Opinie o Proton Production Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Proton Production Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Proton Production Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proton Production Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Dramat. Właściciel gardzi nawet swoją rodzina, awantury „na szczycie” na porządku dziennym. Płaci najniższa krajowa i chyba myśli, ze dzięki temu człowiek staje się jego własnością. Nie płaci za nadgodziny, można je co najwyżej wybrac w luźniejsze dni. Najlepiej gdyby każdy mógł robić za darmo, ale i tak by go wtedy nie szanował, bo ma się za lepszego od innych. Nikomu nie życzę takiego pracodawcy

Firma obiecuje i w sumie tylko tyle umie, płacą najniższa krajowa no chyba że ktoś jest brygadzista.. Ubrania robocze dostać nowe to graniczy z cudem , a jeżeli uda się wyprosić koszulkę buty czy inne to powiedzą " ciesz się że chociaż tyle dostales". Poszanowanie pracownika jest zerowe , rób za innych często a nawet dziękuję nie usłyszysz o jakiejs premi z tego tytułu nie wspomne. Odradzam podejmowania miejsca w tym zakładzie

Natalia

Napisałeś, że w Proton Production nie ma szacunku do pracownika. To dosyć mało zachęcające, muszę powiedzieć. Naprawdę nie macie żadnych premii? A jakieś inne dodatki?

@Natalia

Premie "uznaniowe" na nielicznych działach , idź na chorobowe to już premii nie masz albo powiedz coś kierownikowi to jak sie poznali szefostwu to też nie dostaniesz. Reszta (usunięte przez administratora) za najniższą krajową

Anna Nowy wpis

@Pracownik obietnice swoją drogą, ale warunki umowy to chyba coś bardziej wiarygodnego. Również powinny być informacje co do limitu ubrań na osobę. Jeśli pracownik stara się i swoją pracą daje dowód na zaangażowanie to dziwne, że nie można liczyć na premię. Powiedz proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

NIE POLECAM Nowy wpis
@Anna

Pracowałem tam rok temu. Czy teraz coś się zmieniło, trudno mi powiedzieć, ale jak ja tam byłem to wypłata stanowiła najniższą krajową, o jakiejkolwiek premii można było zapomnieć, ubrania robocze dostawało się raz na ruski rok, ciągłe dokładanie nowych obowiązków bez zwiększenia za to zarobków. Potrafili bez wyjaśnienia przerzucić do innego działu, chociaż na umowie miałeś przypisane konkretne stanowisko. Niewypłacalność też się pojawiała. Była taka sytuacja, że wypłacili połowę pensji, a kolejną jakiś czas później i to dopiero po ostrej interwencji pracowników. Jednym słowem tyrasz tam jak wół za przysłowiową miskę ryżu. Już przed pandemią warunki pracy i płacy były tam koszmarne, więc aż strach pomyśleć, co jest teraz. Z benefitów było dofinansowanie do karty Multisport. Zdecydowanie odradzam podejmowania tam jakiejkolwiek pracy, nawet przez desperatów. Jedyny plus to współpracownicy, którzy są naprawdę pomocni i nie traktują nowego jak śmiecia, przynajmniej na moim dziale tak było.

były pracownik Nowy wpis
@Anna

Sprawa wygląda następująco 2100 podstawy +300 zł premii , jeśli nie bedzie spóźnień . ogólnie jako przerabiacz mas ceramicznych nie ma co liczyć na ubrania robocze. praca z chemikaliami. za te pieniądze nie warto tracic zdrowia

ehh

@Ja czyli zero rozwoju w tej firmie?

someone

Czy firma jeszcze działa? Rok temu rozpoczęła proces naprawy oczywiście polegający na zwalnianiu co się ładnie nazywa restrukturyzacją. Czy może się rozwinęła z poziomu średniowiecznej manufaktury do poziomu wczesnych lat dwudziestych ale sto lat temu?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Proton Production Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Arek

@ktoś szkoda ze brak perspektyw. A ile w tej firmie byłeś ?

Nastawienie wyłącznie na zysk bez inwestowania w ludzi. Brak potencjału i widoków na dalszy rozwój. Nie polecam!!!

Ktoś

Potwierdzam, szkoda czasu brak perspektyw

Nastawienie wyłącznie na zysk bez inwestowania w ludzi. Brak potencjału i widoków na dalszy rozwój. Nie polecam !!!

Jak wygląda teraz praca w firmie Proton Production Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na nowe informacje odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

kliment

Proton w Warszawie ma jedynie siedzibę spółki. Nabór przeprowadzany jest do zakładu produkcyjnego w Radomiu. Płaca, to najniższa krajowa.

Geralt

Proton, to niegdysiejszy Armadimp i poza zmiana szyldu nic sie tam nie zmienilo. Linia produkcyjna, to sam szczyt technologii z lat 70tych. Najnizsza krajowa, wysoka temp. i zapylenie to standard na produkcji. Ciagle obiecanki podwyzek, ktore nie nastepuja, bo "firma musi wyjsc na prosta" (12 lat wyjsc nie moga). Jezeli upominasz sie o swoje, to standardowo jestes zwolniony z wpisem "utrata zaufania do pracownika". No i nie przywiazujcie sie do stanowiska, bo madre glowy z dyrekcji potrafia was bez zgody przezucic na inny dzial "bo taka jest potrzeba". Szkoda czasu i nerwow na ten cyrk, bo przeciez nie firme.

Zostaw merytoryczną opinię o Proton Production Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Proton Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proton Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Proton Production Sp. z o.o.
  • Bagno 3 lok. 147
    00-112 Warszawa

Proton Production Sp. z o.o.