Opinie o TWG Polska Sp. z o.o. w Środa Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TWG Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TWG Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TWG Polska Sp. z o.o. w Środa Śląska

Negatywna

Rozczarowałam się pani Paulina nie dostosowała się do moich oczekiwań o prace

Daniel
@Aleksander

Może karaluchami w mieszkaniach o których nie wspominacie albo o tym jak łupiecie ludzi z kasy jeśli ktoś chce fotki lub filmy z karaluchami jakie ta firma ma na mieszkaniach to zapraszam

Lenka Nowy wpis

Witam. widzieliśmy właśnie z moim chłopakiem ofertę na pracę w Kopalni ZG Sobieski. W treści pojawił się myślnik w wymagane: „osób bez kwalifikacji i doświadczenia w pracy pod ziemią”. Czemu właśnie takie osoby są pożądane? Chłopak dzięki temu w prawdzie by się nadał ale rozumiemy, że chcą tu przyuczać ludzi od samego zera?

Edyta Nowy wpis

Chcę kompletować zamówienia w Sosnowcu. Możecie przed tym mi to polecić lub odradzić? Nie chce się przejechać a roboty po prostu szukam. te górne progi widełek (33 zł) mnie interesują. Jak trzeba kompletować by tyle sobie wyrobić?

Na produkcji wyrobów medycznych obiecują 3.750-5.500 PLN brutto. Co trzeba zrobić, żeby dostać górną stawkę? Nie mam rzęs doczepianych ani hybryd, tak jak chcą :) I co to za atrakcyjne zakwaterowanie w Błoniu, co kosztuje 26 zł za dobę? :D

@misia Nowy wpis

Witam Jak można się z państwem skontaktować? Ponieważ szukam pilnie pracy

TWG Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Работа на складе брендовой одежды. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Firma TWG Polska Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Pracownik Budowlany. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Tomek Gdańsk

Pracuje w rejonie Gdańska, sortownia Paczek Kowale, fajnie bo firma wypłaca tygodniówki co w dzisiejszych czasach jest mega pomocne, szczególnie dla osoby uczącej się !

@Tomek Gdańsk

Hej, opiszesz tamtejsza sortownie? W sumie to dopiero dałeś mi sygnał, że robota tam jakaś jest, chyba oferta mi umknęła. Cos jeszcze dodatkowego prócz tych tygodniówek jest? jacy są ludzie? Atmosfera dla mnie tez byłaby ważna. Wiesz kiedy będą tam do was szukać? Chyba nie widzę oferty na stronie. po jakim czasie mnie wezma?

Tomecki Gdańsk

@GS Atmosfera jest ok, do każdego miejsca trzeba się przyzwyczaić, Podstawowe zadania które tam znajdziesz opisałem poniżej : Rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu, ich sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe Bieżąca kontrola stanu ilościowego przesyłek i jakościowego opakowań Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności Z TWG Polska jestem już 6 msc. i powiem Ci że nie mam problemów z komunikacją, firma ma aplikację dla pracowników wszystko widzimy na bieżąco, wypłaty i inne. | Powodzenia !

DPD Polska

Polecamy z czystym sumieniem, współpracujemy w kilku lokalizacjach na terenie Polski.

InPost Pracuj

Polecamy TWG Polska Środa Śląska i Team Katowice

Power Pulse

Polecamy TWG Polska oddział Katowice ‼️ Bardzo dobra współpraca ‼️

Jeśli już była mowa o oczekiwaniach względem pracy to jakie je można mieć odnośnie samej struktury w spółce? Podczas przeglądania zakładki z teamem na stronie, rzuciło mi się w oczy to, że występuje jedna osoba zadeklarowana jako stażysta. Ile osób jednocześnie może go realizować? I czy macie ocenę z efektu? Warto się starać?

Negatywna

Rozczarowałam się pani Paulina nie dostosowała się do moich oczekiwań o prace

Aleksander
@Negatywna

A o jakie oczekiwania konkretnie chodzi? Rozumiem, że mowa tutaj o rozmowie rekrutacyjnej? Co Ci dokładnie nie odpowiadało, wynagrodzenie, czas pracy czy jeszcze coś innego?

@Negatywna

Droga kandydatko niestety twoja wypowiedz jest nie merytoryczna. Jakie to oczekiwania nie zostały sprostane wg. Ciebie, w obecnych czasach to kandydat musi się dostosować do pewnej oferty która jest, lub są na rynku pracy. Pozdrawiam serdecznie Team TWG Polska

Daniel
@Aleksander

Od czego uzależniona jest premia w firmie TWG Polska Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 31 maja na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

@Pracodawca

Progi premiowe oraz kryteria uzależnienia premii w firmie mogą różnić się w zależności od polityki wynagrodzeń i systemu motywacyjnego, który obowiązuje w danym miejscu. Aby uzyskać informacje na temat progów premiowych i kryteriów w TWG Polska Sp. z o.o., sugeruję skontaktować się bezpośrednio z twoim opiekunem, Miłego dnia.

Maja

Zaciekawiła mnie oferta na stanowisko pracownika produkcji. W wymaganiach jest napisane, że trzeba mieć zdolności manuale. Czy oznacza to, że trzeba mieć jakieś potwierdzenie (jakiś papierek, świadectwo pracy z podobnej branży)? Pojawiła się również informacja, że firma dopłaca do zakwaterowania. Moje pytanie - ile? Chociaż połowę? No i ciekawe czy w ogóle kobiety mają szansę się tutaj zatrudnić?

@Maja

Maja nawiązując do twojego zapytania, potwierdzenie to nie umiejętności, zaangażowanie chęć do pracy, oczywiście praca na podobnym stanowisku mam na myśli produkcje będzie tutaj dodatkowym atutem, Jeśli chodzi o zakwaterowanie szczegóły oferty zapraszamy do zaaplikowania na wspomnianą ofertę, nasi koledzy będą w stanie udzielić rzetelnej informacji. Co do pracy dla kobiet- odpowiadamy u klienta pracują Panie jak i Panowie. Miłego dnia TEAM TWG Polska

Kmwtw2137

Pracodawca po dwóch tygodniach pracy przestał odpowiadać na pytania dotyczące przedłużenia umowy. 3 dni przed świetami zostaliśmy zwolnieni za pomocą wiadomości na whats app :).

Maja
@Kmwtw2137

Przykro mi bardzo, że spotkała Was taka sytuacja... Jeszcze przez wiadomość :( Powiedz mi, napisali Wam chociaż dlaczego nie przedłużyli umowy? I na jaki okres czasu mieliście tę umowę, co Wam się skończyła? Umowa o pracę? Czy śmieciówka, bo wtedy to się nie ma co dziwić aż tak... :/

@Maja

Witam Maja, Myślę że tutaj musimy zacząć od początku, chętnie poznamy Państwa, mogą do nas zadzwonić pewne sprawy możemy zweryfikować bardzo szybko, tutaj podam kilka przykładów np: pracownik nie odbiera telefonu, nie odpowiada na wiadomości sms, ba nie pojawia się w pracy nie informując nas i klienta. Każda z osób która podejmuje pracę dostaje wytyczne co do detala, mamy liczne grupy what's up abyśmy wszyscy byli w pełnym kontakcie, mamy koordynatorów na poszczególnych projektach. A tutaj nawet nie mamy Imion Państwa którzy, tak jak wspomnieli zostali źle potraktowani, staramy się z całych sił każdego dnia świadczyć serwis na maksymalnym poziomie. Zapewniam robimy to z wielkim zaangażowaniem.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie TWG Polska Sp. z.o.o. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do kontaktu za pomocą naszej skrzynki e-mail:  helpdesk@twg-polska.pl

Team TWG Polska.
Hans

Witam chciałbym zapytać czy ofertą pracy iw kopalni Czechowice jest Nadal aktualną?? I jak wygląda z transportem czy firma zapewnia przewóz???

Szymonides
@Hans

Wiesz co ja pracuje na Kopalni w Czechowicach, pierwszy miesiąc miałem zmianę 1 6-14 bo szkolenie, a później dogadałem się z kolegami, i wymieniamy się tydzień na tydzień z transportem, wszystko tez z jakiej ty jesteś lokalizacji bo to tez inna sprawa U nas w grupie mamy 4 auta i kazdy ma tydzien na tydzien zawsze o czasie w dwie strony,

@Szymonides

Szymonides a jak wyglądają początki takiej pracy? Czy osoba z biura poradzi sobie tam. Pozdrawiam!

Hans

Szkodą że numery tel są błędne

@Hans

Na jakiej podstawie tak twierdzisz Hans ? widzę ze piszesz do nas na kilku portalach nie będę zdradzał tutaj nazw ale numery są dostępne wystarczy wybrać je poprawnie miłego dnia pozdrawiam zespół TWG Polska

Monix xx

Firmę oceniam jak najbardziej na duży plus, mam prace która pozwoliła ukształtować moja ścieżkę kariery. Dzięki TWG Polska mogę się rozwijać i odkrywać kolejne etapy mojego talentu !!!

Lidia
@Monix xx

O a od jak dawna tu pracujesz? kolejne etapy talentu? czyli co to dokładnie oznacza?

MOnix xx
@Monix xx

Lidia jakies 11 miesiecy, nigdy nie mialam problemu wyplaty na czas, pomoc jesli chodzi o koordynatora czy Panie z biura, zawsze mile usmiechniete, zaczęłam od pracy sezonowej na kukurydzy, teraz pracuje u jednego klienta TWG Polska na umowe o prace, wiec pozytywnie, jeszcze razdziekuje za pomoc na starcie a powiem ze nie bylo latwo,

Zostaw merytoryczną opinię o TWG Polska Sp. z o.o. - Środa Śląska

• Jak się pracuje w TWG Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TWG Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TWG Polska Sp. z o.o.?

TWG Polska Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.

TWG Polska Sp. z o.o.