się nie odzywa , więc sam dzwonie do właściciela , który obiecuje oddzwonić w ten sam dzień - czego nie robi . Za dzień próbny nie otrzymałem złotówki , sądzę, że zgłoszę to do inspekcji pracy . Nie polecam . Uważam że jest to ich sposób na darmowego pracownika .

Zostaw merytoryczną opinię o Vegab Foods Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Vegab Foods Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vegab Foods Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Vegab Foods Sp. z o.o.
  • Sadowa 85