Opinie o Dewiza Audyt Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dewiza Audyt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dewiza Audyt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dewiza Audyt Sp. z o.o. w Gliwice

andrzej c Nowy wpis

Opinię wystawiam na prośbę właściciela Dewiza biura rach. Znam pana D. przeszło 30 lat i uważam że obaj panowie - ojciec jak i jego syn to niespotykanie pracowite osoby i zawsze, podkreślam zawsze, uczciwe w biznesie i w życiu. Nie raz pomogli mi w sprawach rachunkowo-podatkowych w pracy, jak i innym przedsiębiorcom których znam w Gliwicach a działam tu od 91'. Każdy przedsiębiorca wie że prowadząc firmę na rynku lokalnym 30 lat człowiek zna lub kojarzy bardzo wiele osób. Osobiście nie poznałem nigdy osoby która negatywnie wypowiadałaby się o pracy z i podejściu do ludzi założycieli Dewiza jak ten oto mój przedmówca, który użył pseudonimu " :) ". W mojej ocenie to musiała być osoba młoda, słaba i niedojrzałą (nie powiem że smarkatowata), i na pewno jest to osoba która nigdy nie doświadczyła prawdziwej pracy, ukrywająca się pod dziecięcym pseudonimem " :) " w obawie przed ujawnieniem swojego nazwiska. Do pięt pan/pani nie dorasta właścicielom firmy Dewiza którzy nie tylko są łatwi w identyfikacji publicznej ale dojrzali i pracowici; w przeciwieństwie do tej osoby która wyraziła ten żenujący, prostacki i nieuczciwy komentarz. Zbyt łatwo w obecnym świecie Internetu mali ludzie (jak ta pani/pan poniżej) mogą rzucać negatywne osądy o innych pozostając przy tym anonimowym. Ja POLECAM firmę Dewiza !

Mobing, mobing i jeszcze raz mobing. (usunięte przez administratora) A jedyną osobą na której polega jest jego ojciec, który już dawno powinien odejść na emeryturę, zwłaszcza, że jego podejście do współpracowników również pozostawia wiele do życzenia. Zero klasy, szacunku, po prostu dno. Nie polecam tego miejsca, radzę wszystkim unikać baaardzo szerokim łukiem.

kontrahent Nowy wpis
@:)

Przeczytałem opinię i się nie zgadzam i ogólnie jestem wielkim przeciwnikiem takich komentarzy. Rozumiem że jesteś tą słynną osobą, która jedynie z życzliwości zarządu Firmy otrzymała porozumienie stron - aby nie przekreślać ciebie zawodowo - a z legend o Tobie wynika że powinieneś był wylecieć dyscyplinarnie za kombinatorstwo i prywatę za plecami kierownictwa, być może włącznie z pozwem o działanie na szkodę pracodawcy. Powinieneś się wstydzić człowieku. Pomyje wylewaj na spotkaniu z pracodawcą a nie publicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dewiza Audyt Sp. z o.o. - Gliwice

Firma Dewiza Audyt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Kierownik projektów audytowych, Kraków - Kwiecień 2024
  • Asystent / Asystentka w dziale audytu ogólnego, Gliwice - Luty 2024
  • Pracownik administracyjno-biurowy, Gliwice - Wrzesień 2023
  • Manager w Dziale Audytu, Gliwice - Marzec 2023
  • Kierownik projektów, Gliwice - Grudzień 2022
  • Kierownik Projektu - Dział Audytu Finansowego, Gliwice - Październik 2022

Czy pracujesz w firmie Dewiza Audyt Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Dewiza Audyt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dewiza Audyt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dewiza Audyt Sp. z o.o.
  • Józefa Lompy 1 lok. 1
    44-100 Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042