Opinie o ZONE "X" Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZONE "X" Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ZONE "X" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZONE "X" Sp. z o.o. w Szczecin

CHWDP

Moje odczucie po spotkaniu jest takie że nie lubią ludzi trochę mądrzejszych od siebie

MORIS
@Goryl

Niech Pan się wstydzi wykorzystywać w taki sposób ludzi. Niestety ale (usunięte przez administratora) Człowiek z brakiem jakiejkolwiek godności .Zalega z płatnościami tłumacząc się jak dziecko i przeciągając płatności o których ma świadomość ze nie zapłaci.

Dzień dobry, jestem tu bo widziałam na stronie firmowej, że świadczone są usługi ziemne. Chłopak ma już dokumenty dla operatora. strona wciąż działa a tutaj było napisane, że jakieś płatności zostały nieuregulowane. Czy to w ogóle prawda?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ZONE "X" Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Xenoz Nowy wpis

Pracownicy odeszli z powodów finansowych. Firma Zonex z nieuregulowanymi płatnościami przepisana przez Państwa C. Na Ukraińca. Państwo C posiadają firmę PREMIUM TEAM o tym samym profilu co ZONEX.

Misia Nowy wpis

Dopiero co tu weszłam, wiec nie jestem jeszcze aż tak dobrze zaznajomiona z tematem ale jeden Pan jeszcze w marcu pisał, że firma została zamknięta do odwołania. Czyli mimo całej tej sytuacji możliwe ze będzie ona docelowo ponownie funkcjonować czy o co z tym chodziło? I co dzieje się z byłymi pracownikami?

CHWDP

@CHWDP

Wręcz przeciwnie. Proszę napisać, z kim Pani(Pan) rozmawiała (rozmawiał) a dopracujemy problem wynikający zapewne z wadliwej komunikacji. Tak na marginesie pragnę jednak podkreślić, że ciężko jest rozmawiać merytorycznie z osobą ukrywająca się pod pseudonimem CHWDP, zwłaszcza zakładając, że ów akronim został użyty świadomie. Pozdrawiam

@ZONE "X" Sp. z o.o.

Z wami wszystkimi!

Kacpersky
@ZONE "X" Sp. z o.o.

Ty jestes szkodnik Tomaszu bardzo złym człowiekiem jestes, kto nauczyl cie tak kłamac i okradac ludzi?

@Kacpersky

Proszę o kontakt do Pana. Bo ja z tym (usunięte przez administratora) też mam na pieńku i chcę stworzyć ekipę na pozew zbiorowy przeciw tej szumowinie

MORIS
@Goryl

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnimy montażystów balustrad w firmie ZONE "X" Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Uwaga na firmę ZONEX i jej pełnomocnika Tomasza C. , (usunięte przez administratora) ludzi, klientów i podwykonawców. Nie płacą wynagrodzeń osobą i firmą z którymi współpracują. Pan Tomasz opowiada bajeczki i nie wywiązuje się z ustaleń których sam dokonał. (usunięte przez administratora) ludzi !!! Nie współpracujecie z tą firmą bo stracicie pieniądze. Jest już wiele osób (usunięte przez administratora) przez tą firmę i pana Tomasza C. Zapraszam osoby oszukane do kontaktu na adres mailowy oszukani.zonex@gmail.com , jest już kilka osób i firm które chcą podjąć wspólne działania. I uważajcie ludzie na firmy które są powiązane przez udziałowców i Tomasza C. - wszystko do sprawdzenia w KRS - nie dajcie się oszukać!!!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ZONE "X" Sp. z o.o.?

Hanna

Widziałam na forum jakieś wzmianki na temat sądów sprzed paru miesięcy, a zauważyłam w sieci, że szukają właśnie kogoś na magazyn do siebie. Omawiana sytuacja została już rozwiązana skoro nikt nie pisał niczego więcej w tym temacie? W ogłoszeniu jest napisane o orzeczeniu o niepełnosprawności. Bez niego partner się nie dostanie? Ile osób tam pracuje na tym magazynie i jak obecnie sie organizują?

@Hanna

Tak takie były. Ale jak dobrze wiem d innych byłych pracowników firma Zonex jest zamknięta do odwołania ponieważ właściciel oszukał na kasę nie tylko mnie ale innych pracowników i inne firmy z którymi współpracował na lewo bez żadnych umów itp zatrudniał Ukraińców i miał wizytę prokuratury która nakazała zamkiecie firmy do wyjaśnienia. To tak w skrócie. A kasy zaległej dalej nie wypłacił

Melani

Po 3 latach odzyskałam swoje wynagrodzenie za pracę za 2019r.a ściślej to ekwiwalent za urlopy tj 2018 i 2019 oczywiście za pośrednictwem KOMORNIKA SKUTECZNEGO.Jak najdalej od T.C i jego spółki.

Lobo

(usunięte przez administratora) nie firma, (usunięte przez administratora) nie wypłaca nikomu ostatniej wypłaty kłamie (usunięte przez administratora) przez 5 miesięcy nie mogłem się doprosić pełnej wypłaty. Podwykonawcy są (usunięte przez administratora) nałogowo. Żadna malarnia w zachodniopomorskim nie chce już z nimi pracować. Lewe umowy, nie zgłaszanie na czas pracowników. Ciągłe pyskówki niezrównoważonego psychicznie Tomaszka C. bajzel jakiego nigdy nie widziałem. Zdecyduj się na pracę w tym (usunięte przez administratora)jedynie jak chcesz być (usunięte przez administratora) i lubisz jak (usunięte przez administratora)drze na ciebię mordę bo ma zero samokontroli, dosłownie wielkie rozwydrzone dziecko - (usunięte przez administratora)

Goryl

tak zostanie to zgłoszone już jutro

Edyta
@Goryl

I jak, czy zgłoszenie poskutkowało? Bardzo proszę o więcej informacji!

@Edyta

Nie zostało zgłoszone bo zachowałem się jak typowy Janusz. Otrzymałem swoje pieniądze i zaniechałem dalszych działań. Jednak czekam do 10.03.2022. Jeśli znów będzie problem z płatnością nieuzasadnionym opóźnieniem płatności z miejsca zostanie to zgłoszone. I co jest najlepsze, że przez postępowanie szefa firmy już co mnajmniej 6 osób chce rzucić pracę z czego z tych 6 osób 1 już to zrobiła.

@Goryl

I co Januszu ;) Wszystko już gra?

@Hanna

Nie nic się na lepsze nie zmieniło

@Goryl

A na gorsze tak? Zgłosiłeś to już tak jak zapowiadałeś?

@Edyta

nie nie zgłosiłem. jestem właśnie w trakcie pisania odpowiedniego wniosku do odpowiednich organów

@Hanna

jeszcze nie, ale jestem w trakcie szykowania odpowiedniego wniosku do odpowiednich organów

@Goryl

Jak taki wniosek wygląda? Ogólnie jest to jakieś pracochłonne?

@Hanna

NIe, nie zajmuje to wiele czasu. Co do wniosku można go pobrać w PIPIE i tam uzupełnić, lub po prostu wysłać meila do nich z dokładnym opisem sytuacji i z dopiskiem, że chce się być anonimowym lub też nie. I tyle :)

@Goryl

Zabrzmię okropnie, ale czy pip faktycznie idzie ludziom na rękę i chętnie pomaga w takich sytuacjach? Ja mam jakieś takie niepewne doświadczenia jeśli chodzi o instytucje państwowe i tak sceptycznie podchodzę do tego. :(

@Hanna

Ja jestem na początku walki z tą firmą. Jak na razie po moich zgłoszeniach do piku machina ruszyła już nawet mam przydzielonego inspektora do tej sprawy, ale i tak dodatkowo właściciel firmy zmusił mnie do zgłoszenia sprawy do sądu pracy. właśnie jestem w trakcie szykowania pozwu i odwołania. I o 100 zł bym się może nie kłócił, ale z moich wyliczeń wychodzi jakieś 10 tyś zł. Ale zobaczymy co sąd na to?

@Goryl

Witam. Ja również nie mogę doprosić się o moje wynagrodzenie. Czy udało się w tej sprawie coś zmienić ? Czy musiało odbyć się to sądownie ?

Hanna

A w Twoim przypadku jak dużo tego wynagrodzenia się zebrało? I jak długo już musisz na nie czekać? :/

@Hanna

Na chwilę obecną jest to niecałe 10,600 zł netto. Nie wliczam w to odszkodowania i odsetek. A bez podstawne obcinanie i niewypłacanie wynagrodzenia trwa od stycznia 2022 roku. Dostałem świadectwo pracy że pracowałem do końca marca 2022 a pod czas kontroli pipu pracodawca twierdzi że nie ma mojej karty pracy i dlatego nie wypłaca mi kasy. Tylko jest taki mały szkopuł że po jego wypowiedzeniu mi pracy ja złożyłem wypowiedzenie w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy. I po konsultacji z radca prawnym wyszło na to że moje wypowiedzenie ma większą moc niż jego bo ja wypowiedziałem pracę będąc jeszcze jego pracownikiem ale on tego nie uznaje. A na podana przeze mnie kwotę wchodzi nie pełne wynagrodzenie za Styczeń 220zl za luty też nie pelne o 360 zł nie wypłatę za 32 nadgodziny 660 zł netto i nie wypłatę wynagrodzenia za marzec 3.359,11 zł plus to samo za niewykorzystany urlop i za okres wypowiedzenia. Łącznie razem wychodzi około 10,600 zł. I jak mówiłem nie wlicza w to odsetek i odszkodowania.

Goryl

Jak na razie złożyłem papiery do sądu o zmianę świadectwa pracy. I pip też się za niego wziol ale on w tego typu instytucjach jest stałym bywalcem wiem to od pipu. Więc następne kroki moje jeśli pip nic nie Zdziała to sąd pracy i wniosek o wypłatę zaległej kasy odszkodowania i odsetek. Więc jak już wcześniej wspominałem zachęcam do pozwu zbiorowego wszystkich z kim ten koleś miał doczynienia i kogo zrobił w balona. Rozważam również tzw wmieszanie w to tv itp

Jak dużo? Nie licząc odsetek i odszkodowania jest to niecałe 10,600 zł

Irena
@Goryl

i co, udało ci się ostatecznie odzyskac już tą kase, masz ją na koncie?

@Irena

Jeszcze nie mimo nałożonego na niego przez pip obowiązku zapłaty i po mimo tego że sam potwierdził że nie wypłacił mi kasy. Nic czeka mnie pozew do sądu i może jakaś tv też odwiedzę w tej sprawie? A dlaczego dopytujesz? Też masz problemy z tym człowiekiem?

Kaclerskyy

Zonex wisi mi 5000zl za projekt , nie zaplacil

@Kaclerskyy

No to ja zaczynam być ciekawa ile takich osób jeszcze mogłoby być i jaka suma z tych pieniędzy by wyszła

@Kaclerskyy

Mi wisi między 7 a 8 tysięcy złotych za nadgodziny niewykorzystany urlop i za okres wypowiedzenia. Więc może jakiś pozew zbiorowy? Bo szukam ludzi do takiej akcji

omijajcie z daleka

Uwaga na Szefa przy rozmowach kwalifikacyjnych! Może oczarować ciebie słowami że takiej osoby właśnie szukali i zrobić wizje niesamowitej kariery:) najpierw poznasz firmę krok po kroku tj. Hala, montaże a później kierownictwo. Oczywiście wszystko za sowitą zapłatą - czyli minimalna krajowa + reszta pod stołem. Dużo ludzi sie na to łapie, ja też.... a teraz nie mogę wyrwać należnej kasy za potężne nadgodziny nawet po stawkach minimalnych. O profitach już zapomniałem ,... Ps. Nie jedź na montaże wyjazdowe bez delegacji i zaliczek , bo nie zobaczysz za nie kasy i należnych diet Uważajcie!

@omijajcie z daleka

A te nadgodziny to są jakoś udokumentowane? Bo wtedy chyba nie powinno być problemu?

@omijajcie z daleka

Zgadzam się. Mi również nie wypłacił nadgodzin za okres wypowiedzenia i za niewykorzystany urlop. Ponad 7 lub 8 tysięcy złotych. (usunięte przez administratora) po całości. Szukam ludzi do zbiorowego pozwu do sądu. Może chce się Pan podłączyć?

Damian

Nie dodawaliście pochlebnych opinii na temat Zonex, czy jednak ostatnio coś zmieniło się na plus że zapanowałą tu taka cisza? Każda informacja jest cenna, warto podzielić się swoim doświadczeniem związanym z firmą!

@Damian

Nie. Nie zmieniło się nic na lepsze

Zofia
@Goryl

To kiepsko ;/ a ktoś wogóle z pracowników zgłaszał jakieś problemy?

@Zofia

tak ja właśnie to zgłoszę

@Goryl

I co? Bo minęło sporo czasu, zgłosiłeś to w końcu? Jak sytuacja się ma?

@Zofia

Z tego co wiem to ktoś zgłaszał ale to chyba byli pracownicy innych firm TC takich jak Sokrates i inne. I serio jeśli są tu osoby które kiedyś były przez tego człowieka zatrudnione i zostały (usunięte przez administratora) proszę o kontakt znak sygnał może razem uda się nam coś uzyskać

@Hanna

Tak zgłosiłem. I mam nikt do tego piątku czekać na przelew tj do 20.05.2022. I może odzyskam kasę za marzec i bezpodstawne niedopłaty czy nie wypłaty w pełni za Styczeń i luty

@Goryl

Widzę, że milczysz, jakby poszło ok, to byś pewnie napisał. Czyli całości nie oddali czy odroczyli na nowy termin?

@Hanna

otrzymałem kasę ale nie tyle ile powinienem lepsze to niż nic.

@Goryl

Czyli dobrze zgadłam. To zamykasz już ten temat w sumie czy dalej będziesz o resztę się szarpał?

@Hanna

Poczekam do końca czerwca. A tak na marginesie może inni też się pochwalą swoimi przeżyciami z TC i jego firma co?

@Goryl

Ano racja, Ty już od miesięcy widzę, że ciągniesz tu swój wątek. Ale w sumie jak tak patrzę to nikt inny niczego chyba nie zgłaszał? To znaczy, że wcale nie ma aż tak dużo osób w tej sytuacji?

@Hanna

Są. Tylko nikomu się nie chce. A taka (usunięte przez administratora) przez to rośnie w siłę! Dlatego szukam ludzi do pozwu zbiorowego

Kosmita

Zonex nie placi faktur ,prosze przy kontakcie z ta firma zadac przedplaty. Ta firma to Krzak i to przez duze K. Wlasciciel jest kompletnie niekompetentnym czlowiekiem jesli chodzi o sprawy techniczne i baardzo kombinuje. RObi to w bialcy rekawiczka . Otoczony ukraincami jest szkodnikiem nie prezesem.

Lectio

Firma nie reguluje faktur w terminie!

@Lectio

Żeby tylko faktur. Z tego co wiem nie płaci terminowo i nie w pełni pracownikom i są oni wykorzystywani

Rafał

Firma od kilku miesięcy nie płaci zaległych faktur. Od właściciela najpierw zapewnienia zapłaty w późniejszym terminie, następnie całkowity brak kontaktu.

Edyta

Hej, interesują mnie szczegóły na temat zatrudnienia na stanowisku montażysty w firmie Zone X, głównie to, na jaką stawkę można tam teraz liczyć i ile godzin miesięcznie należy wypracować, czy często zdarzają się nadgodziny. Są tutaj jacyś pracownicy firmy? Możecie coś napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o ZONE "X" Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w ZONE "X" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZONE "X" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZONE "X" Sp. z o.o.?

ZONE "X" Sp. z o.o.
  • Adama Asnyka 9 lok. 2
    71-526 Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042