Opinie o Budo-Mar Sp. z o.o. w Imielin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Budo-Mar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Budo-Mar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budo-Mar Sp. z o.o. w Imielin

Ana Nowy wpis

Czy był ktoś już na rozmowie kwalifikacyjnej na to proponowane stanowisko sekretarki? Czy dostał ktoś w ogóle zaproszenie na rozmowę po wysłaniu CV? Oferta na jednym z portali widnieje już kilka miesięcy. W tej ofercie wynagrodzenia jest podejrzanie wysokie.

Hanna Nowy wpis
@Ana

Hej. A ty dawno temu wysłałaś? Właśnie się dziwię, ile trzeba czekać na jakąś odpowiedź, ciekawe czy z zasady wszystkim odpowiadają czy tylko wybranym osobom?

Ana Nowy wpis
@Hanna

Już jakiś czas temu wysłałam. Ogłoszenie jest ciągle ponawiane, dziwne to jest, że do tej pory nikogo nie znaleźli.

Monika Nowy wpis
@Ana

Ja wysyłałam swoje CV na to ogłoszenie pod koniec kwietnia i nie wierzę żeby od miesiąca nikogo nie znaleźli, stawka jest konkurencyjna ale opis stanowiska nieadekwatny. Ogłoszenie wygląda na żart.

Joasia

Dzień dobry, czy jest obecnie poszukiwany pracownik biurowy lub osoba na stanowisko sekretarki? Pojawiła się taka oferta pracy na znanym portalu, ale nie wydaje się być wiarygodna (stąd strach przed wysłaniem ewentualnego CV).

Renata
@Joasia

Chodzi może o tę stawkę od 7 tys do 14 tys? Ciekawe o jakich wymaganiach mogłaby być mowa skoro opis dość krótki. Jak konkretnie specyfika pracy w biurze wygląda? Ja za to widziałam dawniejszą opcję pracy dla tynkarza, Panowie na dzień dzisiejszy jak w firmie zarabiają? Na co może wstępnie się nastawiać mój Partner?

Zostaw merytoryczną opinię o Budo-Mar Sp. z o.o. - Imielin

• Jak się pracuje w Budo-Mar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budo-Mar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Budo-Mar Sp. z o.o.
  • Jacka Malczewskiego 23