Opinie o Wil-House Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wil-House Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wil-House Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wil-House Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Klient Nowy wpis

Porażka! Ta pseudo firma to najgorszy wybór jakiego można dokonać. Pracownicy z przypadkowej łapanki, budowa trwa znacznie dłużej niż przewiduje to umowa. Mieszkamy już kilka lat i co chwilę wychodzą kolejne usterki. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności za tę fuszerę.

Czy urlop w Wil-House Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Kamil Nowy wpis

Nam firma Wil-House robiła elewację. Szybko, ładnie i bez problemów. Cenowo też bardzo przystępnie. Także polecam

Kasia Nowy wpis

@tomek mówisz to jako pracownik tak?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wil-House Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite

jesteśmy bardzo zadowoleni z tej firmy. Polecamy wszystkim :)

Jestem pełna uznania dla Firmy Wil-House za wykonanie naszego domu od fundamentów po stan deweloperski. Organizacja robót jak i fachowość wykonania poszczególnych robót na najwyższym poziomie. Gorąco polecam Tę Firmę :D

Klient

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy budowę - stan deweloperski i jesteśmy bardzo zadowoleni. Terminowo i porządnie. Nasz kierownik budowy praktycznie nie miał uwag a dom wygląda tak jak sobie z mężem wymarzyliśmy. Z czystym sumieniem możemy polecić tą firmę :)

Daniel

Konkretna firma, widać że szefowej zależy, widać że ekipy to nie są przypadkowi ludzie tylko zgrany zespół. Chciałem kilka zmian w trakcie budowy - dodatkowe okno, trochę inny układ pokoi - nie było z tym żadnego problemu. Właśnie jestem na etapie krycia dachu i jestem bardzo zadowolony.

Nam w tym tygodniu skończyli dom w Rudzie Śląskiej. Do stanu deweloperskiego całość budowy trwała 3 miesiące. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z projektu jak i budowy :) Polecamy wszystkim serdecznie

Jadwiga

Z mężem podpisaliśmy umowę miesiąc temu. Płytę fundamentową już wylali i zaczynają stawiać ściany. Na ten moment jesteśmy bardzo zadowoleni, nie było żadnych problemów.

Klient

Wykonali mi elewacje i nie mam zastrzeżeń. Jak dla mnie ok. Szybko i ładnie. A... i ekipa nie pijąca ????

@Klient

U mnie też robili elewacje - w Bytomiu - jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę polecić :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wil-House Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Oczywiście! Tam tylko takie osoby pracują

Md
@Odpowiedź

Lecz się. Tsm jest konkretna ekips

@Odpowiedź

jesteś w wielkim błędzie człowieku

klient S-Sc

człowieku to nie ta sama firma . oni odeszli od Gryczki dawno temu

klient S-Sc

to jest kłamstwo . Z Gryczką to oni nie maja nic wspólnego . ja jestem z nich zadowolony , współpraca bez problemów

Przyszły klient

Witam gdzie się mieści wasze biuro chciałabym podjechać na spotkanie w sprawie budowy.

Ola

Ile trwa tutaj okres próbny?

Beata

Polecam Firme byłam na budowie w Rudzie Ślaskiej, młody Pan udzielił mi mnóstwo informacji, dotyczacych danej budowy i był bardzo pomocny

Zostaw merytoryczną opinię o Wil-House Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Wil-House Sp. z o.o.