Opinie o Veloxer Sp. z o.o. w Puchały

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Veloxer Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Veloxer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veloxer Sp. z o.o. w Puchały

Konsument Nowy wpis

Pracuję w Veloxer od wielu lat. Nie wiem skąd tyle złych opinii. Cała dystrybucja jak i sam produkt na najwyższym poziomie. Polecam!

Edyta Nowy wpis
@Konsument

Konsument a zarazem pracownik? ;) Ciekawa bym była jak wieloletni staż wpływa tutaj na zarobki w takim razie. Bo wiele to ile tak mniej więcej? Jak podwyżki wyglądają?

Xyz Nowy wpis
@Konsument

Rudy kazał napisać ten tekst czy Austryjak;))) zresztą nieważne, produkt to znaczy te zioła to kawał (usunięte przez administratora)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Veloxer Sp. z o.o.?

Izi

Tam nie na etapów, musisz spodobać się rudemu

Edyta Nowy wpis
@Izi

No cóż... A jak tego dokonać? ;)

Agata

No ale czemu im sprzedaż spadła? Wynagrodzenie jest zależne od wysokości sprzedaży czy ma się stałą stawkę?

Agata
@Agata

(usunięte przez administratora) - wynagrodzenie na umowę zlecenie (usunięte przez administratora) - premia zapomnij - codziennie pytanie „ile, kiedy, i nieważny Twój czas prywatny

Witold
@Agata

Czy trzeba było być cały czas dostępnym dla szefostwa? Nawet wtedy, kiedy pracownik miał dzień wolny? Bo właśnie tak rozumiem zdanie, że czas prywatny pracownika był nieważny :)

Marian

@Aczf a co sprzedaje ta firma?

Grażyna

Ale kto zajmuje się sprzedażą w Veloxerze? Owszem, jest strona tego specyfiku, ale nie znalazłam żadnych informacji o naborze dla przedstawicieli handlowych, a w wyszukiwarce miejsce działania firmy ilustruje zdjęcie pustego pola... Przecież kiedy ktoś klika Kup, to ktoś musi go obsłużyć, przesłać paczkę itd. Napiszcie, jak wygląda praca u nich.

#cyz
@Grażyna

Paczki są pakowane przez asystentki prezesa z firmy tenex i wysyłka kurierem. Pozostałe informacje zamieszczone już na forum

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Veloxer Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Aczf

Przecież to sprzedaż bezpośrednio jak z tymi garnkami dla rencistów Żadna Hurtownia nie ma tego na stanie Wiec to ściema Odradzam

@Aczf

Znasz może osoby, które pracowały w firmie Veloxer i były odpowiedzialne za sprzedaż? Pytam o to, ponieważ w wątku tym nikt precyzyjnie nic na ten temat nie napisał, więc może uda mi się taką właśnie informację uzyskać od Ciebie? Fajnie by było.

@Aczf

Jaka sprzedaż garnków, odbierałam lek z magazynu dla babci.

Aczf
@Kasia

Kto odbiera lek z magazynu ??? Lek jest na receptę i odbiera się w aptece To suplement

ABC

Uważajcie, bo to duża wtopa. To żadna firma farmaceutyczna, tylko dystrybutor, który za bardzo nie ma pojęcia co i jak chce zrobić. Więcej "prezesów" niż pracowników. Ich strategia niby jest prosta, chcą szybko i dużo sprzedać, ale nie chcą angażować za wiele środków. Na tym koniec wyszukanej i długofalowej strategii. Problem w tym, że mają tylko jeden produkt, suplement diety, gdzie 3 miesięczna kuracja dla pacjenta neurologicznego kosztuję od 5 do 7,5 tys. zł. Oczekiwania są bardzo duże i dosłownie jeśli szybko się ich nie zrealizuje, to do widzenia ... niemniej jednak na pierwszy rzut oka wszystko jest OK. :)

Def
@ABC

Wszystko co powyżej to prawda 3 Dyrektorów na których zarabia jedna osoba To nie firma farmaceutyczna tylko sprzedaż bezpośrednia

Zostaw merytoryczną opinię o Veloxer Sp. z o.o. - Puchały

• Jak się pracuje w Veloxer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veloxer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veloxer Sp. z o.o.?

Veloxer Sp. z o.o.