Opinie o Farm-System Sp. z o.o. w Adamów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Farm-System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Farm-System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farm-System Sp. z o.o. w Adamów

ZNAJOMY

FARM-SYSTEM TO PRZYKŁAD FIRMY KTÓRA JEST OK I KTÓRĄ POLECAM PRZEZ PRYZMAT WSPÓŁPRACY (KRÓTKIEJ ALE SKUTECZNEJ ; ). NIESTETY JEST TO TEZ FIRMA KTÓRA MA POTENCJAŁ ALE MA ZŁEGO ZARZĄDZAJĄCEGO TOTALNIE NIE MAJACEGO POJĘCIA O ZARZADZANIU I PROWADZENIU FIRMY I PRZEZ TO DUŻO TRACI (A TO JUZ OPINIE OD ZNAJOMYCH ). OWSZEM JEST OK JAKO SPRZEDAWCA I DORADZI PRZY ZAKUPIE DACHÓW! ZASTANÓWCIE SIĘ RÓWNIEŻ NAD SPRZEDAWCAMI KTÓRZY NIE SĄ WASZĄ WIZYTÓWKĄ NIESTETY :(( BRAK ZAANGAŻOWANIA NIESTETY, A TO KLIENT POWINIEN BYĆ ICH MOTYWATOREM A NIE WYPŁATA -PEWNIE MAJĄ STAŁĄ PENSJĘ WIĘC NIE MUSZĄ SIĘ ANGAŻOWAĆ?)CHŁOPAKI SIĘ STARAJĄ (CHOĆ MAM WRAŻENIE ŻE TYLKO JEDEN NIESTETY (R.) I TO IM TRZEBA PRZYZNAĆ! TOWAR ZAWSZE PIERWSZA KLASA I NA CZAS DLATEGO POLECAM!!!

FARM-SYSTEM SP Z O.0. Nowy wpis
@ZNAJOMY

WITAM W CELU WYJAŚNIENIENIA ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI PROSZĘ O KONTAKT Z NR 518132226 POZDRAWIAM SERDECZNIE

Justyna Nowy wpis
@FARM-SYSTEM SP Z O.0.

Witam, a czy będzie szansa na jakieś wyjaśnienie publiczne?

FARM-SYSTEM SP Z O.O. Nowy wpis
@Justyna

WITAM ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY ADAMÓW WITOSA 38A

Jola Nowy wpis

od jakiegoś czasu kupuję w tej firmie materiały na budowę i bardzo polecam to miejsce szczególnie Pana Roberta- bardzo pomocny człowiek tylko czasem nie oddzwania do klientów w tym swoim zabieganiu :) i trzeba go atakować telefonami. Polecam raz jeszcze tą firmę :)

rafał

Podzielam neutralną opinię o firmie jako nie do końca zadowolony klient. Z dostawą towarów wszystko było ok ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pan od dachów przedstawiający się jako szef totalnie niesłowna osoba, która liczy na nieświadomość kupujących, umawia się na spotkania i nie ma go potem na firmie. Pozostali pracownicy nie wtajemniczeni próbują ratować sytuację - choć nieudolnie. Towar dojechał z opóźnieniem ale w całości choć wyliczenia tego pana znacznie przewyższające potrzebne ilości. Trochę brak profesjonalizmu w obsłudze klienta.

Aleksandra
@rafał

Jak długie to opóźnienie?

Farm-System
@rafał

Panie Rafale, proszę o przedstawienie się i informację, kiedy się Pan ze mną umawiał?

jola
@Aleksandra

witam brałam materiał na cały dom i wszystko było w idealnym porządku!!!!

jola
@rafał

jestem zaskoczona opiniami bo wybudowałam cały dom, również moja szwagierka zaopatrywałą się w tej firmie właśnie z mojego polecenia na swój dom i wszystko było w porządku. Co prawda byliśmy obsługiwani przez inną osobę (właściciel firmy) bardzo sympatyczny i miły pan, doradzał, podpowiadał. Dostawa była na czas nieraz zdarzały się niewielke przesunięcia ale to się zdarza wszędzie (czasami to ja prosi łam o zmianę terminu i też nie było problemu!). Towar pierwsza klasa. Polecam to miejsce!!!

Aleksandra
@jola

to te niewielkie opóźnienia ile trwały, jeśli już były?

niezadowolony

Nie polecam!! potwierdzam niestety opinię o tym, że kombinują na dostawach towaru i nie dowożą zgodnie z zamówieniem. Proponuję sprawdzać dostawy swoich towarów szczególnie stal, drewno i styropian!!!

Alicja
@niezadowolony

A podasz dokładny przykład własnego przypadku? Bo rozumiem, że Tobie też się to przytrafiło? Co wam dostarczali i co było niezgodne? Waga, jakość?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Farm-System Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Aaaa

U mnie też dostawy się nie zgadzały niestety, trzeba pilnować dostaw potwierdzam. ????

@Aaaa

Jak jest rozwiązywana kwestia reklamacji? Jak się zgłosi niezgodności to firma jest przychylna czy robi problemy? Wytłumaczyła z czego to wynika? Może duża rotacja w firmie?

Farm-System
@Ewa

Żadnej rotacji nie ma w firmie. Wszystkie reklamacje i niezgodności są rozpatrywane w trybie natychmiastowym: a) jeśli zaistniała taka sytuacja to w ciągu max 24h dowozimy braki, b) do ewentualnych niezgodności podchodzimy jak najbardziej przychylnie. P.S. Na tą chwilę nie doszły do nas słuchy, że dostarczyliśmy coś błędnie ewentualnie nie w terminie. Dopiero jak trafiliśmy przypadkiem na ten portal dowiadujemy się o tych sytuacjach od osób niewiadomych i nie rozumiemy, dlaczego ( jeśli faktycznie były takie sytuacje ) są one opisywane na portalu, a nie zgłaszana na firmę. Chyba, że ktoś mąci... Tym bardziej, że dowiadujemy się od przedstawicieli handlowych innych firm, że stanowimy konkurencję dla innych regionalnych hurtowni.

Alicja
@Farm-System

A nie myśleliście, żeby wprowadzić u was jakąś kontrolę jakości? Może ankieta zadowolenia klienta po usłudze? Taki feedback chyba byłby najbardziej pomocny i już byście nie mieli tej takiej niepewności. ;) Ale to tylko sugestia

xxx

Właśnie skończyłem współpracę z tą firmą, godna polecenia jednak trzeba pilnować dostaw bo często jest rozbieżność w dostawach zamówionego towaru. Właściciele ok.

anonimowy klient

Firma i właściciele w porządku, godni polecenia ale proponuję uważać na panią sprzedającą w firmie - miałem niemiłą okazję mieć z nią do czynienia w innym miejscu. Obawiam się że jej zatrudnienie może się okazać złym posunięciem .

Firma bardzo porządna, szefowie również ale zmieniłbym chyba sprzedawców bo różnie z nimi bywa szczególnie panią niestety-mało przyjemna. Za Pan Robert człowiek dusza, podpowie zawsze dobrze.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Mogę kazdemu polecić. Szybko, sprawnie i z doradztwem szefów. Polecam!!!

Klient

Firma solidna i konkretna, bez problemowo realizują zamówienia. Polecam szczególnie Pana Roberta!

Firma zaniża wyceny, licząc że klient i tak będzie musiał domówić towar. Marże na dodatkach są ogromne, problemy z realizacją, nieterminowi, dowożą inny towar niż był zamówiony, zwrotów nierozliczają, faktura za usługę zaniżana... Przy całej budowie ta firma była jedyną, która pochłonęła tyle nerwów. NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Farm-System Sp. z o.o. - Adamów

• Jak się pracuje w Farm-System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farm-System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farm-System Sp. z o.o.?

Farm-System Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wincentego Witosa 38A
    21-412 Adamów