Opinie o Turenwerke Sp. z o.o. w Kobylice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Turenwerke Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Turenwerke Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Turenwerke Sp. z o.o. w Kobylice

Slabo placa

Jak umiesz się zakręcić, to bez problemu można w pracy grać i oglądać filmy na netflixie ;) Czego sie nie zrobi to ogarnie ktos inny, do tej pory nikt sie nie przyczepil. Mogliby troche wiecej placic bo jest marnie. Kasa jest widac po furach jakimi sie woza ale nie dla pracownikow...

@Slabo placa

A o jakim stanowisku piszesz? Serio tak jest, że można grać i oglądać filmy? Czy raczej z Twojej strony była to ironia? Chyba za takie rzeczy nikomu nie płacą? ;o Jeśli chodzi o te zarobki, to ile faktycznie można zarobić, skoro uważasz, że wypłata jest marna? Z góry dzięki.

@Turenwekre stanowice Nowy wpis

Jak wyglądają zarobki na magazynie? Jak wypadają np. Przy tenneco w stanowicach. Czy daja umowę o pracę od razu Czy zaczynają od umowy zlecenie.

WiemToSięWypowiem Nowy wpis
@@Turenwekre stanowice

Na początek 2-3 dni umowy zlecenia. Jak Tobie się podoba praca i firmie się podoba współpraca z Tobą to normalnie Umowa o pracę na 3 miesiące, następna na rok. Na start wszyscy mają 5250 brutto, czyli około 4000 na rękę.

Mogę prosić o wasza opinię na temat pracy w dziale sprzedaży, bo tak się składa, że firma właśnie szuka do zespołu specjalisty ds. sprzedaży z j. niemieckim. Oferta wyglada naprawdę ok, ale brak mi w niej np. widełek, co wchodzi w pakiet socjalny, na jakiej zasadzie działa budżet szkoeniowy. Chodzi sticte o szkolenia i kursy, czy np. studia podyplomowe także wchodzą w grę?

Slabo placa

@Slabo placa

Firma ta z pewnością jest miejscem pełnym potencjału, jednak zanim skoncentrujemy się na rozwoju, warto byłoby zwrócić uwagę na istniejące problemy w strukturze organizacyjnej. Jest to firma, w której wyższe szczeble hierarchiczne czasami wydają się tracić z oczu wartość i wkład pracowników na niższych szczeblach. Pracownicy zasługują na szacunek i docenienie za swoją pracę, bez względu na swoje stanowisko. Być może warto byłoby, aby szef skierował swoją uwagę na kulturę korporacyjną, eliminując wszelkie przejawy gardzenia pracownika ze strony osób na wyższych szczeblach. Tworzenie środowiska pracy, w którym każdy pracownik czuje się doceniony i ważny, z pewnością przyczyni się do zwiększenia morale i efektywności całego zespołu.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Turenwerke Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik / Kierowniczka magazynu.

Cześć. Firma szuka brygadzisty na magazyn. Zdradzicie, czy poprzedni pracownik zrezygnował ze stanowiska przez jakiś konkretny powód, czy został zwolniony? To mi trochę zobrazuje sytuacje w firmie ;) Wymagań trochę mają, a mniej więcej jakie zarobki myślicie mogą zaproponować, jeśli ktoś je spełnia? Super by było poznać widełki. Jak wyglądają tu u was benefity, świadczenia socjalne i podejście do tematu podwyżek?:) Atmosfera na magazynie jak wygląda? Nastroje sa ok, czy czasem jest gęsto?

Czy w Turenwerke Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Byly pracownik

Idealnie w punkt, jako byly pracownik z wieloletnim stazem moge w 100% potwierdzic

Aktualność
Drodzy Użytkownicy,

bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat.
Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy.

Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Chcielibyśmy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratora Gowork na bieżąco obserwujemy Państwa wkład na profilu - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny. Nie będziemy obojętni wobec najzwyklejszego hejtu, obrażania czy kłamstwa. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu, takie osoby mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności.

Pozdrawiamy,
Zespół Turenwerke

Ile jest zmian w Turenwerke Sp. z o.o.?

Luis

Hej co jest główną przyczyną tak złych opinii na temat tej firmy ? Ludzie ? Pieniądze? Nowa potężna hala i takie coś ?

Honorata

No czyli widać że samym gadaniem to nic nie załatwicie. Może jakiś związek zawodowy załóżcie? Haha. A jak są podwyżki rządowe to wam też dają?

Jarosław

Dlaczego masz tak złe zdanie na temat pracy w Turenwerke? Fajnie że podzieliłeś się swoją opinią, jednak dobrze by było, gdybyś jakoś uargumentował swoją wypowiedź. :) Co konkretnie sprawiło, że Twoja opinia jest tak negatywna?

da

raczej nie chodzi o cv

fdg

ciekawe ilu tam juz polskich pracownikow odeszło od niedawnego powstania firmy w stanowicach ?

reko

Czy oferujecie umowe o prace tak jak podajecie w ogloszeniu ( dot prac produkcji)i zarobki rzedu (usunięte przez administratora)zł brutto ? Czy umowe o dzieło i umowe zlecenie i zarobki(usunięte przez administratora)zł brutto za godz ?

Realia
@reko

Pierwsza umowa zlecenie na miesiąc (usunięte przez administratora)h, kolejny miesiąc umowa o prace za (usunięte przez administratora)- chyba weryfikują pracownika przed umową a jeszcze badania lekarskie długo się czeka

Jarosław
@Realia

A czy oprócz podstawy są w Turenwerke przewidziane jakieś premie i bonusy? A może nawet benefity pozapłacowe jak np prywatna opieka medyczna? Liczę że coś mi powiesz na ten temat! :)

Marzena

Cześć, @kowals wspomniał o umowie zlecenie. Czy faktycznie taka oferowana jest w Turenwerke? Jest w ogóle jakakolwiek szansa na umowę o pracę? Jeśli tak, to po jakim czasie?

Pawel

czy zatrudniaja kontole jakosci czy wysylac cv czy osobiscie lepiej?

Po rozmowie kwalifikacyjnej nawet nie potrafią oddzwonić z informacją, traktowanie nie poważne, więc firma również. Nie polecam - szkoda czasu.

Marzena

Długo pracowałeś/aś w firmie? Dlaczego nie polecasz? Rozwiniesz temat? Chciałabym się też dowiedzieć czegoś więcej odnośnie pracodawcy. Dlaczego uważasz, że są niekompetentni? Twój wpis nie mówi za wiele.

Nowa

W stanowicach właśnie pojawiły się ogłoszenia o pracę też chce aplikowac

Zostaw merytoryczną opinię o Turenwerke Sp. z o.o. - Kobylice

• Jak się pracuje w Turenwerke Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Turenwerke Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Turenwerke Sp. z o.o.?

Turenwerke Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Turenwerke Sp. z o.o.