counter
Robert Nowy wpis

Firma APIO to jakaś porażka mam kontakt z pracownikiem i z wykonawca co pracowali na kochanowskiego w Poznaniu to wiem że oni nie traktują ludzi poważnie telefonu nie odbierają zalegają z pieniędzmi a wykonawców się przewinęło 6 naliczyłem i każdy narzeka na zaleganie z płatnościami mam kontakt do osób co pracowali do APIO więc wiem co piszę nie polecam tej żenującej firmy to wstyd żeby ludzie pracowali i nie mieli za to zapłacone wstyd

Xxx Nowy wpis

Agata Rosińska - ala Pani firmy Apio. (usunięte przez administratora) jakich mało, przedstawia firmę jako nienaganną. Pracownicy punktualni bez nałogów. Zaprasza na rozmowe daje numer do pracownika który nie potrafi zadzwonić przełożyć godziny rozpoczęcia pracy po czym stwierdza że ktoś przyjedzie na budowe bo sam nie ma zamiaru się zjawić . Najgorsza firma UNIKAĆ !!!!

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy Apio Development Sp. z o.o. w mieście Poznań. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Apio Development Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad