Opinie o Lantrans Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lantrans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lantrans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lantrans Sp. z o.o. w Warszawa

Maryla Nowy wpis

Hej, generalnie to chciałam sprawdzić czy bez doświadczenia też biorą kierowców, bo chłopak w międzynarodówce go jeszcze nie ma a pisali kiedyś w ofercie na C+E, że jednak wymagają ze 2 lat. tylko czy tu w ogóle jeszcze biorą kierowców? coś kiedyś pisaliście, że z kasa chyba były problemy

Daniel Nowy wpis
@Maryla

Firma powiązana z Lantrans czyli D-fracht nadal nie rozliczyła się z kierowcami. Omijać szerokim łukiem

Kalina Nowy wpis
@Daniel

Witam, jakie powiazanie ma Pan w tym momencie na myśli? widziałam ofertę na 3 / 1. Partner tak jeździ teraz i chciałam poznać zarobki, bo było napisane, że z rok temu 2 500 euro wychodzi za taki system. Nie płacą więcej przypadkiem?

Dano2007 Nowy wpis

Ale mówisz jako pracownik, czy zleceniobiorca?

A w mikołajki właśnie ogłoszenie zostało wrzucone. To na jakiej zasadzie mogliby kogoś w sumie szukać skoro kasy nie ma? czy ja cos źle rozumiem z tych opinii poprzednich? Ktoś tu w euro kwoty pisał ja mam ofertę z PLNami na DAFa firanę. Chyba, że walutę można wybrać przed podpisaniem umowy? Jak z tym jest? był ktoś na rozmowie? tutaj w opisie podkreślają terminowe wynagrodzenie

Gigi

Hej, nadal są problemy z płatnościami? A może to tylko chwilowe było? Chcę się zgłosić na kierowcę międzynarodowego, teraz aktywnej oferty nie ma, ale być może będzie nabór niedługo, kto wie. Prawie rok temu pisali, że zarobki to 2500€, faktycznie tyle dają samej podstawy? Do tego dochodzą benefity, premie? Wygląda to nieźle więc chcę zweryfikować oczekiwania.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lantrans Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Asystent / Asystentka managera floty?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Avi

Dziś to firma-widmo, która jest winna pieniądze firmom transportowym.Ani jeden telefon nie odpowiada.Zablokowane e-maile.Nie polecam tej firmy

Nie polecam!

Rzadko wystawiam tego typu opinie, ale może uchroni ona kogoś przed podjęciem pochopnej decyzji i zaoszczędzi zbędnych nerwów. Firma Lan Trans prowadząca jednocześnie projekt Temida ma problem z rozliczaniem wynagrodzeń swoich pracowników w ustalonym terminie. Ustalenia to jedno, rzeczowistość drugie. Osoby zarządzające firmą nie mają wystarczającej wiedzy w kwestii zarządzania i tworzenia produktu, stąd w ogólnym rozrachunku wychodzi kompletna klapa. Gdyby nie różnego rodzaju dofinansowania to już dawno byłaby plajta. Najzabawniejsze w tym wszystki, że chcą tworzyć aplikacje, która uchroni pracowników i kontrahentów przed nieuczciwym pracodawcą/ firmą. Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Nie polecam!

@Nie polecam!

Kurczę, a tu pisano właśnie, że kasa zawsze na czas. Takie sytuacje zdarzały się u ciebie notorycznie? Kwota chociaż się zgadzała zawsze? Mówisz, że kadra zarządzająca nie ma odpowiedniej wiedzy, a czy w tej firmie w ogóle można się rozwijać jakkolwiek?

Yurek

Współpraca na zasadzie pojedynczych ładunków, płaca na czas +/- 1 dzień

@Yurek

Cześć. Rozpocząłeś współpracę z nimi, bo kogoś szukali, czy przez znajomych? Na stałe idzie wejść w jakiś układ, czy tylko jednorazowe rzuty?

Mateusz
@Marcin

A ile kursów robisz miesięcznie dla Lantransu ??

Jako pracownik byłem traktowany bardzo dobrze, pieniądze zawsze na czas, nigdy nie zostałem obciążony kosztami. Polecam tego pracodawcę!

Łucja
@Michał

Te zarobki były zadowalające? Podasz jakieś widełki jeśli możesz?

Balec

Hi. Recommend)

Blanca

I enjoyed working with the guys

Marcel

Serdecznie polecam! Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

Wilk

Wszystko mi się podobało. Klimatyczne, fajne miejsce. Mili ludzie. Powiedzą Ci, czego potrzebujesz, pomogą

Kazimir

Chłodne miejsce. Serdecznie polecam.

Marti

Everything is awesome. I really liked it.

Wieslaw

Bardzo fajny zespół. Polecam do współpracy.

Kwiatko

Pracowałem z chłopakami. Fajna atmosfera. Byłem bardzo zadowolony

Milosz

Pracował kilka razy. Dużo przydatnych rzeczy. Mili ludzie.

@Milosz

Super, że zespół, w którym się pracuje jest miło nastawiony, a wspomniałeś, że pracowałeś kilka razy. Mam rozumieć, że jest to praca raczej dorywcza i można się załapać tutaj na jakiś krótki okres czasu czy jak?

irek

Skorzystałam dwukrotnie z usług transportowych firmy Lantans Warszawa - w październiku i listopadzie - przewoźnik bardzo rzetelny i godny polecenia.

daniel_30

Po raz kolejny korzystam z ich usług i po raz kolejny pełna satysfakcja polecam

Kowalcz

Ludzie bardzo pomocni i mili. Rozładunek bez problemów,super obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o Lantrans Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lantrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lantrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lantrans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lantrans Sp. z o.o.
  • Twarda 18