Opinie o Webster Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Webster Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Webster Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Webster Sp. z o.o. w Gdynia

Pracowałem w tej firmie na okresie próbnym. Przeprowadziłem się specjalnie do Warszawy zachęcony zarobkami oraz tym, że mimo że nie pracowałem na stanowisku, na którym miałem pracować to dostałem informację, że dostanę bardzo porządnie przeszkolony. Czemu tylko na okresie próbnym? Dlatego, że szkolenia w ogóle nie było. Szefowie wyjechali na kilka tygodni zostawiając wszystko na głowie mojej i sekretarki. Atmosfera tokstyczna. Sekretarka dostawała do głowy z nadmiaru pracy i wyżywała się na monterach. Inżynier, który miał mnie przeszkolić przychodził do pracy kiedy mu się chciało. Czasami na godzinę, czasami wcale. Wyzywał innych pracowników na oczach szefów, którzy wtórowali śmianiem się z jego żartów o tym, że sekretarka i ja do niczego nie dojdziemy. Kazali mi jeździć na budowę i kłamać, że mam duże doświadczenie. Raz za razem wrzucali mnie na minę, mimo że nigdy nie pracowałem w charakterze inżyniera budowy. Inwestorów też regularnie okłamywali. Zatrudniali podwykonawców na lewo. (usunięte przez administratora) Żałuję, że zmieniłem miejsce zamieszkania z powodu tej firmy. Na szczęście znalazłem lepszą, chociaż nie oszukujmy się poprzeczka zawieszona przez webster nie była zawieszona zbyt wysoko (wręcz leżała na ziemi). Odradzam pracę w tym miejscu i odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Na rynku HVAC jest mnóstwo uczciwych i bardziej rzetelnych firm. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Webster Sp. z o.o. - Gdynia

Firma Webster Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Monter klimatyzacji, Zielonka - Marzec 2024
  • Inżynier wsparcia biura, Warszawa - Sierpień 2023
  • Inżynier budowy - Koordynator robót instalacji sanitarnych, Warszawa - Sierpień 2023
  • Inżynier wsparcia HVAC, Warszawa - Kwiecień 2023
  • Inżynier, Warszawa - Styczeń 2023
  • Inżynier Budowy - Koordynator robót instalacji sanitarnych, Warszawa - Listopad 2022
  • Monter urządzeń klimatyzacyjnych, Warszawa - Listopad 2022
  • Monter - Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych, Warszawa - Lipiec 2022
  • Inżynier wsparcia działu projektowego i ofertowego HVAC, Warszawa - Czerwiec 2022

Czy pracujesz w firmie Webster Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Webster Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Webster Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Webster Sp. z o.o.
  • Gryfa Pomorskiego 85 B lok. 11