Agencja Reklamowa "Bogaczewicz"

Rzeszów

Opinie o Agencja Reklamowa "Bogaczewicz"

ygt

no z tego co wiem to statysci raczej duzo nie zarabiaja

Bart

Osoby pracujące tam na stałe generalnie chwaliły sobie współpracę, miałem okazję chwilę rozmawiać z nimi na ten temat. Natomiast statyści - w tym ja - muszą czekać nawet kilka miesięcy na wypłatę pomimo zapewnień "za tydzień, już za dwa tygodnie kończymy projekt" itd. Bardzo mi się to nie podoba, mam nadzieję że w końcu otrzymam wypłatę, tym bardziej że poniosłem koszty finansowe i czasowe podczas pracy na planie, zdjęć próbnych itp.

często poszukują statystów do spotów reklamowych, po zrobieniu zdjęć obiecują kontakt i pieniądze, ale strasznie zwlekają z wypłatą. Ja zdjęcia robiłem miesiąc temu, pieniędzy nie mam do dziś. Oszuści!

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa "Bogaczewicz" - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa "Bogaczewicz"