Ergoferm Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ergoferm Sp. z o.o.

Były Pracownik

Praca bardzo ciekawa. Noclegi w normalnych warunkach, z brygadzistą zawsze się idzie dogadać. Dla mnie niestety wyjazdy nie wygodne a u nich praca tylko w delegacji. Szefostwo bardzo w porządku. Polecam ta firmę idzie zarobić !!

Czy zdarzają się nadgodziny w Ergoferm Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Tak, czasami się zdarzają.

Czy Ergoferm Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nasi pracownicy od początku zatrudnienia są pod opieką brygadzistów. Przechodzą szkolenia BHP i są odpowiednio przyuczeni do wykonywanych przez nich prac.

@Ergoferm Sp. z o.o.

Hejka, super, że są jakieś odpowiedzi. Jak takie szkolenie z bhp wygląda? Jest to nauka teoretyczna poprzez np. prezentację multimedialną? Czy jest to szkolenie bardziej praktyczne i prowadzone przez specjalistę z dziedziny bhp, może nawet przez firmę zewnętrzną?

Nowy wpis

Szkolenie BHP łączy w sobie aspekty teoretyczny jak i praktyczny. Oczywiście, jest przeprowadzane przez specjalistę z dziedziny BHP, który wprowadza pracownika w obowiązujące przepisy i normy, aby potrafił zadbać o bezpieczeństwo własne i innych osób. Dokłada on wszelkich starań, aby osoba zatrudniana uzyskała w trakcie niego jak największy zakres praktycznej wiedzy.

Fajna praca, nie ma na co narzekać

Idac pracowac na budowe nie ma co spodziewac się lekkiej pracy niewymagajacej zaangazowania. jesli komus sie nie chce pracowac to pewnie powie ze praca ciezka. dla mnie praca ok. szefostwo dba, aby warunki noclegowe byly odpowiednie. wypłaty zawsze na czas. nieporozumienia zdarzaja sie wszedzie . wystarczy rozmawiac i wyjasniac wszystko na biezaco.

Grażyna

A czy jakichś pomocników aktualnie szukają? Syn po maturze chciałby zacząć pracę ale nie ma doświadczenia. Możesz dać znać gdzie aktualnie pracujecie i jakie stawki proponują?

@Grażyna

Dzień dobry, oczywiście przyjmujemy osoby bez doświadczenia. Sytuacja często jest na tyle dynamiczna, że zachęcamy do kontaktu telefonicznego po najświeższe informacje. Tel: 662-986-875 Pozdrawiamy!

Brałeś udział w rekrutacji do Ergoferm Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

zatrudninie ok biuro pomocne . pracy nie brakuje i idzie zarobic . ja sobie chwale . pieniazki zawsze na czas . nigdy nie bylo z tym problemu . moge polecic !!!

Łukasz

Praca ok. Jeśli komuś coś nie odpowiada to trzeba zgłaszać a nie gadać pod nosem i liczyć że ktoś to usłyszy , z kierownikami można się dogadać w każdej kwesti , pracowałem w pl i sobie chwale

@Łukasz

Tylko do kogo zgłaszać? Mówisz o kierownikach, a co jeśli to z kierownikiem mamy jakiś problem, wtedy jest tam jakaś osoba pełniąca funkcje rzecznika pracownika? Czy raczej nie ma takich kłopotów?

Grażyna

Słuchaj, a może po prostu łamią regulamin? Zwłaszcza, że tak ludzi nazywasz średnio kulturalnie, nie byłoby lepiej po prostu wyjaśnić, jakie zachowania uważasz za problem? Jak warunki zakwaterowania są złe to nie można zmienić na inne?

Pieniądze zawsze na czas. Pracy nie brakuje , brygadziści na poziomie , czasem są cięższe dni czasem lżejsze jak wszędzie. Kazdemu nie idzie dogodzić

Sylwia

Czy te cięższe dni się wiążą z pracą w nadgodzinach czy nie? Jeśli macie nadgodziny to macie za nie kasę dodatkową czy odbieracie jako wolne?

Praca ok, jak ktoś chce pracować to może zarobić , pracowałem 6 miesięcy nie mogę narzekać nieraz jest ciężko ale jak w każdej pracy. Jak zawsze są plusy i minusy ale jest ok. Gdyby nie sprawy osobiste oraz podejście niektórych osób zapewne pracował bym dalej. Najważniejsze że można zarobić. Ale jak to się mówi nigdy nie mów nigdy , nie wiadomo co życie przyniesienie i będę ponownie aplikować.

Sylwia

Jakie te plusy, a jakie minusy? Możesz trochę wymienić? Pieniądze dobre proponują na początek? I jaka umowa tutaj jest?

Dawid

Praca ok warunki wporzadku. z majstrami wszystko idzie dogadać. wypłaty zawsze na czas. Polecam

@Dawid

Robota po 8 godz. dziennie i fajrant, czy są nadgodziny? I jak jest teraz płacone za pracę, bo były pracownik napisał, że słyszał o sporych podwyżkach?

Dzień dobry Panie Piotrze, wszelkich informacji udzielamy podczas rozmowy telefonicznej. Zapraszam do kontaktu! tel. 662-986-875

byly pracownik

Pracowałem u kilku brygadzistow i wszystko ok. chlopaki wiedza co robia ekipa zgrana. musialem zrezygnowac z przyczyn prywatnych ale jak zycie sie ulozy to chetnie wroce bo slyszalem o sporych podwyzkach. polecam!!!

Czy pensja w Ergoferm Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Monter, ich ogłoszenie jest 22 marca na Lento.pl.

Praca za (usunięte przez administratora)€, zaliczki mozna brac co tydzien, warunki mieszkalne takie sobie(usunięte przez administratora) Poza tym mozna dobrze zarobic(usunięte przez administratora). Pozdrawiam

No widzę tu ciekawe informacje, szczególnie co do kasy. Mogę dopytać, ta umowa pisemna to, na jaki okres jest podpisywana? I jak potem wygląda przedłużanie jej? To jest automatyczne przedłużanie, czy może jak jedna umowa się kończy, to negocjuje się nowe warunki pracy?

@Ewa

Dzień dobry, każdy Nasz pracownik posiada umowę pisemną. Wszystkie warunki są omawiane z pracownikami na spotkaniach rekrutacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

Jakim trzeba byc tchórzem by mieć tylko odwagę pisać coś takiego a powiedzenie prosto w oczy tą osobę oblatuje strach to jest dopiero żenada . Dorośli mężczyźni a zachowują się jak dzieci w piaskownicy . (usunięte przez administratora) Ludzie którzy są w jakiś sposób skazani na swoje towarzystwo bo pracują razem mieszkają pod jednym dachem robiąc takie rzeczy jak to co zostało napisane jest brakiem słów . Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Szanowny kolego co do alkoholu to nikt cię tam nie zmuszał do picia alkoholu jesteś pełnoletni masz swój rozum, ale najwidoczniej go nie masz,masz tylko którzy móżdżek bo tylko tyle ci pozostało palinka zrobiła swoje

gość

A jak z wypłatami co miesiąc czy jak to jest.

Sebastian
@gość

Pewnie co miesiąc bo nikt tu nie pisał żeby było inaczej? Zależy ci na tygodniówkach albo innym systemie wypłaty? W ogóle to chcesz tu aplikować albo już się zdecydowałeś? Jakby co to napisz bo też jestem ciekawy jakie dają warunki.

Prac1
@Sebastian

Wypłata raz w miesiącu.

@Sebastian

Wyplaty sa po zjedzie na urlop, mozna brac zaliczki co miesiac, a atmosfera zalezy gdzie????

@Prac1

Co tydzien* przepraszam

Siemaheniu

Szukali pracownika pojechałem na firmę babka powiedziała że szefa nie ma mam przyjechać za pół godziny. Przyjezdzam za pół godziny a szef wychodzi mówi że musi jechać i mam przyjechać kiedy indziej xd Mam taką propozycję że jak wystawiacie ogłoszenie na o...x to napiszcie odrazu stawkę a nie ztego tajemnice robicie(usunięte przez administratora)

@Siemaheniu

Dzień dobry, rekrutację prowadzę osobiście - bez udziału szefa. Dlatego nie przypominam sobie sytuacji, że każę komuś wrócić za pół godziny. Czy jest Pan przekonany, że był na rozmowie w Naszej firmie? Pozdrawiam.

Dramat.!!!

Praca po 12 h płacone za 11 Diety w delegacjach brak,nawet wody nie zapewniają. Warunki mieszkalne to wg kosmos, przyczepy(dania) lub stodoły(francja). Bardzo często brakuje materiałów do pracy,a ludzie siedzą na wolnym nie zarabiając. WiFi na lokacjach to tez kwestia szczęścia.(usunięte przez administratora) Generalnie nie polecam firmy

@Dramat.!!!

Każdy pracownik w naszej firmie ma zapewnioną dietę, dodatkowo zapewniamy przejazd do pracy, zakwaterowanie oraz odzież roboczą. -żywność we własnym zakresie. O wszystkim pracownik jest informowany zanim podejmie się zatrudnienia w naszej firmie, o godzinie nieodpłatnej przerwy również. Zakwaterowania dla pracowników są rezerwowane po przez renomowane strony zapewniające odpowiednie standardy, we FR po przez gites de france - przyczepy i stodoły nie oferują. Miłego dnia :))

@ERGOFERM

Dlaczego na przestrzeni lat różni pracownicy zgłaszają te same problemy?

@ERGOFERM

A jak z wypłatami czy co miesiąc przelew jest na konto walutowe.

@Dramat.!!!

A jak z wypłatami co miesiąc na konto czy jak to jest.

Zwolniony bezpodstawnie
@Dramat.!!!

Witam pracowałem tam miesiąc i zostałem zwolniony za wyrwanie drzwi których nie zniszczyłem, bo mnie w tym momencie nie było byłem w sklepie z kolegą z pracy powiedziano mi że to z mojej winy i że jeszcze w dodatku się awanturowałem z pracownikami i doszło do pobicia firma uznała ich wersję że mną nie chcą rozmawiać czy to podchodzi do sądu pracy takie ich zachowanie w stosunku do pracownika który nic nie zrobił a wieszają psy ma człowieka

Organizacja: ERGOFERM
@Zwolniony bezpodstawnie

Dzień dobry, z w/w pracownikiem jestem w stałym kontakcie - jesteśmy na etapie wyjaśniania kilku sytuacji. Myślę, że komentarz został dodany zbyt pochopnie i uda nam się wejść na ścieżkę porozumienia. Nie mogliśmy się ze sobą skontaktować, ponieważ pracownik stracił swój numer telefonu. Po dodaniu komentarza skontaktował się ze mną z innego numeru - może potwierdzić, że rozmawialiśmy. Pozdrawiam.

@Organizacja: ERGOFERM

Ciekawa jestem czy ta sytuacja została już pomyślnie rozwiązana?

Organizacja: ERGOFERM
@Karolina

Dzień dobry, sytuacja została pomyślnie rozwiązana. Po naszej rozmowie pracownik nie miał już do nas żadnych zastrzeżeń.

Irena
@Organizacja: ERGOFERM

szkoda ze nie poprosiliscie by pracownik napisał tutaj i sam wyjasnil ze wszystko zostało ogarniete bo taka opinia z dwóch stron byłaby najbardziej pomocna osobie z zewnątrz

@Irena

Dzień dobry, wyrażenie swojego zdania jest wolną wolą pracownika. Nie mamy na to wpływu.

Sama praca nie jest zła ale płacą słabo brak diety w delegacjach w upały brak wody musisz wszystko kupować za własną kasę przerwy nie płatne pracujesz od 6 do 18 masz liczone tylko 11h bo w tym są 2 przerwy 30min za które nie płacą ogólnie nie polecam

ERGOFERM

Każdy pracownik w naszej firmie ma zapewnioną dietę, dodatkowo zapewniamy przejazd do pracy, zakwaterowanie oraz odzież roboczą. -żywność we własnym zakresie. O wszystkim pracownik jest informowany zanim podejmie się zatrudnienia w naszej firmie, o godzinie nieodpłatnej przerwy również. Pozdrawiam

@ERGOFERM

A odzież robocza jest gwarantowana co jaki czas? Wiadomo, że ubrania się niszczą z czasem więc ciekawi mnie ta kwestia.

JANEK
@ERGOFERM

NIE MA JUŻ TAKICH STAWEK GODZINOWYCH.

@JANEK

Nie? To jakie są?

Chyba się nie dowiemy, jak widzisz ja od maja już na info czekam.XD A na którym stanowisku Ci zależy?

Agnieszka
@Karolina

Dzień dobry, wszystkie informacje dotyczące zatrudnienia udzielane są telefonicznie bądź osobiście w siedziby firmy. Pozdrawiam

@Agnieszka

A dlaczego nie napiszecie nic, żeby każdy mógł zdecydować, czy takie warunki mu odpowiadają, a potem ewentualnie się angażować w proces rekrutacji?

Wiecie może, czy w Ergoferm Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Agnieszka

Firma Ergoferm aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko monter-ślusarz.

Robert
@Agnieszka

Jakieś doświadczenie większe jest wymagane? Jeśli nie to czy firma oferuje też szkolenia dla nowych pracowników?

Pionek na fermie

(usunięte przez administratora) praca przy -10, -15, firma nie zapewni Ci nic do ogrzania poza kurtka zimowa, masz marznąć i nikogo to nie obchodzi(usunięte przez administratora) data powrotu zawsze nieznana, ale następnego wyjazdu odrazu sie dowiesz, najlepiej jakbys nie chcial wraca , karte ekuz niby wyrabiaja, ale jak potrzebujesz to jej nie ma albo nie dostaniesz, duze nieporozumienie

Były Pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Ergoferm Sp. z o.o. - Kępno

• Jak się pracuje w Ergoferm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ergoferm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergoferm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ergoferm Sp. z o.o.