Opinie o Finemedia Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Finemedia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Finemedia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finemedia Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 4 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Finemedia Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Administrator Sieci. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jaki jest styl zarządzania w Finemedia Sp. z o.o.?

Nie ma żadnego zarządzania :P Ogólnie zależy o co pytasz. Są działy, każdy ma kierownika, a nad kierownikami jest 2 szefów. Jednakże nie ma jako takiego zarządzania, bo kierownik ma przekazywać informacje do prezesów i w dół, a nie ma realnej władzy nad wieloma procesami w firmie.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Finemedia Sp. z o.o. na Doradca Klienta? 21 listopada ogłoszenie na Pracuj.pl.

Podstawa na konto, a reszta ilu klientów zdobędą wszyscy

John

Po wysłaniu CV dostałem meila że bardzo im się podobają moi umiejętności, nie długo otrzymałem linka do rozmowy technicznej, która trwała 1.5 godziny - bardzo długo jak dla mnie. Adrianowi G chiało się porozmawiać, nie wiem, ale jak chcę się sprawdzić poziom techniczny to wystarczy 20 min. Najgorsze to że nie dostałem odpowiedzi nawet...na poważnie chciał płacić 4.5k i to przy relokacji, nie obchdziło go gdzie będę mieszkać jak się zgodzę.

@John

To dlatego, że nikogo nie szukają

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Finemedia Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Technik telekomunikacji – instalator GPON wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w Finemedia Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Realnie - szkoda gadać. Zwykły januszex, niskie zarobki, brak możliwości rozwoju

Jolanta

Niskie to ile tak mniej więcej? Skoro nie na też możliwości rozwoju to może są jakieś inne benefity jak karta sportowa albo opieka medyczna chociaż?

@Jolanta

Allianz i Multisport są częściowo dotowane, więc trochę na plus, ale wiele firm teraz wprowadza darmowe UM i Multisport Ogólnie zależy od stanowiska. Jednak 5000 brutto to górna granica na większości stanowisk, nieważne czy informatyk czy osoba bardziej reprezentacyjna

Alicja

inf za 5 tys brutto? to czym oni się tu w firmie tak właściwie zajmują? ciekawa jestem przelicznika nakładu i potencjału z pracy na taką przytaczaną stawkę

@Alicja

Nie no, bez przesady, informatycy zarabiają mniej (to po prostu max dla ogólnie firmy, rzadko którzy przekracza tę kwotę): - administrator sieci ma 4300 + 300 premii - helpdesk 3100 + 300 premii Ewentualne podwyżki do ~10% rocznie Można to sprawdzić na olx itd. Praktycznie szans na wyższe widełki nie ma. Helpdesk jak to helpdesk, pomaga klientom indywidualnym, konfiguruje sprzęt itd. Mimo to zarabiają jakieś niemożliwe grosze blisko minimalnej. administrator robi wszystko - przede wszystkim klienci biznesowi dzwonią na infolinię + pilnuje by się firma nie poskładała. Po skończeniu typowych zadań robią inne, dowolne - od programowania po jakieś konfiguracje itd. W sumie musisz być specjalistą od wszystkiego. Dla mnie finemedia to przede wszystkim - masz papierek, idziesz do innego pracodawcy. Dlatego, że nie nauczysz się nic praktycznego, bo firma jest mocno przestarzała w technologiach. Wszystko utrzymywane jest na lokalnym sprzęcie i od lat nie ruszane, bo "działa", a że psuje się co chwile ...

Celina

Pracują tam sami normalni ludzie. Atmosfera w pracy, jest bardzo dobra.

Jolanta
@Celina

A oprócz atmosfery można liczyć na jakieś benefity? Pisali o Multisport i ubezpieczeniu medycznym. Prawda to?

@Jolanta

Raczej się tego od tej "Pani" nie dowiesz, bo nikt taki nie pracował w firmie. Natomiast Multisport i UZ są za dodatkową opłatą. Dodatkowo usługi FM są znacznie tańsze dla pracowników.

Sandra

Przeszło 3 tygodnie temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Aplikowałam na stanowisko "Specjalisty ds. Kadr i Płac". Pracy nie dostałam, na plus zdecydowanie atmosfera w firmie. Sama rozmowa przyjemna, pytania raczej standardowe. Dostałam kilka zadań do zrobienia w Excelu, chcieli sprawdzić, jak sobie z nim radzę. Czuć w relacji szczerość, nie ubarwiają rzeczywistości, mówią otwarcie, na co można liczyć. Zatrudniają na umowę o pracę, jest multisport oraz ubezpieczenie medyczne.

Teresa
@Sandra

Te zadania w Exelu to raczej takie podstawowe czy może trzeba mieć jakieś większe skille żeby dać radę? Ile osób jest obecnych przy rozmowie? No i jak z wynagrodzeniem - jest miejsce na negocjacje?

A.T

Widzę że wiele osób interesują zarobki. Pracuje się po to by zarabiać, atmosfera jest ważna, nie jest jednak najważniejsza. Współpracowałem z firmą przeszło 3 lata temu. Zarobki były na dobry poziomie. W momencie kiedy pracowałem w firmie, człowiek miał komfort psychiczny. Nie musiał się przejmować czy mu starczy do pierwszego, a i na wakacje pieniądze się znalazły. Na moim stanowisku było to 3500 - 5000zł na rękę w zależności od premii za wynik. Atmosfera była ok. Nie było idealnie, jak to w pracy. Ale narzekać nie można było. Zdarzało się że połowa naszego działu była na L4, wtedy był młyn niesamowity. Tam naprawdę jest co robić, obsługa klienta do najłatwiejszych nie należy. Szczególnie w branży IT, wiele osób ma problem by zrozumieć że ich sprzęt nie działa, że to nie wina operatora. Tacy klienci potrafią napsuć krwi. Za mojej kadencji były już takie benefity jak ubezpieczenie medyczne w Allianz, multisport, zwrot kosztów dojazdów. Osobiście brakował mi jakiś dodatków świątecznych, wakacyjnych które w innych firmach są.

@A.T

A można jeszcze dopytać w którym roku ta kadencja była? Bo nie wiem czy w treści tego nie przeoczyłam. I ciekawa byłabym szczegółów na temat tych premii i wyników, jak to było liczone?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Finemedia Sp. z o.o.?

Ciężko powiedzieć. Są różne stanowiska. Firma ma 5 niezależnych działów i cały czas powstają nowe. Każdy kierownik ma swoje wymagania co wpływa na pytania. Podejście jest indywidualne. Pytania pojawiają się w trakcie rozmowy. Każdy z pracowników ma też inne potrzeby.

Alicja

Czyli wynagrodzenie również indywidualne? A zdarza się, żeby na tym samym stanowisku dwie osoby za tę samą pracę zarabiały inaczej?

Maciej

Firma ma charakter lokalnej małej firmy gdzie większość osób się zna po imieniu, żartuje ze sobą i rozmawia, pracownik nie czuje się jak numerek w korporacji. Mój kierownik jest super gościem który bardzo dba o swój team. Dodatkowo multi i ubezpieczenie oraz co jakiś czas inne atrakcje. Polecam

Pracuje się tu naprawdę bardzo przyjemnie. Wynagrodzenie podstawowe jest godziwe, na poziomie średniej krajowej, do tego dochodzą wysokie premie realnie do wyrobienia. Cyklicznie organizowane są dla wszystkich imprezy integracyjne. Od wyjazdu w góry po rejsy po Odrze. Jest Multisport co jest dla mnie kwestia priorytetową. A że wiadomo że sport to zdrowie???? Pakiet Multisport uzupełniony jest niedrogim prywatnym ubezpieczeniem medycznym. Składa wynosi niecałe 25zł.

Maja

Po rozmowie ze znajomymi który nadal pracują w firmie stwierdziłam że warto podzielić się opinią. Pracowało się tam naprawdę przyjemnie. Zdarzały się gorsze dni gdy były jakieś awarię i klienci dzwonili i krzyczeli na osoby które za awarię odpowiedzialne nie były. Warunki zatrudnienia ogólnie ok. Co było powiedziane, było też później realizowane. Nie pracuje już u nich bo sytuacja życiowa zmusiła mnie do wyprowadzki z Wrocławia.

Przemysław
@Maja

Fajnie że się tym podzielilas. Coś o wynagrodzeniu tez powiesz? Ile wpadało na rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o Finemedia Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Finemedia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Finemedia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finemedia Sp. z o.o.?

Finemedia Sp. z o.o.
  • Zwycięska 14E/4 lok. 6