Opinie o Openms Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Openms Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Openms Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Openms Sp. z o.o. w Rzeszów

Krysia Nowy wpis

No ja to bym wolała, żeby jednak przyszedł od mnie jakiś feedback z rozmowy, bo zawsze człowiek chociaż wie co poprawić, więcej osób miało podobnie? po prostu zainteresowała mnie oferta dla Specjalisty ds. sprzedaży rozwiązań IT i ten górny próg widełek w postaci 11 tys. czy to co podają zgadza się w praktycznych zarobkach?

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Fullstack Java Developera. Na rozmowie rekrutacyjnej zostałem poproszony o rozwiązanie zadań, a następnie zostałem przepytany z nich oraz mojej wiedzy technicznej. Odpowiedziałem dokładnie na wszystkie pytania oraz wszystko rozwiązałem bardzo dobrze wykazując się wiedzą, nawet sam rekruter powiedział że jest bardzo dobrze. Nastawiłem się pozytywnie na rozpoczęcie pracy w tej firmie po czym dowiedziałem się, że niestety nie chcą mnie zatrudnić bez podania powodu . Reasumując skoro jesteś osobą kompetentną nawet z doświadczeniem na podobnym stanowisku to daj sobie spokój - strata czasu ze względu na to, że sama rozmowa trwała prawie 3h, a następnie nawet nie wiadomo czemu nie chcą Cię przyjąć bez podania powodu, nie polecam tej firmy - brak profesjonalizmu. Pewnie gdybym sam nie zadzwonił to nie dowiedziałbym się o wyniku rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Openms Sp. z o.o. - Rzeszów

Firma Openms Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Backend Developer, Rzeszów - Marzec 2024
  • Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT, Rzeszów - Marzec 2024

Czy pracujesz w firmie Openms Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Openms Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Openms Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Openms Sp. z o.o.
  • Al. Tadeusza Rejtana 36 lok. 4/2